امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

آخه هدفم 30 روزه نبود
هدفم این بود که واسه همیشه ترک کنمTears
اما خوب یه جایی خوندم که کسی که مثلا 2 یا سه بار در طور هفته خود ار...یی میکنه(مثل خدم البته الان نه قبل از این 30 روز رو میگم)نمیتونه یک دفعه بزاره کنار باید فاصله ی زمانی رو کم کنه
خوب به نظر من برای شروع 30 روز بد نبود اما خیلی ناراحتم کردTears
ایشالا این بار برای همیشه
کاشکی این خود در...یی یه آدم بود میشد یه مشت محکم بزنی تو دهنش
13
juise عزیز فکرتو اصلاح کن.به نظرت تجسم یک رویای شهوت انگیز(بهتره بگم نفرت انیز)ارزش این پشیمونی رو داره؟ارزش پاکی بیشتره یا خرابی؟خودت قضاوت کن و وقتی ذهنت خراب میشه باید هم انتظار ترس رو داشته باشی و وقتی نه,پیروزی

محمد جون این مشت محکم رو با اراده بیشتر به ذهنت بزن که شخصیت یه آدم رو میسازه و به نظر من باید یه باره ترک کرد و نمیشه فاصله زمانی رو کم کرد چون به محض اینکه شیرینیش زیر زبونت گیر کنه انگیزت برا انجام دادنش بیشتره.این چیزیه که من تجربه داشتم.

سیامک برات دعا میکنم و از همه میخوام واسه منم دعا کنن چون تو بدترین شرایط زندگیم قرار دارمو منتظر روزای خوب
""" هر حادثه بدی دارای دلیل است,به نفع من """
منم امروز بعد از 86 روز شکستمTearsTearsTearsTears

محمد ، بیا با هم دوباره شروع کنیم، این دفعه هرکی شکست اون نفر دیگه همچین بزنه تو گوشش که نفهمه از کجا خورده. خوبه؟؟
(سعی می کنم شاد باشم ولی خیلی ناراحتمTearsTearsTears به خدا دیگه خجالت میکشم برم پیش خدا و بهش بگم ببخشید . اگه برم خدا میگه مگه منو مسخره کردی!( امام رضا ع فرمودند که کسی که زیاد توبه کند خدا را به مسخره گرفته است.این شده قضیه من) دارم دیونه میشم. فکر میکردم دفعه ی آخره ولی نشد.)
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

ای بابا.

توبه تو هم که شکستی. بشکن بشکن شده اینجا!!!!!!!

تو هم بیا تو قراری که من و محمد گذاشتیم. هر کی زودتر شکست بقیه بزنند لهش کنند. البته انشالله که دیگه هیچ کدوممون نشکنیم.

نمی دونم مشکل از کجاست که نمی تونم پست های قبل رو ببینم متاسفانه و متاسفانه دوم اینکه باز گند زدم. اون هم ناجور. فکر کنم 6 روز شده بود. الان دوباره صفرم . به سوی پاکی همیشگی رکورد بعدی رو می ذارم رو 10 روز و سعی می کنم بزنمش. البته می دونم سخته برام. ولی باید بتونم.
"نه" رو محکم بگو به نفس
اگه دردش رو تحمل کردی
چند لحظه بعد رو یه پله بالاتری
هادییییییییییییییییی1744337bve7cd1t81
بعد از خدا امیدم به تو بودTears
آخه چرا؟!
اون قرار رو که میگی شدید قبول دارم هر کی شکست بزنیم داغونش میکنیم
همینطور خودم:smiley-yell:
با امید به خدا شروع کنید

ناراحت شدمبه شدت

اما با ناراحتی هیچ چیز درست نمیشه

پس با امید به خدا
هادی
جوووس
محمد..

دوباره Khansariha (48)
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام ...

باشه منم هستم ، نمیدونم چطور شد ولی شرایط روحیم اصلا این 5-6 روزه خوب نبود و یک دفعه شد ، امیدوارم خدا من را ببخشه.

امروز قلبم هم شکست ... خدا قلبش را نشکون.

موفق باشید همه
یا حق
--------------------
الحمد الله
--------------------
سلام بچه ها.

امروز مثل اینکه سایت حالش خوب شده. فکر کنم سایت از من پیروی می کنه. دیروز حال من خراب بود ، سایت هم حالش خراب بود ، امروز که من خوب شدم سایت هم خوب شده4fvfcja4fvfcja. جذبه رو دارین بچه ها!!.Smiley-face-cool-2
------------------------------
محمد جون پرسیدی چرا؟؟

فقط می تونم بگم "نفهمی ". ولی این دفعه برام تجربه شد.با همه ی دفعات قبلی فرق میکرد. دیگه هرگز به سراغش نمیرم.

-------------------------------

توبه جان
نمی خوام بگم همین امروز خدا میبخشه ولی بزرگان میگن که اگر یک فردی گناهی را 40 روز انجام ندهد ، خداوند بعد از 40 روز او را از آن گناه پاک می کنه. در هر صورت این کاری که کردیم رو باید یک جوری جبران کنیم. اونجوریه که حتما خدا میبخشه.

--------------------------------
احسان میانترم هات چی شد؟؟؟
منم این هفته میانترم دارم.

بارن خانم شما که دیگه خیلی وقته ترک کردی برای ما تازه نفسا دعا کن. راستی چرا نمی شه تشکر کرد؟؟Khansariha (134) هنوزم مثل اینکه سایت یک مشکلاتی داره؟ . احتمالا به این دلیله که منم دل درد دارم. دل دردم خوب بشه سایت هم خوب میشه. یک ساعت پیش رفتم آمپول زدم. تا بعد از ظهر حتما خوب میشم و خب متعاقبا سایت هم خوب میشه!!!!!!!

این مهدی 69 هنوز محرومیتش تموم نشده؟؟؟

جوس جان
سایت دیروز خراب بود. برای همین نشد که بیای. حتما می تونی 10 روز ترک کنی.

سحر خانم هم که کلا معلوم نیست کجاست؟ کسی ازش خبری نداره، وضعش چه طوره؟؟؟؟
بیکس خانم
شما خوبی؟؟
یک تجربه ی خودم رو بگم(البته شما از من تجربه ی بیشتری داری). وقتی یک مدت زیادی نمی شکنی ، بعدش اگه بشکنی تا یک مدتی شاید نتونی دوباره خودت رو بکشی بالا. برای همین مواظب باش.
---------------------------------
ایلیا هم که کم پیداست.
سیاوش
تو هم که کم پیدایی؟؟؟؟
-----------------------------------------------------------
این گروه مال خودتونه ، هرچی شما ها فعالتر باشید گروه فعال تر می مونه

سلام به همه ی دوستای خوبم
متاسفانه حال خیلی ها خرابه1744337bve7cd1t81
اقا هادی خیلی ناراحت شدمTears
راستی من شدم معاون کانون به پیشنهاد آقا هادی
دلم می خواد واسه دوستام از جون مایه بزارما

بچه ها 2 تا پیشنهاد دارم:
1) موقع خواب حتما یه ایت الکرسی + 5 تا صلوات یادتون نره . موقع خواب شیطون بیشتر میاد سراغ آدم . این ذکر تا وقتی که از خواب بیدار بشیم کمک میکنه از شر شیطون خلاص بشیم . من که خیلی نتیجه گرفتم ازش53258zu2qvp1d9v
2) بیاین فضای زندگیمون رو متحول کنیم نه اینکه کلا زندگیمون رو عوض کنیما نه ,فقط دکوراسیون زندگیمون رو قشنگ تر کیم.یه جورایی حتی چیزای که ربطی به ترکمون ندارن رو هم دخیل کنیم. مثلا کارای روزمره رو که واسمون تکراری و خسته کننده شدن کمی تغییر بدیم. خود من قبلا مطالعه آزاد نداشتم حالا رفتم سراغ شعر و ادبیات . یاحتی سبک نقاشیمو تغییر دادم قبلا رنگ روغن بود حالا آبرنگ رو شروع کردم.این باعث شده روحیم تغییر کنه.

می خوام بگم میشه همراه با تغییر دادن محیط زندگی و تازه تر کردن اون جای این عادت رو هم با یه چیز دیگه عوض
کرد . یعنی وقتی حال و هوای زندگی آدم تازه بشه همراه با خودش همه چیزو تازه میکنه.

پس بیاین به زندگی یه جور تازه تری نگاه کنیم.

ببخشید پر حرفی کردم
می دونم حالا می گین برو بابا چه دل خوشی داری تو
ولی منم دارم روزای سختی رو پشت سر می گذارمTears
اما با این همه هنوزم به آینده امیدوارم.Khansariha (48)
اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا
سلام
مدتی بود که به این پست سر نزده بودم
سعی میکنم بیشتر بیام
سلام به آبجی ها و داداشای گلم.سایت به مدت یک روز مشکل داشت و همه دلتنگش بودن.قبلن بچه ها دیر به دیر تو این گروه پست میدادنو روند کندی داشت اما درست یک روز پس از برطرف شدن مشکل سایت همه اومدن مثله جت دارن پست میدن.کاش هراز گاهی سایت مشکل پیدا کنه تا قدرشو بدنیم
هادی میانترما افتضاح شدن.3 تا دیگش هنوز مونده.امیدم به پایانترمه دیگه.امروز 28مین روز ترکم تمام شد و 12 روز دارم تا شروع زندگی کاملن پاک و شفاف.برام دعا کنید.چقدر محکم و استوار بودی که 86 روز دوام اوردی و فکر کنم دفعه بعد از یک سال میگذری.
چقدر خ.شحالم که اکثر اعضا پست دادن.فقط یه دکمه تشکر کم بود که از همه بخاطر پستای تاثیر گذارشون تشکر میکردم.
""" هر حادثه بدی دارای دلیل است,به نفع من """
با سلام به همه ی جنگجویان تپه ی لیان شامپو..

مقاومت کنید و توکل

اخبارم بخونید که خبر خرابی کانون اونجا نوشته شده 317

شب فوق العاده ای داشته باشید

من امشب حالم خیلی خوبههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه41
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام ...

چرا این گزینه تشکر رفته ؟

من از همین جا از طرف همه از همه تشکر میکنم 4fvfcja

یا حق
--------------------
الحمد الله
--------------------
اینو میگم شادبشید .
هفتهی پیش برام اومده بود و کلی خندیدم.
شاد باشید

این مکالمه واقعی است
گفتگوي آمريكايي ها و اسپانيايي ها روي فركانس اضطراري كشتيراني

گفتگويي كه واقعاً روي فركانس اضطراري كشتيراني، روي كانال ۱۰۶ سواحل Finisterra Galicia ميان اسپانيايي‌ها و آمريكايي‌ها در ۱۶ اكتبر ۱۹۹۷ضبط شده‌است.

اسپانيايي‌ها (با سر و صداي متن): A-853 با شما صحبت مي‌كند. لطفاً ۱۵درجه به جنوب بچرخيد تا از تصادف اجتناب كنيد. شما داريد مستقيماً به طرفما مي‌آييد. فاصله ۲۵ گره دريايي.

آمريكايي‌ها (با سر و صداي متن): ما به شما پيشنهاد مي‌كنيم ۱۵ درجه به شمال بچرخيد تا با ما تصادف نكنيد.

اسپانيايي‌ها: منفي. تكرار مي‌كنيم ۱۵ درجه به جنوب بچرخيد تا تصادف نكنيد.

آمريكايي‌ها (يك صداي ديگر): كاپيتان يك كشتي ايالات متحده آمريكا با شما صحبت مي‌كند. به شما اخطار مي‌كنيم ۱۵ درجه بشمال بچرخيد تا تصادف نشود.

اسپانيايي‌ها: اين پيشنهاد نه عملي است و نه مقرون به صرفه. به شما پيشنهاد مي‌كنيم ۱۵ درجه به جنوب بچرخيد تا با ما تصادف نكنيد.

آمريكايي‌ها (با صداي عصباني): كاپيتان ريچارد جيمس هاوارد، فرمانده ناو هواپيمابر يو اس اس لينكلن با شما صحبت مي‌كند. ۲ رزم ناو، ۵ ناو منهدم كننده، ۴ ناوشكن، ۶ زيردريايي و تعداد زيادي كشتي‌هاي پشتيباني ما را اسكورت مي‌كنند. به شما پيشنهاد نمي‌كنم، به شما دستور مي‌دهم راهتان را ۱۵ درجه به شمال عوض كنيد. در غير اينصورت مجبور هستيم اقدامات لازمي براي تضمين امنيت اين ناو اتخاذ كنيم. لطفاً بلافاصله اطاعت كنيد و از سر راه ما كنار رويد !!!

اسپانيايي‌ها: خو آن مانوئل سالاس آلكانتارا با شما صحبت مي‌كند. ما دو نفر هستيم و يك سگ، ۲ وعده غذا، ۲ قوطي آبجو و يك قناري كه فعلاً خوابيده ما را اسكورت مي‌كنند. پشتيباني ما ايستگاه راديويي زنجيره ديال ده لاكورونيا و كانال ۱۰۶ اضطراري دريايي است. ما به هيچ طرفي نمي‌رويم زيرا ما روي زمين قرار داريم و در ساختمان فانوس دريايي A-853 Finisterra روي سواحل سنگي گاليسيا هستيم و هيچ تصوري هم نداريم كه اين چراغ دريايي در كدام سلسله مراتب از چراغ‌هاي دريايي اسپانيا قرار دارد. شما مي‌توانيد هر اقدامي كه به صلاحتان باشد را اتخاذ كنيد و هر غلطي كه مي‌خواهيد بكنيد تا امنيت كشتي كثافتتان را كه بزودي روي صخره‌ها متلاشي مي‌شود تضمين كنيد. بنابراين بازهم اصرار مي‌كنيم و به شما پيشنهاد مي‌كنيم عاقلانه‌ترين كار را بكنيد و راه خودتان را ۱۵ درجه جنوبي تغييردهيد تا از تصادف اجتناب كنيد.

آمريكايي‌ها: آها. باشه. گرفتيم. ممنون

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان