امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام بچه ها
میبینم که دوباره همه ............
اصلا شده یه روند تکراری , همه تصمیم قاطع می گیریم که این بار دیگه نمی شکنم این دفعه آدم می شم کلی اعتماد به نفس کاذب می دیم به خودمون که دیگه تکرار نمی شه و......... بعدش یه هفته یا یکم بیشتر که شد کم میاریم.
چراااااااااااااااااااااااااااااااا ؟
می خوام این سوال رو همه جواب بدین
اینکه چرا با این همه اعتماد به نفس و انرژی زیاد قول میدیم که دیگه نشکنیم ولی یه ماه نشده کم میاریم؟

توروخدا خوب بشینین فکر کنین و جواب بدین تا یه راه حل حسابی واسش پیدا کنیم.
به قول میلاد ما فقط بلدیم بیایم بگیم شکستم , نشکستم , تو نشکن , لیست پر کن و.. که تا حالام فایده نداشته
خودم اول از همه جواب می دم
1) بیکس : من فکر میکنم وقتی ما بلافاصله بعد از شکستن قول میدیم و میگیم دیگه بار آخره , به خاطر اینه که اون لحظه نسبتا از نظرجسمی حالمون رضایت بخشه و تا مدتی نیازمون رفع شده , مثل معتادی که وقتی مصرف میکنه کلش داغه و خوب بلده چرت و پرت بگه ( خودمو میگم) ولی یکم که گذشت وقتی نیاز پیدا کرد همه حرفاش یادش میره
چون ریشه ی این نیاز رو تو خودش نسوزونده .

دوم اینکه خود من وقتی مشکلات زندگی بهم فشار میاره وقتی احساس می کنم خیلی بیکسم ! وقتی همه تنهام می ذارن و از زندگی خسته می شم , نا امیدی بهم غلبه می کنه ودیگه اون موقع هست که هیچی واسم مهم نیست و می گم به درک ولییییییییی بعدش می بینم نه تنها محیط بلکه خودم هم دارم به سقوط خودم کمک می کنم.

سوم اینکه زشتی اینکار کم کم داره برام کمرنگ میشه , اون روزا وقتی به این فکر می کردم که گناه کبیره هست وجدان درد می گرفتم ولی الان نه ! خیی پر رو شدم .بیخود و بی جهت کار خودم رو توجیه می کنم و براش بهانه می تراشم . میگن اگه هر گناهی هر قدر هم بزرگ تکرار بشه شیطان اون رو در نظر آدم کوچیک می کنه تا حدی که بشی شمر ! شمر هم همین طوری شمر شد ! شاید خودش فکرشم نمی کرد .ضررهای جسمیش رو هم که اصلا یادم رفته !

بچه ها منتظر جواباتون هستم. چون هم واسه خودم هم واسه تک تک شما دوستای خوبم نگرانم .

تو رو خدا ببخشید خیلی حرف زدم!
اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا
سلام..
امروز هیچ انرژِی ندارم که منتقل کنم
اما از همه میخوام مسابقه ی ماه خرداد رو بیان با جدیت
مسابقه ی پلکانی رو هم بخونن
تلاشمون اینکه شکستای سریالی رو کم کنیم
امیدوارم..
امروز یه روز جدید
پس مثل یه روز جدید باهاش برخورد کنید
شاید گفتن این حرفا برام خیلی سخت باشه اما دارم میگم..
پس باور کنید حتی تو همچین شرایطی هم میشه لبخند زد و دوباره شروع کرد...
53258zu2qvp1d9v
خوشا باران و وصف بی مثالش
من دیشب و امروز صبح خیلی وسوسه شده بودم. خیلی زیاد. خدا رو شکر به خیر گذشت. ولی نه اینکه خیلی از اینکه به خیر گذشت خوشحال باشم. از یه چیزی ناراحتم. از اینکه شدم مثل چند وقت قبل. یعنی زمانی که اراده ام ضعیف بود. اینکه به وسوسه ها اجازه می دم بیان و ذهنم رو تسخیر کنن. این خیلی بده. اگه جدی نگیرمش کار دست خودم می دم.

پس باید از همون اول تو نطفه خفه کرد وسوسه رو . واسه هدف بزرگی که داریم. یعنی اگه قرار بود چند روز دیگه بشکنیم خب می شد به اون وسوسه ها اجازه داد که هر از چند گاهی بیان و برن. ولی اگه می خوایم همیشگی ترک کنیم نبااااااااید.

بعدش هم باید دایم خودمون رو آپدیت کنیم و تقویت . هی آمپول تقویتی بزنیم به خودمون. یعنی یادمون بیاد که چی بودیم و با این ترک چه چیزایی به دست آوردیم و اگه بشکنیم به چه فلاکتی ممکنه برگردیم.
بعدش هم باید مثل معتادا دست و پامون رو ببندیم که نتو نیم سراغش بریم. دست و پا بستن هم با اینکه به هم قول بدیم. مثلا اینکه الان من باید کله سیامک رو بکنم . چون باهاش قرار گذاشته بودم هیچکدوم نشکنیم.

بعدش هم اینکه کسایی که موفق هستن واسه آدم انگیزه ان. مثلا من و بیکس خانوم با هم شروع کردیم ترک رو و اون تونست 120 روز ترک کنه. این واسه من که 1 ماه هم نتونستم کلی انگیزه شد وقتی فهمیدم. از طرفی اگه این رو بدونه واسه اون هم انگیزه میشه حالا که یه مرید داره، به ترکش ادامه بده تا اون رو نا امید نکنه.

کسایی مثل کوروش که ستاره دارن باید حواسشون رو بیشتر جمع کنن، چون واسه ما تازه نفس ها الگو محسوب میشن. خب این خودش انگیزه میشه واسه ترک بیشتر.
و نهایتا اینکه کسایی رو دیدم که سنشون از من کمتره اینجا و تصمیم به ترک گرفتن. کسایی که دیرتر از من معتاد شدن. این باعث شد بفهمم کار من و تصمیمم باید جدی تر باشه. چون اگه اونا الان ترک کنن کلی از من جلو اند.
"نه" رو محکم بگو به نفس
اگه دردش رو تحمل کردی
چند لحظه بعد رو یه پله بالاتری
سلام بیکس جان
راستش حقیقت اینه که من اصلا خود ارضایی نمیکنم.
من به س/ ک /س اعتیاد دارم متاسفانه 13
دختر هایی که باهاشون بودم من و زندگیمو به کثافت کشیدن.
البته خودم هم تقصیر کار هستم.
اگر روز اول جلوی هوسم رو گرفته بودم و مزه ی س/ک/س زیر زبونم نرفته بود الان هم وضعم این نبود.

خسته تر و بی کس تر از همه تو کانون من هستم و جرمم هم از همه سنگین تره. Tears Tears Tears
سلام بچه ها
من بعد از چند روز اومدم اینجا
واقعا خجالت میکشیدم بیام
توی چند روز گذشته 3 بار شکستم
و الان 2 روز هست که پاکم
واقعا هیچ حرفی برای گفتم ندارم
پست هاتون رو خوندم
دیدم بچه ها وضعیت خوبی نداشتن
خیلی ناراحت کنندس
وقتی دیدم همه شکستن بیشتر داغون شدم
باید یه فکر اساسی بکنیم
از همه ی بچه ها به خاطر امید دادنشون ممنونم.
توی شرایط سختی قرار گرفتم
امتحانام هم شروع شده.
برام دعا کنید دوستان
واقعیت اینکه کی گفته همه شکستن جوس داره با چنگ و دندون از پاکیش محافظت میکنه..
باید بشه الگو...

واقعیت چیز دیگه ای هم هست و اونم اینکه ما تا نخوایم نه کسی میتونه الگو بشه نه میتونیم مقاومت کنیم

میلاد شنیدم ترکی که تو در پیش داری سخت تره
پس باید محکم تر باشی
رابطتت رو با همه ی اون دخترها و هر دختری که ممکن باشه تو رو دوباره به طرف این کار بکشه قطع کن بدون هیچ اغماضی اگه میخوای ترک کنی باید این کارو بکنی وقتی دختری نباشه پس دیگه اون قضیه هم در کار نیست
البته گمانم بعضی از دوستای هم جنست هم که اوضاع خوبی ندارن باید فاکتور بگیری
باید به پاکیت فکر کنی و اینکه چقدر برات ارزش داره به اینکه چقدر روحت و جسمت و داری تو این قضیه از دست میدی...
چه س.. و چه خود... هر دوش برات مضره..
باید به خدا توکل کنی و رابطت رو با اون بازسازی اساسی کنی و در کنارش این کار هایی که گفتمم انجام بدی
خیلی خیلی خیلی سخته که شرایط و همه چیز محیا باشه و آدم جلوی خودش و بگیره خوب آدم عاقل میاد اول شرایط و از بین میبره cheshmak

محمد..اینکه ناراحت میشی خیلی خوبه اما فعلا هیچ راهی رو نتونسته جلووی پات بزاره پس با عرض پوزش فقط میتونه یه نیروی منفی توی تو ایجاد کنه
شکستای سریالی اتفاقیه که داره میوفته و این خیلی ناراحت کنندس...13
باید حواست و جمع کنی
بیا تو مسابقه ی ماهانه هم اعلام کن که شکستی چون میخوام پرتت کنم لیگ دسته 1 تا یکم برای بازگشت تلاش کنی..
نیاز به تلاش هست

بچه ها نزارین خودتون با فکرتون خودتون و منحرف کنید دیگه لطفا خودتون زمینه ی شکست خودتون و جور نکنید...
فکر سالم در بدن سالم و بدن سالمی بدنیه که خود..نکنه
در ضمن هر کس بشکنه باید 3 روز ورزش کنه یالا .. با شماهام.. مهمد از همین امروز روزی یک ربع...

نا امیدی ابزار شیطانه .. بزنید توی سرش و نزارید هر روز ضعیف ترتون کنه شما ها میتونید باور کنید
(1387 دي 22، 16:36)yekbarbarahamishe نوشته است:
milad71 نوشته است:بیشترش رو خوندم اما به نظر شما بهترین راه یا همون شاه راهش چیه؟

خیلی عجله داری پسر. نمیشه زود به نتیجه برسی. باید سختی بکشی.

اولا که یه راه کلی برا همه وجود نداره باید از تجربیات دیگران استفاده کنی و راه خودت رو پیدا کنی.

دوما باید یقین پیدا کنی که "باید" ترک کنی. میدونی "یقین" یعنی چی؟ خیلی بیشتر از اطمینان و اعتقاد هست آ !

بهترین روش ترک خود ...
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام ...

اول بگم که من همه پست ها را میخونم ولی برای همه نظری و چیزی ندارم که بدم و بعضی هاش هم یادم میره و بعدا هم دیگه رفتم و حاشا ندارم برگردم چون دوباره میشینم پای این لپ تاپ و ول کن ماجرا نیستم و چند ساعتی وقتم هدر میره.

من سراغ همه را با خوندن پست هاشون میگیریم ولی صله رحممون حضوری یه کمی کم نمکی ضعیف تشریف داره.

بعدشم اینکه بیکس فکر کنم گفتی چرا زود میشکنیم یه چیزه البته و اونم شاید اعتماد به نفس کاذب یعنی فکر میکنیم که اراده و اعتماد به نفس خوبی داریم ، آینده نگری کاذب بدون دور اندیشی و اینکه این ترک ، نیاز به چه چیزهایی داره و مهیا ( مهیی ، محیی ، محیا ، نمیدونم والا کدومشه ) کردن اون. البته اون عواملی هم که شما گفتید هست نه که نیست ولی سر منشا همینه. مثلا همون جامعه ، فرهنگ متاسفانه تغییریافته ما و ... خیلی چیزهای دیگه خیلی سختشه ، یعنی همونی که پیامبر به یکی از اصحابش در سوالی گفت به دلیل مشکلات و مسائب آخر زمان نمازی که امت من اوم موقع میخونن ثوابش بیشتر تا اینیکه شما میخونید ، یه چیزی توی همین مایه ها چون دقیقش را یادم نیست. تهش اینکه باید ببینی قدرت چیه یعنی همون که یکی از بچه ها گفت ، به قولی گاماس گاماس ، البته مسابقه جدیده بسیار بهتره که چند روز چند روز شده چون اینجوری تخلیه روحی و روانی هم برای روح و روان راحت تره تا اینکه یک دفعه ، پس ببین اگه واقعا نمیتونی یگسره بشکنی یه راست برو توی اون مسابقه ولی اینم دلیل نمیشه که مثلا چون مرحله یک را رفتی حالا باید بشکنی ... دیگه دارم زیادی حرف میزنم.

میلاد امیدوارم که ن*ا مش*روع نبوده باشه که اون موقع زیادی برات احساس تایف میکنم ( شرمنده ) ولی شاید با بررسی محیط و جامعه اطرافت به این نتیجه هم رسید که همین هم که هستی بسیار پرغنیمت هست. تهش اینکه تو هم با ما شروع کن ضرری نداره واگرنه کاری نداره این جا که همه چی داریم یه تاپیک ترک دختر برای پسر و پسر برای دختر بزنیم !!!؟؟؟

خوب این تم بسیار قشنگه و باانرژی تر ، حوصله منم هم اکنون سر رفته و داره میریزه رو پام و خیلیم داغه.

خوب دیگه موفق باشید ، حالا سلامت و شادابام باشید.
یا حق
----------------> راستی اگه روی این گزینه هه هست نوشته " گزارش " کلیک کنیم چی میشه ؟
--------------------
الحمد الله
--------------------
کاری که نباید می شد شد. فعلا چیز دیگه ای ندارم بگم.
TearsTears13
"نه" رو محکم بگو به نفس
اگه دردش رو تحمل کردی
چند لحظه بعد رو یه پله بالاتری
واییییی
آخه چرا؟
یه الگو بیشتر نداشتیم
که اونم دکتر جویس بود
اصلا هر کی شکست از این به بعد اعتبار منفی بدیم بهش
البته شاید این روش خودش ناامیدی ایجاد کنه
اصلا نیمدونم چیکار کنیم
فکرم به هیچ جا راه نمیده.
اول میلاد اگه نظر منو بخوای ترک تو راحت تره چون از بین بردن شرایط گناه برات راحت تره باید از دست اون دخترا خلاص بشی ولی بقیه بچه ها باید از دست نفس خودشون خلاص بشن که همیشه هم بهشون چسبیده و ولشون نمی کنه ! کدومش راحت تره ! پس موفق می شی فقط کافیه بهشون بگی نههههههههه , بگو برن گمشن !

بعدشم جوس دلم رو شکستی

حالا که اینجوری شد خودم الگو میشم حالا ببینید

جواب سوال منم که خیلی ها ندادن
ببخشید بچه ها من زیاد حال ندارم
منظورم حال روحیه
به خاطر ارشد.......
فقط همین قدر بگم
پستاتون رو می خونم
بیکس خانم
اگه دکمه گزارش رو بزنی، به مدیران اطلاع داده می شه که یه نفر پست خلاف قوانین سایت داده
سلام ...

شاهد جدی میگی ( علامت ایم یارو ه که نیشش تا بناگوشش بازه ... ) - شوخی -. ---> عبارت داخل پرانتز هنگامی به کار میرود که توضیحی فرای یک متن و برای دانستن بیشتر به خواننده داده میشود به کاربرده میشود و عبارت بین دو خط تیره برای توضیحی مستقیم برای عبارت نوشته شده قبل از آن. کلاس ادبیات هم تکمیل شد.

من هنوز کوانتوم دارم بدم ها ، هراجی ندارم ولی خوب اضافه هم دارم. چمیدونم اصلا ... .

دوستان لطفا نشکنید ، واگرنه واقعا به من چه من برای خودتون میگم اون دنیا خودتون میدونید و خدا ، البته اگه از دست نکیر و منکز بتونید در برید ( بازم همون توضیحات پاراگراف اول یا ر.ج پ اول )

موفق باشید

خوابم نمیبره آخر شبی صبحم باید 5 برم سر-کار.

شب همگی و صبح همگی خوش

یا حق
--------------------
الحمد الله
--------------------
چرا شاهد !
رتبتون خوب نبود !
بابا بیخیال گذشته ها گذشته , تازه کنکور امسال که خیلی بد بود . انشا.. سال آینده
سلام ...

خوب باشه امیر بابا حالا چرا میزنی ، من فقط میخواستم بگم با عزرائیل و نکیر رفیقم میخوام سفارششون را بکنم ، خوب اصلا حالا که اینطور شد اصلا اسمی نمیبرم.

البته این نکته خودش بازدارنده ترین گزینست ، یادش بخیر ، بزرگی میگفت این یک تار مو نیست که آدم را جهنمی میکنه ( اشاره به خانم های بدحجاب ) بلکه این نافرمانی خداست که انسان را جهنمی میکنه. آدم وقتی تا پای عواقب این کار زشت باشه که اینطور میشه و اون طور میشه آخرش کار دست خودش میده ولی وقتی میبینه خدا رو به روشه اتفاقا باید روحیه هم بگیره چون همون موقع بهش الهام میشه که تو بخشیده شدی نترس دستتا بده به من بیا. البته اگه از این ور نگاه کنی.

باشه بابا امیر دعوی نداریم که ، من توی عمرم دو بار بیشتر دعوی نکردم یکیش را کتک خوردم دومیش را هم که طوری زدم که طرف پهن زمین بشه و بعدش فرار را بر قرار ترجیح دادم ، دمت گرم من بدنم همینطوریش درد میکنه ، ما تسلیم.

موفق باشید
یا حق
--------------------
الحمد الله
--------------------
53258zu2qvp1d9vتوبه خان بخشیده شدی. Khansariha (48)
شاهد از این اتفاقا زیاد افتاده... ما هم توش موندیم چرا!!!!!!!!
بچه ها قوی باشید Khansariha (46)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان