امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به همه
منم بعد از خیلی وقت اومدم سایت
چطورین بچه ها ؟
من الان به خاطر مشکلی که دندونم داره و پیرمو درآورده و هی دارم دارو و مسکن و آمپول میزنم فکر کنم یه 8 یا 9 روزه که پاکم
خیلی سرحالم البته با اثر داروها
خدایا شکرت خودت کمکم کن
خدایا کمکم کن
(1390 ارديبهشت 23، 18:41)baris manco نوشته است: آخ چشمتون روز بد نبینه دیروز خود ارضایی کردم بعد بدش تا ساعت 1 سره کار بودم داغون شده بودم بد صبحش ساعت 10 تا 12 پنچری موتور گرفتم داشتم بیهوش میشدم از کمر دردو این حرفا هی به خودم میگفتم خاک تو سرت خاک تو سرت13
ميگم فرهاد خسته نشدي يعني حاضري كمردرد و همه عوارضش تحمل كني ولي حاضر به ترك كردنش نيستي واقعا كه ديگه شورش دراوردي
.
.
.
بچه ها ميگم اين كتك منم هستم
فرهاد تا كتك نخوره ادم بشو نيست
جالب اينه كه همه ميان اعلام وضعيت پاكي ميكنن
اين پسره..... مياد اعلام وضعيت ناپاكي (ميخواستم چيزه ديگه بگم) ميكنه
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
سلام

الان نه . یک لحظه صبر کنید

Muscular
varzesh

خب . الان گرم شدم . آماده ام .
همه رخصت

آهان جریان چیه ؟
جریان اینه که من نیمکت ذخیره بودم . چند وقتیه که دوستان عزیز من جمله حسن یوسف عزیز و رز زرد جان کم پیدا شدن و منو از نیمکت ذخیره به عنوان ذخیره گروه حامی ها صدا زدن 4fvfcja

الان هم درخدمت همه دوستان هستم و خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم . البته قبلش هم کلی حرف زدم که من بیشتر به کمک بچه ها نیاز دارم
نمی خوام بگم امدم که این گروه رو بترکونیم و بهترین تاپیک کانون بشه و سر و صدا کنه و از این حرفا و امیدورام بتونیم تو این گروه حداقل یک پله به جلو بر داریم 53258zu2qvp1d9v
اسم گره هم خیلی خشن تر از گروه های دگه هست . من همیشه با گفتمان مصالحت آمیز موافق ترم 4fvfcja ولی تو این زمینه باید لباس رزم به تن کرد و جنگید . هر کجا که بود . چون ممکنه تو میدون جنگ نباشیم و تو شهر بین مردم باشیم و یکی تو لباس یک آدم مهربون بیاد جلو که خود شیطون باشه :smiley-yell:

همین Khansariha (18)
موفق باشي مسافر جان
ميگم اخه شيطان زبون خوش حاليش ميشه

با شيطان بايد جنگيد به نظر من اين اسم خيليم به اين تاپيك مياد

به هر حال برو جلو من هواتو دارم
نشان 100 روزه

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

خدایا نگویم دستم بگیر
عمریست گرفته ای
مبادا رها کنی

53535353535353
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
خب . به به . کمی سوت و کور شده اینجا . البته اشکال نداره فکر کنم همه رفتن مسابقه ترک 4fvfcja بهتر . موفق باشید انشاالله
ببخشید. سلام

ممنون مسافر جان . تو برو جلو منم پشتت هستم 4fvfcja

فکر کنم اینجوری نشه کسی رو پیدا کرد باید بریم تو تاپیک ورود تازه واردان و کمی بازاریابی کنیم و تو این کسادی بازار کمی زیر قیمت کار کنیم تا مشتری جذب کنیم 4fvfcja
امروزم اومدم
خدارو شکر هنوز پاکم
ایول به خودم
خدایا کمکم کن
(1390 ارديبهشت 25، 1:48)مسافر خدا نوشته است: خب . به به . کمی سوت و کور شده اینجا . البته اشکال نداره فکر کنم همه رفتن مسابقه ترک 4fvfcja بهتر . موفق باشید انشاالله
ببخشید. سلام
مسافرخان اينكه چيز جديدي نيست هميشه اينجا مثل خونه ارواح ميمونست
يكي حسن يوسف بود كه هر موقع ميومد من 1اشتباه كردم پرواز تو فضا يادش دادم
اونم مثل اينكه رفته فضانوردي افتاده تو يكي از اين چاله هاي فضاي پاش گير كرده4fvfcja
نشان 100 روزه

اعلام وضعیت:من خواننده ی محبوب قلبها.جاجاجاجاستین تاکر مثله جاجاجاستین بیبر حالم خوبه/چقدخوشحال میشم وقتی میفهم که یه روزدیگه هم پاپاپاپاکم./سسسسسسلام.تاحالاشده ۱۰۰درصد شاد باشید.من حاضرنیستم ۱۰۰درصد شادیمو باهیچ لذتی تودنیاعوض کنم.امروزهواخیلی خوبه حیفه که اونو باناپاکی کثیف کنیم.
آره امروز هوا خوبه ولی نه بره من 13بره شما ها که پاکیید
دیشب حتی 1 دقیقه هم خوابم نبرد با این که تا ساعت 1 سره کار بودم تا صبح همش فکر خود کشی بودم:smiley-yell:
دیگه واقعا زندگی کردن بره من تموم شده آقا من نمیخام زندگی کنم کیو ببینم53258zu2qvp1d9v
به نفر پست بده دیگه بابا شما ها خیلی باحالید مانیستیم همه باریش مانچو باریش مانچو میکنن ما مییام همه در میرن
هی تف به این روز گار13
سلام به همه ی خوشتیپای عضو گروه ترک.خوش میگذرره؟؟؟؟خدا رو شکر.گفتم یه ا علام وضعیتی کنم هم ببینم ملت در چه حالن.این باریس که هنوز داره غرغر میکنه که.میگما قابل توجه مدیران گرامی چرا اعتبار من هنوز کمه زیاد نمیشه احتمالا؟؟؟؟؟؟؟؟53258zu2qvp1d9vدست حامیان گرامی هم درد نکنه خسته نباشید.317varzesh
راستی یادم رفت اصل قضیه رو بگم 4fvfcja317کاملا اوضاعم روبراهه.ایشالله همه هم گروهیا هم وضعیتشون خوب باشه.
خدایا تو آنی که توانی جهانی چکانی ته استکانی
باریش مانچو تو مشکلت اینه که خیلی تنهایی و هیچ دوستی کنارت نداری.خوب من مشکلت روحل کردم.اینکه تو گوشی نداری تقصیرمن نیست.
ما از این تباریم آقا باریس مانچو باید اینا رو سرلوحه قرار بدیم
که از وطن شون محافظت می کردن و اجازه ورود هیچ غریبه ای رو به اون
نمیدادن ما هم نباید اجازه ورود هر غریبه ای رو به وطن ذهنمون بدیم البته
جنگ ما سخت تره چون دشمنمون قویتره

[تصویر:  91382560642543925721_thumb.jpg]
نشان 100 روزه

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]