عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

مارال جان اول اینکه خوش اومدی عزیز

چند وقتی می شه کم کار شدی .. درست مثل اون زمان b52 که روزای آخری کم وقت می کرد سر بزنه
درسته اینجا اسمش کانون ترکه ولی امیدوارم تو نخوای ما رو ترک کنیSmiley-face-cool-2

اون روزا رو دقیقا خاطرم هست .. حتی یادمه فایر تو یکی از پست هاش کفته بود برای بار چندمه که b52 تصمیم گرفته کانون رو ترک کنه و اونم باهاش برخورد کرده! .. خود منم یکی از منتقدای رفتن اون بودم

هیچ یک از ما منکر زحمات b52 نبوده و نیست .. دل من که حسابی براش تنگ شده

اگر کسی هم اون روزا باهاش برخورد کرد مطمئنا برای این نبود که بخواد اون بره ... ماها از رفتن بزرگای کانون اونقدر ناراحت بودیم که وقتی b52 تصمیم به رفتن گرفت همه شکه شدیم..

این تموم شد و بعد از چند روزی اگه درست یادم باشه لیلی یا تنها خبر برگشتن اونو دادن ... ولی باز هم بعد از چند روز اون تایپیکی رو که می گی زد و این باعث شد هر کی ناراحتی سر رفتن مدیرای دیگه کانون داشتن، سر b52 خالی کنن

سرم شلوغه خودمم نفهمیدم چی گفتم!

مارال جان ما همچنان به b52 ارادت داریم و مشتاق برگشتنش، اگر هم حرفی اون زمان زده شد برای این بود که بهش علاقه داریم و لاغیر

-------------------------------

در مورد رفتن یا نرفتن هم بستگی به موقعیت و شرایط افراد داره ..
من با اینکه ازدواجم نزدیکه و کسی تو زندگیم دارم که نیازی به خودارضایی ندارم ولی هنوز نتونستم دلیلی برای ترک کانون پیدا کنم
پاکی من مدیون کانونه و یادم هست که خودارضایی چه بلایی داشت سر زندگیم می اورد .. روزای اول اگه بزرگترای سایت نبودن که دست من تازه نفس رو بگیرن و بهم امید بدن الان حال و روز من این نبود

هر اومدنی رفتنی داره .. این رو نمی شه منکرش شد (مهم نوع رفتنه) Khansariha (134)

------------------------------

همین بی نام خودمون رو در نظر بگیر .. این چند روزی که نیستش چقدر جاش خالیه .... این احساس چیزی نیست که فراموش بشه .. ممکنه زمان باعث کمرنگ شدنش بشه ولی فراموش شدنی نیست
تا ابدیت!
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
قبلا هم گفته بودم.

با خداحافظي كردن مشكل دارم.

به نظر من كساني كه سرشون شلوغ شده بهتره چيزي نگن. خودمون متوجه مي شيم. اما اگه خداحافظي كنن ديگه اصلا روشون نميشه كه بيان و مطلب بنويسن.
مثل كاري كه نيما كرده (كه بدون خداحافظي خيلي كم سر مي زنه).
با خدا، تا خدا

ترک من
با سلام

من وقتي اومدم توي كانون ، بزرگترها خيلي بهم روحيه دادن و تاپيكهاشون خيلي روي من تاثير داشت . حالا فرض كنيد كه من خودم روزي از بزرگترهاي كانون بشم و بتونم ترك كنم ... حالا ، وضعيت تازه نفسها چي ميشه ؟؟؟؟ كي بايد به اونها روحيه بده ؟؟؟؟ به نظر من نامرديه كه به فكر ديگران نباشيم ، چون روزي هم همين ديگران بودن كه به ما انرژي و روحيه ميدادن .

نظر شما چيه ؟؟؟

يا حق !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
سلام
منم با نظر سایه موافقم ، اخه تازه نفسایی مثه من وقتی میان تو کانون انتظار دارن دیگران کنارشون باشن و درکشون کنن .. حالا اگه هی بشنون که یکی از قدیمیا که واقعا واسه کانون زحمت میکشه داره میره خوب خود به خود روحیشون خراب میشه و میگن که دیگه کسی نیست که به کانون توجه کنه ...
به نظر من بچه های قدیمی حتی غیبتشونم نباید اعلام کنن ، چون تو روحیه بقیه تاثیر میذاره
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

اين وظيفه همه ماست.

هم پيام خصوصي دادن به آخرين كسي كه ثبت نام كرده (كه پايين صفحه اول كانون نوشته مي شه) و هم راهنمايي كردنشون توي بخش "مخصوص تازه واردا"
با خدا، تا خدا

ترک من
یادش بخیر من وقتی که اومدم یک بار برای همیشه و بی 52 داشتن خداحافظی میکردن خیلی ناراحت شده بودم ولی نمیدونستم کانون بچه های گل دیگه ای هم داره که الان مدیر شدن و اونا خیلی به من کمک کردن مثل:
تنها،بی نام،سلام،تارک،لیلی،ناشناس،مهدی،پرواز،نیما که خداحافظی کرد و.....
با سلام

ولي انصافاً قبول دارين كه پسرا با هم ميرن بيرون بيشتر خوش ميگذرونن ، نسبت به اينكه دخترا با هم ميرن بيرون ...
پسرا كه با هم ميرن بيرون واقعا فكرشون تفريحه (البته از نوع سالمش) ... ولي دخترا كه ميرن با هم بيرون ، انقدر غيبت ميكنن ، خالي ميبندن براي هم كه اصلا چيزي از تفريحشون نميفهمن ...
----------------------------------------
ولي توي اين تابستون من بايد برم گواهينامه بگيرم ، چون دارم اسباب كشي ميكنم دوباره ميرم خونه قبلي ، بايد ديگه تا دانشگاه با ماشين بيام ، ديگه دو قدم راه نيست كه ، 2 ساعتو 15 دقيقه راهه ... فكر كن ، بايد اينهمه راه بيام تا دانشگاه ...
يكي دلش براي من بسوزه ، بگه عيبي نداره ، در عوض درس ميخوني ، دكتر ميشي ، آدم ميشي ، پول درمياري ، بعد ميري زامياد ميخري كار ميكني ...
دیگه گذشت اون زمون که تو حیاط یا رو بوم میشستیم با پودرو آب پهن میکردیم تو آفتاب4fvfcja
دیگه دوره ی ظرف شستن و تو مطبخ بودن گذشت(یادش بخیر!دغدغه ی مامانا فقط قورمه سبزی درست کردن و ترشی انداختن و .. بود )
الان دوره ی ماشین ظرف شویی و جارو برقی و لباسشویی و فست فود سر کوچه است!
اوقات فراغت خانوما باید در پیشرفتشون بهشون کمک کنه
مثل:کلاس های متفاوت بسته به نوع سلیقه، خرید های شیک و خوشگل وگرون،دوره گذاشتن با دوستان و کتاب خوندن و ورزش کردن برای حفظ تناسب اندام
حالا آقایون این وسط هر کاری دوست دارن بکنن ولی بیشتر فکر کنم باید سر کار باشن!تاپول خرج تفریحات خانوما فراهم بشه!(فقط در حد یه شوخی بود جدی نگیرید!)4fvfcja
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
سلام
اول : سایه جان اشکال نداره ، در عوض این همه سختی ، پس فردا آقا دکتر میشی ، پولدار میشی ، بعدشم اگه خدا بخواد به قول خودت زامیاد میخری البته من اگه جای تو بودم با این همه پول یه های لوکس میخریدم که به درد همه چی میخوره 4fvfcja
دوم : بله شما راست میگین پارمیدا خانم ، الان که هیچی ، از بدو خلقت ، این خانوما دارن پادشاهی میکنن و هی به مردای بدبخت زور میگن . بعد تازه میگن به ما ظلم شده .. خدایی خودتون قضاوت کنین ، الان تو این عصری که ما زندگی میکنیم عصره خانواده سالاریه یا عصره پدر مرد رو دراوردن ؟
آهای پسرای کانون کجایییییییید ؟
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

دختر خانوما شما مگه کلاسم بلدید برید؟
کلاس میخواید چی کار؟
که چی بشه؟
آخر همه ی اینا باید بچه داری بکنید4fvfcja
مثلا می خواهید لیسانس بگیرید که بگید من لیسانس دارم!جلوی دوستاتون کلاس بزارید!
غیر از اینه؟
آقا پسرای قند عسل بگن!؟
اصلا برا چی دخترا میان تو کانون؟
کانون باید جدا بشه!دخترا یه کانون!پسرام یه کانون4fvfcja
تازه نمیدونم مثلا شما روحتون لطیفه!تا یه حرفی پسرا میزنن کلی قهر میکنن و بعد از کلی خواهش و....یه نگاهی بهت بکنن17(چه ربطی به تفریح داشت)
تازه بعد از یه مدتی ام که مثلا دخترا میخوان تفریح کنن دوره هم جمع میشن!کلی چرت و پرت میگن!
مریم دیدی چه پسر خوش تیپی بود خیلی ام سر به زیر بود من که دلم پیشش گیر کرده!
همین حرفا تفریحه شماست!cheshmak
مثلا همین پارمیدا خانوم که میگه خرید های شیک و گرون!
یارو رفته کفش از کیش آورده 10 هزار تومان میفروشه 50 هزار تومان بهش میگی آخه خانومه من این کفش خوشگل هست ولی به قیمتش نمی ارزه میگه من نمیدونم من باهات قهرم من همینو میخوام چه طور دختر خالم باید این کفشو بپوشه ولی من نباید همچین کفشی داشته باشم اینم از تحصیلاتتون که آدمو در شرایط مختلف درک نمیکنید!
ولی پسرا نه!
تا دوره هم جمع بشن حرف از آینده و دستاورد های بزرگ می زنن41
آقا پسرا کیف کردن!!!
مهدی جان دمت گرم
اما یه سوال دارم ، تو هنوز زنده ای ؟ چون با این حرفا فکر نمیکنم زندت بزارن 4fvfcja
.

تنها خانوم دست تو دماغ کردن که گناه نداره!غیبت اینو اونو کردن گناه داره!شوهر خودتونو درک نکردن گناه داره! درست نمیگم؟cheshmak
به چرخ تا بچرخیم4fvfcja
اي بابا، كوتا بياين ديگه. روي همديگه رو (با رعايت موازين شرعي) ببوسين.

پسرا دسته گل، دخترام مهپاره.
هيچ پسري بچه بازي در نمياره. هيچ دختري هم فكر خريد و حسادت نيست. مگه نه؟4fvfcja

اوقات فراغت ...

راستش از من يكي بگذرين.اين قدر كار براي تابستونم دارم كه بايد بنويسم تا هيچ كدومشون يادم نره.

بقيه چي؟
با خدا، تا خدا

ترک من
سلام دوستان ببینین من طرف دار هیچ کدوم نیستم هاااااا
نه دختر خانوم های عزیز و گل نه خدمت پسرها(اره جون عمد)4fvfcja
این کارا چیه اگه این کارا رو بکنین خدای نکرده کانون دو قسمت می شه ها
1 قسمت خواهران317Khansariha (48)
و1 قسمت برادران1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81

خود دانی
با سلام

بچه ها چقدر دعوا ميكنين ؟؟؟ به حال پسرا يه جوري تفريح ميكنن و دخترا يه جور ديگه .. اين كه مهم نيست .
مهم اينه كه از تفريحشون لذت ببرن ، البته بسيار مهمه كه تفريح از نوع سالم باشه ، نه دخترونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان