امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

با انرژی پیش به سوی ترک غفور جان..............................317
با انرژی پیش به سوی خدا..............................................317
با انرژی پیش به سوی اعتماد به نفس................................317
با انرژی پیش به سوی اجتماعی شدن..................................317
با انرژی پیش به سوی اصلاحه رفتارامون................................317
با انرژِی پیش به سوی جبران.............................................317
[تصویر:  MuALi.png]
سلام

بلاخره من ثبت نام شدم یا نه ؟ 17 الان عضو این گروهم ؟
آره دیگه غفور جان............4fvfcja
کریم جان ورودتونو تو صفحه ی قبل اعلام کردن..................پس عضو گروهین.....................4fvfcja
سلام بروبکس؟ میگم بچه ها احیانا سفر خارج از کشوری جایی تشریف دارین؟53258zu2qvp1d9v
من که خوبمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم317317317317317317
شما چطور ؟Khansariha (18)
رفقا شما چند وقته تو ترکین؟varzesh
بچه ها کجان؟171717
واقعا منم موندم بچه ها کجان؟:smiley-yell:

خیلی بهم میریزم وقتی کسی نیست نیست و نیست!!!!!!!!!!!Khansariha (134)
سلام303

من که هستم زیر سایه شما پاتونو بردارین منو میبینین4fvfcja

بله آقا غفور شما الان عضو این گروه هستین جنگجوی جدید خودمون317

هان جان یه چند وقتی هست اگه خدا قبول کنه تو ترک هستیم1276746pa51mbeg8j

آقا میلاد گل خ.نسردیتونو حفظ کنین317

پاشین جنگجویان (به قول بارا خانوم جنجویان لیان شامپو4fvfcja)
منتظرتون هستم

وضع جنگیدنتون با نفس و شیطان تو چه حاله دماغلتون چاقه4fvfcja

...............................
یا حلیم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

نزدیک بود هاااااhahahaha
راستیDAVOODGT به اینجا سر نمیزنه ؟TearsTearsTears
سلام به جنگجویان کانون 53

حالتون چطوره همسفرهای گل

davood gt به همه جا سر میزنه ببین 13

علیرضا جان ممنون از زحماتت53
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سلام داوود جان
خوبی خوشی؟ چه خبرا؟ بی معرفت شدیا!
DAVOOGT داداشی Khansariha (18) خیلی دوست داریم ها 53
بیشتر به ما سر بزن .
ماهم بهت سر میزنیم131313
cheshmakسلام بچه ها317
ما نیستیم چقدر سوت و کوره؟!!!117
من سنندج ام
جای همتون خالیه
MuscularMuscular317Khansariha (48)varzesh
شنبه میام317
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام

پس بلاخره اسم منم نوشتین تو این گروه 4fvfcja ایول !!

بچه ها من چیکار کنم که نماز هام ترک نشه ؟؟Tears توفیق پیدا نمی کنم نماز بخونم 13 همش یادم می ره و قضا میشه . .. 1276746pa51mbeg8j
هر کاری میکنی نمازتو ترک نکن.........حتی اگه شدو همه ی نمازات قضا شد ساعت دو نصفه شبم شده پاشو قضاشو بخون...................ترک نماز خیلی خطرناکه...............واقعا خطرناکه........................من خودم یه روز نماز نخوندم.........همین باعث شد بشکنم..............اونم بعد یه ماه.....................
من خودم هر از گاهی نمازام قضا میشه.........................پس این پیشنهاد هم به تو هم به خودم............................به نظر من آدم نیاز به انگیزه داره...................نماز صبحای من تو ماه رمضون یه بارم قضا نشد..................چون انگیزه ی من ماه رمضون بود(حس و حاله ماه رمضونه دیگه.....یادش به خیر)...................ولی حالا که ماه رمضون رفته یه خورده کاهل شدم............میگم بیا سعی کنیم از فواید نماز به عنوان انگیزه استفاده کنیم.......................یا از سختی های زندگی....................واینکه بدونیم تنها راه به آرامش رسیدن نماز خوندنه.............................چه بسا یه مشکل عین خوره داره روحتو می خوره...............بعد با 2 رکعت نماز خوندم..............انگار نه انگار مشکلی وجود داره................یا شایدم اون نماز یه راه حل برای مشکل تو پیدا کنه................................
به نظر من همین که نماز باعث میشه آدم واسه یکی دو دقیقه مشکلاتشو فراموش کنه...........خودش یه دنیا ارزش داره............................
رفیقای نماز خونم خودش یه انگیزه ست...............یادم میاد دوران مدرسه یه رفیق داشتیم همیشه به ما پیشنهاد می داد سر وقت نماز بخونیم و همیشه ما رو میبرد نماز خونه ی مدرسه.......................
الان که اون نیست من یه رفیق دیگه دارم که بیشتر اوقات میریم مسجده دانشگاه سر وقت نماز می خونیم..........................................................................................
همه فک می کنن ترک سخته......ولی من می گم سخت ترین چیز تو دنیا تصمیم گرفتنه............تصمیم به ترک...........تصمیم به سر وقت نماز خوندن........تصمیم به خوب بودن..........تصمیم به...................................................
سلام303

منم حرفای سهیل خانو تایید میکنم Smiley-face-thumb

منم یکم تنبل شدم تو نماز خوندن ولی هیچ وقت ترکش نمیکنم

من راه ترک رو رفاقت با خدا دیدم و کمک کردن به بقیهKhansariha (18)

نماز اول وقت آدمو سرحال میاره به خصوص صبح آدم فکر میکنه کلی از کاراش جلو افتاده317

حس خوبی به آدم دست میده وقتی اول وقت بخونی317

امیدوارم که همیشه نمازامون اول وقت بشهKhansariha (48)varzesh

.........................
یا قادر
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان