امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

امیرمحمد /8 روز دوستی با کتاب /شرح مراتب طهارت
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
امیرمحمد /9 روز دوستی با کتاب /شرح مراتب طهارت
جلسه پنجم

سپاس شده توسط
امروز امتحان مدیریت خانواده داشتیم تازه دیروز برا اولین بار این کتاب رو باز کردم معلم هم حقیقتا درست درس نداده بود برا امتحان هم چندتا سوال داده بود ک بخونیم... خلاصه کتاب رو باز کردیم دیدم به به عجب کتابی خیلی خوشم اومد دقیقا همون چیزی بود ک من میخواستم بلاخره تو کتاب ها یه کتابی به اسم مدیریت خانواده اومد ک به دردمون بخوره توی زندگی و من به شخصه خوشم اومد و خودم شروع می کنم به خوندنش
فهرست رو نگا کنید  4chsmu1

[تصویر:  img_20220104_161320_7wvs.jpg]

سلام
تاج/1 روز کتابخوانی Khansariha (56)
(1400 دي 14، 16:25)KingAmir نوشته است: امروز امتحان مدیریت خانواده داشتیم تازه دیروز برا اولین بار این کتاب رو باز کردم معلم هم حقیقتا درست درس نداده بود برا امتحان هم چندتا سوال داده بود ک بخونیم... خلاصه کتاب رو باز کردیم دیدم به به عجب کتابی خیلی خوشم اومد دقیقا همون چیزی بود ک من میخواستم بلاخره تو کتاب ها یه کتابی به اسم مدیریت خانواده اومد ک به دردمون بخوره توی زندگی و من به شخصه خوشم اومد و خودم شروع می کنم به خوندنش

این کتاب در چه سال و مقطعی درس داده میشه؟
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 آذر 14، 20:43)عارفه نوشته است:
عارفه/ ۱۰۹ روز
هنر بودن / اریک فروم

هر چه باداباد بریم که از اول شروع کنیم  4fvfcja

عارفه/ ۱ روز
راهی به رهایی

يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 دي 16، 1:14)عارفه نوشته است:
(1400 دي 14، 16:25)KingAmir نوشته است: امروز امتحان مدیریت خانواده داشتیم تازه دیروز برا اولین بار این کتاب رو باز کردم معلم هم حقیقتا درست درس نداده بود برا امتحان هم چندتا سوال داده بود ک بخونیم... خلاصه کتاب رو باز کردیم دیدم به به عجب کتابی خیلی خوشم اومد دقیقا همون چیزی بود ک من میخواستم بلاخره تو کتاب ها یه کتابی به اسم مدیریت خانواده اومد ک به دردمون بخوره توی زندگی و من به شخصه خوشم اومد و خودم شروع می کنم به خوندنش

این کتاب در چه سال و مقطعی درس داده میشه؟

دوازدهم هستم امسال داریم کتاب مدیریت خانواده که برا ما ویژه پسران هست، برا دخترا هم نسخه خودش فرق دارن باهم... من ک خودم دیدم اینو و مطالبش رو خوندم خیلی خوب بود

سلام
Silent scream
126 روز دوستی با کتاب

قبلا بادبادک باز رو همینجا معرفی کرده بودین Khansariha (56)

به نطر میرسه کتاب جالبیه
فقط حجمش زیاده و الانم امتحانات ترمه 29
.
.
.
درود و خسته نباشید 303
امیرعلی.د/۷مرداد/ 69روز دوستی با کتاب
بدرود balloons
 سپاس شده توسط
49-2 سلام به دوستان کتابخوان کانونی 49-2  
[تصویر:  khansariha%20(56).gif] لیست بروز شده تا ۱۶ دی ماه [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

