عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

مهرخدا || جمعه || {قرآن: +0.5} {درس: +2} / {مطالعه:+1 } {ورزش: +1} / {سلامتی: +2} || نتیجه: 6.5
===================================================================
مهرخدا || شنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || یکشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || دوشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || سه شنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || چهارشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || پنجشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || جمعه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه:
[تصویر:  Untitled_2.png]
سلام دوستان. در مورد برنامه ریزی. فعالیت های من برای امتیاز دهی پایان مشخصی نداره هرچه وقت بیشتری صرف بشه بهتر. بنابراین من ساعات انجام وظایف را اعلام خواهم کرد.

فعالیت ها:
1- ورزش
2- یادگیری مطالب
2- مطالعه  کتب مذهبی
دیروز طبق برنامه پیش رفتم
ولی امروز نه Khansariha (60)
البته ورزش هم بهش اضافه شده بود
از فردا امتیاز هم مینویسم
کاش یه ذره مسئولیت پذیر تر بودم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
مهرخدا || شنبه || {قرآن:+1 } {درس:+2} / {مطالعه:+2} {ورزش: 0 } / {سلامتی: +2} || نتیجه: 7
مهرخدا || یکشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || دوشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || سه شنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || چهارشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
مهرخدا || پنجشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
سلام. منم از امروز اعلام وضعیت میکنم 49-2

برنامه روزانه من اینه:

1. قرآن با ترجمه
2. مطالعه کتاب
3. ورزش
4. زیارت عاشورا
5. روز پاک

شنبه :  8 / یکشنبه : . / دوشنبه :  / سه شنبه :  / چهارشنبه :   / پنجشنبه :  / جمعه:
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1399 فروردين 14، 0:16)123Sanaz123 نوشته است: سلام
من یه برنامه ریزی کردم
خوشحال میشم هر نظری بود بگید
هدفم اینه 
برنامه امو بتونم عملی کنم(قابل اجرا باشه) طبق گفته آقای عاشق فاطمه زهرا
طبق گفته آقا آرمین در همه ابعاد زندگی پیشرفت کنم
و طبق هدف اصلی خودم برم سر کار
هدف کوتاه تر طی حداکثر ۳ ماه یاد گرفتن زبان جنگو برای طراحی سایت  طوری که بتونم چند تا خط کد بنویسم
.
.
.
ببخشید طولانی شد ممنونم میشم خواهشا هر نظری انتقادی پیشنهادی دارید بگید 302
یه جورایی Please
من برای بار اوله دارم درست و حسابی برنامه ریزی میکنم

سلام خانم ساناز
از من خواسته بودید که نظر بدم.

کلیات برنامه‌تون خیلی عالیه. 
آفرین به شما.  Khansariha (69)

فقط دو تا نکته:

۱) برنامه‌ روزانه‌ای به نظر من برنامه خوبی هست که مجموع ساعاتش ۲۴ ساعت بشه؛ نه کمتر و نه بیشتر.
یعنی الان باید تو برنامه‌تون مشخص باشه چند ساعت خواب؟ 
روزی چند ساعت تفریح می‌خواید تو برنامه‌تون داشته باشید؟
روزی چند ساعت رو تو کانون می‌گذرونید؟

۲) وقتی برنامه‌ای می‌نویسید که مجموع ساعاتش ۲۴ میشه، حتما یه تایمی رو به «تایم آزاد» اختصاص بدید.
مثلا یک ساعت. دو ساعت.

این تایم آزاد برای مواردی هست که قابل پیش‌بینی نیست. 
مثلا دوست‌تون با شما تماس تلفنی می‌گیره. شما که نمی‌تونید بهش بگید تماس امروزت تو برنامه‌ام نبود. قطع کن.  42
یا مادرتون صداتون می‌زنه و باهاتون کار کنه. نمیشه بگید مامان شما تو برنامه‌ام نیستی. ولم کن.  42
یا اصلا ممکنه یه برنامه ببینید تلویزیون گذاشته و دل‌تون می‌خواد ببینید. از طرفی تایم‌های تفریح‌ امروزتون رو سپری کردید.  128fs318181

وقتی تایم آزاد داشته باشید دیگه برنامه‌ روزانه‌تون به‌هم نمی‌ریزه.
چون می‌دونید دو ساعت تایم اضافه دارید تو روز که برای هر چیز غیرقابل‌پیش‌بینی قابل استفاده است. cheshmak

این‌ها رو به ‌عنوان نظر بخونید.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 فروردين 16، 20:55)آرمین نوشته است: سلام خانم ساناز
از من خواسته بودید که نظر بدم.

