امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

آدم ‌بزرگ‌ها عاشق عدد و رقم اند. وقتی با اونا از یک دوست تازه حرف بزنی، هیچ وقت ازتون در مورد چیزهای اساسی سوال نمی‌کنن، هیچ وقت نمی‌پرسن آهنگ صداش چطوره؟ چه بازی‌هایی رو دوست داره؟ پروانه جمع می‌کنه یا نه؟
می‌پرسن چندسالشه؟ چندتا برادر داره؟ وزنش چقدره؟ پدرش چقدر حقوق می‌گیره؟
و تازه بعد از این سوالاس که خیال می‌کنن طرف رو شناختن!
اگه به آدم بزرگا بگی که یک خونه قشنگ دیدم از آجر قرمز که جلوی پنجره‌هاش غرق گل شمعدونی و بومش پر از کبوتر بود، محاله بتونن مجسمش کنن. باید حتما بهشون گفت یک خونه چندمیلیون‌تومنی دیدم تا صداشون بلند بشه که وای چه قشنگ!
نباید ازشون دلخور شد. بچه ها باید نسبت به آدم بزرگ ها گذشت داشته باشند.

شازده کوچولو
بچه ها من ی سوال بزرگ ذهنمو درگیر میکنه
من وقتایی که خ.ا میکنم درسته که خیلی خیلی خسته میشم و اما باعث میشه فکرم باز بشه یعنی میتونم خیال پردازی کنم میتونم ذهنمو اروم کنم درگیری هاشو ایده های جدید به ذهنم میخوره ذهنم قفل نیست ...
اینو از ی نفر دیگه هم شنیدم
نویسنده تاتر بود میگفت هر وقت میخوام بنویسم و ذهنم هنگ میکنه خ.ا میکنم و کلی مینویسم.جال اینجاست خیلیم خوب میه کارم عالی از اب در میاد
سلام حاج میراکل .. 
عامو باید ببیینی فرق ازدواج و خ.ا چیه .. 
تو ازدواج شما یه شریک داری ، که علاوه بر احساس واقعی لذت ، نه مجازا با خ.ا ، علاوه بر خودت یکی دیگه رو هم به همین حس رسوندی ، و این باعث افتخار و اعتماد به نفست میشه .. دقیقا برعکس خ.ا که اعتماد به نفس و احساس های خوبتو میکشه .. و فکر میکنی تو تنها کسی هستی که این کارو میکنی و با برچسب زدن به خودت .. بقیه کارها تو زندگی رو هم درست انجام نمیدی .. 
ثانیا شما تو خ.ا فقط انزال رو تجربه میکنی .. در صورتی که رابطه جنسی فقط انزال نیست و کلی بدنت آماده میشه برای اون لحظه .. طبیعیه که اون عوارضی که گفتی با رابطه جنسی دیگه ایجاد نشه .. چون داری راه اصولی و طبیعی رو میری .. 
این نگرانی شما ، نگرانی خیلی از بچه ها از جمله خودمم هست ولی من اینجوری فکر میکنم که :
" مسلما خیلی از عوارض خ.ا با من خواهند بود ، اما ازدواج که فقط اطفای نیاز جنسی نیست که ، اتفاقا در اولویت های خیلی پایین ازدواجم نیاز جنسی هس .. واسه همین سعی میکنم شریک زندگیمو بر اساس معیار های دیگه ای مثل مهربونی اش .. درکش .. خانواده اش .. مذهبی بودنش .. انتخاب کنم .. 
سر مسایل جنسی هم اون موقع تمام سعیمو میکنم که برای همسرم ، درست شم .. چه میدونم دکتر برم ، از دارو استفاده کنم ، روانشناس برم ، تکنیک یاد بگیرم .."
سلام /اقا پارادایس ..
حاجی تلقینه .. منم یه مدت فک میکردم خ.ا باعث میشه بهتر درس بخونم ..
ولی خوب بعد یه مدت دیدم نه .. اشتباه میکردم
 سپاس شده توسط
سلام دوست خوبم؛ miracle عزیز (بچه های هرکی یچی صدات کرد هنگ کردیم 4chsmu1 )

ببینید این ک ما همش در مورد عوارض بد جسمی خ.ا صحبت می کنیم و عوارض روحی (بعد روانیش رو نمیگم. منظورم تاثیری  هست ک بر دل و جان آدمی میذاره) رو نادیده می گیریم جفای بزرگی هست ک در حق خودمون میکنیم
من تعجب میکنم از خودم و از شما ک سیاهی ای ک این کار زشت بر دل میذاره رو نادیده می گیریم و چسبیدیم به عوارض صد من یه غازی من در آوردی ک تو سایت ها کپی پیست شدن ک معلوم نیست چندتاش درسته چندتاش رو از خودشون در آوردن.

جداً این روزها خیلی از این سایت های مزخرف عصبی هستم ک ذهن و فکر جوان مملکت رو خراب کردن و اون رو از اصل غافل کردن

عوارض جسمی خ. ا ارضایی به سرعت (این سرعت رو نسبت به سرعت ترمیم آسیب هایی ک بر روح انسان گذاشته میگم) قابل درمان هستن
با یه مشاوره رفتن خوب و با یه ژریم غذایی مناسب خیلی از این آسیب ها از بین میرن

مثالی میزنم براتون
شما کشورهای اروپایی و آمریکا رو در نظر بگیر (فعلا باقی کشورها رو نمیگم) این ها مگه روابط جنسی آزاد ندارن؟
مگه هر غلطی از دستشون بر بیاد نمیکنن؟
پس چرا ی کدوم از اینا مشکلات و عوارض جسمی ک ما برا خ.ا میشماریم ندارن؟
چرا هیکل ها هم ورزشکاری و توپه؟
غیر از اینه اونا علاوه بر اینکه تمام غلط ها رو با هم میکنن رژیم غذایی مناسب دارن
غیر از اینه همه جوره به جسمشون میرسن؟

رفیق خوب من لازم نیست انقده نگران عوارض جسمی باشی
اگه خیلی نگرانی و اگه امکانش هست حضوری برو پیش یک مشاور (مشاوری ک متعهد باشه و دری وری نگه) و یبار با اون صحبت کن
و به همراه اون یه رژیم غذایی مناسب رو ک پزشک متخصص تجویز کرده باشه ، استفاده کن. 

توصیه من به همه دوستان اینه ک خیلی به چرندیات توجه نکنن
البته از این حرفای من این برداشت نشه ک من عوارض جسمی خ.ا رو بکل منکر هستما
نه اصلا این طور نیس
من میگم اولا عوارض جسمی در برابر عوارض روحی (روحی به اون معنا ک بالا گفتم. این ک داخل پرانتز هی اینو میگم به خاطر اینه ک برخی ها بدبختانه روح رو هم به معنای غربی ش در نظر می گیرن و خزعبلات اونا رو قبول دارن) اصلا قابل قیاس نیس. و ثانیا عوارض جسمی خیلی زود قابل درمان هستن.
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
مرسی از دوستان عزیز که نظراتشون رو گفتن. باید نکته ای رو در اینجا عرض کنم. امیدوارم دوستانم رو خسته نکرده باشم. از اونجایی که این گروه در دسته گروه بزرگتری به نام گروه ترک جا داره پس طبیعیه که همه سفارش به ترک این عمل وحشتناک دارن. در باب بحث روح و روان هم تمام اون چیزایی که دوستان گفتن درسته و قبول دارم. اما متاسفانه هنوز جواب سوالمو نگرفتم. شما انسانی رو فرض کنید که دوباره برگشته به معنویات و همیشه با کلی پشیمونی میره نماز میخونه و گریه میکنه و از خدا طلب بخشش میکنه و برای بقیه عمرش از خدا سلامتی میخواد. انسانی رو تصور کنید که پا گذاشته به راه پاکی و الان ترک کرده. حالا مدتش مهم نیست. و اینقدر بدش میاد که دوباره اینکارو بکنه که بعید میدونم دوباره بخواد بره سمتش. حالا براش سوال پیش اومده حالا که عوارضی از این کار زشت گریبانشو گرفته آیا کسی بوده که این عوارض رو پشت سر گذاشته؟ آیا انسانی با این مشکلات میتونه امیدوار به یه زندگی سالم به اتفاق همسرش باشه؟ آیا اصولا افرادی مثل ما بعد از ازدواج میتونن انسانهای موفقی باشن؟ دوستان اتفاقا من معتقدم اگه انسان از لحاظ روحی مربض باشه راه درمان قطعی زیاده مگر موارد خاص اما این جسم وقتی ناتوان باشه و ضعیف، کار خیلی مشکل خواهد شد. منتظر حضور همه عزیزان در این بحث هستم. تشکر.
 سپاس شده توسط
Amin2008/گروه مسافران پاکی/هفته سوم پاک

سپاس شده توسط
انتقادی هم به سیستم گفتمان در اینجا دارم که اگر دوستان تمایل داشته باشن و براشون مهم باشه حتما خواهم گفت.
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 23، 9:57)miracle نوشته است: انتقادی هم به سیستم گفتمان در اینجا دارم که اگر دوستان تمایل داشته باشن و براشون مهم باشه حتما خواهم گفت.

حتما. هم تمایل داریم و هم برامون مهمه. 
هر نقد و نظری دارید بگید برامون.

و در مورد پست یکی مونده به آخری تون

بنده عرض کردم ک،
اولا عوارض جسمی ک برا این کار بر شمرده شده چندان معتبر نیستن (یه عده آدم بلا نسبت شما نفهم خواستن ابروش رو درست کنن زدن چشش رو درآوردن)
و ثانیا یه بخشی خیلی زیادی از این عوارض جسمی مربوط به نداشتن تغذیه مناسبه ک اگه رعایت بشه حل میشه
یه بخش دیگه مثل وز وز گوش و اینا ک میگید جزو همون دسته هستن ک من اعتقادی ندارم مربوط به این کوفتی باشن
و اگرم هستن با گفت و گو نمیشه در مانش کرد و باید مراجعه به پزشک کرد. (پزشک گوش و حلق و بینی و یا مغز و اعصاب)
اینطور نیست؟

یه مورد دیگه ک تو همه پست های شما قابل مشاهده هست اینه ک دنبال کسی میگردین ک مدت مدیدی از ترکش گذشته و میخواید از زبون اون این حرفا رو بشنوید
شاید اگه اونا این حرفا رو بگن به آرامش خاطر برسید
خب اشکالی نداره من یه تعدادی رو بهتون معرفی میکنم؛

خانم سها مدیر اینجا هستن 6 ساله ترک کردن(ینی از اول عضویت شون)
خانم الون بات هپی 4 ساله ک ترک کردن

آقا امین همینک ی پست بالا پست شما زدن بیش از دوساله پاکن
آرمین مدیر ارشدمون مدت هاست ک پاکه
رزمجو
صدف 1
.
.
.

خانم خداهمراهشونه نامزد دارن و از وقتی عضو انجمن شدن پاکن
خانم s.h همچنین (نامزد دارن و از وقتی عضو شدن پاکن)
خانم گل سرخ همچنین (نامزد دارن و خیلی وقته ک پاکن)

اینا همگی  از بچه های همین انجمن هستن ک هنوزم در سایت حضور دارن
وگرنه افراد بسیار زیادی داشتیم ک ترک کردن و رفتن
و ما از حضورشون بی بهره ایم

بازهم اگه خواستی میتونم افراد بیشتر رو بهت معرفی کنم
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
جناب خان / گروه صدرا سخا / هفته سوم سبز
53
 سپاس شده توسط
داش میراکل.. لپ کلوم اقا طاهر اینه که .. بابا از کجا معلوم اصن مشکلی داشته باشی ، اون وز وز گوش و این حرف ها شاید اصن مال خ.ا نباشه .. شاید داری تلقین میکنی به خودت ، شاید اصن مشکل از یه جا دیگه است .. چه میدونم گوشت ضربه خورده 
( من خودم ریش سیبیل هام خیلی دیر در اومد ، یا یه مدت درد بیضه داشتم .. و همه رو فکر میکردم مال خ.ا هست ، رفتم کتر .. گفت ریش سیبیلت ارثیه ، بیضه هاتم چون روشون حساس شدی ، و خیلی دست میزنی بهشون درد میگیره .. کاملا سالمی )
.
.
.
ببینم منظورت از عوارض زود چیز شدنه ؟ از این میترسی ؟
اقا من شرایطم یه جوریه که همیشه نت ندارم .. 
خیلی هم دوس دارم تو این مسابقه گروهی ها شرکت کنم .. اگه نبودم و ثبت نام شروع شد .. اگه میشه یکی منو ثبت نام کنه .. تا خودم بیام .. جا نذارین ما رو ! 
مرسی  4chsmu1
 سپاس شده توسط
دریل/ بارقه امید/ هفته سوم سبز
با تشکر از همگروهی های گل و رهروانیهای عزیز که همه کمک کردن این سه هفته پاک بمونم.
امیدوارم هفته های آینده هم موفق باشم و سبز. همچنین بقیه دوستان سبز بوده باشن 53 53 53 53
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
نه مشکلم زود چیز شدن نیست. مشکلم اینه که این خ.ا حس اعتماد به نفس رو از من گرفته البته بگم الان تو ترکم ولی در شرف ازدواجم و میترسم در ادامه ازدواجم و زندگیم به مشکل بخورم. استرس زیادی دارم. نمیوونم اونا که مثل من هستن وقتی ازدواج کردن بهتر شدن یا بدتر. میترسم بدتر بشه.
 سپاس شده توسط
آخه چه مشکلی داداش من .. تو هیچیت نیس .. به امید خدا هم ازدواجت کلی موفق خواهد شد .. میگی نه .. ببین ! 
این عوارضی که میگن باور کن خیلی هاش دروغ و بزرگنمایی واسه اینکه نوجوونا و جوونا نرن سمتش .. حالا منو شما اینا رو میشنویم .. باور میکنیم که ما هم اینا رو داریم .. اعتماد به نفسمون میاد پایین .. 
حالا اون وری ها میگن این کار یه حرکت طبیعی و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه .. حتی تو فیلم یارو خیلی راحت به بقیه دوستاش میگه که آره .. من این کارم و اونا هم بی تفاوت .. واسه چی .. واسه اینکه اون اعتماد به نفسه از بین نره .. 
در واقع هم ما داریم غلط میگیم .. هم اونا .. 
شما باور داشته باش که مشکلی نداری .. به خدا هم توکل کن .. بگو خدایا من دارم برای رضای تو تکمیل دینت ازدواج میکنم .. خودت هوامو داشته باش .. 
بعدم شبا برو نیم ساعت .. فقط نیم ساعت بدو .. ببین چقد اعتماد به نفست میره بالا .. 
باور کن بعد ازدواج به این نگرانی های امروزت میخندی .. میگی Khansariha (13) از چی میترسیدم !
 سپاس شده توسط
این دو پاسخ بهترین جواب هایی بودن که به شما داده شده ....لطفا یک بار دیگه با دقت بخونیدشون....یکیشون از آقا طاهر و یکی هم از داداش مهندسمون........

آخه چه مشکلی داداش من .. تو هیچیت نیس .. به امید خدا هم ازدواجت کلی موفق خواهد شد .. میگی نه .. ببین !
این عوارضی که میگن باور کن خیلی هاش دروغ و بزرگنمایی واسه اینکه نوجوونا و جوونا نرن سمتش .. حالا منو شما اینا رو میشنویم .. باور میکنیم که ما هم اینا رو داریم .. اعتماد به نفسمون میاد پایین ..
حالا اون وری ها میگن این کار یه حرکت طبیعی و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه .. حتی تو فیلم یارو خیلی راحت به بقیه دوستاش میگه که آره .. من این کارم و اونا هم بی تفاوت .. واسه چی .. واسه اینکه اون اعتماد به نفسه از بین نره ..
در واقع هم ما داریم غلط میگیم .. هم اونا ..
شما باور داشته باش که مشکلی نداری .. به خدا هم توکل کن .. بگو خدایا من دارم برای رضای تو تکمیل دینت ازدواج میکنم .. خودت هوامو داشته باش ..
بعدم شبا برو نیم ساعت .. فقط نیم ساعت بدو .. ببین چقد اعتماد به نفست میره بالا ..
باور کن بعد ازدواج به این نگرانی های امروزت میخندی .. میگی Khansariha (13) از چی میترسیدم !

حتما. هم تمایل داریم و هم برامون مهمه.
هر نقد و نظری دارید بگید برامون.

و در مورد پست یکی مونده به آخری تون

بنده عرض کردم ک،
اولا عوارض جسمی ک برا این کار بر شمرده شده چندان معتبر نیستن (یه عده آدم بلا نسبت شما نفهم خواستن ابروش رو درست کنن زدن چشش رو درآوردن)
و ثانیا یه بخشی خیلی زیادی از این عوارض جسمی مربوط به نداشتن تغذیه مناسبه ک اگه رعایت بشه حل میشه
یه بخش دیگه مثل وز وز گوش و اینا ک میگید جزو همون دسته هستن ک من اعتقادی ندارم مربوط به این کوفتی باشن
و اگرم هستن با گفت و گو نمیشه در مانش کرد و باید مراجعه به پزشک کرد. (پزشک گوش و حلق و بینی و یا مغز و اعصاب)
اینطور نیست؟

یه مورد دیگه ک تو همه پست های شما قابل مشاهده هست اینه ک دنبال کسی میگردین ک مدت مدیدی از ترکش گذشته و میخواید از زبون اون این حرفا رو بشنوید
شاید اگه اونا این حرفا رو بگن به آرامش خاطر برسید
خب اشکالی نداره من یه تعدادی رو بهتون معرفی میکنم؛

خانم سها مدیر اینجا هستن 6 ساله ترک کردن(ینی از اول عضویت شون)
خانم الون بات هپی 4 ساله ک ترک کردن

آقا امین همینک ی پست بالا پست شما زدن بیش از دوساله پاکن
آرمین مدیر ارشدمون مدت هاست ک پاکه
رزمجو
صدف 1
.
.
.

خانم خداهمراهشونه نامزد دارن و از وقتی عضو انجمن شدن پاکن
خانم s.h همچنین (نامزد دارن و از وقتی عضو شدن پاکن)
خانم گل سرخ همچنین (نامزد دارن و خیلی وقته ک پاکن)

اینا همگی از بچه های همین انجمن هستن ک هنوزم در سایت حضور دارن
وگرنه افراد بسیار زیادی داشتیم ک ترک کردن و رفتن
و ما از حضورشون بی بهره ایم

بازهم اگه خواستی میتونم افراد بیشتر رو بهت معرفی کنم
 سپاس شده توسط
از همه تشکر میکنم. انشاء الله با حال بهتر بر خواهم گشت و افرادی مثل خودم رو راهنمایی خواهم کرد.
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 22، 23:30)miracle نوشته است: دوست عزیز راسخو و عاشق فاطمه زهرا و همچنین بابالنگ دراز سلام. از دوست عزیزم بابا لنگ دراز تعجب میکنم که چطور چند سال دارن با وزوز گوش سر میکنن چیزی که واقعا رو اعصاب خیلی تاثیر میزاره. بعدشم از همه دوستان سوال دارم. من تا چند وقت دیگه نامزد میکنم. اگر در زمان عقد یا ازدواج انزال اتفاق بیفته بازم که همون خود ارضایی میشه. چون انرژی زیادی از مردان خارج میشه. علت تمام این عوارض هم اینه که از بدن زیاد کار کشیدیم و به خودمون نرسیدیم و تقویت نکردیم خودمونو. چطور میشه که من ازدواج میکنم و انتظار داشته باشم این عوارض کاهش پیدا کنه ویا کلاا از بین بره. لطفا صادقانه و منطقی جواب بدید دوستان. به نظرات همه احتیاج دارم مخصوصا با تجربه ها و یا اونایی که متاهل هستن و شرایط منو گذروندن. تشکر از همتون. منتظرم دوستان.

سلام به شما دوست عزیزجناب miracle (دوستان دیگه باید بگم که من اسم ایشون رو توی دیکشنری پیدا کردم به طور کلی به معنای "معجزه" هستش..)
در جوابتون باید عینا اون جمله رو کپی کنم که اینطور نوشته بودم:

دیدگاه دوم:دیدگاه خودمه که به سرم اومده و میگم وز وز گوش چند سالی هست دارم.

خوب برادر عزیزم....من گفتم چند سالی هست که وز وز گوش دارم اما اصلا حرفی از دائم یا گاه گاهی بودنش حرفی نزدم......البته تقصیر از منه و اصلاح میکنم:

خوب باید بگم که هر جند وقت یکبار که توی این کار افراط میکنم این مشکل ظاهر میشه ...اما به نظر خودم بیشتر قضیه تلقین هستش.....
چون بعضی وقتها هم اصلا مشکلی برام ایجاد نمیشه از لحاظ وز وز گوش!!

در مورد تفسیرتون ازانزال در خود ارضایی و در ازدواج باید بگم که ماهیت هر دوتا در واقع یکیه اما فرقاشونه که خیلی اونارو متمایز میکنه.

مثلا خود ارضایی اعتماد به نفس رو نابود میکنه ....اما ارتباط حنسی با زوجه به قول آقا مهندس بیشتر هم میکنه
مثلا خ.ا استرس زا هستش (هر لحظه میترسی که کسی سر کارت خفت کنه!!)....اما ارتباط جنسی به خودی خود استرس زا نیست و آرامش هم میاره (البته اگه با افکار اضافه مثل این کارو خراب نکنیم : نکنه انزال زود رس داشته باشم ...نکنه دیگه لذت نتونم ببرم و نتونم بذت برسونم ...نکنه نعوذ طبیعی نداشته باشم و هزار "نکنه ی" دیگه ،که همشون نه تنها مشکلی از شما حل نمیکنه بد ترشم میکنه ) ...به قول آقا مهندس عزیزمون یه روزی به تمام این فکرا خندت میاد.....چون قرار نیست اصلا این "نکنه ها" اتفاق بیفته .

باور کن الان من به شدت سرما خوردم و وقتی نگاه به مانیتور میکنم آب از چشمام میاد اما واجب دیدم تایپ کنم ...الان هم یه جمله ای به خاطرم اومد که میگفت: نود و نه درصد از احتمال هایی که میدیم(نکنه ها!) هیچ وقت در عالم واقعیت اتفاق نمیفتن! و در حد همون احتمالاتمون باقی میمونن(قسمت دومش رو خودم اضافه کردم!!)

یه چیزی هم به شما بگم که در مورد اینکه در زمان ازدواج هم شما گفتی که : انرژی باز هم از آدم میره ....

خوب باید بگم که این جرف شما درسته اما خوب در زمان ازدواج هم اگه بخوای افراط داشته باشی وضعیت به نظرم اونقدر ها هم که فکر میکنی درست نشه ...اون وقت هم باید مدیریت بکنی....

الان من خودم یکی از دلایل ترکم اینه که میخوام خودم رو مدیریت کنم در زمان مجردیم که بتونم با یه پشتوانه اعتماد به نفس بالا ،در زمان متاهلیم ، ارتباط جنسی خودم رو مدیریت کنم.....میخوام بگم که اگه الان تونستم خ .ا رو مدیریت کنم پس در زمان متاهلیم هم میتونم مدیریت کنم روابطم رو!!!!
روابط زیاد = از دست رفتن انرژی زیاد از بدن(البته به فرقایی که با خ.ا داره فکر بکن)........

در جمع باید به شما که جای برادر بزرگتر من رو داری بگم که :
1-اولا ترکش کن خ.ا (بنا بر تمام دلایلی که دوستان گفتن و خود شما هم میدونی که هم روح و روان درگیر میشه و هم جسم)
2-اگه لازم دیدی به مشاور رجوع کن( برای ترس هایی که در مورد بعد از ازدواج داری)
3-اگه لازم دیدی باز هم به پزشک و یک مشاور تغذیه مراجعه کن(برای جبران و درمان عوارضی که برات تا به امروز پیش اومده)
4-با دوستانی که در شرف ازدواج هستن و یا متاهل هستن (در این انجمن هم آقا طاهر معرفی کردن و یا اطرافیان و دوستان!) حتما مشورت کن چون حرف های اونها بیشتر شمارو قانع میکنه تا ماهایی که مجرد هستیم.....اونا راه رو خودشون رفتن اما ما فقط مثال همون ضربالمثل هستیم که میگه : نخوردیم نان گندم اما دیدیم دست مردم!!............فکر کنم اینطوری نگرانی شما کمتر بشه.

302
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان