امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به همه
دوستان ، علاوه بر گروهی که در اون عضو هستید، می تونید در گروه زمزمه پاکی (گروه عمومی) هم فعالیت کنید.
منتظر فعالیتهای خوبتون هستیم.
سلام به همگی...
بعد از یه غیبت طولانی برگشتم 4fvfcja4fvfcja
که ای کاش که نمیرفتمTears
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
سسسسسسسسسسلام 303

دکتر سینا جون خیلی خیلی خوش برگشتی317

امیدوارم که حالتون خوب شده باشهSmiley-face-thumb

و پیشمون بمونین جنگجوی خوبcheshmak

......................
یا صمد
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

واقعا نمیدونم چرا هنوز تصمیم به ترک نگرفتم چون میدونم اگه تصمیم به انجام کاری بگیرم اون کار را انجام میدم اما هنوز درمورد ترک خ.ا تصمیم قطعی نگرفتم دوستان کمکم کنید
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام همایون خان گل جنگجوی گل خودمKhansariha (18)

داداش شما که اینقدر خوب اراده دارینKhansariha (48)

پس لحظه ای شک نکنین به هدفتون

من تا قبل از ترک حوصله خودمو هم نداشتم ولی از نظر روحی و روانی خیلی بهتر شدم53258zu2qvp1d9v

احساس میکنم قدرت بدنیم هم بیشتر شدهMuscularvarzesh

برای ترک یه رو رو هم از دست ندهSmiley-face-thumb

خیلی از دوستان ما میخوان ترک کنن ولی اراده شو ندارن1276746pa51mbeg8j

شما اراده شو دارین بهترین استفاده رو ببرینcheshmak

ورزش میتونه کمک زیادی به شما بکنه

یادتون باشه به نظر من بهترین روش ترک اونیه که توش یاد و ذکر خدا توش باشه

چون شیطان فراری هست از مقدساتمون

یاد و ذکر خدا هم آرامبخش دلهاست53258zu2qvp1d9v

هر وقت وسوسه شدین به خدا پناه ببرین و ازش از ته دل کمک بخواین

دوش آب سرد کمک زیادی میکنه

همون اول کار که وسوسه میشین تا تو دلتون ریشه ندوونده از دلتون و ذهنتون بیرون ببرین

با ذر خدا مث آیت الکرسی یا یه صفحه قران خوندن

اگه به معنیشون هم توجه کنین بهتره

نمازتون سعی کنین اول وقت باشه

منتظر روزی هستم که بیاین خودتون بغیه رو راهنمایی کنین
Khansariha (18)

........................
یا کریم

Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

همایون جان Khansariha (18)باورت میشه منم اول تصمیم به ترک نداشتم....................حتی اصلا احساسه گناه هم نمیکردم...........سیاهه سیاه.............قلبمو میگم................حتی یه ذره هم نداشتم................جالبتر اینکه خودمو توجیه می کردم.................................این کار طبیعیه.............این همه آدم دارن انجام می دن ما هم انجام بدیم.........اون موقع ها فیلم های خارجی هم زیاد میدیدم که در خلاله فیلم سعی می کردن اینکارو درست جلوه بدن(جنگه نرمه دیگه.......کاریش نمیشه کرد.............)
تو یه سری مجله های خارجی هم اینکارو حتی مفید هم میدونستن.................همین چیزا باعث میشد من یه خورده بی خیال باشم.......................
ولی همیشه این دغدغه رو داشتم که هر چند این همه آدم می گن اینکار مفیده ولی خدا منو از این کار منع کرده.................
الان که دنیا حدود هفت هشت میلیارد جمعیت داره اگه همشونم بیان بگن اینکار خوبه باور نمیکنم...........چرا؟.........چون خدا میگه.................
دیگه از خدا که بیشتر نمیدونن...................می دونن؟..................
بالا گفتم اولاش منم تصمیم نداشتم..........................ولی وقتی به آینده ای که دیر یا زود باید باهاش روبرو بشم فکر کردم دیدم عاقلانه ترین کار اینه که ترکش کنم.............
بعد بادی به قب قب انداختمو گفتم: من آنم که در پای خوکان نریزم مر این قیمتی گوهرم را.....................4fvfcja
تو هم بیا به آینده ت فک کن ببین چی از این و آن می خوای......................................از این دنیا خوشبختی............از اون دنیا هم بهشت و دیگه...................جز اینه؟
الان به نظرت خوشبختی؟..........................اگه نه ............بیا یه بار دنیا رو بدونه خودارضایی تجربه کن.....................اگه آره بیا خودت ازینی که هستی بالاتر ببر.........چون آسمون انتها نداره.............................................Muscular....
[تصویر:  MuALi.png]
:smiley-yell: دوباره گروه رفته تو صفحه سوم ارسال ها!!!!!!!!!!!!!!!!:smiley-yell:

Tears سلام بچه ها،خوبین؟خوشین؟دماغتون چاقه؟cheshmak
سلااااااااااااااااااااام 317

الان گروه رو میارم تو صفحه اول ارسال ها اونم صدر جدول 4fvfcja

من نماینده بچه ها شدم 4fvfcja همه ی بچه ها خوبن خوشن، سلامت و تندرستن با ترک هم می خوان سلامتی و تندرستی و انرژیشونو بیشتر کنن 317317317
مجبورن اصلا 4fvfcja مگه بچه ها میذارن اینجا کسی نخواد یا نتونه ترک کنه ؟ 4fvfcja اصرار نکنین که اصلا قبول نمی کنم 4fvfcja53258zu2qvp1d9v53

همایون جان احساس کردن و چشیدن زندگی شیرین پس از ترک و لذت نفس کشیدن توی پاکی ای که خدا بهت هدیه اش میده، خیلی زود و عالی تصمیمت رو قطعی می کنه
تجربه اش کن...تو که اون شکل رو تجربه کردی، این رو هم تجربه کن... مطمانم که به بهترین شکل و همونی که از نظر خودت درسته رو انتخاب می کنی و با اراده قویت هم پیش می بریش 317Khansariha (8)

دوستان مواظب خودتون باشین وگرنه...4fvfcja

ما هم الان جیغ بارانی داریم هم گیوتین 4fvfcja4fvfcja

317317317317

53
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
دوستان واقعا ممنونم . بازم مثل همیشه بهم امید دادید از همین حالا تصمیمم را گرفتم میخوام باهاش مبارزه کنم میخوام خودم را محک بزنم ممنون میشم اگه کمکم کنید3174fvfcjaKhansariha (48)Muscular
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سسسسسسسسسسلام317

جنگجوهای گل خودمKhansariha (18)

سهیل جان ممنون از همکاریهاتSmiley-face-thumb

میلاد جان دماغ من که چاق چاقه4fvfcja

مراقب باشینا که به یاد حق خانوم با آقا داوود و باران خانوم میانا42

همه باید شاد باشین و با قدرت طوری که چار ستون شیطانو بلرزونینvarzeshKhansariha (48)

همایون خان منتظر فعالیتهای خوبتون و گزارشهای پاکیتون هستیم317

....................
یا سند

سلام به همه دوستان
ورود رهایی عزیز رو به این گرووه خوش آمد میگم Smiley-face-thumb
سلام رهایی عزیز،خیلی خوش اومدی303

بچه ها من 20 روز شکر خدا پاکمvarzesh

دعام کنید لطفاKhansariha (8)

عزیزم بدون که خدا منتظرته...5353گ

ترجمه "یازده کلید برای ترک عادت" :
http://uplod.ir/0metjf3yo6m5/___________...__.pdf.htm
http://faupload.com/upload/91/Khordad/11-key.pdf
راهنما ای اف تی:
http://uplod.ir/aicxy2sdyoz9/EFT_Quick_Guide.pdf.htm
http://faupload.com/upload/91/Khordad/EF...-Guide.pdf

سلام به همه عزیزان
من به خاطر کرم نمیتونم زیاد بیام سایت
البته این کارم هست که به خاطر زمان زیاد و خستگی که برام داره تونسته کمکم کنه تا من 33 روز رو پاک باشم
البته از وقتی که با این سایت آشنا شدم چندتا دوره 20 تا 25 روزه رو گذرونده بودم اما این دفعه خیلی خوشحالم که تونستم یک ماه رو رد کنم و خیلی دوست دارم به روز چهلم نزدیک بشم (اینم یه نوع چله هست دیگه)
از مزایا توی این مدت میشه کم شدن خستگی های الکی رو نام برد
خدارو شکر
خدایا کمکم کن
ramiy خان چله رو که بگذرونی دیگه می افتی تو سرازیری
یک کم فقط مواظب ترمز هات باشی راحت می تونی تا 60 روز رو یک کله بری 317Khansariha (46)

یا علی
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
سلام 303

رامی خان

خداروشکر که که دارین با موفقیت مقاومت میکنین317

زود زود سر بزنین خوشحال میشین از تجربیاتتون استفاده کنیم

جنگجویان ساکت شدین wacko2

پاشین سر صدا کنین317

.....................
یا صمد

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان