عزیز :.:.::. * شروع مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

عزیز : .:.::. *  مسابقه #پاکی_رمضانConfetti * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امروز چه کار مفیدی انجام دادی؟

سلام

تو این تاپیک می خوایم بگیم که امروز چه کارهای مثبت و مفیدی انجام دادیم

و چقدر از امروزمون راضی هستیم
49-2

(لطفا فقط فعالیت های مثبت رو بنویسید)

سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
سلام
به نظر من تایپیک موثری میتونه باشه برای ایجاد انگیزه
خوب من از 12 اردیبهشت تا به امروز پاک پاکم اما از 1 خرداد تا الان به مدت 100 روز(بهونه ای برای عادت) میخوام نماز خوندن رو به طور منظم بخونم و از 1 خرداد هم این کار رو شروع کردم(برام دعا کنید ادامه پیدا کنه)
در ضمن امروز یک کار خوبه دیگه هم کردم که دیگه نگو......................امروز دست تو دماغم نکردمKhansariha (48)317
ما آمده ایم تا با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم
نه به هر قیمتی زندگی کنیم
 سپاس شده توسط
منم نماز رو شروع كردم ايشالله.. من چند روزيه اتاقمو تميز نگه ميدارم.. 4fvfcjaامروز طرز دم كردن زعفرون رو ياد گرفتم!! اينم كار خوبيه ديگه53258zu2qvp1d9v. هميشه بدون اينكه دمش كنم به غذا اضافه ميكردم. دسترنج هموطنهام رو از بين ميبردم :( يه شام خوشمزه به دوستم دادم و شب هم با هم خوب درس خونديم.. در طول روز هم كمتر چك ميل كردم..42 لينك كانون رو هم يه جايى گذاشتم، اميدوارم كمك كنه..
ولى يك كار بد كردم، تو مصرف برق اسراف كردم.. همه چراغا روشنه.. صبح يه كم فكراى ناجور كردم.. ولى سريع فكرم رو مشغول چيزاى ديگه كردم.

حالا همه اينا تا حدى براى مزاح بود، ولى روحيه ام خيلى خوبه.. چند روزيه ناشكرى نكردم!!
اى خدا متشكرم! كانون متشكرم..
 سپاس شده توسط
(1388 خرداد 3، 2:51)maryamgoli نوشته است: منم نماز رو شروع كردم ايشالله.. من چند روزيه اتاقمو تميز نگه ميدارم.. 4fvfcjaامروز طرز دم كردن زعفرون رو ياد گرفتم!! اينم كار خوبيه ديگه53258zu2qvp1d9v. هميشه بدون اينكه دمش كنم به غذا اضافه ميكردم. دسترنج هموطنهام رو از بين ميبردم :( يه شام خوشمزه به دوستم دادم و شب هم با هم خوب درس خونديم.. در طول روز هم كمتر چك ميل كردم..42 لينك كانون رو هم يه جايى گذاشتم، اميدوارم كمك كنه..
ولى يك كار بد كردم، تو مصرف برق اسراف كردم.. همه چراغا روشنه.. صبح يه كم فكراى ناجور كردم.. ولى سريع فكرم رو مشغول چيزاى ديگه كردم.

حالا همه اينا تا حدى براى مزاح بود، ولى روحيه ام خيلى خوبه.. چند روزيه ناشكرى نكردم!!

همین روحیت خیلی عالیه خودش یکی از بهتری کارای دنیاست
می بینم که اجی پارمیدام داره کولاک می کنه

من کار مثبتم تو این دو روز اخیر خوندن کتاب بوده، دیگه تنهاییام داره با خوندن می گذره
فعلا دو تا کتاب رو شروع کردم که یکی برای سر کار .. معمولا بیشتر موقعها تو جیمم .. خنده .. به نام حضرت مهدی (عج) فروغ تابان ولایت از اشتهاردی هست
یکی دیگه اش هم کتاب انسان که اگه اشتباه نکنم از مرحوم سبزواری باید باشه

بی نام کجایی

اهاااا د بیا دست دست

راستی یه چیز دیگه
یکی از کارای مثبت تو زمان ترکم هم اینکه چند روز پیش گواهینامه رانندگیم رو گرفتم

دست دست
ســـــــــــوت

[تصویر:  10.gif]
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
 سپاس شده توسط
پس شیرینیش کو ؟
من روزی که گواهینامه گرفتم تمام برو بچ رو پیتزا مهمون کردم
حالا تو برامون چی میخری؟
 سپاس شده توسط
(1388 خرداد 3، 12:56)parmida نوشته است: پس شیرینیش کو ؟
حالا تو برامون چی میخری؟

هر چه فکر می کردم این پست گواهینامه رو کجا زدم که پارمیدا ازم شام می خواست یادم نمی اومد ... اجی می گم الزایمر گرفتم می گی نه؟

رو تخم چشام همتون دعوتین
زمانشم هر وقت خودتون بگید

هر کدومتون که وسیله ای برای اومدن ندارین بگین خودم می ام دنبالتون .. خنده.. اگه نزنم به در و دیوار
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
ღღ»...
 سپاس شده توسط
(1388 خرداد 3، 10:59)تارك نوشته است: می بینم که اجی پارمیدام داره کولاک می کنه

من کار مثبتم تو این دو روز اخیر خوندن کتاب بوده، دیگه تنهاییام داره با خوندن می گذره
فعلا دو تا کتاب رو شروع کردم که یکی برای سر کار .. معمولا بیشتر موقعها تو جیمم .. خنده .. به نام حضرت مهدی (عج) فروغ تابان ولایت از اشتهاردی هست
یکی دیگه اش هم کتاب انسان که اگه اشتباه نکنم از مرحوم سبزواری باید باشه

بی نام کجایی

اهاااا د بیا دست دست

راستی یه چیز دیگه
یکی از کارای مثبت تو زمان ترکم هم اینکه چند روز پیش گواهینامه رانندگیم رو گرفتم

دست دست
ســـــــــــوت

[تصویر:  10.gif]

(1388 خرداد 3، 17:44)تارك نوشته است:
(1388 خرداد 3، 12:56)parmida نوشته است: پس شیرینیش کو ؟
حالا تو برامون چی میخری؟

هر چه فکر می کردم این پست گواهینامه رو کجا زدم که پارمیدا ازم شام می خواست یادم نمی اومد ... اجی می گم الزایمر گرفتم می گی نه؟

رو تخم چشام همتون دعوتین
زمانشم هر وقت خودتون بگید

هر کدومتون که وسیله ای برای اومدن ندارین بگین خودم می ام دنبالتون .. خنده.. اگه نزنم به در و دیوار
میگم حافظت کم شده باید هویج بدم بخوری!!
انیشتن تو پستای بالایی گفته بودی تو کارای خوبت عزیزم
 سپاس شده توسط
منم امروز یه کاری خوب انجام دادم از دو روز پیش که رفته بودم مسافرت ! cheshmakامروز عصر رفتم تو حیاط و به لاک پشتمون آب دادم بیچاره خیلی تشنش بود! اندازه کف دستمه! باغچمون براش مثل باغ میمونه!4fvfcja
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
شما ها اصلا کار بد نمیکنید؟
اونارم بنویسید خواهشا مثلا من امروز دو سه فقره غیبت داشتم (وای وای کی میخام ترکش کنم نمیدونم)
سه چهار دفعه هم از دستم در رفت موهام از زیر مقنعه زد بیرون (زود جمع و جورش کردم)
سر خوندن یه فصل از یه کتابم مجبور شدم به دوستم دروغ بگم (دروغ کوچولو )
مثل اینکه قراره من خودم آینه ی عبرت بشم
سلام،
پارمیدا جون خیلی تاپیک خوبیه،مرسیییییییی
من امروز یه کار خوب کردم یه کار بد،
اول بدرو میگم،امروز امتحان میان ترم زبان داشتیم،منم درس نخونده بودم خرابش کردمTears
حالا خوبه:توی کارگاه حسابی گل کاشتم317
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
خیلی عالیه این تاپیک واقعا تشکر میکنم .
به پارمیدای عزیز هم تبرک میگم واسه همه چی .
از این که با غیبت کردن مبارزه میکنی ومراقب حجابت هستی خیلی خوشحالم کردی وهم اینکه مراقبی اسراف نکنی .
واقعا حالم خوب میشه شماها رو میبینم .
نماز اول وقت با کسالت و بیحال وکم توجه خیلی بیشتر به رشد وتعالی وتربیت انسان کمک میکنه تا نماز غیر اول وقت که با حوصله و باتوجه باشه .
و فراموش نکنیم کسی که اول وقت حال وتوجه نداره ، آخر وقت هم نداره و اگه آخر وقت حال خوشی داره چیزی نیست جز تلبیسات ابلیس ونفس اماره .
حفظ وقت نماز ادمو تربیت میکنه و شاید بزرگترین وسریعترین راه برای داشتن حال وتوجه در نمازه .
خداوند تعالی و خلیفه او حضرت صاحب الامر مهدی موعود ارواحنا لتراب مقدمه فداه هر لحظه منتظر من و تو هستن ، بیا بی ادبی نکنیم و منتظرشون نزاریم دوست خوب من .
ا نشستی که هنوز پاشو دیگه ، یا علی
من چند وقت بود دنبال یه کتاب صوتی می گشتم برای تقویت زبان ، کتاب cell مال استفن کینگ . بعد چند روز با هزار زور و زحمت تونستم پیداش کنم. اما حجمش 95 مگابایت بود و نمی شد از خونه دانلود کرد به خاطر همین رفتم کافی نت اما کافی نت هم قربونش برم دو روز تمام منو گذاشته بود سر کار و نمیتونستم فایل رو دانلود کنم ، به خاطر اینکه بعد از اینکه دانلود به پنجاه درصد می رسید ارتباط قطع می شد ، خلاصه بعد دو روز با 2 هزار تومن ضرر داشتم تسلیم می شدم ، اما امروز صبح داشتم یه آهنگ گوش می کردم یه جاش خواننده داد می زد:
No!
We Won't
We Won't
We will never surrender

منم مصمم شدم که تا وقتی دانلودش نکردم هرگز تسلیم نشم رفتم و بالاخره دانلودش کردم!!

به نظر من شما هم هر وقت تو هر کاری داشتین تسلیم می شدین این جملات رو تو دلتون فریاد بزنید:

No!
We Won't
We Won't
We will never surrender
We were born to win

اگه خواستین می تونین اون آهنگ رو از اینجا دانلود کنین:
Born to win / 3.2 MB
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
ههمش اتلاف وقت. دوستان! كاش يكى هم يه تاپيك ميزد كه توش ميومديم ميگفتيم چقدر تو اون روز از وقتمون درست استفاده كرديم.اين وضعيت روحى كه الان دارم كه يه كم اراده ندارم، اگر 2-3 سال پيش خود خدا هم بهم ميگفت اينجورى ميشم شاخ در ميووردم. يعنى من افتادم تو سراشيبى؟ كلى زحمت كشيدم تا تو اين رشته اى كه تحصيل ميكنم وارد شم، كلى هزينه كردم، چرا وقتم رو هدر ميدم؟ به خاطرش كلى دارم اذيت ميشم; يكى به دادم برسه. چيكار كنم آدم شم
البته روحيه ام خوبه ولى چه فايده وقتى حاصلى نداره. مثل اينكه يكى هر روز بره مهمونى بگه به به چه روحيه اى دارم من!! خودم موندم كه چرا اينجورى ميكنم!! TearsTearsTearsتازه غيبت استاد راهنماى قبليم رو هم كردم+يكى ديگه. همش الافى :'(

تبريك به پارميدا براى حفظ حجاب، به تارك برا گرفتن گواهينامه.Khansariha (46)راه دوره، ولى حالا كه شما گواهى دارى ما چرا پاى پياده بيايم..
مجتبى ميخواستى بكشيش بعد بهش آب بدى؟ بابا گناه داشت با خودت ميبرديش تجربه كسب كنه.

كاره بد نكنين ديگه.. وگرنه جيز ميشين ..
اى خدا متشكرم! كانون متشكرم..
پارمیدا جان دیگه کار من از هویج گذشته
[تصویر:  242ub8h.gif]

فایر مهربون با مطلبت کاملا موافقم
از آهنگ Born to Win ت هم ممنون
الان دارم گوش می دم

مریم گلی عزیز مرسی .. من در خدمتم
اگه از جونت سیر شدی بیا تا من برسونمت
[تصویر:  5ca839.gif]

بچه ها از بی نام خبری نیست
کسی نمی دونه کجا رفته؟
...«ღღ
ღღ»...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان