امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

جناب خان / 23 شهریور / 25 روز 128fs318181
53
 سپاس شده توسط
خنده 15 مهر 4 روز
خنده 15 مهر 6 روز
 سپاس شده توسط
جناب خان / 23 شهریور / 28 روز 128fs318181
53
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Gol.gif] بســـم الله الـــــرحــمن الــــرحــیم [تصویر:  Gol.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 21 مهر *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

[تصویر:  Gol.gif]
جناب خان 1 / 23 شهریور..............................................................28 روز خوب داری قهرمان
هادی / 20 شهریور .......................................................................20 روز خوب داری قهرمان
majid78ا / 30 شهریور ...............................................................20 روز خوب داری قهرمان
mohsen.truthا / 19 شهریور ...................................................... 12 روز خوب داری قهرمان
یه روز سخت / 30 شهریور .............................................................10 روز خوب داری قهرمان

خنده / 15 مهر .............................................................................. 6 روز خوب داری قهرمان
hefazatا / 15 شهریور .................................................................5 روز خوب داری قهرمان
sabourا / 18 مرداد .................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلام 
من متاسفانه چند روز قبل شکست بدی خوردم! باید دوباره شروع کنم، انشاالله اینبار با یه اراده بیشتر نه تنها برای ترک، بلکه برای خوب شدن.

mohsen.truthا/ 17 مهر / 4 روز خوب

برای همدیگه دعا کنیم  [تصویر:  53.gif]  
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
خنده، پونزده مهر، هشت روز
[تصویر:  tatice_08.gif] ســــلام [تصویر:  tatice_08.gif]

Khansariha (46) جنــاب خــان / 23 شهریــور / [تصویر:  z_kreis1.gif][تصویر:  3.gif] روز خـــــوووب Khansariha (46)

[تصویر:  cancan.gif]

پ ن: تا وقتی 10 تا اعتبار نگیرم از اینجا نمیرم 4chsmu1
53
 سپاس شده توسط
قرار نیس هر کی تحریک شد خودش رو بدبخت کنه

بعضی اتفاقا نباید تو زندگی آدم بیفته

هیچ وقت 
هرگز

و وقتی افتاد

انتخاب تو چیزی نیس جز ایستادگی و مبارزه

به بهترین وجه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Gol.gif] بســـم الله الـــــرحــمن الــــرحــیم [تصویر:  Gol.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 24 مهر *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

هادی / 20 شهریور ...................................34 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

جناب خان 1 / 23 شهریور............................30 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]
majid78ا / 30 شهریور ...............................................................20 روز خوب داری قهرمان

یه روز سخت / 30 شهریور .............................................................10 روز خوب داری قهرمان

خنده / 15 مهر .............................................................................. 8 روز خوب داری قهرمان

hefazatا / 15 شهریور .................................................................5 روز خوب داری قهرمان
mohsen.truthا / 17 شهریور ...................................................... 4 روز خوب داری قهرمان

sabourا / 18 مرداد .................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
خنده پانزده مهر ده روز
 سپاس شده توسط
Big Grin 
ســـــــــــــــلام ســـــــــــلام بابت اینکه دیرتر اومدم به بزرگی خودتون و به کوچیکی من ببخشید 4chsmu1 

حــــال و احـــوالا که عالــــــــیه؟؟
عالـــیم نباشه بایـــــد بگی عالـــــــــــــــیه  Swear1 4chsmu1 

بعله دیگه الکی نیست بهمون میگن بچه های 30 روزه Smiley-face-cool-2

(1396 مهر 18، 14:49)majid78 نوشته است: سلام به همگی خداراشکر تا امروز پاک  پاک  بودم 
ای کاش زودتر این روشا امتحان کرده بودم 
البته بیششترشا مدیون امام حسین و این ماه عزیز هستم
مجید۷۸یا همون یه روز سخت قدیم ۳۰شهریور /۲۰روز خوب
سلام داداش مجید خوش اومدی به به دست پرم اومدی فک کنم باید جشنتو بگیریم 4chsmu1 این ماه به خیلی هامون کمک کرد و مطمئنم میتونیم قدر این ماهو بدونیم و ازش برای پاکی بودن مستدام استفاده کنیم  یا علی محکـــــــم و قوی بقیه راهو بروووو Khansariha (69) 
(1396 مهر 21، 19:03)mohsen.truth نوشته است: سلام 
من متاسفانه چند روز قبل شکست بدی خوردم! باید دوباره شروع کنم، انشاالله اینبار با یه اراده بیشتر نه تنها برای ترک، بلکه برای خوب شدن.

mohsen.truthا/ 17 شهریور / 4 روز خوب

برای همدیگه دعا کنیم  [تصویر:  53.gif]  
به به داداش محسن حالت چجوره داداش؟  شکست پلی هست که تو ازش برای موفقیتت قدم برداری پس اون شکستو بنداز زمین و ازش رد شو به موفقیت برس به همون آدم خوبی شدن  حتما دعات میکنیم داداشی تو با قدررررت برو جلوو Khansariha (69) 
(1396 مهر 23، 12:17)جناب خان :) نوشته است: [تصویر:  tatice_08.gif] ســــلام [تصویر:  tatice_08.gif]

Khansariha (46) جنــاب خــان / 23 شهریــور / [تصویر:  z_kreis1.gif][تصویر:  3.gif] روز خـــــوووب Khansariha (46)

[تصویر:  cancan.gif]

پ ن: تا وقتی 10 تا اعتبار نگیرم از اینجا نمیرم 4chsmu1
 ســــلام داداش جناب خان اصن تا خوندمش اینقد خوشحال شدم که نگو Greenstars  معرفی میکنم قهرمان خیلی شاد 30 روزه  317 نوووش جونت بشه داداش   چشششممم اعتبارم بهت میدیم اصن10  تاشو الان بهت میدم  فقط با تاخیرKhansariha (13)  
(1396 مهر 24، 0:17)هادی نوشته است: سلام بر دلاوران 30 روزه 303

اقا من با نیسان سر جاده رفتم ماهانه  Khansariha (69)
منتظر همتون هستیم VIP بیاین اونجا Khansariha (46)
هادی /20 شهریور/34 روز1
ممنون از همه سرپرستای این مسابقه
فقط لطفا جشن نگیرید 302 

یاعلی 53
[quote pid='402043' dateline='1508100444']
بـــه ســـلام به داداش هادی دلاور خودمون   خدا خیر بده اون نیسان که دلاور مارو برد و این پیامایه پر از انرژیشو برامون میفرسه  آقا یه تشکر بابت پرانرژی بودن داداش هادی یکیم بابت اون نیسان   4chsmu1   ما دربست در اختیاریم کاری نکردیم که این شما بچه ها هستین که با انرژی محکککم میرین جلو Khansariha (69) 
[/quote]

(1396 مهر 24، 22:36)خنده نوشته است: خنده پانزده مهر ده روز

هوووووووررررااااا آجی جونم یک سوم مسیرو رفتی  که اصل کاری بود Khansariha (63)  دو سوم رو هم مث همین یک سوم برو جلو فقط به فکر اینکه تو میتونی وپیـــــــروز میــــــشی باش چون تو فـــــوق الــــعــــاده ای ... یا علــــی پیش به سوی اون دوسوم  Khansariha (69)
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
خنده. پانزده مهر. یازده روز
سلام به همه
mohsen.truthا/ 17 مهر / 9 روز خوب
برای همدیگه دعا کنبم Gol
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
دنیا تمام زور خود را میزند که تورا از خدایت جدا کند

خدا جایش ثابت است 

تو تمام زور خود را بزن

نکند از خدا جدا شوی
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]