عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

تاریخچه مسابقات و اسامی برندگان هر مسابقه

خب میخوایم اسم برنده ها رو اینجا هر ماه بنویسیم تا هم یه انگیزه ای بشه واسه همه هم افراد برنده شناخته بشن و هم یادگاری بشه واسه نسل های بعد ما !!4fvfcja

هر پست برای مسابقه رهایی ماهانه هست.

از زدن پست خودداری کنید لطفا !
آدرس بدون فیلتر سایت : http://www.kanontark.org
 سپاس شده توسط
اولین ماه برگزاری مسابقات بودش.

20 نفر شرکت کردن و مسابقه 3 نفر برنده داشت:

1-لیلی
2-یک بار برای همیشه
3-امیدوار
 سپاس شده توسط
18 نفر شرکت کننده داشتیم و قانون هم مثل ماه پیش بود

این ماه از کسایی که 0 بودن فقط یک نفر به سایت برگشت !!

1- پرواز
 سپاس شده توسط
ماه تیر با کمترین تعداد شرکت کننده انجام شد ! 15 نفر.

5نفر برنده شدن :

1-ناشناس
2-پرواز =>> دومین قهرمانی
3-لیلی =>> دومین قهرمانی
4-یک بار برای همیشه =>> دومین قهرمانی
5-کرس
 سپاس شده توسط
ماه مرداد با بیشترین بازدید کننده در طول این چند ماه و با بیشترین شرکت کننده یعنی 26 نفر بهترین رکورد مسابقات بود. ضمن اینکه شاهد تغییرات اساسی تو مسابقه بودیم.

برنده های مرداد :

1-ناشناس
2-پرواز
3-لیلی
4-یک بار برای همیشه

هر چهار نفر برنده ماه قبل هم بودن.

==================

مسابقه نمازخوانی هم برگزار شد که متاسفانه نیمه کاره تموم شد.

و فقط یک برنده داشت : "یک بار برای همیشه"Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
طبق وعده هر ماه در مورد عملکرد مسابقات کانون در ماه گذشته در خدمتتون هستم !!317

مسابقه این ماه کمترین بازدید کننده مسابقات ماهانه ترک خودارضایی رو داشت !Khansariha (134)
فکر کنم دلیلش مسابقه "مسابقه روزه گیری و نماز خوانی ماه رمضان" بود. این مسابقه توسط "مقاوم" عزیز بچه محل سابقمون مدیریت شد.Muscular پیش بینی من اینه که تا آخر ماه رمضان عنوان "بیشترین پاسخ به یه تاپیک " رو بگیره !

ضمن اینکه مسابقه "مسابقه چه جور شد خواستید بزنید ، ولي نزديد ... " هنوز توسط دادا "کرس" (جنگجو) اداره میشه !

==========================

اما برنده های مسابقه شهریور :

1-پرواز
2-لیلی
3-یک بار برای همیشه
4-کرس
5-ادمین
6-پوریا

===========================

برنده های مسابقه "روزه گیری و نماز خوانی ماه رمضان"

1-امین
2-مسعود 2
3-مقاوم
4-لیلی
5-پرواز

این تاپیک با 199 پاسخ تا الان پرپاسخی ترین تاپیک شناخته میشه317
 سپاس شده توسط
خوب طبق روال تاپیک برنده های مهرماه البته با تاخیر اعلام می شه.
این ماه مسابقه با خداحافظی میلادکه ایده برگزاری مسابقات ماهانه رو داد و اون رو اجرا کرد آغاز شد. به جای ایشون من "یک بار برا همیشه" فعلا مسابقات رو اداره می کنم.

1. پرواز (برنده 5 ماه)

2. یک بار برا همیشه (برنده 5 ماه)

3. ادمین (برنده دو ماه)

4. پردیس آشنا (اولین ستاره که به علت اوضاع آبان ماه کمی تلخ به نظر می رسه)

5. کرس (برنده سه ماه که ایشون هم به علت اوضاع آبان ماه کمی طعم ستاره جدید شون تلخه )

6. لیلی (برنده 5 ماه)

این ماه باید 11 نفر برنده می داشتیم که به علت نیومدن برندگان یا دیر اومدن اونها به 6 نفر تقلیل یافت. 13
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.
 سپاس شده توسط
به نام خدا و به امید یاری او

خوب این ماه هم مانند ماه پیش بدون میلاد شروع شد و خاتمه یافت.
این ماه هم با توجه به تعداد شرکت کننده ها 11 نفر برنده داشتیم که طبق تجربه ماه پیش برای 22 نفر ایمیل زده شد تا بیان و آخرین وضعیت شون رو اعلام کنند تا زودتر بشه برنده ای قطعی رو تعیین کرد اما متاسفانه تعدادی یا پاسخی ندادن و یا پاسخ مناسبی ندادن.

تنها 8 برنده داریم که به ترتیب عبارتند از :

1. پرواز
2. یک بار برا همیشه
3. پوریا
4. امین 972002(اولین بار Khansariha (46) )
5. لیلی
6. بی 52 (اولین بار Khansariha (46) )
7. نیکی (اولین بار Khansariha (46) )
8. داوود جی تی ( اولین بار Khansariha (46) )

ستاره ها مبارکشون باشه5353
 سپاس شده توسط
سلام
خوب هشتمین مسابقه ماهانه هم برگزار شد. موسس مسابقات میلاد خان بودند که الان دیگه نیستند. با آرزوی موفقیت برای ایشان.
طبق تعداد شرکت کننده ها 13 برنده داشتیم که باز هم به دلیل عدم پاسخ بعضی تعداد برندگان به 10 نفر تقلیل یافت. کلا هر ماه کلی سیاه لشگر داریم.!
با امید به ترک همه برندگان رو اعلا می کنم:

اسامی برندگان آذر ماه:

با تبریک
1- يك بار براي هميشه/1مرداد/0
2- پوريا/26 مرداد/0
3- امين972002/ 31مرداد/0
4- داوود/6 آبان/0
5- ماري/30 آبان/0
6- يووه/1آذر/0
7- بيبي/1آذر/0
8- تنها/2آذر/0
9- مهدي/2آذر/0
10- پرواز/3آذر/1

سپاس شده توسط
خوب امروز هشتم بهمن ماه سال 1378 مصادف به اعلام برندگان دی ماه کانون ترک است. این ماه 37 شرکت کننده فعال داشتیم و طبق قانون 13 برنده که به دلیل عدم پاسخ "نیکی" و "امین" به 11 نفر تقلیل یافت.

نکته قابل توجه این هست که تنها یک نفر برنده تک ستاره بود و بقیه از برندگان ماه های پیش. و این دو تا هشدار داره. اولا اینکه برنده ها نباید به خودشون مغرور بشن (اتفاقی که برای ماری افتاد و بعد 6 روز زمین خوردTears ) دوما باید یه فکری برا برنده ها کرد. یا شرایط رو باید براشون سخت گرفت (مثل اعلم وضعیت هر نفر قبل از گذشت یک ماه بعد از آخرین اعلامwacko2) یا به یک ترتیبی در بخش جداگانه ای شرکت کنن تا هم انگیزه شون از دست نره و هم شانس بچه های جدید رو نگیرن.

لطفا شما ما را در این امر یاری کنین و پیشنهادات تون رو در اینجا بگین.303

1. یک بار برای همیشه
2. پوریا Khansariha (46) (برنده 4 ماه . خیلی جای تشویق داره. چون ایشون هنوز یه نوجوونه و این 4 ماه رو پشت سرهم برنده شده. براش از صمیم قلبم آرزوی موفقیت رو دارم. خداوند همراهیشون کنه. ان شاالله)
3. داوود Khansariha (46) (برنده سه ماه . پیشنهاد می کنم تمام پست هاشون رو بخونین.)
4. ماری Khansariha (46) (برنده دو ماه . البته ستاره دومشون خیلی زود تلخ مزه شد.)
5. یووه Khansariha (46) (برنده دو ماه . همون دعایی که برات کردم .cheshmak خصوصیه 53258zu2qvp1d9v)
6. بیبی Khansariha (46) (برنده دو ماه. ایشون با موبایلشون به کانون سر میزنن!)
7. تنها Khansariha (46) (برنده دو ماه )
8. مهدی Khansariha (46) (برنده دو ماه)
9. ناامیدKhansariha (46) (با اولین حضورش (حضور کمرنگش) تونست با خوش شانسی جای پرواز رو بگیره و یه ستاره رو قاپ بزنه. "البته پست اعلام وضعیت اش برا بهمن ماه کمی بودار بود.cheshmak )
10. لیلی Khansariha (46) (برنده هفت ماه)
11. بی 52 Khansariha (46) (برنده دو ماه. بمب افکن کانون که فعلا قصد نداره تو مسابقات شرکت کنه)

جای میلاد خیلی خالیه. کاش بود و این پست رو می دید. یا کاش یکی بهش خبر میداد. ما (برنده ها) همگی بهش مدیونیم. TearsTears
 سپاس شده توسط
سلام
خوب امروز 13 اسفند ماه سال 1387 است. داریم به آخر سال نزدیک میشیم و خیلی ها امیدوارن که پاک وارد سال جدید بشن یا حداقل خیلی مصمم تر از سال تحویل های سال قبل میخان که ترک کنن. انشاالله.

دلیل دیرکرد اعلام اسامی و هم چنین ستاره دادنشون اولا به خاطر تاخیر اینجانب Khansariha (8) برای حضور در سایت و دوما به دلیل مشکلات فنی سایت و بالا نیومدنش بوده.

اما بهمن ماه 45 نفر عضو فعال داشتیم که باید 15 برنده می داشتیم. من برای تقریبا 30 نفر اول لیست پیام ارسال کردم تا بیان و اعلام وضعیت کنند و خوشبختانه این ماه 14 تا ستاره تقدیم به برندگان شد.317

و تازه خبر اینکه جناب " یک بار برای همیشه" ( 41 41 41) (خواهش می کنم خواهش می کنم شرمندم نکنید) بالاخره از مسابقات کنار کشید تا خودش رو امتحان کنه.
باید منتظر بود . آیا او دوباره به مسابقات باز خواهد گشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟42

و اما برندگان مسابقه بهمن ماه :

1. پوریا (برنده 5 ماه)41 Khansariha (46)
2. داوود (برنده 4 ماه) که البته مزه تلخ زهری ستاره شون رو همه حس کردند 53258zu2qvp1d9v
3. یووه (برنده 3 ماه ) 41
4. بیبی ( برنده 3 ماه ) ایشون به تازگی به جمع مدیران پیوستند اما معلوم نیست کجا رو مدیریت می کنهSmiley-talk038
5. تنها (برنده 3 ماه ) ایشون از اولین اعضای انجمن هستند. اینم تجلیل از پیشکسوت کانون Khansariha (46)
6. مهدی (برنده 3 ماه) 41
7. لیلی (برنده 8 ماه) 1744337bve7cd1t81
8. بی 52 (برنده 3 ماه ) 303
9. نا امید ( برنده دو ماه ) Khansariha (46)
10. توهم ( اولین ستاره ) جا داره یه تشویق حسابی بشه 413174131741
11. بی نام (اولین ستاره ) حورااااااااااvarzeshvarzeshvarzesh
12. دی سای (اولین ستاره) تبریک Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
13. پرواز (برنده 8 ماه ) (هیچ آیکونی مناسب شان شما نبود )
14. ناشناس (برنده دو ماه) این ستاره اش به من یکی که خیلی چسبید Khansariha (18)

جای میلاد خالی Tears
 سپاس شده توسط
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)برترين هاي اسفندماه 87Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

53با سلام و تشكر از ميلاد عزيز ويكبار براي هميشه بزرگوار بخاطر تلاش و زحمتي كه براي شروع و اجراي مسابقات كشيدند53

در اسفندماه 87 از بين 42 نفر افراد فعال شركت كننده در مسابقه، 14 نفرشايستگي دريافت جايزه را داشته اند ،ضمن در نظر گرفتن قوانين و ارسال نامه جهت اعلام وضعيت اين افراد،تنها 11 نفر از اين افراد اعلام وضعيت كردند.

ضمن تشكر از حضور فعال شما شركت كنندگان نمونه در اين مسابقه، جايزه ناقابل (ستاره ي طلايي )به شما عزيزان اعطا مي گردد:

41414141

1-يووه (برنده 4 ماه)
2-بيبي (برنده 4 ماه)
3-تنها (برنده 4 ماه)
4-مهدي (برنده 4 ماه)
5-ليلي (برنده 9 ماه)
6-بي52 (برنده 4 ماه)
7-پرواز (برنده 9ماه)
8-ناشناس (برنده 3ماه)
9-ما هستیم (برنده 1ماه)
10-يكي (برنده 2ماه)
11-مارال 66(برنده 1ماه)

41414141

************ركورد داران ترك خود ارضايي سال 87 (تا جايي كه اطلاع دارم)*********

1-يكبار براي هميشه با ركورد 10 ماه و 16 روز و 19 ساعت و5 دقيقه و 25 ثانيه (نفر اول)

2-پوريا با ركورد 7 ماه و 21روز و 19 ساعت و 9 دقيقه و 11 ثانيه (نفر دوم)

3- پرواز با ركورد 7 ماه و 3 روز (دقيقه و ثانيه رو نميدونم) (نفر سوم)

اميدوارم عذر خواهي جهت تاخير در اعطاي جوايز را بپذيريد چون به شكل ديگري مي خواستم از شما تشكر كنم،كه نشد، انشالله براي ماه بعد

53در پناه حق،شاد و پيروز باشيد 53
 سپاس شده توسط
سلام به همه ي موفق هاي كانون ،راستش من اين پست رو در تاريخ 8/2/88 زده بودم،مثل اينكه مشكلي پيش اومده و درج نشده!!!!!!!

به اميد موفقيت بنيانگذاركانون ميلاد خان عزيزو رهبر بزرگوارش يكبار براي هميشه كه جاشون خيــــــــــــــــــــلي خاليه! Tears

در اين مسابقه 39 نفر عضو فعال داشتيم،كه با اين حساب 13 نفر برنده هستند، بنابراين براي 20 نفر اول ليست پيام خصوصي ارسال شده و خوشبختانه 13 نفر اعلام وضعيت كردند.

و اما اعلام برندگان اين مسابقه:

1-يووه (برنده 5 ماه)Muscular
2-تنها (برنده 5 ماه)varzesh
3-مهدي (برنده 5 ماه)Khansariha (46)
4-ليلي (برنده 10 ماه)Smiley-talk002
5-پرواز (برنده 10 ماه)1744337bve7cd1t81
6-توهم(برنده 2 ماه)Khansariha (48)
7-ناشناس (برنده 4 ماه)41
8-ما هستیم (برنده 2 ماه)317
9-نيكي (برنده 3ماه)Khansariha (46)
10-مارال 66(برنده 2 ماه) Khansariha (48)
11-قيس(برنده 1 ماه) Muscular
12-سلام.سلام(برنده 1 ماه) varzesh
13-اي.اي(برنده 1 ماه)41

Smiley-face-thumbرقباي مسابقه ترك خودارضايي ارديبهشت ماه 88 Smiley-face-thumb

قيس و سلام سلام و اي.اي در حال حاضر تك ستاره هاي كانون هستند،اسم اين تك ستاره ،ستاره ي قدرت هست.

توهم وماهستيم و مارال66 همگي 2 ستاره هستند،انشالله 20000000000000000ستاره بشن.

نيكي جونم كه 3 ستاره است،اميدوارم به اندازه ي سرعت نور ستاره بگيره.

يووه،تنها،مهدي هر 3 ، 5 ستاره هستند،انشالله در اين مسابقه 6 ستاره شوند.

ناشناس تنها 4 ستاره ي اين ميدونه،به تنهايي با اسب خودش ميتازه تا 5 امين ستاره نسيبش بشه.

من و پرواز هم كه رقباي سرسخت هستيم،انشالله با هم 4 دستي شيطون رو خفه ميكنيم4fvfcja

سخن آخر:

اميدوارم به قول حرف آخر يكبار براي هميشه به حدي برسيم كه به خاطر چيزهاي با ارزشتر ترك كنيم.

در پناه حق
شاد و سربلند باشيد 53
 سپاس شده توسط
Smile 
سلام

امروز 8/3/88 و روز اعلام برندگان مسابقه ترك خودارضايي ارديبهشت 88 Khansariha (48)Khansariha (48)

از بين 30 پيام خصوصي ارسال شده به 30 نفر اول ليست و با وجود 19 عضو فعال و آماده براي دريافت جايزه تنها 13 نفر اعلام وضعيت كردند.Khansariha (134)

و اما برندگان اين مسابقه:

1-تنها (برنده 6 ماه)Muscular
2-مهدي (برنده 6 ماه)varzesh
3-ليلي (برنده 11 ماه)Smiley-talk002
4-پرواز (برنده 11 ماه)41
5-ناشناس (برنده 5 ماه)317
6-ما هستیم (برنده 3 ماه)Khansariha (46)
7-نيكي (برنده 4 ماه) 1744337bve7cd1t81
8-كرس(برنده 4 ماه)4fvfcja
9-اي.اي(برنده 2 ماه) varzesh
10-خدا (برنده 1 ماه)13 (اين سر كوفتن به ديوار از فرط خوشحاليستcheshmak)
11-تارك(برنده 1 ماه) Khansariha (48)
12-هلپر(برنده 1 ماه)Khansariha (48)
13-مجتبي(برنده 1 ماه)Khansariha (48)

41به تك ستاره هاي اين مسابقه خدا،تارك،هلپر و مجتبي بزرگوار تبريك جانانه عرض مي كنم41
 سپاس شده توسط
سلام بر پيروز مردان و شير زنان كانون تركvarzeshcheshmak

لطفا 1 دقيقه صبر كنيد...

<embed src="http://ngknz.persiangig.ir/video/test.swf" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" WIDTH="800" HEIGHT="600" type="application/x-shockwave-flash" quality="High">
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان