عزیز :.:.::. * شروع مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

عزیز : .:.::. *  مسابقه #پاکی_رمضانConfetti * .::.:.

نظرسنجی: آیا این مسابقه تا حالا تاثیری در کنترل نگاهتون داشته؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اصلا
9.54%
25
9.54%
تا حدوددی
33.97%
89
33.97%
خیلی
56.49%
148
56.49%
در کل
262 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کنترل نگاه و ذهن (سرپرست: زینبی)

«به نام خدا»

سلام303
در این تاپیک قصد داریم به کنترل نگاه و ذهن که مهم‌ترین رکن در پاکی هست، بپردازیم. Khansariha (69)

توضیحات:

الف- روال مسابقه به این صورت هست که ابتدای هفته، در همین تاپیک ثبت نام می‌کنید و در ادامه اعلام وضعیت‌هاتون رو طبق فرمت زیر قرار می‌دید:

نقل قول: نام کاربری / شماره هفته / تاریخ شروع هفته (شنبه هر هفته) / تعداد روزهای موفق در كنترل نگاه / تعداد روزهای موفق در كنترل ذهن

به عنوان مثال اگر از شنبه 5 تیر 1400 تا پایان سه‌شنبه 8 تیر، 3 روز موفق در کنترل نگاه و 4 روز موفق در کنترل ذهن داشته باشید، اعلام وضعیت به این صورت خواهد بود:

نقل قول: صابر / هفته اول / 5 تیر 1400 / کنترل نگاه: 3+ / کنترل ذهن: 4+

ب- مجموع امتیاز هر هفته به صورت جداگانه محاسبه و اعلام میشه. به عنوان مثال:

نقل قول: صابر / هفته اول / 5 تیر 1400 / کنترل نگاه: 5+ / کنترل ذهن: 6+
صابر / هفته دوم / 12 تیر 1400 / کنترل نگاه: 7+ / کنترل ذهن: 7+

ج- موارد ممنوع در مسابقه:

1. نگاه به هر دو جنس مرد و زن از روی هوس و شهوت؛
2. نگاه به تصاویر مستهجن و تحریک‌کننده؛
3. مشاهده‌ی فیلم‌ها، سریال‌ها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی تحریک‌کننده از تلویزیون، ماهواره، اینترنت و ...؛
4. ورود به سایت‌های مستهجن و مشاهده‌ی آن؛
5. درگیر شدن ذهن به موارد آلوده؛
6. عدم منحرف کردن ذهن بعد از هجوم فکرهای آلوده.

د- برای برنده شدن در هر هفته از مسابقه، باید امتیازات کامل کنترل نگاه و ذهن که مجموعاً 14+ امتیاز هست رو به دست بیارید.

هـ- جوایز مسابقه:

هر هفته امتیاز کامل در صورت اعلام وضعیت نسبتاً منظم --> 1 اعتبار مثبت
2 هفته امتیاز کامل با شرط پیوستگی در هفته‌ها --> مدال برنز کنترل نگاه و ذهن [تصویر:  17.gif]
5 هفته امتیاز کامل با شرط پیوستگی در هفته‌ها --> مدال نقره کنترل نگاه و ذهن [تصویر:  18.gif]
10 هفته امتیاز کامل با شرط پیوستگی در هفته‌ها --> مدال طلای کنترل نگاه و ذهن [تصویر:  19.gif]
30 هفته امتیاز کامل با شرط پیوستگی در هفته‌ها --> مدال تثبیت کنترل نگاه و ذهن [تصویر:  20.gif]

و- با توجه به این‌که تعداد هفته‌های متوالی با امتیاز کامل جهت اهدای مدال حائز اهمیت هست، لازم هست شرکت‌کنندگان تعداد هفته‌های متوالی امتیاز کامل رو هم در اعلام وضعیت‌های خودشون اعلام کنن.
در نهایت به‌عنوان مثال اعلام وضعیت به این شکل میشه:

نقل قول: صابر / هفته اول / 5 تیر 1400 / کنترل نگاه: 5+ / کنترل ذهن: 6+
صابر / هفته دوم / 12 تیر 1400 / کنترل نگاه: 7+ / کنترل ذهن: 7+
صابر / هفته سوم / 19 تیر 1400 / کنترل نگاه: 7+ / کنترل ذهن: 7+

تعداد هفته‌های متوالی با امتیاز کامل: ۲ هفته

*** در صورتی که تعداد هفته‌ها بیش از 30 هفته شد، به‌جهت شلوغ نشدن تاپیک، هنگام اعلام وضعیت تنها اعلام وضعیت 30 هفته انتهایی قرار داده بشه.

ز- با توجه به اهمیت پیوستگی کنترل نگاه و ذهن، غیبت در این تاپیک جز در موارد خاص به مدت محدود و با اطلاع قبلی در تاپیک مجاز نیست.
در صورتی که فردی غیبت داشته باشه، اسمش از لیست اعلام وضعیت‌ها حذف می‌شه و در صورت بازگشت، باید از هفته اول امتیازهاش رو اعلام کنه.53258zu2qvp1d9v

به امید موفقیت و پاکی همگیGol
یا علی
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
مدال‌ها

اسامی افراد دارای مدال کنترل نگاه و ذهن با این ساختار:
(مدال برنز متناظر با مدال پیشین کنترل نگاه و ذهن هست)

chika ------------------------------> (مدال برنز:  96/07/26  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
لئا ----------------------------------> (مدال برنز:  99/05/12  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
آرمین-------------------------------> (مدال برنز:  97/11/28  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
صادقین ----------------------------> (مدال برنز:  94/11/14  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
حنیف ------------------------------> (مدال برنز:  94/11/14  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
خانوم لبخند -----------------------> (مدال برنز:  95/10/24  | مدال نقره: 00/07/11 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
منشور -----------------------------> (مدال برنز:  95/01/07  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
AlwaysHope ----------------------> (مدال برنز:  96/03/29  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
خدا همراهمونه --------------------> (مدال برنز:  94/10/03  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
"Zeus" -----------------------------> (مدال برنز:  96/07/29  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
sin-sin -----------------------------> (مدال برنز:  94/12/14  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
Queen -----------------------------> (مدال برنز:  98/08/17  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
Sheydaei --------------------------> (مدال برنز:  99/04/04  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
انگیزه پاکی ------------------------> (مدال برنز:  94/12/14  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
formica ----------------------------> (مدال برنز:  96/12/17  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
شادن ------------------------------> (مدال برنز:  99/06/07  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
هستی70 -------------------------> (مدال برنز:  96/01/07  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
زندگی زیبا -------------------------> (مدال برنز:  96/02/25  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
دیوار --------------------------------> (مدال برنز:  97/06/22  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
aliunknown -----------------------> (مدال برنز:  97/11/28  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
rezaKy -----------------------------> (مدال برنز:  96/06/06  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
هومان -----------------------------> (مدال برنز:  99/03/09  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
im_student -----------------------> (مدال برنز:  99/02/28  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
تاج ---------------------------------> (مدال برنز:  99/04/23  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
Töprak -----------------------------> (مدال برنز:  99/02/28  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
یا امیرالمؤمنین -------------------------> (مدال برنز:  99/07/20  | مدال نقره: 00/06/06 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
*شهریار* --------------------------> (مدال برنز:  00/01/09  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
عاشق فاطمه زهرا ---------------> (مدال برنز:  00/01/22  | مدال نقره: 00/04/21 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
NIMA GUYRACER --------------> (مدال برنز:  00/02/25  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
سپهرر ------------------------------> (مدال برنز:  00/04/04  | مدال نقره: 00/04/20 | مدال طلا: 00/06/07 | مدال تثبیت: )
مهدوی -----------------------------> (مدال برنز:  00/04/11  | مدال نقره: 00/04/21 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
Roza_r -----------------------------> (مدال برنز:  00/04/11  | مدال نقره: 00/07/24 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
rahayii------------------------------> (مدال برنز:  00/05/04  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
محب صادق------------------------> (مدال برنز:  00/05/12  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
bright star-------------------------> (مدال برنز:  00/05/12  | مدال نقره: 00/05/18 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
یا باب الحوائج ----------------------> (مدال برنز:  00/05/18  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
alone heart -----------------------> (مدال برنز:  00/05/24  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
سرباز گمنام -----------------------> (مدال برنز:  00/05/24  | مدال نقره: 00/06/13 | مدال طلا: 00/07/16 | مدال تثبیت: 1400/12/16)
عارفه ------------------------------> (مدال برنز:  00/05/11  | مدال نقره: 00/06/03 | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
(=hich ----------------------------> (مدال برنز:  00/06/22  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
مهربانو ----------------------------> (مدال برنز:  00/06/29  | مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: )
Amirali.d --------------------------->(مدل برنز : 00/07/24  | مدال نقره :    | مدال
Man mitavanam ------------------------------> (مدال برنز: 1400/12/22| مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: ) طلا : |مدال تثبیت:  )
ایرانا ------------------------------> (مدال برنز: 1400/05/21| مدال نقره:  | مدال طلا:  | مدال تثبیت: ) طلا : |مدال تثبیت:  )
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
سلام به نظر منم مسابقه ی خوبی میشه ...
به نظرم میشه دامنه ی کنترل نگاه رو وسیع تر کنیم و کلا قدغن کردن تماشای تصاویر و فیلم های محرک رو هم به موارد مسابقه اضافه کنیم.
البته این فقط نظرِ شخصیِ من هستش...53258zu2qvp1d9v

من هم می خوام تو این مسابقه شرکت کنم.317
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام مرسی خیلی مسابقه خوبیه ولی..
من میدونم نمیتونم.. یعنی... خوب باید به خواننده مورد علاقه ام نگاه نکنم، به پسرای دانشگاه نگاه نکنم و... و...1744337bve7cd1t81 خوب سخته که!!!:s:
[تصویر:  i320841_danbo18.jpg]
سلام منم هستم
يكي از مشكلات خيلي قويه كه بايد حل شه
فقط چجوري بايد اعلام وضعيت كرد؟؟؟تصويرسازي ذهني بعد از نگاه هم محسوب ميشه؟؟؟
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام منم هستم4fvfcja
...............
درپناه خدای یکتا
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

منم هستمcheshmak
مرسی از آقا محسن بخاطر طرحش و سها خانوم به خاطر اجراش41
ولی بعضی وقتها نمیشه
مثلا من 3 روز در هفته رو جایی کار میکنم که همش 2تا پسریم بقیه دخترن
پس باید برا خودم چشم بند بگیرم4fvfcja
عینک دودی هم میشهSmiley-face-cool-2

البته دقیقا همین موضوع باعث شد که یک ماهیه به فکر طهارت چشم و طهارت قوه خیال افتادم
اونایی که نمیدونن چیه اینجا یه سر بزنن
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
317 خیلی خوبه منم هستم .

ا - امیرعلی
2-سعید
3_مجتبی
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
شیرین جان،بحث نگاه الوده است.نه نگاه معمولی....
منم هستم....با ترک هم موافقم.نگاه به تصاویر بد رو هم اضافه کنیم بهش....خیلی عالی میشه
 سپاس شده توسط
منم هستم .... 4fvfcja

اعلام وضعیتش چه طوریه !!!!

یعنی اگه بگی فلانی چه قدر هیکلش خوبه ؛42 شکست محسوب میشه !!!!!!
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
 سپاس شده توسط
مسابقه خیلی خوبیه دست آدم نیست بعضی وقتا به یکی نگاه میکنه میگه:چه خوشتیپه و ... ولی باید سعی کنیم همونم در کنترل بگیریم ...پس:منم هستم!4fvfcja
خدا شونه هامونو نیافریده که تمام غمای دنیارو روش بذاری
م...آفریده که گاهی بالا بندازیمشونو بگیم:بیخیال!Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
سلام
خانمها و آقایان استقبال کننده..
از شرکتتون ممنونم..

یه نکته رو بگم، اینکه تو این مسابقه قاضی و حاکم و مجرم و متهم و همه چی خودمونیم..!! بنامون صداقت باشه.. تعارف هم با خودمون نداریم..!!

و اینم بگم که ماها میدونیم داریم چی کار میکنیم..
وقتی چشمم به یه بانوی قشنگ می افته .. میدونم دارم هنر خالق رو نگاه میکنم یا سلیقه بانو رو..!
وقتی چشمم تو چشم یه آقا پسری می افته .. میدونم دارم نگاه میکنم یا به نگاه وادارش میکنم..!!!
وقتی یه خانمی رو میبینم حتی اگه به قول مهتاب جون فقط در حد این باشه که بگم چه هیکل خوبی.. میدونم این جمله میتونه منو به حسادت بکشونه یا به تحسین!!

خلاصه که خودمونیم و خودمون..!!

یه نکته که تو پست اول هم هست.. پیشنهاد بدین لطفا.. مطمئن باشیم که این کار تاثیر فوق العاده داره..!!

آقای تولد ممنون بابت یادآوری که کردین..بچه هایی که نخوندین اون مطالب رو حتما نگاه کنین..53258zu2qvp1d9v

و ماینز جان دقیقا همین هایی که گفتی هم مد نظر هست..نگاه به هر چیزی که منو به سمت گناه بکشونه..!

و برای قوانین و اینها هم آقا محسن هستن انشاالله..53258zu2qvp1d9v

پس لیست اینه:
ا-امیرعلی
2-سعید
3-مجتبی
4-ترک
5-چکاوک
6-علیرضا
7-تولد40
8-ماینز
9-مهتاب
10-شقایق
11-سها
12-؟؟؟

و شیرین جان.. سخته دیگه..!!!
اما هدف ادب شدنه چشممون هست.. یه کم سختی رو باید تحمل کرد.. و حالا از کم.. یواش یواش..!!! مهم شروع کردن هست..!!cheshmak
بزرگی هدف اونقدر هست که سختی ها رو آسون کنه..!53258zu2qvp1d9v

موفق باشین و شاد..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

شاید ذکر یه نکته خوب باشه برا این مسابقه....گرچه فکر کنم همه شنیدن
مرحوم آیت الله علی قاضی طباطبایی،می گفتن که به قدری در حفظ نگاهشون به نامحرم توجه و دقت کردن که بعد از این مجاهدت ها چند دقیقه قبل مواجهه به یک نامحرم چشماشون خود به خود بسته میشده...
انشالله روزی برسه که غذای چشممون تماما مورد تایید خدا باشه
و یه چیزی..
آقای تولد.. چشم بند رو خدا داده..!!cheshmak
تمرین که بکنیم میشه پلک ها رو به عنوان چشم بند به کار برد..!53258zu2qvp1d9v

چکاوک جان نگاه کردن فقط با چشم نیست.. همین تصاویر هم که میگی بخشی از نگاه هستن.. مثل خواب دیدن..!
تو خواب هم از چشمت استفاده نمیکنی اما میبینی..!53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

نگاه به نامحرم تیر زهرآلود شیطانه
این زهر آلود بودنش خیلی نکته داره ( نکته تستی 4fvfcja )
یعنی تاثیرش بعد از نگاه هم ادامه داره و سم زداییش طول میکشه

منم هستم

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان