عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امیدوار باش دوست من

شکر گذار کوچک ترین نعمت هات باش...
شاید یکی حاضر باشه تمام سرمایه اش رو بده
تا برای یک لحظه کوچک ترین نعمت تورو تجربه کنه...
فقط یک لحظه.... نه بیشتر نه کمتر....

53
[تصویر:  1.png] 
 سپاس شده توسط
رفیق، گذشته جای ماندن نیست! خاطرات کهنه و دل‌آزار را رها کن؛ جلو جلو هم ندو که از نفس می‌اُفتی حال را دریاب تا حالت خوب باشد . ! چایت را دَم کن ، صدای موسیقی را کمی بلند ، بایست مقابل پنجره عمیق نفس بکش و فکر کن به هیچ چیز! به هیچ چیز فکر کن انقدر سخت نگیر انقدر سخت نگیر .. 49-2 49-2
[تصویر:  16881893-2108-l.jpg]
﷽ ما خودمان باورهایمان را می سازیم, اما زندگی ما را باورهایمان می سازند! باورهای محدود، انسانهایی بسته و محدود و باورهای بزرگ، انسانهایی بزرگ به وجود می آورد... تو دایره راحتی خودمون نمونیم ، هر روز دنبال یک چالش جدید باشیم... هر روزمان رو به دنبال یادگرفتن یک چیز جدید یا یک مهارت باشیم‌... زندگی واقعا ارزشش‌ رو داره که هر روز یک خورده "از روز قبلمان" بهتر بشیم.... ⚘⚘⚘⚘ دوست مهربانم درود... بامداد یکشنبه ات نیکو... ⚘⚘⚘⚘ زیباترین و آرامترین نقطه دنیا؛ قلبی است که سرشار از مهر و خالی از کینه میباشد... امروزت سرشار از مهر... ⚘⚘⚘⚘ شاد باش و دلی را شاد کن ... ⚘⚘⚘⚘

[تصویر:  16897600-4792-l.jpg]
چایت را بنوش نگران فردا مباش دکتر نیستم اما برایت ده دقیقه راه رفتن روى جدول کنار خیابان را تجویز میکنم، تا بفهمى عاقل بودن چیز خوبیست، اما دیوانگى قشنگ تر است… برایت لبخند زدن به کودکان وسط خیابان را تجویز میکنم، به تو پیشنهاد میکنم که شاد باشی! خورشید هر روز صبح به خاطر زنده بودن ما طلوع میکند! هرگز، منتظر”فرداى خیالى” نباش.. سهمت را از “شادی زندگی”، همین امروز بگیر. نگران نباش. چایت را بنوش....
[تصویر:  16870369-6480-l.jpg]
 سپاس شده توسط
گاهی خودت را مثل یک کتاب ورق بزن، انتهای بعضی فکرهایت نقطه بگذار، که بدانی باید همان جا تمامش کنی، بین بعضی حرفهایت ویرگول بگذار، که بدانی باید با کمی تامل بیانشان کنی، پس از بعضی از رفتارهایت هم علامت تعجب، و آخر برخی عادت هایت نیز علامت سوال بگذار، تا فرصت ویرایش هست خودت را هر چند شب یکبار ورق بزن و حتی بعضی از عقایدت را حذف کن، اما بعضی را پر رنگ، خودت را ویرایش کن تا دست سنگین روزگار زندگیت را ویرایش نکند…!

[تصویر:  16897044-3239-l.jpg]
 سپاس شده توسط
چنان زندگۍ را سخت گرفتہ ایم گویۍ سال ها قرار است باشیم ڪاش یاد بگیریم رها ڪنیم بگذریم گاهۍ باید رفت... دل بہ ساحل نبندیم باید تن بہ آب زد..ما بہ آرزوهایمان یڪ رسیدن بدهڪاریم... زندگۍ ڪوتاه است..!

[تصویر:  16902315-7316-l.jpg]
ﺟﺎﺩﻩ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﻧﯿﺴﺖ !!!! ﭘﯿﭽﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ " ﺷﮑﺴﺖ " .. ﺩﻭﺭ ﺑﺮﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ " ﺳﺮﺩﺭﮔﻤﯽ" .. ﺳﺮﻋﺖ ﮔﯿﺮ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ "ﺍﻓﮑﺎﺭ ﻣﻨﻔﯽ " ... ﻭﭼﺮﺍﻍ ﻗﺮﻣﺰ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ "ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ " ! ﺍﻣﺎ ﺍﮔﺮ ﯾﺪﮐﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ " ﺍﺭﺍﺩﻩ" ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ،، ﻣﻮﺗﻮﺭﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ "ﺍﺳﺘﻘﺎﻣﺖ" ،، ﻭﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ " ﺍﻣﻴﺪ " .. ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺭﺳﯿﺪ ﮐﻪ " ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ نام دارد زندگیتون پر از موفقیت!
[تصویر:  16913704-6765-l.jpg]
ﻟﺤﻈـﻪ ﻫــﺎ ﻧﻪ ﺩﯾــﺮ ﻣﯽ ﺁﯾﻨـــﺪ ﻭ ﻧـﻪ ﺯﻭﺩ
ﺁﻥ ﻫــﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﺳــﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﯽ ﺁﯾـﻨـــﺪ
ﺍﯾﻦ ﻣـــﺎ ﺁﺩﻡ ﻫــﺎﯾﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾــﺮ ﯾــﺎ ﺯﻭﺩ ، ﻣﯽ ﺭﺳﯿـــﻢ !
[تصویر:  8beheshtgroup_gift_of_the_day_76e_m.jpg]
من اينطور فهميده ام كه در زندگى همه مان زخمهايى رخ ميدهد،
درشت يا ريز،

١- ميتوان سالها نشخوار كرد و بازى قربانى در پيش گرفت،
٢-ميتوان با زخم زدن به بقيه، خود را قانع كرد كه من خوردم، اينا هم حقشونه،
٣-ميشه زخم خويش را شفا بخشيد و همه انسانهاى زخمى را تسكين و شفا داد،

تو، آخرى باش !  53258zu2qvp1d9v cheshmak
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

این یه اصلِ مهمِ که همه گلها با هم تو یه زمان شکوفه نمیدن !! روندِ زندگیمون رو با کسی مقایسه نکنیم ... کسی چه میدونه !! شاید گل خوشبختی و خوشحالیه ما ، به جای امروز ، فردا یا پس فردا پر از شکوفه بشه ...
امیدوار باش 53
آرامش یعنی در میان صدها مشکل عین خیالت هم نباشد... زندگی کنی ... چون می دانی خدایی داری که هوایت را دارد... #آرامش_مهمان_همیشگی_خونه_هاتون_باشه
امیدوار باش دوست من 53
شکست ها و نگرانی هایت را رها کن...

خاطراتت را
نمیگویم دور بریز
اما قاب نکن به دیوار دلت !
در جاده زندگی ، نگاهت که به عقب باشد، زمین میخوری
زخم بر میداری
و درد میکشی ...
نه از بی مهری کسی دلگیر شو
نه به محبت کسی بیش از حد دلگرم.
بخاطر آنچه که از تو گرفته شده دلسرد مباش...
تو چه میدانی؟!
شاید...
روزی ساعتی...
آرزوی نداشتنش را میکردی...
تنها اعتماد کن و خود را به او بسپار !
هیچ کس آنقدر قوی نیست که ساعت ها برعکس نفس بکشد...

در آینده لبخند بزن
این همان جایی است که باید باشی! 
آرامش سهم توست...

[تصویر:  17004913-5984-l.jpg]
 سپاس شده توسط
آدمها باید چشمشان را به روی دنیا ببندن و تنها به خودشان خیره بشن!ببینن آیا آرامند!مهربانند!امیدوارند!یاورند!با وفا هستند!پر تلاشند!طبیعت دوستند!با اراده اند!خلاقند!با گذشتند!مفیدند!یا هیچکدام نیستند... بعد چشمشان را بروی دنیا باز کنند....امیدوار باش ...

[تصویر:  17004547-7747-l.jpg]
 سپاس شده توسط
﷽ از زندگی لذت ببرید... انسانها به سمت کسانی بیشتر جذب می‌شوند که می‌دانند چطور از زندگی لذت ببرند و شاد باشند... به جای آنکه ایده‌آل‌گرایی کنید شروع کنید به لذت بردن از چیزهایی که همین الان در دسترس‌تان هست... دوست داشتنی بودن در واقع ارتباط مستقیمی با گشوده بودن دارد... با لذت بردن از چیزهای کوچک و بزرگِ زندگی... بجای متمرکز شدن برای بهتر کردن هر چیزی خواهید دید که تا چه حد همه چیز تغییر می کند... هر روز چندین بار با خودتان تکرار کنید: در آن چه برای من اتفاق می افتد همیشه خیری نهفته است‌ و مطمئن باشید بهترین ها برایتان اتفاق می‌افتد.... ⚘⚘⚘ زندگی عاشق توست؛ وتو در درونِ خود قدرتی داری که میتوانی زندگی ای که عاشق آن هستی را برای خود بسازی... امروزت عاشقانه... ⚘⚘⚘ شاد باش و دلی را شاد کن... 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان