امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

البته باید توش همدیگرو مخاطب قرار بدیم و با هم دیگه حرفای خنده دار بزنیم..

البته این چیزی که من میگم یه جورایی خامه .....اما با فکر بیشتر میشه پخته ترش کرد که بچه ها توی همین جا باشن و نرن دنبال سایتای دیگه.
 سپاس شده توسط
(1395 تير 22، 19:59)بابا لنگ درازم نوشته است: آقایون  خانو.....( ببخشید خانوم نداریم اینجا الکی شلوغش کردم! 4chsmu1 )....

داداشا ....مهربونا....آقا داداشا......یه ایده ای من دارم.

امیدوارم که مقبول باشه برای همتون و امیدوارم یه مقدار توجه کنید به این ایده( البته مسئولین بیشتر توجه کنن برای ایجاد و فراهم آوردن بستر این ایده.

به نظرتون اگه یه ساعتی در روز یا کل یک روز رو  به نام شخصی از خودمون (پسرا) نام گذاری کنیم و هممون اون روز حرف زدنای خصوصیمون رو توی صفحه ی همون شخص بنویسیم؟؟.......

اینجوری  هر روز  یه  نفر از بینمون توی پروفایلش پر از حرفای خنده دار و جالب دوستانشه که میتونه همشو یه جا داشته باشه ....

میتونیم اون شخص رو هم  با رای گیری انتخاب کنیم که فلان روز هممون توی پروفایل اون شخص بنویسیم

این کار باعث میشه فضا گرم تر بشه!!...
ََنظرتون چیه؟
آقا من پایه‌ام اساسی
فکر باحالیه[emoji1]

با گوشیم پیام میدم. اگه کم و کسری بود به من چه! 4chsmu1
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
شخص اول hunter1 عزیز موافقه.

حالا ببینیم بقیه چی میگن....امیدوارم نه نگن!. 49-2

(1395 تير 22، 20:01)رند نوشته است: یعنی روزی یه نفرو بزاریم وسط بهش بخندیم؟ 4chsmu1
........................................
Khansariha (13)  Khansariha (13)  Khansariha (13)
نه رند عزییز....نه....
کسی قرار نیست به کسی بخنده قراره با هم بخندیم...

فراره  یه آلبوم خاطره هر روز برای یکی از دوستامون بزاریم توی پروفایلش.

برای این کارم فقط کافیه که اون لحظه ای که شروع به حرف زدن میکنیم  بی خیال این دنیا و بود و نبودش بشیم و با هم خوش باشیم.
یه جمع صمیمی ... 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام خدمت بچه های گروه - آبی آسمون - 

با توجه به اینکه اونایی که در انتخاب اسم گروه مشارکت داشتن همه رایشون رو دادن اسم گروهمون آبی آسمون بیشترین رای رو آورد 

فقط اقای اقام ابالفضل تا حالا  حضور و مشارکتی نداشته که امیدوارم ادامه نداشته باشه این عدم مشارکت .
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
(1395 تير 22، 20:09)بابا لنگ درازم نوشته است: برای این کارم فقط کافیه که اون لحظه ای که شروع به حرف زدن میکنیم  بی خیال این دنیا و بود و نبودش بشیم و با هم خوش باشیم.

یه جمع صمیمی ... 2uge4p4

کلا با تغییر فضای همه ی کانون موافقم
دیگه به نظرم وقت تغییر باشه
 سپاس شده توسط
(1395 تير 22، 20:01)بابا لنگ درازم نوشته است: البته باید توش همدیگرو مخاطب قرار بدیم و با هم دیگه حرفای خنده دار بزنیم..

البته این چیزی که من  میگم یه جورایی خامه .....اما با فکر بیشتر میشه  پخته ترش کرد که بچه ها  توی همین جا باشن و نرن دنبال سایتای دیگه.

ایده ی جالبیه 49-2
به نظرم خوب از آب در میاد Khansariha (69)
اینجوری کانون هم فعال تر میشه
بچه ها هم بیشتر با هم ارتباط پیدا میکنن
ولی یه مشکلی هست اونم اینکه من خیلی شوخ طبع نیستم Hanghead ...اکثرا جدی و منطقی هستم 53258zu2qvp1d9v 65
 سپاس شده توسط
(1395 تير 22، 21:07)Hossain نوشته است:
(1395 تير 22، 20:01)بابا لنگ درازم نوشته است: البته باید توش همدیگرو مخاطب قرار بدیم و با هم دیگه حرفای خنده دار بزنیم..

البته این چیزی که من  میگم یه جورایی خامه .....اما با فکر بیشتر میشه  پخته ترش کرد که بچه ها  توی همین جا باشن و نرن دنبال سایتای دیگه.

ایده ی جالبیه 49-2
به نظرم خوب از آب در میاد Khansariha (69)
اینجوری کانون هم فعال تر میشه
بچه ها هم بیشتر با هم ارتباط پیدا میکنن
ولی یه مشکلی هست اونم اینکه من خیلی شوخ طبع نیستم Hanghead ...اکثرا جدی و منطقی هستم 53258zu2qvp1d9v 65

...................................................
فقط کافیه آدم توی اون لحظه بزنه به فاز بی خیالی ...طوری که بتونه هر چیز با مزه ای رو بگه ....همین!...

باور کن منم همچین آدم شوخی نیستم اما خب دور هم میشه یه کاریش کرد....کار گروهیه 49-2
 سپاس شده توسط
سلام
مثل اینکه اسم گروه انتخاب شده Khansariha (69) Khansariha (69)

آبی آسمونی 317 ( بچه ها آبی آسمون نیستا ، آبی آسمونیه  65  )

بچه های گروه ان شالله مثل اسمون آبی باشین ... زلال و وسیع
این دور حتما میترکونیم ..
به امید خدا ..
یا علی 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
بچه های گروه 2 اسم گروه رو چی بذاریم

صراط پاکی که دوستمون گفت خوبه ؟
 سپاس شده توسط
(1395 تير 22، 14:38)هادی نوشته است:
(1395 تير 22، 14:27)درخشنده نوشته است: ستاره : 2   2   2    2.5 =           8.5
سیاوش : 5     4   2  =                 11
جنگجویان راه پاکی: 3  5  5 =        13
توقف ممنوع: 4  5   5 =                14
تکاوران: 2.5       3   3    5   =   13.5
هادی فقط به ستاره و تکاوران رای داد منم یه 2.5 برای هر کدوم گذاشتم...دیگه زیاد به خاطر یه اسم بچه هارو اذیت نمیکنیم...
امتیازای خودم :
ستاره : 4   =              12.5
سیاوش : 5  =                16 
جنگجویان راه پاکی : 2 =  15
توقف ممنوع : 1 =           15
تکاوران : 2=              15.5

Shy Shy Shy  میخوایید من اصلا امتیاز ندم؟ اول پیش خودم امتیاز دادم دیدم همش تراز شد! Gigglesmile
توی مسابقه ی امضا و اواتار هم خیلی بالا پایین میدادم همش  میریخت بهم Shy
الان سیاوش رو بزاریم بره؟! 4chsmu1

داداش الان کی به کی شد؟ Gig 117

هیچی دیگه سیاوش اول شد!
 سپاس شده توسط
اقا من با ایده بابا لنگ دراز  موافقم
ایول بابا لنگ دراز 
هر کاری از دستم بر بیاد هم انجام میدم
 سپاس شده توسط
(1395 تير 23، 8:39)قاصدک نوشته است: سلام
مثل اینکه اسم گروه انتخاب شده Khansariha (69) Khansariha (69)

آبی آسمونی 317 ( بچه ها آبی آسمون نیستا ، آبی آسمونیه  65  )

بچه های گروه ان شالله مثل اسمون آبی باشین ... زلال و وسیع
این دور حتما میترکونیم ..
به امید خدا ..
یا علی 53

برنده های این دور خودمون هستیم! Khansariha (46)   پیش به سوی  سه هفته سبز و 
یک پاکی ابدی... Khansariha (69)
البته به امید خدا... 49-2

Confetti Confetti Confetti
 سپاس شده توسط
(1395 تير 22، 19:59)بابا لنگ درازم نوشته است: آقایون  خانو.....( ببخشید خانوم نداریم اینجا الکی شلوغش کردم! 4chsmu1 )....
امیدوارم که مقبول باشه برای همتون و امیدوارم یه مقدار توجه کنید به این ایده( البته مسئولین بیشتر توجه کنن برای ایجاد و فراهم آوردن بستر این ایده.

به نظرتون اگه یه ساعتی در روز یا کل یک روز رو  به نام شخصی از خودمون (پسرا) نام گذاری کنیم و هممون اون روز حرف زدنای خصوصیمون رو توی صفحه ی همون شخص بنویسیم؟؟.......
اینجوری  هر روز  یه  نفر از بینمون توی پروفایلش پر از حرفای خنده دار و جالب دوستانشه که میتونه همشو یه جا داشته باشه ....
میتونیم اون شخص رو هم  با رای گیری انتخاب کنیم که فلان روز هممون توی پروفایل اون شخص بنویسیم
ََنظرتون چیه؟

توجه                    اطلاعیه                           توجه

برادران و دوستان گرانقدر!
 این پیشنهاد خانمان برانداز جناب بابا لنگ دراز عزیز برای اولین بار در کشور بر روی پروفایل بنده ی بخت برگشته و مفلوک اجرایی شد
!

شما نیز برای مفلوک تر کردن اینجانب با ایشان و اوشانِ مردم آزار، به پروفایل بنده هجوم بیاورید و درد دل هایتان را بر سرمان آوار نمایید

منتظر حضور گرم شما با مقداری بنزین، آجر، کلوخ، سنگ (ترجیحاً بزرگ) و الباقی وسایل مورد نیاز برای ویران سازی پروفایل هستیم!

نشانی: پروفایل hunter1 بخت برگشته، قسمت یادداشت ها
تلفن: دم در بده! بفرمایید توو؟؟ میخواید تلفنم بدم خدمتتون؟ 22
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
(1395 تير 22، 19:59)بابا لنگ درازم نوشته است: آقایون  خانو.....( ببخشید خانوم نداریم اینجا الکی شلوغش کردم! 4chsmu1 )....

ََنظرتون چیه؟

.............................................................................................................
خب تا حالا  بابالنگ دراز که خودم باشم! و هانتر و رند و مجید ، داداشای گلمون با این ایده موافقیم.....و تا حدودی هم توی پروفایل هانتر انجامش دادیم.....اگه دوست داشتین برین ببینین  شاید جالب باشه براتون که گاهی هم بیاییم اینطوری دور همی باشیم!

یه مثل هست که میگه: آدم کرده پشیمون باشه تا نکرده پشیمون!.............حالا منظورم اینه که یه بار بیایم انجامش بدیم اگه جالب نبود خب انجامش نمیدیم ...به همین سادگی! :303

بفرمایید  اینم پروفایل هانتر عزیزمون :مکان : مصلای هانتر! 1
 سپاس شده توسط
(1395 تير 21، 16:18)صادقین نوشته است: سلام
خوش حال از پر شور بودن اعضا
برادر جاماسب گفت حال پدربزرگش مساعد نیست و برا چند روز نمی تونه بیاد.
دعا می کنیم حالش بهتر بشه Gol
بنده فعلاً در خدمت گروه دو هستم. 303
هر کدوم از بچه ها ازشون می خوام برنامه ای که برای پاکی مد نظرشون هست رو بگن.
از بین بچه ها امین2008 و ترانه صبح چند روزه نیومدند کانون.
داش علی و دیگه بسه هستند.

علی جان تعریف کن اوضاعت چطوره؟ اون مشکلی که قبلاً گفته بودی به کجا رسید؟
Gol
دیگه بسه شما چطوری؟ از اوضاعت بگو برای پاکی چقدر تلاش می کنی؟چه موانعی پیش روته؟
Gol

خدارو شکر مشکلم حل شد.
با گذشت زمان خودش درست شد. البته فقط گذشت زمان نبود من اون شخص رو دیگه ندیدم.
هنوز هم گاهی بهش فکر میکنم احساس میکنم دوسش دارم ولی حسم خیلی خیلی کم شده و مانع فعالیت هام نمیشه.
شاید ی روز دوباره ببینمش و ... هموت اش و همون کاسه . 1
اخه الان هم شرایطش رو ندارم و باید زیاد درس بخونم.  اما اگه وضعم خوب بود شاید  میرفتم دنبالش . !  117

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان