امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام

به همه

شاید باورتون نشه اما از وقتی‌ رفتم تو کار ترک و جنگجو شدم خدا بهم بیشتر رو کرده و هرچی‌ ازش می‌خوام سریع بهم میده مثلا امروز خواستم با استخدامم موافقت کنن بهم زنگ زدن گفتن موافقت شده ،خدا دوست دارم
سلام منم نا پاکم مثل همیشه به همتون خوش بگذرهvarzeshvarzeshMuscularMuscularMuscularمنم اولین باره آیکون شادی میفرستم4fvfcja
نيماجان انرزي مثبت تو به منم رسيد منم وقتي دو روز ترك ميكنم همين حس دارمMuscular317:haha
بس همه بيايم همين حس روحيه داشته باشيم و ادامه بديم تا بيروزيKhansariha (46)
بس بيش به سوي بيروزي جنكجويان بزركKhansariha (46)Khansariha (46)
سلام به همه جنگجویان
خیلی خوشحالم که اینجا روحیه مثبت موج میزنه و با تشکر از باریس مانچو varzeshvarzeshMuscularMuscularMuscular

امیدوارم که همیشه همیجوری باشین و امید وارم که آقا فرهاد از نو شروع کنه به خاطر آینده اش

....................
یا سلطان
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

پیش به سوی رهایی

[تصویر:  53784466444127531059.jpg]
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
(1390 خرداد 5، 17:22)سرو نوشته است: نيماجان انرزي مثبت تو به منم رسيد منم وقتي دو روز ترك ميكنم همين حس دارمMuscular317:haha
بس همه بيايم همين حس روحيه داشته باشيم و ادامه بديم تا بيروزيKhansariha (46)
بس بيش به سوي بيروزي جنكجويان بزركKhansariha (46)Khansariha (46)

جیگرتوووووو خام خام عزیزم 4fvfcja4fvfcja4fvfcja
من هوز پاکمممممم 4fvfcja4fvfcjavarzeshvarzeshMuscularMuscular
بچه ها من ....................................................................................................................................................................................................................................
TearsTearsTearsTearsTears1313131313TearsTears1313Tears
همه چی زود اتفاق افتاد اصلا نمیخواستم اینجری شه...............................................................................
من دیگه خودمو نمیبخشممممممممممممممممممممم 131313131313
چراااااااااااااااااااااااااااااااااا اینجوری شددددددددددددد ؟؟؟؟؟؟؟ 1313
خدا منو دیگه نمیبخشههههه 13Tears
از خودم بدم میاد Tears13
کمکمممممممممممممممممم کنینننننننننننننننننننننننننننننن دارم دیوونه میشم احساس میکنم دیگه کارم تمومه TearsTearsTearsTearsTears131313131313
اقا نيما خدا هميشه بخشندس تا باورتونا از دست ندادين سريع يه بسم الله قوي بگيد
يا علي
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
من برم غسل کنم بیامممم TearsTears4fvfcja4fvfcja4fvfcjavarzesh
دیگه هم تکرار نیمشههههههههههههههههههه MuscularMuscularvarzesh4fvfcja
سلام آقا نیما نا امید نشو با روحیه ای که من تو شما ئیئم میتونین دوباره شروع کنین به خدا توکل کنین یه یا علی محکم بگین که دل شیطانو بلرزونو و اینجوری گریه کنهTears
هر وقت وسوسه شدین ذکر و یاد خدارو جایگزین کنین انوقت ببینم شما گریه میکنین یا شیطان
varzeshvarzeshMuscularMuscularKhansariha (46)Khansariha (46)
.......................
یا مفتح الابواب
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

آقا نیما باید ترکش کنیم مگه نه؟! 4fvfcja و باید حواسمون باشه به چیز هایی
که ممکنه مارو تحریک کنن باید اونارو از خودمون دور کنیم varzesh
نشان 100 روزه

1744337bve7cd1t81 نیما ! اشکال نداره حالا چون یک ساعت قبلش اینقدر شاد بودی و یکدفعه اینجوری شد ، این بار رو زیر سیبیلی رد می کنیم Smiley-face-cool-2
ولی حواست باشه ها اینجا میدونه جنگه و لباس رزم پوشیدی ! شمشیرتو از غلاف در بیار و پا به رکاب کن و بیا . زود که منتظریم Khansariha (48)
سلام من دیروز 3 بار متاسفانه131313131313131313با با چرا هیچکی هوای مار ونداره
(1390 خرداد 7، 12:43)baris manco نوشته است: سلام من دیروز 3 بار متاسفانه131313131313131313با با چرا هیچکی هوای مار ونداره
باریس جان مشکلت رو بگو تا دوستانت کمکت کنن اگه میتونی بیا میزگرد کانون اونجا تا 3 شنبه درباره شیطان و انسان بحث می کنیم
نشان 100 روزه

سلام
اینجا چه خبره !؟1744337bve7cd1t81
جنگجویان کجایین بیاین اعلام وضعیتی حرفی چیزی؟53258zu2qvp1d9v
من خودم دیروز دچار وسوسه شدید شدم اونقدر آیت الکرسی خوندم که خدا خودش کمکم کرد وسربلند شدم
............................
یا ظاهر یا باطن

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان