امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

امین جان ترفیع گرفتی................ایوووووووووول...................سرهنگ شدنت رو بهت تبریک میگم....................4fvfcja
چند تا درجه بزن رو کلاه موشت.....................................4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
سلام چه خبر دوستان بجنگین که همین روزها داریم پیروز میشیم
چیزی نمونده ها
همین روزهاست که از رادیو اعلام کنن
شنوندگان عزیز توجه کنید توجه کنید 1744337bve7cd1t81
کانون آزاد شد جنگجویان پیروز شدندKhansariha (46)
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
سلام...چقد شما خوبین دوستان...
بچه ها چی کارکنم اراده ام قوی شه؟؟
ببخشید گروه تون رو ظعیف کردم.
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
اشکین جااااااااااااااان میتونی خیلی کارا بکنی ...Khansariha (18)
قرآن بخونی ، نماز اول وقت و ...53258zu2qvp1d9v
بیشتر توضیح بده ...4fvfcja
تا بتونیم بهتر راهنماییت کنیم ...cheshmak
نشان 100 روزه

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام
منم که همیشه با وضعیت قرمز میام اینجا
جایی که سهم مرد به جز تازیانه نیست، حق با تو بود ماندمان عاقلانه نیست.

[تصویر:  t9kjp0mrs4kop99ydekg.jpg]
سلاااااااااااام بچه های گل جنگجو

اسمارت جان جنگجوها بالاخره پیروز میشن...شک نکن
فقط انشاءالله زودتر Khansariha (46)Khansariha (8)

دوستان دو تا حامی پرررررررر انرژژژژژژژژژِیییییییییی جدید دیگه رو هم می خوام به گروهتون معرفی کنم 317Smiley-face-thumb

جناب soheil70 و جناب sky boy عزیزKhansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (48)317317317

آرزوی سلامتی و سربلندی و موفقیت براشون و برای همه می کنم 53258zu2qvp1d9v53

پیییییییرووووووووووووزززز باشید 4fvfcja4fvfcjaKhansariha (46)317
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
ممنون به یاد حق خانوم
دوستان یه قضیه برام پیش اومده همون جریان علم بهتر است یا ثروت4fvfcja
میخوام برا کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت نام کنم ولی دو دلم...
اول اینکه خودم دلم نمیخواد دیگه بخونم خانوادم اصرار میکنن بعدش میخوام درس نخونم که تمرکزم رو روی کارم بزارم...
به نظرتون چیکار کنم؟
کارشم هست فقط من به خاط اینکه درس میخونم خیلی نمیتونم سر کار برم...
برا همین میشه گفت از یه جهاتی از کارم عقب افتادم...
میشه راهنماییم کنید؟
جایی که سهم مرد به جز تازیانه نیست، حق با تو بود ماندمان عاقلانه نیست.

[تصویر:  t9kjp0mrs4kop99ydekg.jpg]
ضمن تشکر از به یاد حق خانوم ه عزیز........................Khansariha (8)
باید بگم اینجا از این به بعد سرباز خونه است...................................Smiley-face-cool-2
صبح ساعت 4 پا میشین میاین اعلام وضعیت.............................Smiley-face-cool-2
صبح تا شب م باید پست بدین حواستون باشه شیطون نیاد..............Smiley-face-cool-2
از مرخصی هم خبری نیست.........................Smiley-face-cool-2
شوخی کردم..............................4fvfcja...................به اسکای بوی هم تبریک میگم............Muscular

اسمارت جان..........................شما که کارداری برو حداقل مدرکتو بگیر حقوقت زیاد شه.............حتما لازم نیست تا این حد درس بخونی که با معدل الف بیای بیرون...............وقتتم گرفته نمیشه...........نکته ی دوم هم اینکه خانواده ت سه چار تا پیرهن بیشتر از تو پاره کردن مطمئنن از تو بیشتر میدونن............مثلا تو به فکر سه چار ساله آینده ت باشی اونا به فکر پنجاه سال ه آینده تن........................نکته ی آخر هم اینکه بعضی ها میگن باشه مدرکمونو هشت ده سال دیگه میگیریم...........به خیال ه خودشون هنوز وقت هست..............ولی من میگم من که از فردای خودم یا از فردای مملکتم خبر ندارم................یه هو دیدی تمام ه قوانین عوض شد دستت موند تو پوست ه گردو................پس تا وقتی وقت داری همه ی مو های خرس و از تنش بکن..............این نظر من.4fvfcja......
تبریک به سهیل گل و اسکای بوی گل همکارای عزیزم ... Khansariha (18)Khansariha (18)
نشان 100 روزه

سلااااااااااااااااااااااام.ممنون ابجی به یاد حق303.منو سرجو خه و امین کماندو4fvfcja.دیگه کارتون در اومده ها.دست بجونبونین بیاین اعلام وضعیت.بدوییییییییییییییییییییییییییییییین.با سهیل موافقم اینجا سرباز خونه س.زود باشین وگرنه باید کلاغ پر برین4fvfcja
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

بدویین بیایین اعلام وضعیت ...clappingclappingclapping
هوررررررا ...317
هورااااااااا ...317
هووووووورا ...317
عید غدیر نزدیکه ...Muscular41317Khansariha (48)varzesh
نشان 100 روزه

سلام........................................
امروز هر کی رو خفت میکردم میگفتم سیدی می گفت نه...............................4fvfcja
چرا میترسیدن نمیدونم........4fvfcja
من که عیدی نمی خواستم فقط میخواستم عید و بهشون تبریک بگم.....................4fvfcja
یکی از جنگجوها تصیمیم گرفته دوباره بلند بشه و می خواد مردونه بجنگه.
براش دعا کنید
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
سعید جاااااااااااااااااان عزیزم خیلی عااااااااااااااالیه ...Khansariha (18)
همه جنگجویان برات دعا میکنن تو هم برای بقیه دعا کن ...53258zu2qvp1d9v
حتما باید زور بالای سرتون باشه تا بیاین ااعلام وضعیت سبز کنین ؟! ... :smiley-yell:4fvfcja
نشان 100 روزه

[highlight=#f4f4f4]سلام جنگجوها.خوبین؟ستوان دوم اسکای بوی وارد می شود4fvfcja.سععععععععععععععیییییییییدددددددد داداش گلم افففرررییییییننننننن53.ممنون ازت که امیدو توکلتو از دست نمی دیSmiley-face-thumb303...جنگجوها بیاین همه اعلام وضعیت کنین.لاکی لوک داداش گلم خیلی تو فکرتم.بیا اعلام وضعیت کن.منتظرم زودتر بیای اعلام وضعیت53[/highlight]
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان