امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام بچه ها
خوبین؟ خوشین؟
خب راستش من دیروز کلی مطلب تایپ کردم اما همش پاک شد الانم دیگه حسش نیست بنویسم
فقط به دو تا حامی دیگه پرشان و جناب رز زرد سلام عرض میکنیم317
همینطور به حامیه حامیان4fvfcja317
اینم بگم که باز کسی اینجا حرف از نا امیدی نزنه ها
نا امید شدن کار شیطونه
شیطان از خدا نا امیدشد.
نا امیدی کار کافر و بی ایمانه
هرموقع دیدیم داریم فاز منفی میدیم بدونیم خدا رو فراموش کردیم

بعدشم هم یعنی چی که با چه رویی؟اون موقعی که خودار... کردیم نمیگیم با چه رویی بعدش موقع ترک و توبه میگیم با چه رویی؟؟
بچه هاااااااااااااااااvarzeshMuscular
یوهوووووووووووووMuscularvarzesh
بیاین شا دباشیممممممممممممممممممم
مثل حضرت یوسف که همیشه شاد و پاک بود
یوهووووووووووووووووووووو317Muscularvarzesh41
بریم فضااااااااااااااااااااااااااااMuscularvarzeshMuscular:

راسی رقاصمون کووووووووووووووووووووووووووووووو؟

درضمن شا دبودن توی شرایط بد ارزش داره
وگرنه کسی که توی عروسی شادی کنه که هنر نکرده..هنر اینه که ته چاه بازم امیدوار باشیم و به یا دخدا
من خودم همیشه از خدا میخوام درسی رو که ترکم قبل توی دانشگاه بعداز یه شکست سنگین و افتضاح توی ترم قبل خوردمو از یادم نبره
اینکه همیشه شا د باشم و به الطاف خدا امیدوار و اینکه همیشه به خودش توکل کنم
خدایا بهم کمک کن دیگه هرگز به هیج کس دیگخ جز خودت پناه نبرم..من بدون ت ونمی تونم
بچه ها برا منم دعا کنید
منم برا همه دعا می کنم که روز به روز توکل همه مون بیشتر بشه

.
.
.
.
.
دیگههههههههه
زیاده عرضی نیست42
فعلا خدانگهدار
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
بازم سلام
ديشب باهاش قرار گذاشتم. قراري بدون خلف وعده. قراري با تك تك اجزاي بدنم.قراري كه فكر ميكنم با بقيه ي مواقع فرق كنه.
اينكه: به هر قيمتي بايد اين كار انجام بشه؛ به هر قيمتي.
ميدونم كه ميتونم. بايد بتونم.
چقدر خوبه كه ميتونم باهاتون صحبت كنم. دردمو بگمو شمام بخونيد. اينجوري سبك تر ميشم.
اين يكي از شعراي خودمه:
يا رب ار اين دل من از ره تو دور شود -------------------------------- آن به ره دار كه در قربت تو نور شود
بارالها مددي كن تو بر اين دل جانا ---------------------------------- تو گرفتارش كن كز گنه آسود شود
بايد فضاي ذهنم عوض شه. غير از اين هيچ (تاكيد ميكنم هيچ) راهي نيست
راههاي ديگه ايي كه الان ميدونيد همه در تقويت اين راه اصليه. اگر تجربه ي اون كسايي كه براي هميشه ترك كردن رو شنيده باشيد ميبينيد كه هر كدومشون به نحوي فضاي ذهنشون از اين موضوع عوض شده بوده. متمركز چيز ديگه ايي شدن. و من بيشترين ركوردمو توسط همين راه بدست اوردم(4ماه).بعد از اين مدت به نحوي دوباره ياد اين موضوع افتادمو دوباره گرفتارش شدم.
فقط برام دعا كنيد
اگه كسيم راهي به نظرش ميرسه بگه تا راجع بهش با هم بحث كنيم

حمیدامین جان شعرت خییییلی عالیه317
تصمیمتم خییییلی عالیهvarzesh
راهی هم که انتخاب کردی خیییییییییلی عالیهKhansariha (48)
خودتم خییییییلی خیییییلی عالی ای.41414141
ایشاله موفق میشیKhansariha (18)
به خدا توکل کن و اراده قوی رو فراموش نکن
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
سلااااااااااااااااااااااااااااااام317317317317317317
خوبین ان شاه لا همهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48):happy
خداراشکر که همه خوب و پاکین
حسن یوسف مثل اینکه دنبال من میگشتی چند روزی دهکده جهانی من قطع ولی فکر نکنین فراموشتون کردم نه همیشه بیاد دوستای گل خودم
ramiy عزیز شما هم اصلا نگران نباش و امیدت از دست نده به این فکر نکن که که چرا دوباره اینکار کردی به این فکر کن که 50 روز پاک بودی و این خودش خیلی خوبه و معلومه اراده خیلی بالایی داری پس ایندفعه سعی کن برای همیشه بذاریش کنار حالا به همه بچه ها قول بده که دیگه حتی بهش فکر نکنی برو ببینم چیکار میکنی
در ضمن بچه ها خیلی دوست دارن نیومده حامی بشن ولی من اصلا علاقه ای به حامی شدن ندارم چون انسان جایز خطاست
و هر لحظه ممکن دوباره خطایی ازم سربزنه ولی کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم
قربون همتون
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
شاد بودن هنر است

شاد کردن هنر والاتر

لیک هرگز نپسندیم به خویش

که چو یک شکلک بی‌جان شب و روز

بی‌خبر از همه خندان باشیم

بی‌غمی عیب بزرگی‌ست که دور از ما باد!

شاد بودن هنر است

گر به شادی تو دل‌های دگر باشد شاد ...

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام
مرسی از نظر شخص شخیص بدکار درباره من
من هم سعیم همین هست
ایشالا که بتونم ترک کنم
مرسی
خدایا کمکم کن
تصمیم دارم یه مسابقه انتخاب نام کاربری برای خودم بذارم هر کی بهترین اسم پیشنهاد بده یه جایزه خیلی خوب ازم داره ببینم چیکار میکنین
نشان 100 روزه

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

دوباره سلام سلام 100تا سلام
اميدوارم كه منو به خاطر نا اميديم ببخشيد. ديروز رفتم عرق كاسني بگيرم كه يه مطلب فوق العاده شنيدم. يه سري پودرها هست كه توليد ميشه و كاملا تحت تاييد وزارت بهداشته و باعث كاهش قواي جنسي ميشه اگه خواستيد مغازه هاي دارو هاي گياهي دارن هر بستش 6000 تومنه و تاثيري فوق العاده داره
ولي به نظر من بهترين راه ورزش كردنه و اينكه تمام ساعات روز خودتو پر كني
اگه اضطرابشو در هر لحظه داريم...اگه ترسشو داريم...اگه انجامشو بعد از حتي 10 سالم داريم...
به خودمون دروغ نگيم...همه ي ما تو ذهنمون خودمونو اسيرش ميدونيم...هيچ وقت نشده فكر كنيم من 10 يا 20 سال ديگه درسم تموم شده...ازدواج كردم...بچه دارم...شغل خوب دارم...زندگي سرشار از لذت دارم...نه اينكه نخواييما،نميتونيم.تمام ذهنمونو مسموم كرده.
تنها راه فرارم غلبه ي رواني به اين موضوعه...تا از داشته هامون لذت نبريم،نميشه؛ تا به خودمون به عنوان يه بنده ي خوب نباليم راهي نيست...
يادت باشه زندگي كوتاهه. قوانينو بشكن،زود ببخش،اروم ببوس،عاشق حقسقت باش،بدون كنترل بخند،ساده بگير تا به هدفت برسي...

سلام بچه ها
حمید امین جان مطلبت جالب بود مرسی41

راستی بچه ها شما این حامی ها رو ندیدین ؟؟؟؟؟؟Khansariha (134)
پیداشون نیست53258zu2qvp1d9v
نکنه چون حمایت ازشون کم شده نمیان؟؟؟؟؟؟

حامیه حامیا تقدیم میکنید:

حامیا، حامیا حمایتتون میکنیم317317Khansariha (48)Khansariha (48)
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
سلام بچه ها خوبین؟

والا ما که هشتیم
ولی مشتیم:d:d
وای یییییییییییییییی
واییییییییییی
نمیدونید چقدر کار روی سرم ریخته اینقدر درس دارم که قاطی کردم
بچه ها یادتون نرهههههههه برای من دعا کنیددددددددددد خیلی زیاااد
وای نمیدونید که
بیاییید اینجا به هم قول بدیم که هرگز از خدا نا امید نشیم و هرگز برای حل مشکلامون به کسی غیر از خودش پناه نبریم و عزت و ذلت رو از خدا بدونیم
بیایین اینو صد بار تکرار کنیم
لیس مع الله غربت
لیس مع الله غربت
لیس مع الله غربت
لیس مع الله غربت

کسی که با خدا باشد غرییب نیست
بچه ها حتما خوندن اون کتاب یوسف قهرمان خوبی ها رو توصیه میکنم
درضمن اقا حمید درس میگن
باید فکرمونو از چیز های مسموم خالی کنیم
باید سعی کنیم فقط بدی های دنیا رو نبینیم
وقی چیز های ناراحت کننده اومد سراغمون سریع به چیزای خوب فکر کنیم

وای
واییییییییی
وای
شاد باشید
فعلا بای بای
53

53
53
مخلص همه بجه ها هم هستیم.
بچه ها امروز 20 روزه که پاکم.
پس بزن اون دست قشنگه رو 41317413174131741
یه چیزی بگم:
اونقدر به خدا توکل کردم که وقتی تصاویر مستهجنی رو میبینم مثل اینه که اون کار زشت رو دوباره انجام دادم پس حالا دیگه نمیخوام حتی گناههای کوچکتر رو هم انجام بدم.
تا 365 روز فقط 345 روز دیگه باقی مونده.
MuscularMuscularMuscularMuscular

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
از خدا بخواهیم مرگ ما مرگی باشه که خود اون مرگ هم باعث روسفیدی ما بشه.
انشاالله...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه
من نظرم رو راجب به چند پست اخیر بدم :
اول راجب به اون داروهای کاهش دهنده قدرت جنسی
بابا الان همه میرن تقویت کننده میخرن شما میگی کاهش دهنده بخرین ، اما دور از شوخی و به نظر من این چیزا خوب نیستن چون ممکن هست بعد از چند یا حتی یک دوره استفاده مشکلاتی اعم از سرد مزاجی دائمی برای فرد به دنبال داشته باشه !
و خیلی بهتره که شما وقتتون را با هر چیزی به جز مستهجنات پر کنید که سودی که نداره هیچ ، ضرر هم داره
راجب حرف حسین جان هم باید بگم که اصلا گول اینکه قوی شدی و این چیزا رو نخور ، من تو دوره قبلی ترکم به 16 روز هم رسیدم اما با یه فکر که من قوی شدم و دیگه چیزی روی من تاثیر نداره نشستم پای ماهوره و شروع به دیدن شوهای خارجی که دست کمی از .. ندارن کردم و بازم ... کردم
پس اصلا به این حرف ها دل نبند ، این حرف من رو هم بر حسب تجربه شخصی بدون نه بر حسب یه نصیحت !
با امروز من دقیقا 5 روزه که پاکم ، ایشالا همین جوری ادامه داشته باشه
خدایا کمکم کن
بازم منم
مردی برای تمام فصول!
امروز داشتم با خودم فکر میکردم. راجع به یه مطلبی که تو یکی از وبلاگا دیدم. نوشته بود کسانی که به این عمل معتادن چرا میخوان ترک کنن.
این قضیه مثل خوردن غذاست.شما نمیتونید غذا نخورید. ولی میتونید کمترش کنیدو احتیاج شما به این عمل همیشگیه. ولی میتونید کمترش کنید.داشتم راجع به تنگ ذهنی این آدم فکر میکردم. تا این مطلبو خوندم دو تا جواب منطقی براش پیدا کردم.یکی اینکه ادم زمانی زود گشنش میشه که فعالیتی،ورزشی،خلاصه کاری کنه که کالری بدنش کم شه و این ادم گشنش میشه. ولی اگه این آدم سه هفته یا حتی یک ماه هیچ فعالیتی نکنه و هیچی نخوره من با اطمینان میگم که هیچ ضرر جانی ای نمیبینه .نه اینکه اسون باشه . بالاخره سختی داره ولی نه سختی ای که به جون ما ضربه بزنه .اشتراک این عمل با غذا رو قبول دارم.ولی همونطور که گفتم اگه ما (مثل غذا خوردن) احتیاجمون به این موضوع رو زیاد نکنیم میتونیم تا یه مدتی دووم بیاریم. ولی همونطور که گفتم باید سختی بکشیم. اون کسیم
که 1ماه غذا نمیخوره بعد از 1 ماه بالاخره غذا میخوره. سیر شدن ترک کننده ی این عملم بعد از چند سال صورت میگیره. اونم با ازدواج.اینطوری هیچ آسیبیم بهمون وارد نمیشه. یه دلیل دیگشم وجود افرادی بدون این تجربست. مثلا عموی خود من .که 36 سالگی ازدواج کرد. با پاکترین قلبو پاکترین دل. اینو بدون هیچ اغراقی میگم. پس طبق این نمونه امکان گشنگی کشیدن برا همه وجود داره. ولی همونطور که گفتم با یه ذره سختی کشیدن. اینو گفتم که اگه کسی با خوندن این مطلب خدای نکرده در ارادش سستی ایجاد شده به خودش برگرده. اینجور مطالبم تو اینترنت فوق العاده زیاده. ولی با یه کم منطقی فکر کردن و امید خودرو نباختن میتونیم بهشون جواب بدیم.

سعی کنیم این مبارزه رو بدون خستگی ادامه بدیم . مطمئن باشیم که اگه یه ذره شل بشیم شکست خوردیم.پس بدون خستگی تا آخر عمر این راهو بریم. هیچوقت فکر نکنیم تموم شده، چون در این موقع است که دوباره گرفتار میشیم...
بچه ها کسی نمی خواد تو مسابقه انتخاب نام کاربری من شرکت کنه ضرر نمیکنینا به بهترین نام بهترین جایزه تقدیم میشه

جوایز:100خودرو 100 دستگاه آپارتمان 100 بلیط سفر به کانادا لس انجلس و مکه و سوریه و هزاران هزار جوایز نقدی دیگرKhansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)

بشتابید بشتابید317317317

اسامی شرکت کنندگان
پیشنهاد عمادخان :اسم خودم (اقاعماد نیومده میخای جایزه ببری)
نشان 100 روزه

سلام
خوبین؟
من بگم؟
من بگم؟
اسمتو بزار یه اسم قشنگ
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
مثلا
منو میبینی
از وقتی اسممو از حضرت یوسف قرض گرفتم همش میگردم دنبال چیزایی که به حضر ت یوسف مربوطه
مثل کتابی که معرفی کردم و گفم راجع به حضرت یوسفه و دارم میخونمش
تو هم همچین اسمی بزار
مثلا مریم مقدس :d:d:d:d
نه حالا شما یه اسم دیگه بزار :d:d:d:dKhansariha (48)Khansariha (48)
بزار فکر کنم بعد میگم
53

53
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...