کلیات برنامه‌تون خیلی عالیه. 
آفرین به شما.  Khansariha (69)

فقط دو تا نکته:

۱) برنامه‌ روزانه‌ای به نظر من برنامه خوبی هست که مجموع ساعاتش ۲۴ ساعت بشه؛ نه کمتر و نه بیشتر.
یعنی الان باید تو برنامه‌تون مشخص باشه چند ساعت خواب؟ 
روزی چند ساعت تفریح می‌خواید تو برنامه‌تون داشته باشید؟
روزی چند ساعت رو تو کانون می‌گذرونید؟

۲) وقتی برنامه‌ای می‌نویسید که مجموع ساعاتش ۲۴ میشه، حتما یه تایمی رو به «تایم آزاد» اختصاص بدید.
مثلا یک ساعت. دو ساعت.

این تایم آزاد برای مواردی هست که قابل پیش‌بینی نیست. 
مثلا دوست‌تون با شما تماس تلفنی می‌گیره. شما که نمی‌تونید بهش بگید تماس امروزت تو برنامه‌ام نبود. قطع کن.  42
یا مادرتون صداتون می‌زنه و باهاتون کار کنه. نمیشه بگید مامان شما تو برنامه‌ام نیستی. ولم کن.  42
یا اصلا ممکنه یه برنامه ببینید تلویزیون گذاشته و دل‌تون می‌خواد ببینید. از طرفی تایم‌های تفریح‌ امروزتون رو سپری کردید.  128fs318181

وقتی تایم آزاد داشته باشید دیگه برنامه‌ روزانه‌تون به‌هم نمی‌ریزه.
چون می‌دونید دو ساعت تایم اضافه دارید تو روز که برای هر چیز غیرقابل‌پیش‌بینی قابل استفاده است. cheshmak

این‌ها رو به ‌عنوان نظر بخونید.  53258zu2qvp1d9v

راستش خیلی سخت شد
ولی اون یکی دو ساعت که گفتید تایم آزاد باشه 
خیالم را راحت کرد
فردا بنظرم از روزاییه که میشه براش به شیوه شما برنامه ریزی کرد
خیلی خیلی خیلی ممنونم ازتون  Thankyou
حتما امتحانش میکنم انشالله خیلی سخت نباشه 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctity
ا || شنبه || {ورزش:+2{یادگیری حرفه:0 } / {مطالعه‌ کتاب‌های‌ مذهبی‌:0 } || نتیجه: 2
sanctityا || یکشنبه || {ورزش: } {یادگیری حرفه: } / {مطالعه کتاب‌های‌ مذهبی: } || نتیجه
sanctityا || دوشنبه || {ورزش: } {یادگیری حرفه: } / {مطالعه کتاب‌های‌ مذهبی: } || نتیجه
sanctityا || سه شنبه || {ورزش: } {یادگیری حرفه: } / {مطالعه کتاب‌های‌ مذهبی: } || نتیجه
sanctityا || چهارشنبه || {ورزش: } {یادگیری حرفه: } / {مطالعه کتاب‌های‌ مذهبی: } || نتیجه
sanctityا || پنجشنبه || {ورزش: } {یادگیری حرفه: } / {مطالعه کتاب‌های‌ مذهبی: } || نتیجه
sanctityا || جمعه || {ورزش: } {یادگیری حرفه: } / {مطالعه کتاب‌های‌ مذهبی: } || نتیجه:
برنامه فردا:
ورزش: 10 دقیقه

یادگیری حرفه: 6 ساعت
مطالعه کتاب‌های‌ مذهبی: 1.5 ساعت

Khansariha (8)
سلام
یه پیشنهاد داشتم برای اینکه برنامه ریزی ها بهتر بشه
اینکه می تونید یک هفته تمام کارهایی که انجام می دید با ساعت دقیقش توی دفترچه یادداشت کنید
از ساعت خواب و دیدن تلویزیون و استفاده از گوشی و .... گرفته تا کارهای دیگه ای که انجام میدید، کاملا با جزییات و ریز
بعد از یک هفته بشینید یادداشت هاتون رو بررسی و تحلیل کنید
اون موقع یه شناختی نسبت به خودتون پیدا می کنید دررابطه با اینکه چطور وقت تون رو سپری می کنید
بعد طبق اون برنامه ریزی کنید و به مرور هم ارتقاش بدید
مهرخدا || شنبه || {قرآن:+1 } {درس:+2} / {مطالعه:+2} {ورزش: 0 } / {سلامتی: +2} || نتیجه: 7
مهرخدا || یکشنبه || {قرآن:+1 } {درس:+2 } / {مطالعه:+2 } {ورزش: +1} / {سلامتی:+2 } || نتیجه: 8
مهرخدا || چهارشنبه || {قرآن: } {درس: } / {مطالعه: } {ورزش: } / {سلامتی: } || نتیجه: 
 سپاس شده توسط
برنامه روزانه من اینه:

1. قرآن با ترجمه
2. مطالعه کتاب
3. ورزش
4. زیارت عاشورا
5. روز پاک

شنبه :  8 / یکشنبه : 10  / دوشنبه :  / سه شنبه :  / چهارشنبه :   / پنجشنبه :  / جمعه:
 سپاس شده توسط
سلام دوستان.
Sanctityا / مجموع امتیاز هفتگی: 4
شنبه || {فعالیت(1): (2+/00:10)} / {فعالیت(2): (-/00:00)} / {فعالیت(3): (-/00:00)} || مجموع امتیاز: 2
یکشنبه || {فعالیت(1): (2+/00:10)} / {فعالیت(2): (-/00:00)} / {فعالیت(3): (-/00:00)} || مجموع امتیاز: 2
دوشنبه || {فعالیت(1): (-/00:00)} / {فعالیت(2): (-/00:00)} / {فعالیت(3): (-/00:00)} ||  مجموع امتیاز: -
سه شنبه || {فعالیت(1): (-/00:00)} / {فعالیت(2): (-/00:00)} / {فعالیت(3): (-/00:00)} || مجموع امتیاز: -
چهارشنبه || {فعالیت(1): (-/00:00)} / {فعالیت(2): (-/00:00)} / {فعالیت(3): (-/00:00)} || مجموع امتیاز: -
پنجشنبه || {فعالیت(1): (-/00:00)} / {فعالیت(2): (-/00:00)} / {فعالیت(3): (-/00:00)} || مجموع امتیاز: -
جمعه || {فعالیت(1): (-/00:00)} / {فعالیت(2): (-/00:00)} / {فعالیت(3): (-/00:00)} || مجموع امتیاز: -
برنامه فردا:
فعالیت(1): ورزش (10 دقیقه)
فعالیت(2): یادگیری حرفه (6 ساعت)
فعالیت(3): مطالعه کتاب های مذهبی (1.5 ساعت)
 سپاس شده توسط
سلام

اینجا چه شلوغ شده  17
ماشاء الله به همگی Confetti 49-2 Confetti

خب طبق برنامه هفته قبل که دوتا کار جدید اضافه شد 
برای این هفته هم دو تا کار جدید اضافه شد به کارای روزانه      

شنبه :  10 / یکشنبه : 10  / دوشنبه :  / سه شنبه :  / چهارشنبه :   / پنجشنبه :  / جمعه:

کویین جان ممنون از پیشنهادت حتما از فردا این کار رو انجام میدم 302
آقای سنکتیتی میتونید تعداد روزای ورزشیتون رو تو تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی ثبت کنید
مدال و اعتبار هم میدن 49-2
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
مهرخدا || یکشنبه || {قرآن:+1 } {درس:+2 } / {مطالعه:+2 } {ورزش: +1} / {سلامتی:+2 } || نتیجه: 8
مهرخدا || دوشنبه || {قرآن:0 } {درس: 0} / {مطالعه:0 } {ورزش:0 } / {سلامتی: 0.5} || نتیجه: 0.5
 سپاس شده توسط
برنامه روزانه من:

1. قرآن با ترجمه
2. مطالعه کتاب
3. ورزش
4. زیارت عاشورا
5. روز پاک

شنبه :  8 / یکشنبه : 10  / دوشنبه : 10  / سه شنبه :  / چهارشنبه :   / پنجشنبه :  / جمعه:
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان