امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام

امروز 2 بار شکستم ...

فکرشو کن ... عموسعیدی که اونقدر انرژی داشت چجوری با کله میخوره زمین ... ارادشو از دست میده ... بی خیال همه چی میشه ... همه قول و قراراش یادش میره

هــــــــــــــــــــی ...

حتی فکرشم نمیکردم ...

خیلی بد شد ...

تقریبا 2 ماه پیش - اوایل ماه رجب - بود که به خودم میگفتم من دیگه حتما میتونم پاک باشم و میتونم با 2 ماه پاکی برم به استقبال ماه رمضون ...

ولی الان هیچی تو توشم نیست الا روسیاهی

آخ ... Tears
هیچی ...
(1391 تير 19، 23:17)عمو سعید نوشته است: سلام

امروز 2 بار شکستم ...

فکرشو کن ... عموسعیدی که اونقدر انرژی داشت چجوری با کله میخوره زمین ... ارادشو از دست میده ... بی خیال همه چی میشه ... همه قول و قراراش یادش میره

حتی فکرشم نمیکردم ...

خیلی بد شد ...

تقریبا 2 ماه پیش - اوایل ماه رجب - بود که به خودم میگفتم من دیگه حتما میتونم پاک باشم و میتونم با 2 ماه پاکی برم به استقبال ماه رمضون ...

آخ ... Tears

عمو سعید جان
احساس الانتو درک میکنم
یه همچین شرایطیو منم داشتم چند وقت پیش
میدونی چی باعث شد شکست پشت شکست؟
ناراحتی از شکست نا امیدی از ترک ترس از آینده
ولی بعد از آخرین شکستم اصلا ناراحت نشدم خیلی ریلکس
پا شدم یه یا علی گفتم و محکمتر شروع کردم
الانم شکر خدا ده پونزده روزه که پاکم
یه یاعلی بگو و دوباره شروع کن
تو دوباره میشی همون عمو سعیدگل سابق
317
من مطمئنم
برو ببینم چیکار میکنی ...فقط در آرامش کامل به هدفت میرسی

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
(1391 تير 19، 23:17)عمو سعید نوشته است: سلام

امروز 2 بار شکستم ...

حتی فکرشم نمیکردم ...

خیلی بد شد ...

آخ ... Tears
عمو سعیدی که اون همه انرژی داشت یه واقعیت بود نه خواب و خیال که بگیم توهم بوده و دیگه شدنی نیست....................
این یه اصله.......یه بار که یه کاری رو کردی پس بازم میتونی..........
تو دنیا اگه یه نفرم پاااااک بوده باشه تو باید به خودت بگی پس میتونم مثل اون پااک باشم.....
سعید جان ادای پاک ها رو در بیار............گفتم بهت نگفتم......گفتم که علی (ع) میگه اگه ادای کسی رو در بیاری بعد یه مدت با خودش مو نمیزنی..............
آدمیزاد میتونی تو یه لحظه تصمیم بگیره اونی که قبلا بوده نباشه....
لذت خ.ا رو با لذتای دیگه جایگزین کن.........من خودم الان تفسیره قرآن و شروع کردم.......واقعا عجیب و جالبه برام.................منو برده تو یه فازه دیگه........
مشکل ما اینه که هنوز جایگزینه مناسب پیدا نکردیم........عادت بد رو نمیشه از بین برد باید تغییرش داد.......
دوباره شروع کن.....بسم الله بگو.......و بدون با نام خدایی شروع کردی که کارتو راه میندازه......فقط وفقطم به خاطر اینه که با اسم اون شروع کردی...........عاقبت کار خوشه چون کاره خدا رد خور نداره و ابتر و دم بریده نمیمونه.......وگرنه من به خدا شک میکردم.....پس همینقد که میدونم عاقبت کارم خوشه برام بسه چون خدا گفته اونایی که تو راه ما قدم بردارن ما راه رو بهشون نشون میدیم...اونایی که با نام من کارشونو شروع کنن کارشون ابتر نمیمونه........ پس با این شکستها نارحت نمیشم چون شاهنامه آخرش خوشه و من همچنان منتظرم.........

[تصویر:  MuALi.png]
hi iam pak4fvfcja
ره آسمان درون است...  53
سلام به همگي
عمو سعيد = تنهايي نشکست . گروهمون شکست و شايد مشکل من بودم که نبودم . عمو سعيد جان، خودت تجربه ات زياده ولي کمک خواستي ، هستم - خواستي يه سر برو بانک سخنراني طبيان آيت الله مجتهدي تهراني رو گوش کن
و اينکه ....
اوني که زمين ميزنه ، بازي رو نبرده
اوني که زمين ميخوره و دوباره بلند ميشه، برنده بازيه

خو پ ديه کا بلن شو و ديم نيف. خواسي بيفتيا بوگو مام بيام کنارت شايد 4 تا پا بيشتر زور داشته باشه ديه نيفتي . يا علي

(1391 تير 20، 0:41)soheil70 نوشته است: لذت خ.ا رو با لذتای دیگه جایگزین کن.........من خودم الان تفسیره قرآن و شروع کردم.......واقعا عجیب و جالبه برام.................منو برده تو یه فازه دیگه........

برادر سهيل70، بيزحمت به نکته خيلي جالب يا مهمي برخوردي آدرس بده منم استفاده ببرم؛گرچه قرآن خط به خط هم جالبه هم مهم ولي بعضي آياتش معاني متصل به احاديث داره ، با معني خودش تنهايي نميشه فهميدش ؛ راستي، به چشم ، اندازه خودت ميام سر ميزنم و تشکر53

حميد خان عزيز ، در ارتباط با مسابقه کنترل نگاه ، براي من فقط مورد سوم پيش مياد که اونم حدود يه ثانيه ميشه؛ بعدش تو دلم يا ميخوام هدايت شن يا اگر نميشن منفجر شن؛ اجازه بفرماييد اين مسابقه رو نيام

(1391 تير 19، 22:25)ترك براي هميشه نوشته است: حالا كه اينجوريه من رسما با -7 امتياز توي اولين روز از مسابقه كنترل نگاه ، انصراف خودمو اعلام ميكنم.

درود بر ارتشبد مستر تي،
به دو دليل ميتوني اينجام بدون وقفه نفر اول شي
1- يه نفس رفتي تو فاز ترک براي هميشه، خو يعني خودت يه لشکري
2- همگروهي منو انصراف؟ گروه اول توي مسابقات، بدون وقفه. ميخوايم رکورد کانون رو بشکنيم ديگه ، تنها نذار مارو

(1391 تير 20، 9:26)SINNER نوشته است: حالا چکار کنم؟ترس از اینکه اونم مثله من بشه داغونم کرده. لطفا هرکی میتونه کمکم کنه53

داستان زندگي منم تا اينجايش که گفتيد مثل منه. با اين تفاوت که انقدر ترفند تو کامپيوتر بلد بودم که پشت سرم نشته بود نميفهميد دارم چيکار ميکنم. البته خيلي هم مذهبيه ها. چون تو اداره ارشاده ازاين چيزا تو خونش زياد مياد و ميره
اگر نگران بقيه اي نظرم اينه. يه زماني پيامبر خدا(ص) توي جاهليت عرب ظهور کرد؛ با اون همه لذت هاي جور و واجور و دم دست. انقدر اخلاقش خوب بود يکي يکي جوونا به سمتش کشيده ميشدن. توي زندگي اگر توي حوزه علميه هم زندگي کنيم آخرش اون محرک به بدي هست. مهم اينه زيبايي حقيقت آشکار بشه تا ديگه حقارتي که شيطان زيبا نشون ميده از چشم بيفته. بهترين کار به نظرم اينه اخلاق اونطور داشته باشيم.
53

راستي بچه ها، توي تاپيک بهترين امضا ، زير مجموعه شادِ شاد بريد راي بديد ديگه

شاد باشيد و سربلند53
شکستم ...

خیالی نیست ... شد 3 بار!

.
.
.

خاک!
هیچی ...
سينر عزيز ، واقعا متاسفم ، مخصوصا براي برادر زادت.

ببين ، برادرت توي سني هستش كه تغيير براش سخته . نميگم غير ممكنه. شايد بايد از طريق مهندسي معكوس وارد شي. نظر من اينه كه تمام تلاشت رو براي تغيير برادرت بكن.ولي از يه چيز بيم دارم.اونم اينكه اگه اين فيلما رو ازش بگيري باعث شه كار به جاهاي باريك بكشه.اميدوارم متوجه شده باشي. به جاي لذت ! اين فيلما ، لذت عمل ديگه اي رو جايگزين كنه كه خانمان براندازه. پس اين روش رو با احتياط برو . ولي اصلي ترين نظر من اينه كه از طريق برادر زادت وارد شو.مراقب اون باش جاي اينكه مراقب برادرت باشي.مواظب باش در معرض فيلما قرار نگيره . اگه خداي نكرده خداي نكرده تا الان اتفاقي فيلما رو ديده يا احتمالا در آينده نزديك خواهد ديد ، به فكر درمان برادر زادت باش.

بستگي به خودت داره . اگه واقعا قدرتش رو داري واكسينه كنش.ولي اگه تيرت خطا بره واويلا. اين راه سوم آينده طرف رو تضمين ميكنه ولي در صورت شكست .......... .مثه اونايي كه با شنيدن حرفاي واعظ ، تحريك ميشن.

موفق باشيKhansariha (8)

داداش آنتي ، نوكرم دااش شرمنده كردي

نه نه.من از مسابقه گروهي اگه جونم هم بره انصراف نميدم.چون پايه آبروي گروه خودمون و جنگجويان در ميونه. مسابقه كنترل نگاه هم گروهي نيس كه .تكيه ديگه.
ميدونم اگه تصميم بگيرم نگاهمم كنترل ميكنم ولي حقيقتش نه اينكه كلم باد داره 4fvfcja خودم ميخوام شرايطم سختتر شه.cheshmak

53
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه303
با کمک یکی از دوستان وراهکاری که ارائه دادن. و متقاعدم کردن که باید به خاطر برادرزادم فداکاری کنم میخوام اگه شد به صورت غیر مستقیم همه چیز و رک وراست به برادرم بگم اگرم نتونستم زمینه رو آماده کنم با یه حرکت مستقیم و انتحاری آبروی خودم میبرم ولی قضیه رو میگم. 317
با مدد امیرالمومنین و دعای شما دوستان همه چی درست میشه.317
از آنتی و جناب ترک ممنونم. و با این چیزایی که این دوستم گفت من نشکستم. ولی من 90 درصد شکستهام تو کانون همینطوری بودن.17 و این دفعه من اونو راضی کردم که واسه تنبیه تاریخ شکستمو امروز بزنم.wacko2
و رامین جان جواب سوالت هیچی به هیچی میشه. یعنی نه شاهی رفته نه شاهی اومده صفر امتیازSmiley-face-cool-2
و عمو سعید جان فکر کنم شما هم علاوه بر آنتی و جناب ترک متوجه مشکل امروز من شدی. این یه گوشه کوچیک از مشکلات من بود یه دنیا حرف و دردو دل واست دارم که اگه بخوای میتونم واست بگم و هر وقت فکر کردی میخوای دیدت به ترک عوض بشه و یه پایه خوب واسه ترک پیدا کنی خبرم کن.cheshmak
مسابقه کنترل نگاه:

نوع اول:-4 امتیاز
نوع دوم:0
نوع سوم:0
جمعا تا این لحظه: منفی 6 امتیاز
راستی شما هم پ.خ راجع به مسابقه کنترل نگاه گرفتین. شانس مار و میبینی چند ماه راکد بود الان شروع شده.اگه بخواید میتونید اینجا رو ول کنید برید اونجاTears
و آنتی666 خوش به حالت از من که خیلی جلوتری و کارت خیلی درسته . ولی اگه من جای تو بودم شرکت میکردم چون قهرمان میشدم و اعتبار که مهم نسیت و متله ولی به صلواتاش می ارزهcheshmak
و جناب ترک فردا برنامه تغذیمو میدم کپ کنی.Khansariha (56) دیگه نگی برنامت سخته:s:
مسابقه هفتگی:
سینر 7/4 53
رامین7/3
53
رامین فکر کنم امروز برابر میشیم.شما به امید خدا بشی 4 صلواتا رو ببری منم که امروز شرمنده خدا و خودمو دوستان شدم.1276746pa51mbeg8j
اما:

رمز ما ایستادگیست رمز ما ایستادگیست رمز ما ایستادگیست
راستی من وقت نمیکنم راجع به اون قضیه پ.خ بدم.چک کردم شما دیروز مشکلی نداشتی. منم امروز زمانو که نمیدونم خدا کنه تخطی نکرده باشم وگرنه واویلا4fvfcja. اما دفعاتم 3 دفعه شد 1276746pa51mbeg8j پ.خ بده جریمه چیه. ولی جان من سخت نگیرwacko2
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام و درود بر شما جنگجویان303
میبینم که در نبود من بچه ها شلوغ بازی در آوردن و جواب پست های همدیگرو دادن317
امروز هم که ماشالله هزار ماشالله همش اعلام پاکی بوده

به جز یه مورد
عمو سعید آخه چرا با خودت این کارو میکنی
به خدا ما نگرانتیم
1276746pa51mbeg8j
نمیخوای علتشو بگی ؟شاید بتونیم کمکت کنیم
حداقل بیا تو یاهو یه کم بحرفیم...چطوره؟ شب منتظرتم ها
ایشالله که آخریش بوده

(1391 تير 20، 8:50)amoor نوشته است: hi iam pak4fvfcja

بابا فینگیلیش
4fvfcja
معلومه که پاکی عزیز دلKhansariha (18)
مسابقه کنترل نگاه
[تصویر:  29367703279740050250.gif]
1- حمید خان
.نگاه نوع اول. 0
.نگاه نوع دوم. 0
.نوع سوم. 0
جمع.0
بچه ها خواهشن برای زیبا تر شدن کاربرای شرکت در این مسابقه از روی همین کپی کنید

من یه زمانی (چندسال) هر روز میشکستم شاید چندبار توصیه میکنم انجمن و کار و بچسبید

حاج سعید قاسمی میگفت توی کانال حنظله شهید بیرون آوردیم

توی جیب پیراهنش یه کاغذ بود نوشته بود:

برادرم نگاهت!

...
خواهرم حجابت!

میگن شهدای گردان حنظله توی کانال یک هفته بدون آب و غذا محاصره بودن در مقابل نیروهای زرهی دشمن،

به بچه ها میگفتن فقط به خمینی فحش بدید تا دست از سرتون برداریم

میگن هر چند ساعت یک بار یکی بلند میشده الله اکبر میگفته، ولی چون لباش خشک بوده لبها خونی میشده

وبا لب خونی میگفته الله اکبر

انشاءالله که شرمنده اون لبهای خونی نشیم با رفتارمون
(1391 تير 20، 15:00)soheil70.2 نوشته است: من یه زمانی (چندسال) هر روز میشکستم شاید چندبار توصیه میکنم انجمن و کار و بچسبید

حاج سعید قاسمی میگفت توی کانال حنظله شهید بیرون آوردیم

توی جیب پیراهنش یه کاغذ بود نوشته بود:

برادرم نگاهت!

...
خواهرم حجابت!

میگن شهدای گردان حنظله توی کانال یک هفته بدون آب و غذا محاصره بودن در مقابل نیروهای زرهی دشمن،

به بچه ها میگفتن فقط به خمینی فحش بدید تا دست از سرتون برداریم

میگن هر چند ساعت یک بار یکی بلند میشده الله اکبر میگفته، ولی چون لباش خشک بوده لبها خونی میشده

وبا لب خونی میگفته الله اکبر

انشاءالله که شرمنده اون لبهای خونی نشیم با رفتارمون

خیلی عالی و تاثیر گذار بود
فکر کنم بهترین پستی که تا حالا زدی همین بوده4fvfcja
انشالله که شرمندشون نمیشیم
یا ثارلله

تا حالا مرگ رو از نزدیک حس کردین
من 1 ساعت پیش جلوی چشمام دیدم
هنوز دست و پام داره میلرزه
چشمتون روز بد نبینه رفته بودم استخر رفتم زیر آب دیگه بالا نیومدم
دیگه تا بقیه فهمیدن من دارم غرق میشم دو سه لیتر آب نوش جان کردیم دیگه من نفهمیدم چجوری نجاتمون دادن4fvfcja
خیلی تلنگر خوبی زد بهم
اینو گفتم تا بدونین گاهی آدم یاد مرگ هم بکنه بد نیست ها عمر آدم به نفسی بند هست
پس سعی کنیم کمتر گناه کنیم دیگه خ ا انجام ندیم

سلام دوستان من هنوز پاک هستم
ره آسمان درون است...  53
سلام. 303
دومین روز هم گذشت خیلی ساده Smiley-face-cool-2

پایداری، تا رستگاری ...

سلام دوستان جنگجو!
من به تازگي عضو اين گروه شده ام.
اسمم رامتين هست و 15 سالمه.
اومدم كه با كمك شما دوستان عزيز پاك بشم.
دوستان! به من كمك مي كنين؟
اميدوارم كه بتونيم دوستاي خوبي واسه همديگه باشيم.
الآن ديگه بيشتر از اين حوصله ي تايپيدن ندارم.
فردا ميام بيشتر راجب خودم ميگم.
فعلا باي!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان