عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
(1400 تير 27، 17:55)سرباز گمنام نوشته است:
نقل قول: ممنون می‌شم طرح پیشنهادیت رو در این خصوص با جزئیات بیشتری برامون توضیح بدی[تصویر:  128fs318181.gif]
سلام جناب صادقین 303
چشم حتما  302

سلام داداش گلم
ممنونم از توضیحاتتKhansariha (18)

ان شاء الله طرح پیشنهادیت مورد بررسی قرار می‌گیره و نتیجه‌اش رو اطلاع می‌دیم128fs318181

در پناه خدا موفق و پیروز باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام خدا قوت خدمت مدیران زحمتکش کانون اجرتون با حضرت زهرا سلام الله علیه Gol
و اما بعد
یک پیشنهادی داشتم خدمت شمابااجازه ehteram
امیدوارم به نتایج خوبی برسیم 302
خوب وقتی یک نفر میاد تو کانون قطعا از همه جا ناامید شده و اومده این جا تا با توکل به خدا بتونه پاک بشه Hanghead
پیشنهاد بنده اینه که وقتی کسی حضورش در کانون قطعی شد و نوار اعلام وضعیت پاکی گرفت
برای این که قدم در راه پاکی گذاشته براش جشنی گرفته بشه 2uge4p4
این جوری هم احساس غربت نمیکنه و هم کلی انرژی به دست میاره Khansariha (69)
سلام مجدد خداقوت خدمت مدیران کانون Gol
ببخشید معذرت میخوام ان شاءالله که خیر باشه پیشنهادمون 302
میخواستم بگم الان درحال حاضر تاپیک های زیادی تو کانون هست که بعضی ها فعالیتشون داخلشون کمه مثلا تاپیک کنترل نگاه و ذهن خوب این تاپیک و تاپیک های دیگه که خیلی به ترک کمک میکنن متاسفانه استقبال زیادی ازشون نمیشه 303
من پیشنهادم اینه اون تاپیک هایی که خیلی مهم هستن برای ترک کردن  را انتخاب کنید و به سرپرست ها یا مدیران بفرمایید که امتیاز ماهانه افراد را بر اساس معیار های تاپیک مشخص کنند و بعد از اون در اخرامتیاز های هر شخص تو تمام تاپیک ها جمع بشه و درنهایت مجموع امتیاز های ماهانه به صورت رقابتی تعیین بشه و در اخر سه نفر اول برنده اون ماه اعلام بشن و جوایزی بهشون داده بشه 53
و برای این که بچه هایی که کمترین امتیاز را میگیرن دلسرد نشن نفر اول که بیشترین امتیاز را کسب کرده بشه همیار نفر اخر 49-2
نفر دوم بشه همیار نفر یکی مونده به اخر و.....الی اخر
این جوری هم اون شخص ترفند های جدید یاد میگیره و هم اون شخصی که اول شده یه کار ثوابی انجام میده 128fs318181
ان شاءالله شما مدیران را خدا حفظ کند که ستون های کانون هستین
ان شاءالله اعضای کانون که مهم ترین رکن کانون هستن در تمام مراحل زندگیشون موفق باشن 53
یاعلی
سلام 
من یه پیشنهادی داشتم
خیلی خوب  میشه کانون علاوه بر سایت  دقیقا به همین صورت یه اپلیکیشن داشته باشه  

من خودم با اینکه  دوست دارم تو بعضی بحث ها، چالش ها ، مناسبت ها شرکت کنم  اکثرا با تاخیر میبینم  چون سایت اومدن یکم سخته 
اگر میشد  با حمایت  خودمون ( اعضای کانون)  اپلیکیشنش درست بشه به نظر من خیلی دسترسی آسونتر میشه و همچنین میتونه جایگزین خوبی به جای استفاده غیر ضروری از اپ های دیگه بشه

ممنون از زحماتتون
نقل قول: ان شاء الله طرح پیشنهادیت مورد بررسی قرار می‌گیره و نتیجه‌اش رو اطلاع می‌دیم

سلام و درود خدمت مدیریت محترم 
نتیجه اش معلوم شد؟  53258zu2qvp1d9v
سلام به همگی
تشکر از پیشنهادهایی که لطف می‌کنید و ارائه می‌کنید.  303

(1400 مرداد 6، 15:26)یا باب الحوائج نوشته است: سلام خدا قوت خدمت مدیران زحمتکش کانون اجرتون با حضرت زهرا سلام الله علیه Gol
و اما بعد
یک پیشنهادی داشتم خدمت شمابااجازه ehteram
امیدوارم به نتایج خوبی برسیم 302
خوب وقتی یک نفر میاد تو کانون قطعا از همه جا ناامید شده و اومده این جا تا با توکل به خدا بتونه پاک بشه Hanghead
پیشنهاد بنده اینه که وقتی کسی حضورش در کانون قطعی شد و نوار اعلام وضعیت پاکی گرفت
برای این که قدم در راه پاکی گذاشته براش جشنی گرفته بشه 2uge4p4
این جوری هم احساس غربت نمیکنه و هم کلی انرژی به دست میاره Khansariha (69)

پیشنهاد خوبی هست برادر جان.
ان‌شاءالله این کار رو انجام خواهیم داد. 
البته یک فرایند به مجموعه فرایندهای موجود اضافه میشه و باید دید تا چه اندازه دوستان دوست‌اندرکار (سرپرست‌های گروه‌های ترک و سرپرست‌های جشن) امکانش رو دارن.
ممنون از شما.  Khansariha (18)

(1400 مرداد 7، 18:12)یا باب الحوائج نوشته است: سلام مجدد خداقوت خدمت مدیران کانون Gol
ببخشید معذرت میخوام ان شاءالله که خیر باشه پیشنهادمون 302
میخواستم بگم الان درحال حاضر تاپیک های زیادی تو کانون هست که بعضی ها فعالیتشون داخلشون کمه مثلا تاپیک کنترل نگاه و ذهن خوب این تاپیک و تاپیک های دیگه که خیلی به ترک کمک میکنن متاسفانه استقبال زیادی ازشون نمیشه 303
من پیشنهادم اینه اون تاپیک هایی که خیلی مهم هستن برای ترک کردن  را انتخاب کنید و به سرپرست ها یا مدیران بفرمایید که امتیاز ماهانه افراد را بر اساس معیار های تاپیک مشخص کنند و بعد از اون در اخرامتیاز های هر شخص تو تمام تاپیک ها جمع بشه و درنهایت مجموع امتیاز های ماهانه به صورت رقابتی تعیین بشه و در اخر سه نفر اول برنده اون ماه اعلام بشن و جوایزی بهشون داده بشه 53
و برای این که بچه هایی که کمترین امتیاز را میگیرن دلسرد نشن نفر اول که بیشترین امتیاز را کسب کرده بشه همیار نفر اخر 49-2
نفر دوم بشه همیار نفر یکی مونده به اخر و.....الی اخر
این جوری هم اون شخص ترفند های جدید یاد میگیره و هم اون شخصی که اول شده یه کار ثوابی انجام میده 128fs318181
ان شاءالله شما مدیران را خدا حفظ کند که ستون های کانون هستین
ان شاءالله اعضای کانون که مهم ترین رکن کانون هستن در تمام مراحل زندگیشون موفق باشن 53
یاعلی

ان‌شاءالله در صورت امکان در آینده انجام خواهد شد.
مجددا ممنونم از پیشنهادهای خوبت.  Khansariha (18)

(1400 مرداد 7، 22:28)meshkat نوشته است: سلام 
من یه پیشنهادی داشتم
خیلی خوب  میشه کانون علاوه بر سایت  دقیقا به همین صورت یه اپلیکیشن داشته باشه  

من خودم با اینکه  دوست دارم تو بعضی بحث ها، چالش ها ، مناسبت ها شرکت کنم  اکثرا با تاخیر میبینم  چون سایت اومدن یکم سخته 
اگر میشد  با حمایت  خودمون ( اعضای کانون)  اپلیکیشنش درست بشه به نظر من خیلی دسترسی آسونتر میشه و همچنین میتونه جایگزین خوبی به جای استفاده غیر ضروری از اپ های دیگه بشه

ممنون از زحماتتون

اپلیکیشنی که بتونه فروم رو با امکانات موجود شبیه‌سازی کنه، به‌سادگی طراحی نمیشه.
اما ان‌شاءالله در آینده بتونیم چنین کاری انجام بدیم و دسترسی راحت‌تری رو برای شما و تمام اعضا به‌وجود بیاریم.
خیلی ممنون از پیشنهادتون.  303

(1400 مرداد 30، 20:08)سرباز گمنام نوشته است:
نقل قول: ان شاء الله طرح پیشنهادیت مورد بررسی قرار می‌گیره و نتیجه‌اش رو اطلاع می‌دیم

سلام و درود خدمت مدیریت محترم 
نتیجه اش معلوم شد؟  53258zu2qvp1d9v

بله. مشخص شد و موافقت شد.
به لطف آقای یا امیرالمومنین مدال‌ها ساخته شد.  49-2

اینجا هم من درخواست سرپرست دادم تا از لحاظ نیروی کمکی بتونیم کار رو پیش ببریم که خودت زحمتش رو متقبل شدی.
فقط لطفا قدری دیگه به ما فرصت بده تا کارهای اداریش رو بتونیم پیش ببریم. ممنونم از پیشنهاد خوبت.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: بله. مشخص شد و موافقت شد.
به لطف آقای یا امیرالمومنین مدال‌ها ساخته شد.  [تصویر:  49-2.gif]

اینجا هم من درخواست سرپرست دادم تا از لحاظ نیروی کمکی بتونیم کار رو پیش ببریم که خودت زحمتش رو متقبل شدی.
فقط لطفا قدری دیگه به ما فرصت بده تا کارهای اداریش رو بتونیم پیش ببریم. ممنونم از پیشنهاد خوبت.  [تصویر:  5.gif]
وای چه خبر خوبی 49-2
خوشحالم که طرح ام اجرا میشه  4chsmu1
ممنونم...
سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مدیران کانون 303
ممنونم از زحمات شما 302
یه پیشنهاد داشتم
میخواستم بگم اگر میشه امکان ویرایش کردن پیام های پروفایل یا پاک کردن اونها رو برای خود کاربران هم قرار بدید
امکان داره یک پیامی نیاز به ویرایش داشته باشه
البته بهتره یک شرطی هم برای این کار وجود داشته باشه، مثلا تا یک دقیقه بعد از ارسال میشه پیام رو پاک کرد یا ویرایش کرد...
(1400 شهريور 11، 0:01)سرباز گمنام نوشته است: سلام و وقت بخیر خدمت تمامی مدیران کانون 303
ممنونم از زحمات شما 302
یه پیشنهاد داشتم
میخواستم بگم اگر میشه امکان ویرایش کردن پیام های پروفایل یا پاک کردن اونها رو برای خود کاربران هم قرار بدید
امکان داره یک پیامی نیاز به ویرایش داشته باشه
البته بهتره یک شرطی هم برای این کار وجود داشته باشه، مثلا تا یک دقیقه بعد از ارسال میشه پیام رو پاک کرد یا ویرایش کرد...

سلام و خدا قوت خدمت شما داداش عزیز
زنده باشی. از همراهی ها و زحماتت متشکریم 302
ممنونم از پیشنهادت.

امکان ویرایش پیام ها و همین طور بعضی از امکانات دیگه در سال های قبل وجود داشت.
ولی به خاطر اینکه یه سری سوءاستفاده هایی شد و بعضی کاربران، ایمیل و راه ارتباطی خارج کانون رد و بدل می کردند و یه سری ارتباطات صمیمی بین کاربران غیر همجنس شکل گرفته بود و باعث به وجود اومدن یه سری مشکلات شده بود، تصمیم بر این شد که این امکانات محدود بشه 53258zu2qvp1d9v
در واقع محدود شدن امکانات کانون به علت تجربه های مدیریتی در طول سال های متعدد و در نظر گرفتن شرایط محیط کانون هست.

و
اگه موردی احتیاج به ویرایش یا حذف داره، لطفاً به مدیران ارشد اطلاع بدید تا رسیدگی بشه 128fs318181

در پناه خدا سلامت و موفق باشی Gol
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
خیلی ممنونم
انشاالله سلامت باشید 302
سلام و درود بر شما زحمتکشان عزیز و یه خسته نباشید بزرگ

سریع برم سر اصل مطلب فوتبال هم الان شروع میشه 4chsmu1
من چند وقتی هست با یه مسئله ای روبرو میشم که هم برای دوستان ناراحت میشم و هم خودم مو به تنم سیخ میشه که اگر روزام صفر بشه چه خاکی تو سرم بریزم.

بعضا دیدم که با صفر شدن حتی دوستانی که چندین سال هست در کانون هستن به شدت مایوس میشن و البته این امر طبیعیه و گاهی دیدم که میگن دیگه کانون نمیان

من یه طرح یا پیشنهادی دارم... دوست دارم قبل از اینکه به سرعت رد بشه و یا مورد قبول باشه حتما کمی تامل روش بشه... چون خیلی خیلی روش فکر کردم که چه راه حلی بهترین خواهد بود که عواقب صفر شدن رو به کمترین حد خودش برسونه...

دوستی برای مثال ۱۰۰ روز پاکی داشته... فکر کنم تجربه هایی خیلیامون داشتیم که این صفر شدن دنیا رو رو سرمون خراب میکنه... صفر شدن لازمه ولی یه تبصره بذاریم اگر از همان روز دوباره به عدد ۱۰۰ رسید اون ۱۰۰ روز قبلی دوباره محاسبه بشه و بشه ۲۰۰ روز

حسنش اینه که این انگیزه میشه و به نوعی از اون حس نا امیدی کم بشه. که منی که مثلا یه بار به عدد ۱۰۰ رسیدم دوباره میتونم...

با صفر شدن همه کاشته ها و زحمت ها تو آنی از ثانیه از بین میره و خ.ا یکی پس از دیگری دوباره احتمال شکل گرفتنش وجود داره که میتونه از همون حس نا امیدی وای همه چیم رفت باشه...

نه همه چی نرفته.... دوباره تلاش کن و اون مثلا ۱۰۰ روز رو دوباره زنده کن

ببینید خدا بخشنده هست... وقتی هم نامش رو میاریم میگیم بخشنده  مهربان... کسی که زحمت کشیده چرا به راحتی باید صفر بشه... و تاریخ اون توبه اش عوض بشه...

در واقع به این صورت طرح پیشنهادی من هست...
 کسی که لغزش داشت اگر از همان ثانیه دوباره به همان عدد و روز قبلی رسید عدد های قبلی محاسبه بشن

ممنون از همگی
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
(1400 شهريور 16، 21:35)Newborn نوشته است: سلام و درود بر شما زحمتکشان عزیز و یه خسته نباشید بزرگ

سریع برم سر اصل مطلب فوتبال هم الان شروع میشه 4chsmu1
من چند وقتی هست با یه مسئله ای روبرو میشم که هم برای دوستان ناراحت میشم و هم خودم مو به تنم سیخ میشه که اگر روزام صفر بشه چه خاکی تو سرم بریزم.

بعضا دیدم که با صفر شدن حتی دوستانی که چندین سال هست در کانون هستن به شدت مایوس میشن و البته این امر طبیعیه و گاهی دیدم که میگن دیگه کانون نمیان

من یه طرح یا پیشنهادی دارم... دوست دارم قبل از اینکه به سرعت رد بشه و یا مورد قبول باشه حتما کمی تامل روش بشه... چون خیلی خیلی روش فکر کردم که چه راه حلی بهترین خواهد بود که عواقب صفر شدن رو به کمترین حد خودش برسونه...

دوستی برای مثال ۱۰۰ روز پاکی داشته... فکر کنم تجربه هایی خیلیامون داشتیم که این صفر شدن دنیا رو رو سرمون خراب میکنه... صفر شدن لازمه ولی یه تبصره بذاریم اگر از همان روز دوباره به عدد ۱۰۰ رسید اون ۱۰۰ روز قبلی دوباره محاسبه بشه و بشه ۲۰۰ روز

حسنش اینه که این انگیزه میشه و به نوعی از اون حس نا امیدی کم بشه. که منی که مثلا یه بار به عدد ۱۰۰ رسیدم دوباره میتونم...

با صفر شدن همه کاشته ها و زحمت ها تو آنی از ثانیه از بین میره و خ.ا یکی پس از دیگری دوباره احتمال شکل گرفتنش وجود داره که میتونه از همون حس نا امیدی وای همه چیم رفت باشه...

نه همه چی نرفته.... دوباره تلاش کن و اون مثلا ۱۰۰ روز رو دوباره زنده کن

ببینید خدا بخشنده هست... وقتی هم نامش رو میاریم میگیم بخشنده  مهربان... کسی که زحمت کشیده چرا به راحتی باید صفر بشه... و تاریخ اون توبه اش عوض بشه...

در واقع به این صورت طرح پیشنهادی من هست...
 کسی که لغزش داشت اگر از همان ثانیه دوباره به همان عدد و روز قبلی رسید عدد های قبلی محاسبه بشن

ممنون از همگی

سلام و عرض ادب خدمت شما
سلامت باشی1
ممنونم از پیشنهادت.

پیشنهادی که مطرح کردی، حتماً مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
مسائل و قوانین مربوط به پاکی احتیاج به بررسی های بیشتر و در نظر گرفتن تجربه های متعدد و شرایط کانون داره.
باید صبر داشته باشید تا با حوصله و دقت بیشتری بررسی بشه و نتایجش اعلام بشه.
چون در حال حاضر مدیریت در حال پیگیری چندین موضوع هست 53258zu2qvp1d9v
لذا اگر تاخیر به وجود اومد، به بزرگواری خودتون ببخشید.

و
هیچ پیشنهادی به ویژه در مورد وضعیت پاکی به سرعت رد یا تایید نمی شه.
همون طور که عرض کردم، روند بررسی مسائل مربوط به پاکی زمان می بره و حتی ماه ها مورد بحث قرار می گیره، چون از حساسیت بالایی برخورداره و همه‌ی جوانب رو باید در نظر بگیریم.

در پناه خدا سلامت و موفق باشی Gol
یا علی
سلام
ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت
یه پیشنهاد دارم 
واسه مواقع قبل از اورژانس
فکر کنم تاپیک پدافند غیر عامل هست براش
این خیلی مظلومه 
بنظرم کلا از بخش اورژانس جدا باشه
یک تاپیک  دیگه هم داشته باشه که بیایم بگیم چیکار کردیم که به مرحله اورژانس نرسیم. 
به گمانم کمک کننده باشه. نمیدونم. ولی بنظرم جای یه همچین چیزی کمه.شاید تاپیک هدیه پاکی هم بتونه تو همین قسمت باشه. نمیدونم .گفتم بگم Hanghead 

بسی ممنون و خدا قوت 302 302 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام اومدم خواهش کنم اگه امکانش هست شکلکای کانون بیشتر بشن 4chsmu1 بضی شکلکا خودشون در حد چند جمله صرفه جویی میکنن تو بیان احساساتمون.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 شهريور 18، 1:48)_رعنا_ نوشته است: سلام
ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت
یه پیشنهاد دارم 
واسه مواقع قبل از اورژانس
فکر کنم تاپیک پدافند غیر عامل هست براش
این خیلی مظلومه 
بنظرم کلا از بخش اورژانس جدا باشه
یک تاپیک  دیگه هم داشته باشه که بیایم بگیم چیکار کردیم که به مرحله اورژانس نرسیم. 
به گمانم کمک کننده باشه. نمیدونم. ولی بنظرم جای یه همچین چیزی کمه.شاید تاپیک هدیه پاکی هم بتونه تو همین قسمت باشه. نمیدونم .گفتم بگم Hanghead 

بسی ممنون و خدا قوت 302 302 302
سلام رعنا خانم 
فکر کنم تاپیک مدیریت قبل از لغزش وجود داشته باشه 128fs318181

(1400 شهريور 18، 11:57)Roza_r نوشته است: سلام اومدم خواهش کنم اگه امکانش هست شکلکای کانون بیشتر بشن 4chsmu1 بضی شکلکا خودشون در حد چند جمله صرفه جویی میکنن تو بیان احساساتمون.

موافقم 53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان