امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

4chsmu1
53
چقدر حرفای میتوانم جان دلگرم کننده اس1

من یه عضو کوچیک و درنهایت بدون فعالیت تو جمع مدیران هستم...
نمیخوام غلو کنم و به اصطلاح حالا که خودم مدیرم این حرفا رو بزنم...

ولی پشت صحنه این مسابقات و تاپیکای مختلف و... پره از جنب و جوش مدیرای گرانقدری که فکر و ذکرشون خدمتگذاری تمام و کمال و به نحو أحسنت به کاربرای کانون هستش...(بدون هیچ چشم داشت و سودی)که البته اینا با خدا معامله کردن1
من وقتی دسترسی های مدیریت رو بهم دادن و رفتم واقعأ جا خوردم از این همه تکاپو و جنب و جوش و زحمت مدیرا...

حالا وقتی کاربری به سها بانو یا آقای گرافا یا هر مدیر دیگه ای خرده میگیره واقعأ دلخور میشم...

یه کم به  انتقادامون حرفامون لحن بیانمون فکر کنیم...

+کاشکی منم بتونم و لیاقت داشته باشم که مثل بقیه مدیرها خدمت رسانی کنم و مفید باشم...یعنی این آرزوی قلبیمه که دوست دارم بهش برسم 53258zu2qvp1d9v
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1394 مهر 3، 2:59)جناب خان :) نوشته است: انتقادم که نمیشه کرد
خب چرا گوش نمیدین چی میگم؟
من الان میبینم آقای گرافا ناظم کانون هستن. پس وقتی این مشکلاتی که میگین پیش میاد با ایشونه که برطرف کنن نه سها خانوم.
اگه نمیرسن خب ناظم عوض شه یا یکی دونفر دیگه بهشون کمک کنن

ناظم یعنی کسی که نظم میده 128fs318181 
آقای گرافا مسئولیتشون مشخصه!!!
قبل تر ها سرپرست مذهبی بودن+ناظم
که الان ناظم هستن فقط به نظرم 42 

نه انتقاد بکنید حتما ولی انتقاد به جا 128fs318181 

خیلی هم ممنون1 53

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

وقتی میپرسم قبلا چجوری میشده که مسابقات برگزار میشده با اینکه تعداد مدیرا از الان کمتر بوده تنها جوابی که گرفتم این بود که دارم به مدیرا انتقاد میکنم و کارم اشتباهه.
اشتتباه از منه، ببخشید 1
شبتون بخیر
53
شما اعتبارات زیاد نمی شد اومدی شبانه روزی نوشتی
سها خانوم اعتبارام
ن؟
پس واسه همه چی خود کاربرا اول چشمشون به سها خانومه

چرا انتقاد می شه کرد

و اینکه
آره قبلا این طوری نبود در جواب این سوال که قبلا مسابقات بود و مدال بود مگه این چیزا نبود؟
من از دی ماه 90 عضوم
اصلا این طور نبود
به هیچ عنوان

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 مهر 3، 3:08)می توانم نوشته است: شما اعتبارات زیاد نمی شد اومدی شبانه روزی نوشتی
سها خانوم اعتبارام
ن؟
پس واسه همه چی خود کاربرا اول چشمشون به سها خانومه

چرا انتقاد می شه کرد

و اینکه
آره قبلا این طوری نبود در جواب این سوال که قبلا مسابقات بود و مدال بود مگه این چیزا نبود؟
من از دی ماه 90 عضوم
اصلا این طور نبود
به هیچ عنوان
من نوشتم سها خانوم ادامشم نوشتم یا هر کس دیگه ای که میدونه
من کاربر تازه واردم، از خیلی چیزا اطلاع ندارم یه پستی میذارم
معذرتم میخوام اگه باعث دلخوری شدم
53
قبلا مسابقات فعال بود چون سرپرست فعال زیاد داشتیم
واقعا فعال ...
آمارشون رو بگم خودت متوجه میشی مسابقات چجوری بود
زارا خانوم سرپرست 10 روزه . تعداد پست های ارسالی برای تاپیک 10 روزه 1100 تا . تعداد کل پستاش هم 2500 تا !
مانا خانوم سرپرست 20 روزه تعداد ارسال های 20 روزه 600 تا
علیرضا و مسافر کوچولو و گلبرگ و احسان و میتوانم و گیتا و کلی از بچه های دیگه که بالای 200 تا ارسال تو تاپیکشون دارن . اولین پستی که میزدن تو تالار مسابقات بود . هیچ پستی بی پاسخ نمیموند
کلا شادترین جای کانون مسابقات کانون بود الان این امکان دیگه نیست . وقت خالی بچه ها و اون انرزی پاسخگو نیست . قبلا لاین و وایبر نبود که **** 24 ساعته اونجا آنلاین باشه ولی وقتی اسم سرپرستی کانون میاد وقت نداشته باشه 22

پ.ن : منظور از **** شخص احسان میباشد 22
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
منم همین رو می گم

اول نفر برای کانونیا چه قدیم چه جدید سها خانومه
تا وقتی اظهار نظری درباره رفتارشون نکنه 4chsmu1

حالا خودش که نیست

ولی به طور کلی ان شالله که مسابقات برگزار می شن و می ریم به سمت کنترل خودمون و در نهایت ترک
این وسط چندین مدال خیلی خوشگل هم می گیریم
که چاشنی مسیر ترکمون شن

الان جاهای فعال واسه مدال
تالار ورزشی هست و تالار کنترل نگاه و ذهن که هر دو تا به شدت مهمن درباره ترک

منم عذر می خوام اگر به اندازه کافی خوش بین به نظر نرسیدم در حالی که هستم مطمین باشید
صد در صد

1
شب شما هم به خیر و خوشی

آره واقعا این آقا احسان رو باید چند تا بهش گفت
اون وقتی که من سرپرست بودم
تا دقیقه نود انتقال به گروه راکد مسابقات پست نمی ذاشت
بعد دقیقه نود می رفتم التماس اقا ازت خبری نیست
تا دوباره پس بذاره
اگر  دسترسی دارید بهش انتقام منو ازش بگیرید

اقا احسان این پست رو نخون
جون مادر همسایه مون شوخی کردم

البته از یه لحاظ هایی حق دارن کاربرا...

خوده منم اون اوایل سها بانو رو به عنوان مدیر بیشتر به رسمیت میشناختم 42
که الان جدیدتر ها آقا آرمین هم رو هم قبول دارم 42

که همه این ها به خاطر سابقه و وارد بودن این عزیزان به مسائل هستش...

ترجمه آیه 286 سوره بقره

منم منتظر مسابقه پاکی محرمم 53258zu2qvp1d9v

امیدوارم آقای قاصدک درنظر داشته باشن و تاپیک رو بیارن بالا 128fs318181

ترجمه آیه 286 سوره بقره

اولا همینجا از مدیران زحمت کش کانون تشکر وقدر دانی می کنم. هرچند که پاداش اصلی رو هیچکس غیر از خدا نمی تونه بده.

صحبتی که بنده داشتم یه هیچ وجه انکار زحمات و تلاش های بی مزد تیم مدیریت نیست. قبلا هم به سها خانم گفته بودم که مدیریت کانون نمونه ی مدیریت جهادی هست. کسانی که با صرف هزینه و وقت فراوان به فکر رهایی بندگان خدا هستند.
خودم درک می کنم این موضوع رو که چقدر باید دوید و دنبال کار رو گرفت و با چندین نفر سر و کله زد.

اما مورد بنده درباره کار گروهی و تقسیم وظایفه. البته اینجا این تقسیم وظایف انجام شده ولی بعضی جاها یه ایراداتی هم هست. اما به قول سرکار خانم می توانم باید با همکاری هرچه بیشتر مدیران و کاربران جبران بشه. 

صحبت آقا رامین هم درسته همین عدم وقت کافی و نیروی فعال هم توی این مسئله دخیله.
نیروی فعالی که در شبانه روز 4 ساعت بیشتر استراحت نمی کرد داشتیم. 
کار گروهی احتیاج به نیروی فعال داره. البته  فضای مجازی هم محدودیت های خاص خودشو داره و بضاعت کار تا همین حده.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
اقا این جماعت بیدارِ سر در پروفایلِ بی خواب در کانون
ظاهرا حال خواب ندارن

می خواید یه سری مسابقه بدیم؟

همون مسابقه حدس زدنیه که به تعداد حروف خط می کشیدیم
کیا میان بازی؟
--------------

ثبت نام تنها تا ساعت 3:50

من موافقم...

اتفاقأ سرما خوردم مست خوابم ولی هی دست دست کردم دیگه الام نمازه نیم ساعت دیگه22

ترجمه آیه 286 سوره بقره

جدی نیم ساعت دیگه نمازه؟

اقا بحث دو نفره خلافه
میام پروفایلت بازی کنیم

اوکی؟

نبود دیگه؟
فقط منو لبخند خانوم؟

------------------

ساعت 7:53
ثبت نام بسته شد