عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ای که گاه باران شوی و گاه بی نام.
ندانیم شما را صدا بزنیم به چه نام

سلام .
من تازگی خرابکاری کردم ولی خوب نا امید نیستم. چون با یه برنامه دارم جلو می رم. یعنی سری قبل 3 روز رو دووم آوردم. این سری می خوام 5 روزش کنم و سری بعدش 10 روز ایشالله. دوست داشتم بگم یک بار برای همیشه ترک می کنم ولی متاسفانه این روش روی من جواب نداده. اثرش این بوده که بعد از یه مدت که ترک کردم دوباره با شدت رفتم سراغش. اینجوری فکر کنم جواب بده. مثل یه معتادی که سعی می کنه به تدریج میل ذهنی ش رو به اعتیاد تضعیف کنه. اینجوری شانس برگشت کمتره. اگرچه شاید طولانی تر باشه ترک. دوست دارم نظرت رو بدونم و نظر بقیه را نیز ایضا.
جویس جان این روشم خوبه!
دوست خودم از این روش تونسته ترک کنه!
مثلا یه بار 5 روز دووم آورد بار بعدی 10 روز....همینجوری به تعداد روزا اضافه کرد تا پاک شد!
سلام به همه
ممنونم از رز که بهمون یاد اوری کرد اول باید چه کنیم53258zu2qvp1d9v

بزارین یکم در مورد اینجا بگم..
ببینید دوستان /ما ها تصمیم داریم ترک کنیم و با هم یک گروه و تشکیل دادیم تا کنار هم اینکارو انجاام بدیم
اگه کسی کم بیاره میاد اینجا تا نشکنه
اگه کسی میشکنه میاد اینجا تا بچه ها با توجه به تجربیاتشون بگن چه راههایی هست برای نجات از شکستن

مثل جوس که گفت چجوری میخواد ترک کنه

فقط یه پیشنهاد از طرف من
شما فکرتون این نباشه که میخواین پله ای ترک کنید..به یکبار برای همیشه فکر کنید اما در صورتی که خدایی نکرده شکستین 13 هواستون باشه زودتر از دفعه ی پیش نشه..cheshmak

s.bikas 35 روزه که پاککهKhansariha (48)Khansariha (48)
این روزا برات خیلی مهمه پس بیشتر پیش ما بیا

ما کنار همیم تا اگه کسی کم اورد با هم حلش بدیم و نزاریم که عقب گرد بزنه یا ناامید بشه
ما کنار همیم تا به هم دیگه یاد آوری کنیم که خدا کنارمونه و مواظبمونه
ما کنار همیمم تا شکست و پیروزی و کنار هم تجربه کنیم

زنده باد جنگجویان تپه ی لیان شامپوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووvarzeshKhansariha (48)

دوستان عزیز میشه بگین چند روزه پاکین؟!؟17
خوشا باران و وصف بی مثالش
من 21 این ماه میشه 2 ماه معادل 60 روزه که پاکم!Khansariha (48)
وای تا حالا تو فکرمم نمیگنجدید همچین چیزی!Muscular
میبینید چقدر تو کانون کل کل میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟53258zu2qvp1d9v
برا همین 60 روز ترک کردنمه!!!
کلی انرژی دارم!!!varzesh
تازه یه هفته پیش بود قسمت اول فصل 6 سریال لاست(محبوبترین سریال جهان) پخش شد!!
منم دیدم!!
خیلی وسوسه شدم!!
اصلا دیدن زن نیمه ل/خ/ت تو هر فیلمی برام مضره!!
دیگه گذاشتمش کنار!!
ولی باران خانوم تا کی باید جلویه خودمونو بگیریم؟؟؟؟Tears
1 سال؟؟2سال؟؟53258zu2qvp1d9v
آخه من عاشق فیلم و سریالم اونم از نوع خارجیش!!!
Tears
hahahahahahahahahahahaha

موقع خوردن لازانیا داداشم بهم میگه گارفیلد4fvfcja

تا وقتی که بتونی خودت و کنترل کنی..
ببین حسن منم جدیدا اینجوریم میشم و البته خیلی حال بدیهTearsTears باید حسابی مواظب خودم باشم
منم انرژیم خیلی زیاد شده بود..
فقط حواست و جمع کن انرژیت بچه ها رو اذیت نکنه

به افتخار مهدی_69
317هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا317

بیاین این هفته هممون با هم توی نماز شب شرکت کنیم
سلااااااااااااااااااااااااااااااام به بروبچه های گروه شامپو لیان 4fvfcja4fvfcja
بابا یکی ما رو تحویل بگیره
ناسلامتی ما تو روزه 53 ام هستیماااااااااااااااااااااااااااا Smiley-face-cool-2
امیدوارم همه بچه ها بتونن بطور کامل ترک کنن

واسه بروبچز کنکوری دعا کنید
فقط 10 روز مونده به کنکور
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

Wink 
سلام بچه ها

خب بريم سراغ يه سري مطالب مفيد ديگه :

در مسئله درمان خودار . . . آنچه كه مهم است مسئله ي شناخت علل و انگيزه هاست بايد معلوم باشد كه چه عللي سبب ايجاد اين روحيه و عادت در نوجوان شده است .

1- آيا اين انحراف داراي منشا جسماني است يا ناشي از اختلالات رواني؟؟

2- آيا پيدايش آن به صورت كشف بوده يا بدآموزي ديگر در اين امر دخالت داشته است ؟؟

محيط او بايد مورد توجه قرار بگيرد عواملي كه موجب نگراني او هستند بايد به حساب آيد . بايد ديد چه محروميتهاي عاطفي دارد ؟؟

دچار چه كمبودهايي است ؟؟؟

در خانواده چه نابسامانيهايي وجود دارد ؟؟ و . . .

پس از شناخت علل و انگيزه ها مي توان راجع به درمانش تصميم گرفت كه از چه راهايي درمان شود من در اينجا 2 راه درمان بيان مي كنم :

1- درمان پزشكي

شيوه هاي درماني پزشكان در اين رابطه متعدد است كه ما درمان به وسيله ي تغذيه ي صحيح را در اين بخش ذكر مي كنيم.
به طور كلي به نظر مي رسد كه داشتن رژيم غذايي صحيح و متعادل باعث كاهش ميل جنسي - رواني استمناء يا همان خودارضايي مي شود.
كمبود بعضي از ويتامين ها و مواد معدني يا وجود بيش از حد آن ها اين عمل را بيشتر مي كند.
ممكن است كمبود يا زيادي مواد از طريق تاثير در دستگاه هاي عصبي و يا تغييرات هورموني باعث تغييراتي در بدن شوند كه اين تغييرات ميل به خودارضايي يا استمناء را زياد ميكند.
تركيبات داراي فسفر كلسيم . ويتامين هاي(ب1-ب6-ب12-اي-آ-دي) جهت درمان مفيد هستند اين مواد در غذاهاي زير يافت مي شوند:
غذاهاي فسفردار مانند: (شير-پنير-ماهي-غلات سبوس دار-حبوبات-نوشيدني هاي كولادار(نوشابه هاي مشكي) آجيل و سبزيجات برگي شكل
غذاهاي كلسيم دار مانند : (شير و لبنيات-ميوه جات و سبزيجات تازه غذاهاي داراي ويتامين ب1 : سبوس برنج و گوشتهايي مثل جيگر- دل و قلوه و غذاهاي داراي ويتامين ب6 : گوشت عضله - جگر- تخم مرغ و سويا
غذاهاي داراي ويتامين ب12 مانند: جگر - تخم مرغ- گوشت قرمز - ماهي شير
غذاهاي داراي ويتامين آ: هويج - سبزيجات- روغن ماهي
غذاهاي داراي ويتامين د : گوشت ماهي بخصوص ساردين و آزاد - قرار گرفتن زير نور مستقيم آفتاب - روغن ماهي
غذاهاي داراي ويتامين اي : روغن هاي گياهي - ذرت - سويا - ميوه ها از جمله موز كه سرشار از ويتامين e هست. و سبزيجات
--------------------------------------------------------------------------------
سلام بچه ها در اين بخش مي خوام براتون يه سري مطالب بسيار مفيد بنويسم :

براي كنترك شهوت بايد در مورد خوردن غذا ها دقت شود . پرهيز از خوردن غذاهايي كه شهوت را زياد مي كند مثل ميگو - نارگيل- دارچين - فلفل سياه - سير و پياز - تخمه ي آفتابگردان - فندوق بو داده - خوردن شير همراه گردو . خرما كه باعث افزايش شهوت و مقدار مني مي گردند.
البته در رژيم هاي بسيار محدود و نا كافي غذايي علاوه بر كم شدن خود ارضايي باعث كاهش نيروي جنسي هم مي شوند. كه اين امر ضرر زيادي به بدن مي رساند.
لذا در رژيم غذايي خود دقت كنيد و از اين موراد گفته شده به مقدار كم مصرف كنيد نه اينكه به كلي از مصرفش خود داري كنيد.
با اين رژيم غذايي كه من بهتون دادم مي توانيد به راحتي شهوت خود را كنترل كرده و از خوردن (قرص هاي تضعيف شهوت) اجتناب كنيد. مصرف بدون نسخه اين قرص ها ضررهاي جبران ناپذيري را دارا مي باشد.
--------------------------------------------------------------------------------
يكي ديگر از راه هاي كاهش ميل جنسي و خود ارضايي نيروي گرسنگي است كه باعث كاهش ميل جنسي به صورت موقت مي شود بنابراين هنگام هجوم خاطرات جنسي يا تشديد ميل به خود ارضايي مي توان بوسيله ي ايجاد نيروي گرسنگي (غذا نخوردن و روزه گرفتن) اين ميل را كم كرد. البته مسلم است كه اين روش نبايد به صورتي باشد كه به بدن ضرر برساند.
بعضي از گياهان و ادويه ها نيز به شدت محرك جنسي هستند و (مصرف بيش از حد) آن ها باعث افزايش تحريك مي شود .ممكن است اين مواد از طريق تاثير بر اعصاب سمپاتيك و پاراسمپاتيك اثر خود را ايجاد كنند : زنجبيل - آويشن - جعفري - وانيل - نعناع - نارگيل - بادام شيرين - ريحان - همه از ايت قبيل گياهان مي باشند .

تذكري مهم : هيچ يك از شيوه هاي درمان و يا استفاده از دارو نبايد به تنهايي و بر اساس نظر شخصي مورد استفاده قرار گيرد در هر حال نظر پزشك را جستجو كنيد به ويژه كه پزشك در مواردي ممكن است دستور بستري شدن فرد مبتلا را صادر كند .

مطالب فوق جنبه ي رژيم غذايي دارد در موارد حاد به پزشک مراجعه كنيد.

كليه ي حقوق مطالب تالار محفوظ مي باشد / كپي برداري ممنوع !
Brick 
دوباره سلام

بچه ها يه ليستي درست كردم كه همه افراد اين گروه وظيفه دارن اعلاو وضعيت كنن - به اين صورت كه پس از نام كاربريه خودتون / بايد پاک بودن و يا نبودن خودتونو بگين و بعد / مدت زماني رو كه تركش كردن ( بر حسب تعداد روز )

مثال : مهدي_69/پاكم/58 روز

*توجه : دوستان اگر خدايي نكرده شكستن مي نويسن شكستم و تعداد روزهاي پاكيشونم ميشه 0 !! 317

اينم ليست 10 نفري اعضاء اين گروه :

1-پلن/؟؟/؟؟
2-آنتی جی/؟؟/؟؟
3-اس-بیکس/؟؟/؟؟
4-آرمان 67/؟؟/؟؟
5-اویل/؟؟/؟؟
6-جوس/؟؟/؟؟
7-مهدی_69/؟؟/؟؟
8-عطا/؟؟/؟؟
9-پویا/؟؟/؟؟
10-رضا1/؟؟/؟؟

cheshmak
نمی دونم چرا دستم نمیره بنویسم پا....م! چون هر چی بوده لطف خدا و دعا و همکاری بچه های کانون بوده
خدا جون ممنونم.....خدایا شکرت
بچه ها ممنونم
کانون ممنونم
مدیران ممنونم
ادمین ممنونم(هر چند فکر نمی کنم این پست رو بخونه!)
التماس دعا
1-پلن/؟؟/؟؟
2-آنتی جی/پاک/30
3-اس-بیکس/؟؟/؟؟
4-آرمان 67/؟؟/؟؟
5-اویل/؟؟/؟؟
6-جوس/؟؟/؟؟
7-مهدی_69/؟؟/؟؟
8-عطا/؟؟/؟؟
9-پویا/؟؟/؟؟
10-رضا1/؟؟/؟؟
خدایا شکرت

1-پلن/؟؟/؟؟
2-آنتی جی/پاک/30
3-اس-بیکس/؟؟/؟؟
4-آرمان 67/پاکم/ 54
5-اویل/؟؟/؟؟
6-جوس/؟؟/؟؟
7-مهدی_69/؟؟/؟؟
8-عطا/؟؟/؟؟
9-پویا/؟؟/؟؟
10-رضا1/؟؟/؟؟
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

Muscularvarzesh317Khansariha (48)41317

1-پلن/؟؟/؟؟
2-آنتی جی/پاک/30
3-اس-بیکس/؟؟/؟؟
4-آرمان 67/پاکم/ 54
5-اویل/؟؟/؟؟
6-جوس/؟؟/؟؟
7-مهدی_69/پاکم/فردا میشه 2 ماه معادل 60 روز
8-عطا/؟؟/؟؟
9-پویا/؟؟/؟؟
10-رضا1/پاکم/6
سلام به تموم بچه های گل 4fvfcja
نمیدونم باید خجالت بکشم یا نه ولی
10-رضا1/پاکم/6
میدونم تازه اول راحم ولی امیدوارم کنار شما دوستای خوب موفق بشم ترک کنمcheshmak
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
سلام منم که 38 روزه با کانون آشنا شد و دقیقا 38 روزم هست که پاکم
در ضمن نماز شب رو حتما هستم چون واقعا عالیه و معجزه می کنهKhansariha (48)
1313131313
varzeshMuscularvarzeshMuscular
cheshmak
1-پلن/؟؟/؟؟
2-آنتی جی/پاک/30
3-اس-بیکس/پاک/38
4-آرمان 67/پاکم/ 54
5-اویل/پاکم/روز دومم
6-جوس/؟؟/؟؟
7-مهدی_69/پاکم/60روز
8-عطا/؟؟/؟؟
9-پویا/؟؟/؟؟