امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

منم هستمSmiley-face-cool-2
-----
با یاد خدا
ثبت نام دور بیست و نهم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
7- drift
9- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]
سلام همگی ،
این دور هم بنده رچ ثبت نام بکنین لطفا .. اگر هم میشه من و دکتر آرش رو تو یه گروه بندازین ، ممنون
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
آقا از الان گفته باشم هر کی با شخص بنده همگروهی بشه و اعلام وضعیت نکنه بی معطلی یه اعتبار منفی خواهد گرفت Swear1 22

به قول رزمجوی عزیز: اعلام وضعیت نکردن بدتر از خ.ا است    Khansariha (98)
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سلام...اول خواستم بگم با هانتر توی یه گروه میام اما از پیام بالاش فهمیدم هم اعصاب نداره هم اینکه ممکنه بزنه منو!!. 4chsmu1

به همین خاطر از دوستان مدیرمون خواهشمندم اولا فاصله ی گروه منو هانترو زیاد کنن!...( میترسم ازش! Khansariha (13) )

دوما منو با مرتضی توی یه گروه بندازن!.....هردوتامون فروردینی هستیم ..اونم بیست فروردین!...لطفا!....( این دومی رو خداییش جدی گفتم !...!) Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 21، 12:51)دکتر آرش! نوشته است: سلام...اول خواستم بگم با هانتر توی یه گروه میام اما از پیام بالاش فهمیدم هم اعصاب نداره هم اینکه ممکنه بزنه منو!!. 4chsmu1

به همین خاطر از دوستان مدیرمون خواهشمندم اولا فاصله ی گروه منو هانترو زیاد کنن!...( میترسم ازش! Khansariha (13) )

دوما منو با مرتضی توی یه گروه بندازن!.....هردوتامون فروردینی هستیم ..اونم بیست فروردین!...لطفا!....( این دومی رو خداییش جدی گفتم !...!) Gigglesmile

آتـــــش بگیر تا که ببینی چه می کشم
احساس سوختن یه تماشا نمی شود! 22

تو هم باید سرگروه بشی و همگروهیات اعلام وضعیت نکنن تا حال منو درک کنی
الانم یه منفی همینجوری میدم بهت تا حالت جا بیاد 4chsmu1
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
Khansariha (13)  Khansariha (13)

یه منفی بدی ، نامردم اگه کل اعتباراتو با اعتبار منفی پاک نکنم. Khansariha (13)

اما دمت گرم ...کلی خندیدم Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
عه ، داش آرش پس من چی ?
منم بیام با مرتضی بشیم ی گروه ??
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
تو هم بیا داداشم....من و تو و مرتضی ....فکر خوبیه!. 49-2

302
چی چی برا خودتون یارکشی میکنید؟ 4chsmu1
با قرعه کشی گروه ها انتخاب میشن  Gigglesmile65

البته تا الان که اینجوری بوده Unsure

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 21، 17:40)hunter1 نوشته است: چی چی برا خودتون یارکشی میکنید؟ 4chsmu1
با قرعه کشی گروه ها انتخاب میشن  Gigglesmile65

البته تا الان که اینجوری بوده Unsure

از مقامات بالا بهم خبر دادن که قرعه کشی انجام نمیشه!... 4chsmu1

تو هم یارکشی کن تا دیر نشده! Khansariha (13)
303 303 303سلام
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
لطفا اسم منم بنویسین 53
4chsmu1 کسی یار ضعیف نمیخواد؟؟؟
سلام
میلاد امیرالمومنین(علیه السلام) رو تبریک و تهنیت عرض می کنمGol

خب یه شفاف سازی در مورد نحوه‌ی گروه بندی داشته باشیم
اول اینکه ما چیزی به عنوان یار کشی نداریم4chsmu1

بعضی دوره ها قرعه کشی انجام دادیم بعضی دوره ها هم نه
اون دوره هایی که قرعه کشی نداشتیم به چه نحوی بوده؟

خب ما سعیمون بر این بوده عدالت رو در چینش گروه ها رعایت کنیم.
افرادی که در پاکی ثبات بیشتری دارند یا مدت بیشتری پاک هستند و افرادی که پاکی کمتری دارند
و تازه واردها و قدیمی ها و بچه هایی که روحیاتشون به هم نزدیکه در گروه ها به طور نسبی تقسیم بشن.

این جور نشه که یک گروه همگی افراد با سابقه و پاکی بلند مدت و یه گروه هم بر عکس باشند.

وقتایی هم که قرعه کشی بوده، همه‌ی اسما رو تو یه گلدون نریختیم.
یه گلدون مربوط به تازه واردا، یه گلدون با سابقه ها، یه گلدون سرگروه ها، یه گلدون پاکی های طولانی

اما ممکنه یه نفری بگه من می خوام با فلانی همگروه باشم و اون طرف هم راضی باشه.
خب اینجا پس از بررسی به احتمال زیاد با درخواستش موافقت میشه.

ولی با بیشتر از به نفر موافقت نمیشه بلکه خود هیئت برگزاری نحوه‌ی چینش گروه ها رو تشخبص مبدن.
پس خواهش می کنم به تشخیص بنده و برادر عاشق اعتماد کنید.

ما اینجا با روحیات بچه ها تا حدودی آشنایی داریم. با نحوه ی تلاششون، با مقدار پاکی هاشون، با بعضی مشکلاتشون و مسائل دیگه
نمی گم اشکالی در کارمون نیست اما سعی کردیم گروه ها رو با در نظر گرفتن عدالت بچینیم.53258zu2qvp1d9v

از خدا می خوام کوتاهی های بنده رو به لطف و کرم خودش ببخشه
و به هیئت برگزاری و همه‌ی اعضای گروه ها، برکت و خیر عنایت کنهGol
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام منم برای این دور بنویسید لطفا
-----
با یاد خدا
ثبت نام دور بیست و نهم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
12- sadaf1
13- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...