آرمین/۳۸۸ روز / ۲۱ آذر

عطر رهایی/ ۱۷۴ روز / ۲۵ آذر

یا امیرالمومنین/ ۱۴۷ روز / ۳ دی

صدای خاموش/  ۱۲۶ روز / ۲۷ آذر

عارفه/ ۱ روز / ۱۶ دی

ستاره روشن/ ۱۶۶ روز / ۱۱ دی

سایلنت اسکریم/ ۱۲۶ روز  / ۷ دی

karmaا/ ۸۹ روز / ۲۵ آذر

امیر علی.د/ ۶۹ روز / ۱۶ دی

سپهر/ ۱۰۰ روز / ۲۴ آذر

عرفان / ۱۲۰ روز / ۳۰ آذر

مهدی/ ۵۱ روز / ۲۹ آبان

سنا/ ۷۷ روز / ۶ دی

فرید/ ۷۷ روز / ۱۳ دی

عبدالمرحوم/ ۴۸ روز / ۳۰ آذر

رزا / ۴ روز / ۲۹ آذر

اking amirا / ۹ روز / ۱۴ دی

محسنین / ۷ روز / ۱۳ دی

تاج / ۱ روز/ ۱۴ دی

*دوستان عزیز ممنون میشم اگر ایرادی در لیست هست بهم اطلاع بدید*
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام
تاج/۱۳دی/۳ روز  Khansariha (56)
رزا/ 5 روز با کتاب Khansariha (56) 4chsmu1
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
سلام

عطر رهایی/ ۱۷۷ روز دوستی با کتاب

کتاب تکه هایی از یک کل منسجم

نقل قول: ناکام ماندن در به دست آوردن
... جایی باید پرونده های نیمه بسته را کامل ببندیم تا عذابش کمتر شود. شبیه خداحافظی با آرزویی است که خیلی وقت است تاریخ انقضایش گذشته است. یک خداحافظی سخت اما پایان دهنده. پایان دهنده به هدفی قدیمی و اضطرابی قدیمی تر. با هر خداحافظی، ما آماده سلام های بعدی می شویم‌. با هر خداحافظی و قبول اینکه تمام شده، ما به شروع دیگری نزدیک می‌شویم. ما در ابتدای هدف های جدید هم مضطرب می‌شویم اما این اضطراب هیجان انگیز کجا و آن اضطراب فرساینده کجا؟

303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلام

خدا قوت به سرپرست های محترم 53

سنا/اثر مرکب /86 روز  / ۲۵ آذر
سلام
تاج/۱۳دی/5 روز  Khansariha (56)

یادم نیست ولی یکی راجع به کتاب اثر مرکب گفته بود  که مطالب تکراری توی فصل ها تکرار کرده

منم قبول دارم  خلاصه این کتاب بهتر از خود کتابه 53258zu2qvp1d9v

(1400 دي 14، 16:25)KingA  mir نوشته است: امروز امتحان مدیریت خانواده داشتیم تازه دیروز برا اولین بار این کتاب رو باز کردم معلم هم حقیقتا درست درس نداده بود برا امتحان هم چندتا سوال داده بود ک بخونیم... خلاصه کتاب رو باز کردیم دیدم به به عجب کتابی خیلی خوشم اومد دقیقا همون چیزی بود ک من میخواستم بلاخره تو کتاب ها یه کتابی به اسم مدیریت خانواده اومد ک به دردمون بخوره توی زندگی و من به شخصه خوشم اومد و خودم شروع می کنم به خوندنش

ما که سه ماه معلمش سر این درس سخت گیری میکنه Khansariha (13) 

ولی این کتاب از نظر خودم که خوندمش  ایراد های زیادی داشت

مثلا مطالب دسته بندی خوبی نداشت  ،
خیلی سطحی بعضی چیزای مهم گفته و رد شده  ،
بطن متن خیلی درباره رابطه جنسی صحبت کرده  ولی چون در سطح متوسطه 2 نوشته شده  ، روشن و شفاف مطلب نوشته نشده
کتاب دخترا هم  بعضی جاهاش لفظ های بدی داشت. 

مثلا دختر های 10 ساله به بالا را جزو  افراد واجد ازدواج دانسته بود حساب کرده Khansariha (66)
ولی کتاب پسرا نوشته که ازدواج ربطی  به سن ندارد  فقط شرایط میخواد Gigglesmile

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان