امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

دوستان سلام..
اول شهادت حضرت فاطمه زهرا رو به همتون تسلیت میگم امیدوارم تو این روزا هممون بدست خودشون حاجت روا بشیم.
دوم هادی جان ممنونم ایشالا روزی برسه هممون جشن چند هزار سالگی پاکیمون رو بگیریم..
این روزا فقط به دعا نیاز دارم.. تو رو خدا تو مراسم هایی که این روزا شرکت میکنید حتما دعام کنید چون خیلی بهش احتیاج دارم.
راستی جویس جان مستند راز من هم مستندش و هم قسمتی از کتابش که تو نمایشگاه کتاب هم پر بود خوندم.. خیلی موثره فقط باید مطالبی که گفته رو جدی بگیریم چون من خودم اولش که دیدم خوب بود و موثر بود ولی بعدش جدی نگرفتمش..4fvfcja
یاد من باشد تنها هستم، ماه بالای سر تنهایی ست
بیکس خانم شما اگر تنها دختر گروه هم باشید، باز هم تنها نیستید،اینجا دختر و پسر همه جم شدیم که تنها نباشیم تو هدف مشترکمون
سلام به رفقای همیشه اکتیو داش احسان(یعنی خودم4fvfcja)
الان دارم یه آهنگ ترکی احساسی گوش میدمو این پست رو مینویسم.جون تو انقدر احساسی شدم که دلم میخواد به تمام اعضای گروه یه پیغام شخصی بدم بگم دوستون دارم ولی خوب حال ندارم(مرام اصفهانی317)
بعضی وقتا من مینالم شما کمکم میکنید بعضی وقتا شما مینالید دوستان کمکتون میکنن(البته اگه منم قابل بدونید)
بعضی وقتا هم یکی شاد و خوشحاله و هم گروهیاشم از شادی اون لذت میبرن.امروز اون آدم شاده داش احسانه.امروز چه روز خوبی بود.یکی از میانترم هامو که 3 ترم افتاده بودم درسشو رو از 6 گرفتم 5.75 و کلی خبر خوب دیگه.
خوشحالم که مدتیه همه ی بچه های گروه ماشالا پر روحیه ان.من علاقه ای به پست دادن تو بقیه تایپیکا ندارم ولی این تایپیک رو با تمام وجود میپرستم چون ازش بوی رفاقت مردونگی روحیه و قدرت میاد.تک تکتونو دوست دارم و دلم میخواد همینجوری خالص و بی ریا به هم کمک کنیم.
فعلن (اشکمو در آورد این آهنگ:سنسیز بنده.اونوم دینی.ایرولامام انگریندن........به به53258zu2qvp1d9v)
""" هر حادثه بدی دارای دلیل است,به نفع من """
317Khansariha (48)41
چه میکنن اینجا بچه هااااااااااااااااااااااااااااا
میخوام یه چشم دسته جمعی همه رو بزنم
آماده ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد...

خوب خوب..
آقایون زشته ببینید این بی کس خانم چقدر با شخصیتن..خوب پرتاب لنگه کفش اونم از نوع پاشنه 70 سانتیش خیلی بهتره از پرتاب سنگ و کلوخه..
آخه یهویی آدم و میکشه و آدم و زجر کش نمیکنه 4fvfcja

لیدیز اند جنتلمن اتنشن پلیز..
زیر نویس فارسی: خانم ها و آقایون که به بالای تپه ی لیان شامپو صعود کردین و اونایی که هنوز صعود نکردین و اونایی که قصد صعود دارین و اونایی که هنوز تصمیم نگرفتین که صعود کنید و اونایی که مثل باران اون پایین تپه زیر اون درخت قشنگه نشستید دارید شاتوت میخورید "آخ دلم خواست" خوبید؟!!؟؟!!؟!؟!؟

اوضاع که شکر خدا میزونه

بی کس جان هر چه از جانب خدا رسد حکمتی درش نهفته است - خوشحالم که حکمت و دریافتی

میلاد:خوبه پیام اخلاقی میدی..اوضاع ترکت چطوره

جوس...جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ خیلی خوشحالم که حسابی در حال مبارزه ای

immortality_71:اسمت سخته ها...
بسیار برای پیروزیت دعا میکنیم

محمد -توبه و...خوبین؟

باقی بچه ها خوبن!؟

حامی ها و نیمه حامی ها و بعدا حامی ها چطورن؟!

برای همتون آرزو میکنم در پناه خدا سعادتمند بشید و یه زندگی پر از شادی و تجربه کنید
خوشا باران و وصف بی مثالش
ما چاکر باران خانوم هم هستیماااااااااااااااااااااااا دربس !
بچه ها منم ایدی ساختم
khaste_bikas
البته همینطوری خسته گذاشتما وگر نه من اصلا خسته نیستم خیلی هم سر حالمKhansariha (48)
منم اد کنید لطفا53258zu2qvp1d9v
اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا
نشکن نشکنه نشکن. من نمیشکنم نشکن.
نه نمیشکنم نشکن. جون عزیزت نشکن.
جوس رو کفن کنی نشکن.
منم نمی شکنم.
خب؟
"نه" رو محکم بگو به نفس
اگه دردش رو تحمل کردی
چند لحظه بعد رو یه پله بالاتری
سلام

به به جوس جان
حس شاعریتم که خوبه4fvfcja
در جواب جوس عزیز. منم نمی شکنم.
-------------

لیست رو یادتون نره ها
1کمیل/ تعداد روزهای پاکی
2-شاهد/ تعداد روزهای پاکی
3-اس-بیکس/ 9
4-آرمان 67/ تعداد روزهای پاکی
5-اویل/ تعداد روزهای پاکی
6-جوس/ تعداد روزهای پاکی
7-مهدی_69/ تعداد روزهای پاکی
8-سحر پلوو/ تعداد روزهای پاکی
9-ایلیا/ تعداد روزهای پاکی
10-امپراتور/ تعداد روزهای پاکی
11-سیامک/4
12- 9326/ تعداد روزهای پاکی
13- توبه/ تعداد روزهای پاکی
14-نام کاربری/ تعداد روزهای پاکی
15-سیاوش 73/ تعداد روزهای پاکی
Hamraz-16/ تعداد روزهای پاکی
17-محمد دی جی کازین/11 روز
18-احسان خورشید/تعداد روزهای پاکی
19-میلاد 1988/ تعداد روزهای پاکی
20- ایمرتالیتی/ 1
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام ...

اول از همه اینکه این دکتر داریوش فرهنگ که کامپکت دیسکهاش ببخشید سی دی هاش ریخته میتونی بگیری و ببینی البته خودش گفته ( به ما گفت ، یعنی به من و دوستام ) که سی دی ها رو کپی کنید و بدید جوونا بخونن ولی من توی اینترنت ندیدم. میتونی راحت پیدا کنی. ایشون دکتری روانشاسی از دانشگاه میل امریکا داره و خیلی قشنگ حرف میزنه و یکی از قسمت های دوره موفقیتش تمرکز حواس و تلپاتیه که با بحث موسیقی و نیایش آبش واقعا چیز بسیار تکیه. البته چند وقتی هست خبریش نیست و دیگه شهر ما ( اصفهان ) هم نیومده. ولی بگردی پیداش میکنی ، این خارجکیا هرچی میگن بیشتر با فرهنگ و بینش خودشون تطبیق دادن نه با دین و فرهنگ ما ، که دکتر این کار را بسیار قشنگ انجام داده و البته این همون خلعی هست که امیدوارم توی علوم انسانی هم پر بشه. به هر حال آدم باید با سن 20-22 سال به خیلی از این نتیجه ها رسیده باشه به صورت معمول با تجربه های زندگی ولی هنوز هم دیر نشده فقط باید بدونی که چی ، آها ، مه و خورشید و فلک در کارند تا تو ( فقط تو ) نانی به کف آری و به غفلت نخوری ( خوب همین فعلن توی ذهنمه دیگه ، 7 ماهی هست خر شدم ، دلیلشم میدونم ولی مجبورم ادامه بدم چون راهی نیست ). یعنی اینکه شاداب باشی نه شاد. ته ته ته تهش اینکه باید به این نکته برسی که دنیا زیباست. کافیست فقط واقعه گرا باشی و البته نه ایدآل گرا چون احتمال با مخ خوردن روی زمین بسیار بسیار زیاد میشه من رشتم تجربی بوده واگرنه احتمالشم حساب میکردم ( دوستان ریاضی دان لطفا حساب کنن ).

خوب خیلی زیادی حرف زدم ، نکته بعدی اینکه خوشحالم که حال همه خوبه ، شاد هستند و سر حال.

ما هم الحمدالله الحمدالله گوش این شیطون پدرسوخته کر حالمون خوبه ، خدا ذلیلش کنه این شیطون را ، نکنه اون ته دنیا توبه کنه خدا ببخشتش ، خیلی نامردی میشه ... خوب حتما اونم نمیدونه قیامت کی و اگه توبه کنه خدام ببخشتش دیگه. اون موقع همه سر کار بودیم ، ها دیگه دارم دری وری میگم خستم بهتره برم استراحت کنم.

موفق و پیروز شاداب و پرانرژی و با بصیرت و اینها همه یکجا باشید
یا حق
--------------------
الحمد الله
--------------------
یه سی دی دکتر فرهنگ رو دیدم
در مورد آب بود
و تاثیر دعا و افکار مثبت روی آب
جالب بود 53258zu2qvp1d9v
حتما ببینید
به به سلام بر دوستان تپه ی لیان شامپو(نمیدونم درست گفتم یا نه17)
چه حبرا؟!
چه با انرژی هستین
پست ها تون رو خوندم انرژی گرفتمMuscular
وای که چی حالیه همه چی عالیه..Khansariha (48)
جوس جان خیلی خوشحالم که اون مستند تونست کمکت کته فقط همونطور که مهدی(ایمورتالیتی)گفت باید جدی بگیریش
خیلی میتونه موثر باشه و کمکت کنه53258zu2qvp1d9v
بیکس خانوم هم که با سلامتی آی دی ساختند فقط منتظریم بقیه ی دوستان آیدی بسازند توی این بیلوکس بتونیم یه گپی بزنیم:16:
توبه شما حالت چطوره؟!
اینقدر تعریف کردی از این دکتره هوس کردیم یکی از سی دی هاشو ببینیم4fvfcja
باران خانوم هم که مثل همیشه با انرژیMuscular
احسان جان خیلی مخلصیم 303(مگه ترکی هم بلدی؟4fvfcja)
شاهد نبودی کجا بودیKhansariha (18)
امیدوارم حال همگی خوب باشه
در پناه حق
موفق باشیدKhansariha (8)
ایشون لیست می باشند. ملت پر کنین.
هنوز 4 است؟ چیزی تا 4 میلیون نمونده.
به پیش..............
317

1کمیل/ تعداد روزهای پاکی
3-اس-بیکس/ 9
6-جوس/ 4
11-سیامک/4
19-میلاد 1988/ تعداد روزهای پاکی
20- ایمرتالیتی/ 1
"نه" رو محکم بگو به نفس
اگه دردش رو تحمل کردی
چند لحظه بعد رو یه پله بالاتری
1کمیل/ تعداد روزهای پاکی
3-اس-بیکس/ 9
6-جوس/ تعداد روزهای پاکی
11-سیامک/4
19-میلاد 1988/ 820-
سلام بچه ها
سلام مخصوص به باران خانم و خدا قوت واسه اینکه وقت میذارن واسه بچه ها
8 روز از پاکیم بیشتر نگذشته اما مطمئنم که همین روزا ریشه رو خشک میکنم.البته به یاری خدا.
خیلی خوبه که کسی مثل محمد و امثال محمد اول تمام پستهارو میخونن بعد پست میدن.درستشم همینه.نه اینکه سرزده بیای تو یه پست بدی بعد بری و دوباره همون آشو همون بشقاب(ببخشید کاسه).ناسلامتی ما هم گروهی هستیم بچه ها.تو این گروه صمیمییت حرف اولو میزنه.دوستون دارم
""" هر حادثه بدی دارای دلیل است,به نفع من """
سلام بچه ها.. خوبین؟ خوشین؟
آقا ما هم تو بیلوکس آی دی داریما.. از بچه های گروه هر کس آی دی داره منم ادد کنه>>> immortality_71
هادی برنامه بیلوکس همون جمعه شبه دیگه؟ عوض نشده که؟
باران خانم قبول دارم آی دیم سخته4fvfcja اگه دوست دارید من رو با اسم خودم (مهدی) صدا بزنید4chsmu1
توبه جان منم یکی از سخنرانی های دکتر فرهنگ رو که در مورد آب بود گوش دادم. جالب بود ولی دارم دنبال بقیه سخنرانی هاش از تو اینترنت میگردم شنیدم تاثیر گذاره.
آقا اوضاع خوبه.. ایشالا بریم برا ترک ابدی317
فعلا..
سلام
همه خوبن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستش الان نزدیک بود بشکنم سریع با کله اومدم کانون !
دوسه تا پست که خوندم خدا رو شکر همه چی بخیر گذشت و یه جورایی اروم شدم!
بچه ها به شما هم همین توصیه رو می کنم هر موقع حالتون بد شد خدایی نکرده , سریع بیاین کانون شروع کنید پست خوندن53258zu2qvp1d9v
من اون دفعه هم که تا 120روز رفتم همین کارو می کردم که جواب داد , چون وقتی میای کانون همه انگیزه هات واسه ترک دوباره یادت میاد.
اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان