امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

بازم ممنون امید جان ولی کاش اینجا گروه دخترونه بود! گندشو در آوردید برادرا خیلی ناز و مگولی اعلام میکنید پاک هستید یا انشاالله ماشاالله میکنید چی بشه دوستان اگه دنبال گروه هستیم زیاد بیاید نظر مشتی بدید در ضمن یه خرده از لطافت در بیایمم بد نیست د هر چی میخوریم از کمپوزیمونه غیر از اینه که بی اراده ها جمع داریم میشیم اراده پیدا کنیم مرد مرد گروه گذاشته من اینقدر مشکل دارم که وقت خ.ا ندارم و پاکم خوب عزیز جان میگن نفس و مشغول کن اما هوس و که خفه نکردی مشکلاتت رفع شه میای سراغش این نشد سیگار به هر حال خلاء مخ داریم هممون قضیه ی کشتیه بعد طوفانه مثلا خودم تو امتحانا طیب و طاهر نماز شب باحال و ......... جمع کنید هممون یه مشکل عدیده داریم که مثل همون سیگاریه همون الکلیه و همون موادیست فقط خفیف تر برای آروم شدن خودمون در برابر وظایفی که ازشون غول ساختیم یه راه تفریح احمقانه ساختیم یه طفره یه جاده خاکی هممون مسلما یه اشتباهایی داشتیم مثلا تو دبیرستانی که من بودم از 60 نفر 35 نفر زیر هزار شدن خوب خاک بر سر من که تا سال سوم سرگروه بودم و پیش 5000 شدم شاید رتبم آرزویه یه سری هم باشه شاید وضعیت مالی من برای یکی آرزو باشه اما 5000 منو دق داد اما اینکه دستم تو جیبه باباست زجرم میده هر کسی وابسته به شرایطش چشمش به شرایطه بهتری دوخته شده که نبودش زجرش میده قبول کنید که خیلی جاها ریدیم که ضعف شخصیت گرفتیم از روابط اجتماعی و موقعیت ها گرفته تا روابطمون با خانواده حتی جنس مخالف من خودمو میگم عین این دختر ندیده ها شدم آخرم یه دره ازگل به پستمون نخوره شانس آوردیم مشکلا رو بکشید بیرون بی زحمت مشکلات زندگی تونو شما هم بنویسید ما نیازمند تواناییه حل مسائلمون هستیم شاید بشه مشورت کرد شاید اصلا تو یه آدم پرت دغدغه ایجاد بشه کرد بابا ول کنید بیاد بگید میخوام با شیطون بجنگم چرا کارتونی فکر میکنید چرا باید هدف ما ترک باشه زندگیمونو باید این مدلی بسازیم؟ترو خدا دست بردارید بیاید هم دیگه رو روانشناسی کنیم تا روانشناس خودمون بشیم علی الحساب دوستان اگه پایه اید یه راه حل اساسی از گروه در بیاد از خودتون شروع کنید تجربه هاتونو در اختیار بقیه بذارید اشتباهاتونو فرصت های از دست رفتتونو اون چه خودتون خراب کردید یا توش سهم داشتید نه فقط تقدیر و روزگار بنویسید بحث کنیم کل کل کنیم ببینیم دست آخر یه چیزی تو دستمون اومده باشه نه یه مشت تشویق مفت تو می تونی تو میتونی اگه تا ته خوندی واقعا از اهل فهم و صبر بودنت تشکر میکنم نوبت خود توئه بسم الله
یادش بخیر دبستانی که بودم به بقیه هر جور میتونستم کمک میکردم که مفید باشم با ارزش باشم حالا دنبال موفقیت افتادم عجب واژه مسخره ای ما مامور به وظیفه ایم نه نتیجه ما باید با ارزش باشیم نه موفق راستی خوب شد جنگ نشد جنگجویان چه گروه ولویی اند آقا گروهمون تبلیغات نداره وبلاگ داشتید یه معرفی بزنید خیره حامی ها یه سرم شما بزنید خیره به هر حال من قلم فرسایی مو میکنم شاید یه روز بگن 315 تا سیصد و فلانو خوندی؟ بیاین 4 تا حرف درست حسابی بزنید پاکم پاکم نکنید مثل بچه لوسا ما بقیه هم آورین بگن اگه پاکین ما دومینو هستیم دادا اونم پرچرب دم عالی متعالی
علیرضا جان خوبه دست به لایکت خوبه بابا
شکستمTears
ولی
.
.
.
.
.
.
ادامه میدم
چون رمز ما ایستادگیست
دیگه این شیطون هم داره زور های آخرشو میزنه

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
دیدین گفتم این بابا یکیش وای مامانم اینا شکستم این رمز های خفنته که میترکونه خودتو جمع کن بابا 3 ساله که نیستی دادا کارتون ولی احتمالا زیاد میبینی شیطون داره زور میزنه نه؟ کشکو همین جا ها میسابن عمو جون بگرد دنبال ریشه ی مشکلاتت عزیزم با پایداری درست نمیشه تا ته عمرت میخوای کش رو بکشی خوب ته کشو آزاد کن پتانسیلو از بین ببر نه در برابرش زور بزنی

شیوه های مخ زدن در کشورهای مختلف

فرانسه:
پسر: بن ژور مادام! حقیقتش رو بخواید من از شما خوشم آمده و میخواهم اگر افتخار بدید با هم آشنا شیم!
دختر: با کمال میل موسیو!

ایتالیا:
پسر: خانوم من واقعا شمارو از صمیم قلب دوست دارم و بسیار مایلم که بیشتر با شما آشنا شم!
دختر: من هم از شما خوشم اومده و پیشنهاد شمارو با
کمال میل می پذیرم!

انگلیس:
پسر: با عرض سلام خدمت شما خانوم محترم!
خانوم من چند وقت هست که از شما خوشم اومده می میخوام اگه مایل باشید باهم باشیم!
دختر: چرا که نه؟ میتونیم در کنار هم باشیم!

ایران:
پسر: پیــــــــــــــــــس ... پیس پیس ...

پـــــــــــــــــــــــیـــــ

ـــــــــــس ... پیییییییییییییس ...
ســــــــوووووووو ... ســــــــــوووو ...

ســــــــــــس ... ســـــــــــــــــــــــــــــ

ــــــس ...
پــــــــِـخخخخخخخخخ ... چِــخـــــــــــــــه ...
هووووووی با تواما! بیا شماره مو بگیر بزنگ!
دختر: خفه شو! کصافطِ عوضی! مگه خودت خوار و مادر نداری
راه افتادی دنبالِ ناموس مردم،بی ناموس!
شماره تو میگیرم فقط واسه اینکه شرتو زود کم کنی!
ساعت 10 زنگ میزنم! 22

داش سهیل 70-2 اولا گفتارتو درست کن یه کم بسنج ببین چی می خوای بگی
اینجا درسته گروه دخترونه نیست ولی دلیل نمیشه که هر چی رسید رو بگی یه کم مودب تر باش
بچه 3 ساله نیستم ولی یه عمره که درگیراین کارم میفهمی
انتظار داری یه شبه ترکش کنم
خوب ماها اینجا جم شدیم که با کمک هم این مشکلو حلش کنیم
کسی نمیتونه تو کانون بیاد دست و پامو ببنده که...میتونه؟
فقط همین روحیه دادنا هستش که آدمو امیدوار میکنه داداش
شما اگه روانشناسی بلدی اگه تجربه خوبی تو ترک کردن داری خو بیا وسط ببینیم چند مرده حلاجی...نه جدی میگم ها نخند:smiley-yell:4fvfcja

سهیل70.2

"بگرد دنبال ریشه مشکلاتت"با این جملت تا یه جایی خیلی حال کردم ...
ولی فکر کنم همین جاهاس که داری تند میری...این یه مثاله خواهشا بد برداشت نکنین :فکرشو بکن یکی که هنوز سنی نداره...هنوز تلخ وشیرین زندگی رو نچشیده......سنگین تر از یه قلمو بلند نکرده......آخه چه میدونه بی پولی یعنی چی که بخاد راه حلی براش پیدا کنه ها؟؟؟شاید یعضی ها درک نکنن ولی این دیگه مشکل اون نیست ....هر کسی وابسته به شرایطش چشمش به شرایطه بهتری دوخته شده راس میگی.....
به اون بابایی هم که تو تایپیک درد دل اونو نوشته بود حق بده ...چیکار کنه بنده خدا...میدونی ...مشکل ماها همینه...تا دم مرگ مقاومت میکنیم.....ولی انگلیسی ها اینطوری نیستن...... حتی بچه هاشونم وقتی به مشکلی بر میخورن باهم یا با خانواده مشورت میکنن....ولی اینجارو...اون با پدرش مشکل داره ...اینیکی میگه این تو این خونه باشه من دیگه نیستم...اون بابا میاد سایه اونو با تیر میزنه.....نمیشه اینجوری ....یارو میاد 45 سال کارگری میکنه ..بعد میگه خدایا این حقه....خوب آخه بنده ی خدا تو که 45 سال کارگر بودی خوب 10 سالشو وقت میزاشتی یه چیزی از این صاحب کارت یاد میگرفتی الآن خودت یه پا استاد بودی 10 برابر همین پولتو در میاوردی...تقصیر کیه که تو معذرت میخام احمقی؟؟؟
عموسهیل پستاتو خوندم یه کم گُنگ مینویسی ولی درآوردم....
طرز فکرت یه جور دیگست ..با بقیه فرق میکنه........ به اصطلاح"مردونه " تا میکنی .ایول
در مورد پست آخرتم
میدونی برادر من ...منم اول از این بچه بازی ها خوشم نمی اومد من اصلا آدم دیگه ای هستم....ولی دیگه عادت کردم....با این پاکم پاکم ها خیلی ها ترک کردن.... حرفایی که میزنی درست...ولی دیگه یه شهوته که میاد سراغ آدم.... اسمشو گذاشتن شیطون....همه بچه ها حتی خود من...به جای اینکه بگیم شهوتی شدم ....به جنون رسیدم .....میگن :"شیطون گولم زد"...فکر کنم مودبانه ترشم همینه.....
ولی در حالت کلی باهات موافقم
حرف آخر: یه نفرو میشه تغییر داد ولی جامعه رو نه... امیدوارم درک کنی

حرف آخر: یه نفرو میشه تغییر داد ولی جامعه رو نه... امیدوارم درک کنی
منم با این حرفت خیلی حال کردم
میدونی مشکل ما چیه
کاری که 10 دوازده سال انجام میدادیم رو می خواییم یه ماهه ترک کنیم
میخواییم زود جواب بگیریم
خو معلومه که نشدنیه
شاید ترک کاملش سالها وقت ببره
به نظر من واسه ترک این کار آدم احتیاج به آرامش داره
نمیتونه با اضطراب و استرس بره به جنگش شکست میخوره
وقتی که یه نفر میاد به یکی دلداری میده و میگه تو میتونی این به آدم آرامش میده
ولی وقتی یکی با اعصاب خوردی بیاد بگه چرا اینکارو کردی..چرا نرفتی علتشو پیدا کنی
این به آدم استرس و اضطراب و ترس از موفق نشدن ایجاد میکنه
خوبه یه نفر با باطوم بزنه تو سرمون بگه چرا اینکارو کردی؟
خانوم به یاد حق یه پست زدن تو اورژانس که من خیلی به دلم نشست. اینجا

سلام به همه.من تازه اودم اینجا دوستای گلم.Khansariha (8)
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد
سلام به همه جنگجویان عزیز303
این ایام فرخنده رو تبریک میگم53
اگه سهیل 70.2 ناراحت نمیشهSmiley-face-cool-2
یه اعلام پاکی کنم:
پاکم

(1391 تير 2، 12:02)حمید خان نوشته است:
شکستمTears
ولی
.
.
.
.
.
.
ادامه میدم
چون رمز ما ایستادگیست
دیگه این شیطون هم داره زور های آخرشو میزنه

داداش منم دیروز نزدیک بود بشکنم
با کمک امید پاک موندم
تو هم در مواقع اورژانس
ازچت استفاده کن واقعا جواب میده
من تو رو اد کردم
با رمزتم خیلی حال کردم41
عالیه53
عالی
(1391 تير 2، 13:58)soheil70.2 نوشته است: دیدین گفتم این بابا یکیش وای مامانم اینا شکستم این رمز های خفنته که میترکونه خودتو جمع کن بابا 3 ساله که نیستی دادا کارتون ولی احتمالا زیاد میبینی شیطون داره زور میزنه نه؟ کشکو همین جا ها میسابن عمو جون بگرد دنبال ریشه ی مشکلاتت عزیزم با پایداری درست نمیشه تا ته عمرت میخوای کش رو بکشی خوب ته کشو آزاد کن پتانسیلو از بین ببر نه در برابرش زور بزنی

چی میگی بابا:smiley-yell:
(1391 تير 2، 18:19)arash sama نوشته است: سلام به همه.من تازه اودم اینجا دوستای گلم.Khansariha (8)

خوش اومدی صفا اوردیKhansariha (46)
هرکاری داشتی در خدمتیمKhansariha (18)

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
عزیزان سلام.........Khansariha (18)
یادم نمیاد اینقد از اینجا دور بوده باشم...........ولی نشونه خوبیه......وابستگی کمتر خوبه......
برادرا نوشته هاتونو میخونم.....فک نکنین نیومدم دیگه نخوندمشون...cheshmak
سرم خلوته دیگه موقعشه یه خونه تکووووونی بدیم به اینجا..........برو بچه های دیگه هم بعد کنکورشون به ما ملحق میشن انشالله.......اسم گروهو بذاریم مهندسان جا جنگجویان بهتره!4fvfcja
دوستان تا حدودی در جریان بودین ما یه مسابقه هایی تو گروه داشتیم که یه هفته ای بود......از این جمعه تا اون جمعه.......یادمه رهایی جان پرسید چرا ولش کردیم که در جواب باید بگم قراره دوباره از هفته ی بعد شروع کنیم به امیده خدا و به همت شما عزیزان....
هفت هش ده نفر تو گروه فعالیم که باید هوای همو داشته باشیم......
اگه یادتون باشه من برای گروه بندی شدن تمام بچه ها نه فقط ده روزه ای هاااا یه خورده پافشاری میکردم.......و نتیجه هم داد و گروه بندی شدیم..........ولی خب من تو ذهن و خیالات خودم تصور دیگه ای داشتم که متاسفانه تو بد موقعی بودم و نتونستم به اون تفکرات عمل کنم....
اگه موافق باشین میخوام برا مسابقه ی بعدی یه گروه بندی داشته باشیم........اونم فقط دو نفر دو نفر.......و همیشه با هم در ارتباط باشیم.......در واقع حامی همدیگه باشیم(فک نکنم لازم به توضیح باشه که اگه این دو نفر کاره همو پی گیری کنن چقدر میتونن رو هم دیگه تاثیر بزارن)
خب حالا برادراااا کی دوست داره با من همگروه بشه منو تو راه همراهی کنه؟؟...(آهایی تویی که فکر میکنی حتما باید صد سال پاک بوده باشی تا بتونی به من کمک کنی......سخت در اشتباهی..
cheshmak)......اگرم کسی پیشنهاد نداد که خودم مجبورم یکیرو خفت کنم......
بقیه بچه های فعال رو هم گروه بندی میکنیم تا هفته بعد ..قبل از این که مسابقمون شروع بشه....
البته این گروه بندی امیدوارم مثل گروه بندی های قبلی نباشه...............حداقل من خودم که با هم گروهیم طوری برخورد میکنم که با همدیگه بیایم بالا...........

[تصویر:  MuALi.png]
سلام داش سهیل گل.......
میگم این استرس امتحان چه کارا که نمیکنه از اون موقع نیومدی چقدر پیرتر شدی...جدی میگما....روزگار...
راستی این مسابقه چی چی هست؟؟هر چی خوندم نفهمیدم....

سلام به همگی دوستان
سهیل 70-2 بد نیست احترام سن افراد رو حفظ کنی !!!
اینو جدی میگم به من اصلا بی احترامی نشده ولی احساس میکنم به دوستم بی احترامی شده
و اینکه اون کسی که اینطوری باهاش صحبت کردی شاید اگه تو محیط خارج از مجازی ببینیش نتونی مقابلش وایسی و حرف بزنی
میدونی چیه عزیز اشکال ما آدما اینه که دنبال ایراد های آدما هستیم
و شاید اصلا ایراد نباشن و فقط داریم خودمون به چشم ایراد بهشون نگاه میکنیم
تویی که دم از مردونگی میزنی ،تویی که فکر میکنی مردونگیت خیلی به همه ثابت شده هست
تو چرا این کارو میکنی
تو هم خودتو جمع کن ،تو که فکر میکنی مردی بلند شو برو بیرون
تو که نباید به قول خودت از این کارا کنی
همین اعلام وضعیت هم شجاعت میخواد
که خیلی ها ندارن ،خیلی ها شهامتش رو ندارن بیان بگن شکستیم
میدونی اونا مرد نیستن
اونا هدفشون چیز دیگست
اینجا هم قهوه خونه نیست یه سری آدم با فرهنگ و متمدن اومدن دارن صحبت میکنن
قرار نیست کسی کسی رو بزنه قرار نیست دعوا بشه
اون نمازی که میخونیم اون روزه ای که میگیریم وقتی
دل یه نفرو بشکونی هیچ کدومش فایده ای نداره
ببین عزیز همین تویی که داری میگی مثل دخترا اعلام وضعین میکنین
و ایشالله ماشالله میکنید
باید بدونی که ایشالله ماشالله اول معنیش چیه
بعد متوجه بشی که چه زمانی به کار میره بعد بیای بگی این حرف دخترونس
پس پیامبر ما هم نعوذ بالله دختر بودن ؟!!!!
حضرت علی که مرد مرداست هم حتما....
دلیل رنگی بودن نوشته ها هم میدونی چیه ؟
نمیدونی عزیز دل برادر که اینجوری نوشتی
اگه میدونستی این حرفای زیادی رو نمیزدی
اوایل اینجا همه همینجوری که من الان نوشتم و چشمات کور شد تا بخونی مینوشتن
بعد پیشنهاد د اده شد که برای اینکه راحت تر خونده بشه متن ها
با رنگ های مختلف نوشته بشن و برای اینکه
کانون برای دوستان جذاب تر بشه
از شکلک ها استفاده بشه
دلیلش رو پیش خودت تکرار کن /...
و حالا با توجه به اینکه متن رو خوندی امیدوارم ناراحت نشی چون
بشین و ..... با هم فرق دارن بشین مودبانشه اون یکی ....
منم چون شما از دومی بیشتر خوشت میومد با دومی نوشتم
موفق باشی

سلام داداش سهیل 70 خوبی ؟چه خبر ؟آقا ما خیلی دوست داریم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
سلام امید جان.....
سلام سهیل جان....
ـــــــــــــــــــــــــ
امید جان رفیقه بی وفا به من میگن......یه قولی بهت داده بودم ولی نیومدم عملیش کنم.....اصولا زیره قولم نمیزنم ولی خب شرمندتم برادر......انشالله وقت واسه جبران باشه
سهیل جان ما قبلا یه سری مسابقات داشتیم که مدتش از ده روز کمتره......در واقع هفته به هفته س.......حالا بیشتر واستون توضیح میدم در جریان قرار بگیرین......ولی آره یه خورده احساس پیری میکنم..(به قوله پدرم:آقا سهیل پیرمردی)....حالا سه چار روز بگذره موتورم روشن میشه.....
ــــــــــــــــــــــــ
ضمنا عزیزان یه خورده تو صحبتایی که با هم دیگه میکنین دقت بیشتری کنین...........باورتون میشه من هر پستی رو که میزنم دو سه بار از اول میخونم که ببینم چی گفتم......باورتون میشه هر پستی که به یه شخص خاص میزنم خودمو میذارم جاش و اونا رو میخونم..........
ــــــــــــــــــــــــ
قبول دارم هر کسی مشکلات خودشو داره........سختیهای زیادی به خیال خودش کشیده.........نمونه ش خوده من که فکر میکنم چقدر سختی کشیدم ولی وقتی یه سری آدمای دیگه رو میبینم به خودم میگم:مشکلات تو در برابر اونا هیچه....
پس برادرا لازم نیست خودمونو رو هم دیگه خالی کنیم................جاش میتونیم دردول کنیم..............
ـــــــــــــــــــــــ
من که میدونم این برادر سهیل 70.2 دلش پاکه و میخواد به منو شما کمک کنه.......مگه نه برادر؟؟؟Khansariha (18)
[تصویر:  MuALi.png]
(1391 تير 2، 21:03)soheil70 نوشته است: من که میدونم این برادر سهیل 70.2 دلش پاکه و میخواد به منو شما کمک کنه.......مگه نه برادر؟؟؟Khansariha (18)

منم موافقم...این داداش ما دلش خیلی پاکه....حرفاش در جهت رفع مشکلاته...!
سهیل هفتاد شماره 2 فردا میای این همه پستو میخونی ...تعجب میکنی....
ولی باور کن ما همممون میخوایم بهم کمک کنیم عموووووووووووو..غیر از اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان

ببخشید که در جمع پسرونتون پست می زنم... 53

دوستان برای یه تذکر اومدم که omid 21 خان، حمید خان، سینر خان و جناب soheil... و سایر دوستان، با حواس جمع و صحبت های حساب شده، کاری که من می خواستم انجام بدم رو به نحو احسن انجام دادن...

ممنونم از تک تکتون که به فکر همدیگه هستین و به همدیگه به خوبی و روحیه بخش کمک می کنید.Khansariha (8)Khansariha (46)

هدفمون رو تمام کسایی که اینجا میان و در کنار هم براش تلاش می کنن...کاملا می دونن...

معذرت می خوام از تکرار دوبارش...ولی لازمه...Smiley-face-thumb

دوستان همگی در کنار همدیگه میخوایم به یه هدف مقدس برسیم و همگی با هم برادر و خواهریم... به هم بدون چشمداشتی کمک می کنیم تا به حرف های خدا به نحو احسن گوش کنیم و به هدف های خوب و مقدسمون برسیم...Smiley-face-thumb53

دقت کنید به این نکته که در کنار همدیگه در مقابل هم...در کمال احترام و نگه داشتن ارزش های عرفی و دینی...

من یک پست رو در این مورد خوندم و به احترام اینکه این گروه پسرونه هست، بیشتر از این صحبت های ایشون رو دنبال نکردم...

اما... این یک تذکر از طرف مدیریت هست...

لطفا احترام خودتون رو حفظ کنید و با صحبت های غیر منطقی موجب رنجش خاطر دوستانتون نشین...

ممنونم ازتون که همکاری می کنین و با حضور خوب و موثرتون به دوستاتون در ترک کمک می کنین

و از تمام دوستان که به فکر هستن...53

موفق باشینSmiley-face-thumb53
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان