امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام بدكار جان
پيشنهاد من اينه: اسمتو بزار عنقزي،دور كلات قرمزي...!
ولي نه، جدي، (فراري) چطوره؟ فراري از همه ي غم ها و وسوسه هاو...شيطان
يا پيرو اون(wanted)
سلام به همه ی بچه ها
خوبین؟
میگم که ایشالا همه تون شاد و سلامت باشید
درمورد اسم بدکار
راستش من یه مدته مخم هنگ کرده نمی تونم درست فکر کنم
اما من اگه جای تو بودم اسم یکی از سوره های قران رو میذاشتم
یا یه اسم دیگه از توی قران
نور
فرقان
یا
من خودم اگه بخوام دوباره اسم برای خودم بزارم
میذارم " معارج "
یعنی نردبان ها
یکی از صفت های خدا میشه ذی المعارج : ییعنی صاحب نردبان ها.خب میدونید که واسه ی هر بنده ای یک نردبان وجود داره برای اینکه برسه باهاش به خدا ! بیایید نردبون خودمونو انتخاب کنیم
بدکار جان من اگه جای تو بودم اسم خودمو میذاشتم معارج
من که دوست دار م اسمم قرانی باشه
بچه ها شا دباشید
فعلا خداحافظ
مواظب پاکی های خودتون هم باشید
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
سلام بچه ها

خوبین ؟؟؟ خوشین ؟؟

دلم برا تک تک شماها تنگیده Tears باید منو ببخشید آخه این چند روزه سرم خیلی خیلی شلوغ بود و درگیر دانشگاه بود برا همین کمتر می تونستم بیام کانون ! 53258zu2qvp1d9v آخه داشتم کارای انتقالی رو انجام می دادم و به لطف خدا هم انجام شد و منم بقیه ی درسمو تو شهر خودم ادامه می دم !! 317 بلاخره انتقالی رو گرفتم !! Muscular

خب چه خبر از گروه جنگجویان کانون ترک ؟؟؟؟ 42 همه خوب پیش می رین یا نه ؟؟

بچه ها این گروه 3 تا حامی داره که یکی از بهترین حامی های این کانونن (( چقدر خوب از خودمون تعریف می کنما 4fvfcja )) پس شک نکنین که ما 3تا هیچ وقت گروه رو به حال خود رها نمی کنیم و نمی ریم - پرشان جان هم جایی نمی ره فقط کمی درگیره شاید کمتر سر بزنه ولی می یاد !! Khansariha (18)

cheshmak
بدكار جان اسمتو بزار درستكار.
به اسم قبليتم مربوط ميشه
دوباره سلام
ميخوام يه چيزي بگم...با قلبم،با جانم، شايد گله ايي از زندگي، شايد دوستي با خودم،شايدم هيچكدوم...دوستي با اون. از عمق وجودم حظورشو حس ميكنم.حظور گرمشو...اينكه چي فكر ميكنم مهم نيست...بتونم يا نتونم...مهم اينه كه اون ميتونه...همه كاري رو... همه ي غيرممكن ها...پس خيالم راحت شد...نشستمو به فكر فرو رفتم؛اما با آرامش...اين دفعه فرق ميكنه،اين دفعه فرق ميكنه،اين دفعه...تا آخر جلو رفتم...وپيداش كردم؛در نظر من، نعمت ترك، بزرگترين نعمتيه كه بهم داده... ديگه از دستش نميدم...هرگز...هرگز...
(التماس دعا)
سلام به همگی همگی خوبین چند روز پیداتون نبود
رز زرد امیدوارم تو درس و زندگیت موفق باشی ما که این همه درس خوندیم اخرشم بیکاریم من نمیدونم این همه اشتغال تو این مملکت ایجاد میشه کجا میره
مهدی 63 ممنونم از پیشنهادی که دادی ولی فکر نکنم درستکار همچینم با گذشته من سنخیتی داشته باشه چون همه چی بودم جز درستکار
اگه من درستکارم اونایی که واقعا درستکارن اسمشون باید چی بذارن
حسن یوسف جان معارج اسم خوب پر معنییه ولی من نردبانم گم کردم تازه تونستم 1چهارپایه پیدا کنم 1مقدارخودم کشیدم بالا
درمورد اسمی که hamidamin انتخاب کرده درسته حتی از خودمم فراریم ولی فکر کنم اسمی be yade haghسرپرست مسابقه 20 روزه انتخاب کرده همسفرعشق نظر شما چیه یا اسمی که خودم انتخاب کردم مسافرپاکی بهرحال تا چند روز دیگه نظراتون بگید که دارم خودم عوض میکنما
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
بدكار جان گذشته ديگه گذشته تو الان ديگه كارت درسته پس درستكاري.
سلام
امروز عصری از مشهد برگشتم
جای همتون خالی ، واقعا خیلی بهم چسبید
برای همه شما عزیزان دعا کردم و از خدا خواستم به حق امام رضا کمکمون کنه که بتونیم به شیطان غلبه کنیم و پاک بمونیم
این دفعه زیارتم چون با فکر پاک شدن بود خیلی خیلی عالی بود و حسی که داشتم رو نمی تونم براتون وصف کنم
ایشالا برای همه پیش بیاد و به پابوس آقا بره

با امروز دقیقا 9 روزه که پاک هستم

به نظر من بدکار جان اسمت رو بزار کبتر آزاد ، چطوره ؟
موفق باشید
خدایا کمکم کن
ramiyجان سلام زیارت قبول برای ماهم دعا کردی آقا مارو بطلبه راستش خدا که صدامون نمیشنوه بریم دست به دامن آقا بشیم شاید فرجی شدTearsTearsTearsTears
نشان 100 روزه

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

سلام
آره به خدا برا همه دعا کردم
من نبودم خبری نبود؟
راستی اسم پیشنهادیم چطوره ؟
خدایا کمکم کن
سلام
رامی جان مارو که یادت نرفت؟ دعا کن ایشالله ما هم زودتر مشرف شیم
بدکار جان این اسم چطوره:(همیشه برنده)
اگه یه وقت یادت رفت کی هستی...کجایی...چیکار میکنی...فقط اینو بدون که تنها نیستی،اون بالایی منتظرته...سرازیری نری که طناب اتصالت به بالا پاره میشه...پاره میشه...
سلام به همه
یه عضو جدید توی گروه داریم cheshmak
ورود sdfghj عزیز رو به این گروه خوش آمد میگم و آرزوی موفقیت برای همه دارم .
سلام به بچه های گل کانون. امیدوارم که حالتون خوب باشه
الان اذانو میگن ولی من حال نماز خوندنو ندارم؛میخوام بزارمش وقتی رسیدم خونه. ولی میترسم ضرر کنم؛ شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟ از 6ونیم صبح میرفتید دانشگاه و تا 5 بعد از ظهر انواع کلاسها از جمله فوتبال رو پشت سر میذاشتید؛ بازم حاضر بودید با این همه خستگی پشت امام جماعت دانشگاه که نماز 10 دقیقه ایی خودتونو تا نیم ساعت طول میده بایستید؟........ولی خوبیش اینه که یه چیزو مطمئنم...که اون میخواد من به نماز نرم...بازم اون...همیشه خودشه،به هر وسیله ایی میاد حتی خستگی.نظرم عوض شد...راهمو به مسجد تغییر میدم...مهم نیست تا موفقیت چقدر باید سختی بکشم...مهم اینه که...این سختی ها باید پیموده بشه...هر قدر بیشتر سختی بکشم کارم راحت تر میشه...پیش به سوی نماز...پیش به سوی نماز.
به کوری چشمش نمازو خوندم؛ اتفاقا یکی از بهترین دوستامو دیدم. اون به زور منو مجبور کرد که من جلو بایستم و اون پشت سر من نماز بخونه.هر قدر قسم که من حتی خودم خودمو قبول ندارم، راضی نیستم،کنار دیوار نماز میخونم و...اثری نداشت؛انگار باید این کار انجام میشد. احساس عجیبی دارم...انگار مهم شده ام...امام جماعت بودن...حتما لیاقتشو داشتم...دیگه نباید خودمو غرق کنم...من خودم را پیدا کرده ام...احساس پاک بودن...زیباست...بسیار زیبا.
سلام به همه
اول از همه من هم به عضو جدید خوش آمد می گویم (چه کتابی شد 4fvfcja)
و بعدش هم از حرف مید امین خیلی خوشم اومد ، راستی شما دو تا اسم داری ؟
من واقعا قبول دارم که نماز معجزه می کنه و بهش ایمان آوردم
امروز سر کار بودم ، رفتم نماز خوندم و وقتی برگشتم سر کارم خیلی با انرژی تر شده بودم و خستگیم در رفته بود و نگاهم پر نور شده بود انگار که لامپ اضضافه روشن باشه
شاید مسخرم کنید ولی بخدا بدون اغراق گفتم
با امروز 10 روزه که پاکم
به نظر خودم کمه ولی خوب آروم آروم زیاد میشه دیگه ، البته با لطف خدا و خواست خودم !
خدایا کمکم کن
سلام به بچه های پاک و حالا دیگه باید بگم نورانی خدا1744337bve7cd1t81
نورانی؟؟؟ اره نورانی کسیکه خداروفراموش کرده و سراسر زندگیش شده گناه بعد یهو میاد توبه میکنه و رو به کارای خوب میاره در مقابل خدا اجروقربی که پیدا میکنه چجوری بگم اگه بخوام بزون بیارم فقط میتونم بگم نورانی هستید
تازه وارد تبریک خوش اومدی خوب جایی اومدی بهت گفتم که بیا تو گروه من پشیمون نمیشی حالا ماباید چی صدات کنیم
sdfghj سدفقج این یعنی چی ترجمه میکنی؟ این مسابقه انتخاب نام کاربری داستان شده واسه باید یه موضوع جدید باهمین عنوان تشکیل بدم حالا فعلا برای تو 1مسابقه برگذار میکنیم
رامی جان چیزی که درمورد نماز گفتی منم موافقم چرا مسخره کنیم همین که 1آدم گناهکار توبه کنه و نماز بخونه این خودش معجزست:s:
بقیه بچه ها پیدا نیستن حسن یوسف رز زرد دکتر بابا کجایین تحویل نمیگیرینKhansariha (134)
نشان 100 روزه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان