امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 مهر 3، 1:49)مهدی‌یار نوشته است: سلام به همه
اول از بچه های گروهمون در دور قبل عذر میخوام.
و بعد،
خواستم بگم که من این دوره در مسابقه ی گروهی شرکت نمیکنم؛ چون به نظرم در شرایطی نبوده و نیستم ک بتونم به تعهدات حضور در گروه عمل کنم (کار گروهی، تشویق، فعالیت و ...)
به نظرم یه همگروهی خوب فقط اونی نیست که سه تا چراغ سبز بیاره
اونی که مخلصانه و صمیمانه پا میذاره تو میدون و بقیه رو هم تشجیع و تشویق میکنه یه همگروهی خوبه
و اونی که حتی با سه تا چراغ سبز، بعد شکست همگروهیاش و بدون اینکه قبلش زحمتی براشون کشیده باشه، میاد سرکوفت میزنه بهشون، یه همگروهی بده

دوس دارم این دوره بازیکن آزاد باشم و همه ی گروه ها رو تشویق کنم

چمنم
یا علی
سلام مرد مجاهد عزیز
نه نفرمائید. ما اتفاقاً از حضور شما استفاده می کنیم.
هیچ کس اینجا نباید کسی رو سرکوفت بزنه. ما همه همدردیدم. کسی از کسی بالاتر نیست.
همه ی ما توی این راه سختی های زیادی رو کشیدیم. پس هیچ کس بهتر از خودممون نمی تونیم همدیگه رو درک کنیم.
سعی ما بر اینه که بتونیم جو صمیمی رو بین بچه های اینجا برقرار کنیم.البته عیب و ایرادای زیادی در کار هست.
با همدلی می تونیم به موفقیت برسیم.

دور بعدی همزمان با ماه محرمه. از همین الان دل هامون رو صاف کنیم تا نظر لطف امام حسین هم شامل حالمون بشه
Gol
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
آقا ما هم اومدیم 49-2
ما رو هم توی این کاروان بنویسید
گاهی دلم برای خودم تنگ می شود!

مُهَيّای بهتر شدن...(الهی آمین)

پوووف خستم
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
(1395 مهر 3، 2:11)صادقین نوشته است: دور بعدی همزمان با ماه محرمه. از همین الان دل هامون رو صاف کنیم تا نظر لطف امام حسین هم شامل حالمون بشه
Gol

من تو این 5 سال یه درگیر این گناه شدم تا حالا نشده محرم رو 40 روز تا اربعین پاک بمونم

ای کاش خدا  همه بچه های کانون رو کمک کنه برای این امر
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
نمیدونم مرد مجاهد منظورت من بودم یا نه؟
ولی من همش خودم رو سرزنش کردم نه کس دیگه ای رو.
باشه خیالی نیست ...
یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
سلام

ما رو هم برای دور بعد بنویسین .. 302
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها . باز بعد چند روز فرست کردم بیامو سایتو چک کنم . راستشو بخوایید از روزی که لغزش داشتم تا الان خدارو شکر پاکم..‌
اما..
متعسفانه ۱اعتیاد عجیبی به پورن دارم . یعنی کافیه وه ۱لحظه بیکار شم . حتما فکرش از ذهنم عبود میکنه که برمو پورنو نگا کنم . تو این چند روز پاکی هم متعسفانه ۲بار اینکارو کردم . هربار هم سعی میکنم به خودم بقبولونم که میتونم کنترلش کنمو سمت خ.ا نرم . اما میدونم که دارم خودمو گول میزنم...دفعه قبل هم که لغزش کردم بعد از ۲ماه پاکی ناگه وردن به این پورن لعنتی بود . دیگه کلافه شدم از دست خودم که میدونم مشکل کار از کجاستو هی به خودم اجازه میدم برم سمتش...
 سپاس شده توسط
بچه ها 1موضوع دیگه هم میخواستم باتون در میون بزارم . نمیدونم چرا میخوام اینارو بگم . شاید حس میکنم نیاز به تشویق دارم تا اعتماد به نفسمو دوباره به دست بیارم ، میدونم به تاپیکمون هم ربطی نداره
اما به هر حال..
موضوع اینه که امسال از 1 فروردین بعد 4 سال سیگار کشیدن تونستم ترکش کنم . راستشو بخواید بعد از ترک هم سیگار کشیدم ، شاید همین باعث بشه که نشه اسمشو ترک گذاشت ، شاید ماهی 1-2 نخ بکشم
اما از نظر خودم بهتر از روزی 1 پاکت کشیدن هستش . بعد از ""ترک"" سیگار 4chsmu1  به ماریجوانا هم اعتیاد داشتم که خوشبختانه اونم ترک کردم ، باور کنیین این یکیو به طور کامل قطع کردم 21
همونطور هم که قبلا گفتم تونسته بودم 2ماه خ.ا رو ترک کنم که به لطف این سایتای ... و فیلمای........ Swear1 شکستمش . به هر حال .ممنون از وقتی که گذاشتینو چرتو پرتامو خوندین.الان 6روزه که پاکم و تصمیم دارم به همین شکل سپری بشه . امیدوارم دیگه هم سمت پورن نرم...چون خودش برای خودش 1 نوع اعتیاد هستش...
 سپاس شده توسط
سلام منم هفته سوم رو قرمز شدم1
شرمندم ببخشید هم گروهیا
گروه جنگجویان کاراییب/هفته سوم قرمز 2
 سپاس شده توسط
سلام
من هم برای دور بعد هستم .
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
رزمجو /426 روز پاک و سبز متوالی و بدون انقطاع
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
(1395 مهر 5، 7:12)راسخ نوشته است:
(1395 مهر 4، 18:38)Aliap نوشته است: بچه ها 1موضوع دیگه هم میخواستم باتون در میون بزارم . نمیدونم چرا میخوام اینارو بگم . شاید حس میکنم نیاز به تشویق دارم تا اعتماد به نفسمو دوباره به دست بیارم ، میدونم به تاپیکمون هم ربطی نداره
اما به هر حال..
موضوع اینه که امسال از 1 فروردین بعد 4 سال سیگار کشیدن تونستم ترکش کنم . راستشو بخواید بعد از ترک هم سیگار کشیدم ، شاید همین باعث بشه که نشه اسمشو ترک گذاشت ، شاید ماهی 1-2 نخ بکشم
اما از نظر خودم بهتر از روزی 1 پاکت کشیدن هستش . بعد از ""ترک"" سیگار 4chsmu1  به ماریجوانا هم اعتیاد داشتم که خوشبختانه اونم ترک کردم ، باور کنیین این یکیو به طور کامل قطع کردم 21
همونطور هم که قبلا گفتم تونسته بودم 2ماه خ.ا رو ترک کنم که به لطف این سایتای ... و فیلمای........ Swear1 شکستمش . به هر حال .ممنون از وقتی که گذاشتینو چرتو پرتامو خوندین.الان 6روزه که پاکم و تصمیم دارم به همین شکل سپری بشه . امیدوارم دیگه هم سمت پورن نرم...چون خودش برای خودش 1 نوع اعتیاد هستش...

سلام

ببین داداش کسی که چن سالی گرفتار یه عملی میشه به استلاح به اون اعتیاد داره تمام شوق و زوقشو بعده انجام اون عمل بدست میاره وقتی یاد انجام اون عمل می افته یه تلقینی تو ضمیر ناخودگاهش میشه که برو انجامش بده چون عادت شده ناخواسته شاد میشه به استلاح ادمی که معتاده تا وقتی خماره حال هیچ رو نداره زمانی که مواد و زد می تونه هر کاری کنه حالا چرا میگن پرنو یا خودارضایی به شکل اعتیاد درمیاد یکی از دلایلش همینه تو وابسته شدی اگه انجامش ندی دپرسی حال و حوصله نداری از طرفی انجام دادن یه کاری که ضرر داره مثل این می مونه تو یه منجلاب دست و پا بزنی هر چقدر بیشتر تقلا کنی زوتر فرو میری اگه حرکتی ام نکنی بلاخره فرو خواهی رفت پس بهتره روی هر حرکتت حساب شده کار کنی در جهت نجلت خودت...

من میگم شما که سیکارو گذاشتی کنار یه دفعه نشد کم کم کمش کردی خودارضابی همینه باید فاصله انداخت بین دفعات رو زیاد کرد تا کلا فراموش بشه چرا چون اگه فلان فیلم رو نبینی البته مثال میزنم تا فلان فیلم محرک و نبینی خوابت نمیبره حداقل بگو من این فیلم و دیدم دفعه بعد فلان روز میبینم و حتمن بینش فاصله بندازه از طرفی اطمینان داری به خواسته خودت میرسی با اینکه درست نیست ولی این خواسته و نیاز طبیعی که باید بهش پاسخ داد از طرفی با فاصله زیاد کردن یه روزی کلا این کارو فراموش ترک می کنی

ماریخولیا هم بخاطر دیدن زیاد این فیلما درگیری زیاد همین زمینه وسواس فکری به وجود میاد ومجبوره شبا با زور چن تا قرص بخواب پس بهتره که خودت رو زیاد درگیر نکنی اخرین باری که این کارو کردی یا فلان فیلم رو دیدی کی بود نمیدونم ولی دفعه بعد بگو من بعده یک ماه یا هر وقت دیگه فلان فیلم و میبینم یا خودارضایی می کنم... فقط فاصله تکرار زیاد کن

همه ابنارو برای این گفتم در گیری زیاد ذهن باعث میشه زودتر بری سمت خودارضایی

حضرت علی (ع) : کسی که زیاد در گناه بی اندیشد گناهان او رو به سوی خود می کشاند.

این کارو انجام بده امتحانش ضرر نداره راه درمان درست هر چیزی که تبدیل به عادت و اعتیاد شده همینه...
مرسی داداش
 سپاس شده توسط
سلام به همه 53
چندرروز مسافرت بودم نتونستم اعلام وضعیت کنم Hanghead
هر چند هفته سوم قرمز شدم ولی به اصولی که برای رسیدن به پاکی دارم عمل میکنم خیلی باور دارم...
از داداش محمد هم تشکر میکنم، خیلی به گروه و پاکی بچه ها اهمیت میدن، براتون آرزوی پاکی ابدی رو دارم برادر 53258zu2qvp1d9v
ضمنا دور بعدی مسابقات منم هستم... Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
خیلی جالبه . دیروز با کلی افتخار اومدن ۱ یادداشت تو گوشیم ساختمو عدد ۶ که تعداد روز سبزم بودو توش نوشتم. با خودمم گفتم اینبار دیگه خراب نمیکنم...میگذره تا امروز . که بعد از خوردن یه ناهار چرب و مفصل میگیرم میخوابم . بعد ۱ساعت بیدار میشم . میبینم انگار انداره کل ادمای کره زمین تحریک شدم !توی خواب و بیداری شروع میکنم به فانتزیام فکر کردن ! با اینکه همون لحظه میدونم دارم چه غلطی میکنم. یهو به ذهنم میرسه برم فیلم نگا کنم... ۲دلم . ادم بده ی وجودم برنده میشه و گوشی و ور میدارمو فیلتر شکنو باز میکنموو...
بعد ۱هفته امروز دوباره قرمز شدم...
خدا کمکم کنه... 1
 سپاس شده توسط
سلام
ممنونم از داداش طاهر
این پستم گل روی ایشون 53
خراب شد
رند اوضاعش داغونه
تا حالا با همه چی تو زندگیم لج کردم این دفعه نمیدونم با خودم لج کردم یا با این کوفتی
دیگه سالها از دستم در رفته نمیدونم 15یا شایدم17
هر چی که هست به سختی رفت
دیگه خسته شدم لجم در اومده 
من تا وقتی ماهانه رو رد نکنم حرف نمیزنم
با هیچ کس 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان