امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام دوستان با اجازه از حمید خان عزیز حامی درجه یک و همیشگی جنگجویان میخواستم کمی درمورد مدیتیشن صحبت کنم
و بعد نظرم رو هم اعلام کنم خدمت شما دوستان گلم ...
طبق نظر سایت پزشکان بدون مرز مدیتیشن عبارت است از :

مدیتیشن از بی ذهنی است.حالتی است از آگاهی بی اندازه خالص.در حالت عادی آگاهی مملو از زباله است,درست مانند آینه ای که با غبار پوشیده شده باشد.ذهن همواره پر است از هیاهوی افکار در حال گذر, آرزوها,خاطره ها,هیجان ها همگی در حال عبور هستند,واقعاً که یک هیاهوی دائمی در ذهن وجود دارد.
و اگر توضیح کامل تری بخواین میتونید متن زیر رو مطالعه کنید :
حتی در زمانی که شما در خواب هستید مغز در حال فعالیت است,به همین دلیل است که شما خواب می بینید.ذهن هنوز در حال فکر کردن است.هنوز اسیر نگرانی ها و دل مشغولی هاست.در حال آماده شدن برای فرداست.یک آمادگی پنهانی و مخفیانه برای فردا در حال رخ دادن است.
در صورتی که مدیتیشن نکنید این حالت در شما اتفاق می افتد که درست نقطهء مقابل مدیتیشن است.زمانی که افکار و آرزوها به ذهنتان هجوم نیاورند,هیچ فکری به وجود نیاید و هیچ آرزویی شکل نگیرد آنگاه شما واقعاً آرام هستید و آین آرامش همان مدیتیشن است.تنها در آین آرامش است که مراقبه شناخته می شود در غیر این صورت شما هرگز نمی توانید با ذهنی مغشوش به مدیتیشن دست پیدا کنید,چون ذهن همواره در تلاش است تا به تنهایی وجود داشته باشد.با کنار گذاشتن افکار,آرام بودن,بی اعتنایی به ذهن,با مشاهدهء افکاری که با آنها هویت می گیرید و رها کردن این اندیشه که چه هستید می توانید مرا درک کنید.مدیتیشن پی بردن به این مطلب است که من ذهن نیستم.وقتی که این آگاهی آرام آرام در وجودتان عمیق و عمیق تر گردد,آنگاه لحظات بزرگی در زندگیتان به وجود می آیند.لحظات سکوت,لحظات فضای خالص,لحظات وضوح,لحظاتی که هیچ چیز در درونتان در تلاتم نیست و همه چیز آرام است.در آن لحظات آرم شما قادر به درک کیستی خودتان هستید و راز هستی را درمی یابید.هر وقت که مدیتیشن حالت طبیعی و همیشگی شما بشود روزی شگفت انگیز به وجود می آید,روزی پر از نعمتهای بزرگ.
ذهن چیزی غیر معمول است که هرگز حالت طبیعی شما نیست,اما مدیتیشن حالتی طبیعی است که هم اینک در شما وجود ندارد.بهشتی گم شده است که می توانید دوباره آنرا بیابید.
به چشمان کودکان نگاه کنید,آرامش و معصومیت فوق العاده ای را خواهید دید ولی او باید به جامعه ملحق شود,باید یاد بگیرد که چگونه فکر کند,چگونه حسابگری باشد,چگونه دلیل بیاورد و چگونه بحث کند.او مجبور است لغات,زبان و مفاهیم را یاد بگیرد و آرام آرام ارتباط خود را با آن معصومیت درونی از دست می دهد.حالا دیگر جامعه او را آلوده کرده است.او جزء موثری از این مکانیسم شده ولی دیگر یک انسان نیست.
همء چیزی که به آن احتیاج داریم این است که یک بار دیگر آن فضا را بدست آوریم.شما قبلاً هم آنرا تجربه کرده بودید به همین دلیل هنگامی که برای اولین بار با مدیتیشن آشنا می شوید شگفت زده خواهید شد چون احساس عجیبی در وجودتان برانگیخته می شود.گویی که قبلاً هم آنرا می شناختید,تنها آنرا فراموش کرده بودید,ولی اگر بتوانید مجدداً آنرا بیابید متعلق به شما خواهد شد.
در حقیقت نمی شود آنرا گم کرد فقط می توان آنرا به فراموشی سپرد.در ابتدا ما به صورتی مراقبه وار به دنیا می آییم و سپس فکر کردن را می آموزیم,ولی ذات حقیقی ما جایی در عمق وجودمان مخفی باقی می ماند.کافی است هر روز مقداری بکنیم تا به سرچشمه برسیم.چشمهء زلال آب.برترین موفقیت در زندگی یافتن این سرچشمه است. درمدیتیشنهای پزشکی از دسته ای حرکات ویژه استفاده می کنند

و اما نظر من :
به نظر من مدیتیشن از جمله فعالیت هاییه که موجب آرامش روح و روان میشه و از اونجایی که طی تحقیقات مشخص شده عامل 75 درصد از فعالیت های جنسی استرس و تشویش و نگرانیه پس به این نکته میرسیم که اگر بتونیم ذهنمون رو همیشه در حالت ریلکس و آروم نگه داریم به حالتی میرسیم که خ.ا رو عاملی پوچ برای رهایی از فشارهای عصبی میبینیم ...البته در اکثر قریب به اتفاق این خواسته خود شخصه که تعیین کننده همه چیزه و در آخر باید بگم که اینها فقط از جمله مواردی هستند که باعث کمک به افراد در زمینه های مختلف میشن و اتفاق اصلی ای که در آخر میفته در واقع نتیجه و محصول خواسته خود فرد هست ...
و در آخر اگر دوست داشتین مطالب بیشتری در مورد مدیتیشن بدونید خبرم کنید حتما در خدمتتون هستم
خدا یار و نگه دارتون باشه
303
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
(1391 مهر 8، 17:02)حمید خان نوشته است: سلام بر رهروان راه پاکی4fvfcja
حالتون چطوره
من که توپ توپم
داداش سجاد
و
داداش هامون
و عمو سعید گل
ممنون که پاک هستید و سر قولتون هستید
41

بحث امروز

بچه ها میدونستید که ما بیشترین ضربه رو از ذهن و فکرمون میخوریم
تا حالا چه راه هایی رو برای منحرف کردن ذهنتون تو لحظه ی وسوسه انجام دادین؟
کسی از مدیتیشن تغییر فکر و ذهن چیزی میدونه؟

منتظر نظراتتون هستیم
cheshmak

سلام

چهار زانو بشین

کف دست هایت رو روی رانهایت بزار

به مدت ده دقیقه چشمات رو ببند

البته هر مدت زمانی رو خودتون می تونین انتخاب کنید

دم و باز دم عمیق بکش به این صورت که با بینی دم و با دهان باز دم کن این کار رو باید تمام مدت انجام بدی

تو تمام مدت ده دقیقه فکرت رو روی هیچ چیز متمرکز نکن و هر فکری به ذهنت خطور کرد بهش توجه نکن . بزار افکار آزادانه بیایند و بروند.با مداومت این کار در طی روز های متوالی به تمرکز هواس میرسی و فکر های مزاحم کمتر می تونن فوزولی کنن و هواست رو پرت کنن

این مدیتیشن بومی ایران هست و هر چیزی غیر از این نه با فرهنگ شما سازگاری دارد و نه به درد شما می خورد

این کار رو در روز می توانید حداقل دوبار انجام دهید

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام به همگی من پاکم و امروز مسابقه ده روزه را تموم کردم درود بر همه پاکان 303 پاکی پاکی تا بهشت برین پیش دوستای خوبم
53اهم آداب زیارت این است که بدانیم بین حیات معصومین (علیه السلام) و مماتشان هیچ فرقی وجود ندارد 53
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام بر رهروان راه پاکی 53

بچه ها خوشحالم که همه با قدرت داریم ادامه میدیم مرده و قولش بیایید این قولنامه رو جدی بگیریم

داداش العبد آفرین قهرمان گل کاشتی

داداش حمید راستش مدیتشیشن و پدیتیشن زیاد سر در نمیارم ولی به چرت ظهرگاهی خیلی حال میده (خنده)
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام 303

پاکم 317

مدیتیشن ...؟! 17

حالا ای که وگفتی یعنی چ؟؟4fvfcja

بابا ما خودمون یه پا مدیتیشنیم ... مدیتیشن سنتی

از بس مسیرای مختلف رو سرچ کردم و از بس به بن بستای مختلف خوردم ک استادی شدم واسه خودم تو این کارا4fvfcja

راستی امروز رکورد گینس رو زدم گمونم42

5 ساعت خوابیدم بعداز ظهر4fvfcja

چه میکنه این کلد استاپ و ژیلوفن و هیپوپروفین ... یعنی میبرتت فضاwacko2

یا علی53
هیچی ...
[/b]
(1391 مهر 8، 0:35)حمید خان نوشته است: سپهر عزیز
بیرون گود حرف زدن راحته
بیا توی گود و ایده بده
ما منتظرتیم4fvfcjacheshmak
ا

ای بابا . پس منم بیام تو گود .
باشه . اول سلام . دوم که اگه دیشیب اعصابم خراب بود برای اینکه یه نامردی تو خدمت پیچونده بود و از اونجایی که شما خودتون می دونستید و من هرگز نگفتم که من مدی...... ، خلاصه حراست من رو خواست و بقیه اش رو خودتون بزنید.
بر و بچ برین کنار منم اومد. صبر کن . صبر کن لبسم رو در بیارم . آهان این شد. تو گود باید لخت شد.
اهن .
ایییییییییی پسر گود چه جای بحالیه ما نمی دونستیم ها . حس خوبی داره . منظرش بهتره . حس اینکه همه دارن بهت نگاه می کنن ، عجب جالبه .
ا ....اینکه ایجاست ...قدر ، چطوری مشتی. ؟ تو تو گودی من خبر نداشتم.
تنه نزن آقا. داش سیهل چرا تنه می زنه.
به آقا علی رضا خان . مخلصیم .
بچه های بیرون گود ...ساکت. دیگه. اینقدر پچ پچ نکنید. دیگه.
خب بریم سر اصل مطلب. 1) از اونجایی که من وارد گود شدم از این به بعد می شم سپهر خان پاک.
کف بزنن مهمه. بلا استثنا.
2) بنده یه بار پیشنهاد دادم و لی ظاهرا" کسی متوجه نشد. به قول بعضی از بچه ها تو کانون چیزی نمی دن . درست ولی یه ستاره که تو مسابقات می دن واقعا انگیزه دهنده هست. من پیشهاد می کنم بجای اینکه هر هفته قولنامه رو پر کنیم و آخر هفته دوباره خالی ، به این قولنامه یه چیزی مثل جوایز هم اضافه کنیم . من به شخصه با اصل قولنامه مشکل ندارم ، چیز خوبی هست. ولی کافی نیست. ما هم مثل گروه های دیگه از نشان استفاده کنیم. فکر کنم . قبلا: هم گفتم . بنده طراحی بلد نیستم مگر خودم این کار می کردم . یه مثال (البته به نظر بچه های گروه) یه نشانی طراحی بشه برای کسی که هر هفته به قولنامه پایبنده. برای نمونه اول بازو بند (چون نشان پهلوانی هست. ) حالا نشان بسته به قدرت بچه های طراح می تونه زیبا و گرافکی باشه که زیر امضا یا کنار اون توسط سرپرست اضافه میشه. مثلا هفته بعد که باز هم پایبند قولنامه بود ؛ بهش یه خنجر داده بشه . هفته بعد یه کلاه خود . چون همه اینها ابزار جنگ هست. اینها می تونه کنار امضا اضافه بشه . این پیشنهاد من بود داداش حمید . دارم طراحی بلد نیستم مگر نه خودم دست بکار میشودم. باز این ها بساه به نظر بقبه بچه هاست.
آخ. پام . کی له کرد پامو. مراقب باش سهیل خان.
آخ سرم.
هامون تو این این پایین چی کار می کنی . دو روزه اومدی تو کانون ، برو بالا داداش. من سالها خاک گود بعد اومدم پایین.
اوا.........خاک به سرررررررررررم . این خانومه کیه اومده گود جنگجویان. لباسم کو. ای بابا. نشد که

پیرو بحث امروز باید بگم تقریبا همه ی ضربه هایی که ما از خ.ا میخوریم به خاطر عدم کنترل روی ذهنمون و عدم شناخته.هممونم میدونیم خ.ا یک اعتیاد صرفا روانیه و ما هیچوقت احساس نیاز جسمی به این کار نداشتیم مثلا هیچوقت در اثر انجام ندادن این کار بدن درد نمیگیریم!Khansariha (134)یعنی حتی برای شروع ترک بعد این که شناختمون از زشتی این عمل عمیق شد باید روی کنترل ذهن کار کنیم که خیلی هامونم در تلاش برای انجام همین کار هستیم. به نظر من بعد از تعیین هدف و شناخت عمیق باید بدونیم چطور میشه کنترل ذهن و شهوتو بدست آورد.
راه های بسیاری هست که این افکار اصلا به ذهنمون نیاد که توجه به اونا خیلی هم مهم تر از منحرف کردن ذهن در موقع تحریکو وسوسه است.(البته اینم خودش خیلی مهمه)
به نظر من بهتره اول چیزی رو پیدا کنیم که ذهنمون بهش حساسه مثلا فیلم ها وعکس های تحریک آمیز یا نگاه به نامحرم یا خیال پردازی و یا به خیال خودمان آرامش و رهایی از استرس. این یه جور خود شناسی میتونه باشه. و بعد دوری از این تحریکات تا این که ذهنمون از بند و زندان این افکار رها و آزاد بشه.
اگه که نتونستیم جلوی خودمونو بگیریم و وسوسه گرفتارمون کرد به نظر من بهتره اگه تنهاییم به هر نحوی از اون فرار کنیم. یا اگه داریم به فیلم یا عکسی نگاه میکنیم همون موقع اونو پاک کنیم و بدونیم پاکی ما و چشممون واقعا ارزشش بالاتر از دیدن تصاویر پست و حیوانی هست. اما اگه ما بتونبم به ابن درک برسیم که خدا هست و ناظر بر ماست و این که اون این کارو حروم میدونه خودش قوی ترین انگیزه برای توقف این کاره.

باید بدونیم که وقتی ما خیلی در حالت تحریک قرار بگیریم ذهنمون روی این افکار متمرکز میشه و نفسمون جای عقلمونو میگیره و اینجاس که دیگه به سختی میشه جلوی این عملو گرفت! و وقتی که فرد به خودش میاد میگه اون شخصی که این کارو کرد من نبودم و چطور من با این همه تنفر این کارو کرده باشم (انگار که شخص خودش اینکارو نکرده باشه).

اگه بتونیم ذهنمونو کنترل کنیم تا گرفتار وسوسه نشیم و راه درستو برای ترک پیدا کنیم به این باور میرسیم که ترک خ.ا واقعا راحت تر از خیلی از موفقیت هایی است که به ما آن دست یافته ایم.Khansariha (46)

تنها کاری که باید بکنیم توکل و ترک برای اطاعت از و نزدیک شدن به خداست.varzeshvarzesh
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
نمیدونم یکی نیست به خدا بگه
خدایا دقیقا داری با زندگی من چیکار میکنی بگو شاید بتونم کمکت کنم.
دارم داغون میشم از همه بدم میاد حتی خودم دیگه کمکم دارم قید همه چیو میزنم.
ای کاش میشد ....
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
نقل قول: بچه ها میدونستید که ما بیشترین ضربه رو از ذهن و فکرمون میخوریم
تا حالا چه راه هایی رو برای منحرف کردن ذهنتون تو لحظه ی وسوسه انجام دادین؟
کسی از مدیتیشن تغییر فکر و ذهن چیزی میدونه؟
درسته منم بارها تجربه کردم وقتی ذهنمو به چیزای تحریک کننده نگهش داشتم نتیجه خوبی نداشته
من سعی میکنم با یکی حرف بزنم تا ذهنم مشغول باشه و به حرفای بچه های اینجا تجربه هایی که کردن توی ذهنم مرور میکنم وسعی میکنم عملیشون کنم .
و تجربه کردم در همون ثانیه اول که فکرم منحرف شده رو کنترل کنم و گرنه اون روز خیلی سخت میگزره
سلام سلام سلام

برو بچ جنگجو خوبید؟

داداش سپهر چرا اینقدر ناراحتی حالا یه نفر پستی پیچونده اگه دوتا بود چیکار میکردی؟
4fvfcja

خوب پیرو بحث در مورد مدیتیشن باید بگم اگه ما بتونیم یه فکر مذاهمو با پاشنه ی پا بریم تو چشش یا تا سر کوچه مشت تو سرش بزنیم یا با بکس بزنیم تو پیشونیش و بندازیمش بیرون خوب خیلی در مواقع تحریک به خصوص بهمون کمک میکنه و در بلوکه کردن تحریک بهمون کمک میکنه.
این کار با تمرین و مراقبه شدنیه وقتی ما تمرین کنیم که به چیزی فکر نکنیم یا به موضوع خاصی فکر کنیم ذهنمون قوی میشه و در کنترلش راحتریم
البته داداش امید خیلی بهتر از من گفتن من دستو پا شکسته یه چیزی گفتم

البته مدیتیشن تمرکز آدمو هم زیاد میکنه استرس آدمم کم میکنه در کل خواص زیادی روان شناسان براش پیدا کردن

عزت زیاد
53303
(1391 مهر 8، 19:19)خوشحال نوشته است: سلام
ای کاش میشد ....
سلام داداشی
این خاصیت این دوره و زمونست
فقط بدون این تجربیاتو فقط تو نداشتی
میخوای بگم با هم گریه کنیم شایدم بخندیم
دیگه عادتم شده
زیاد از اینو اون دیدم
اینجوری سرمو تو دیوار زدند توجه کن
13

17wacko2

خوش باش
(1391 مهر 8، 19:19)خوشحال نوشته است: سلام
ای کاش میشد ....

میگم چطوره یه زندگی جدید درست کنی

با قوانین جدید...

آدمای جدید..

رفتار جدید...

زندگی الان بهت نمیچسبه؟؟!!

خب یه تازه شو شروع کن....

منتها ایندفعه درست انتخاب کن(و کنم!)....جون فک نکنم بعد جوونیمون دیگه فرصت داشته باشیم...

یه بسم الله میخواد...

یه یا علی واسه تو راه..

یه جو اراده.... یه یار و یاور.....و سر آخر یه توکل... اول به خدا بعد به خودت...
ــــــــــــ

زود تند سریع تصمیم بگیر شروع کن که از غافله عقب نمونیم....clapping
نقل قول: اوا.........خاک به سرررررررررررم . این خانومه کیه اومده گود جنگجویان. لباسم کو. ای بابا. نشد که

لباست گرو پیش من میمونه تا دیگه به من تنه نزنی.....4fvfcja
نقل قول: سهیل عزیز
واووووووووو برادر چجوری تونستی از تو ذهنت پاکش کنی
جان من یاد ما هم بده
من که هر چی کلنجار میرم نمیشه[تصویر:  l.gif]
خب اگه به همون کل انجار رفتنت ادامه بدی....از یه جا به بعد تقریبا قطع میشه..Smiley-face-thumb...رفقا میگن از اونجا به بعد میفتی رو غلتک.varzesh...یه سری هم میگن میری تو سراشیبی..Muscular...منم چیزه خاصی نمیگم!...4fvfcja

نقل قول: داداش ایول. من عجیب با تو موافقم. ما با این به اصطلاح قولنامه هر هفته خودمون رو (....) میکنیم. باید یه ایده داشته باشیم که مانع از خودارضایی بشه. توی کانون به کسی جایزه نمیدن(قابل توجه داداش سهیل ) ولی همون یه شماتیک ستاره انگیزه دهنده هست.

خب این اخه کجاش انگیزه دهنده ست....4fvfcja..بعد یه مدت به جان شما نه جان خود براتون تکراری میشه....4fvfcja

من هنوز ستاره هام پر نشده انگیزه ی ستاره گرفتن از ذهنم پرید.....4fvfcja

مردین بیاین دو سه تا طرح جانانه بدین که مثل توپ صدا کنه.....Muscular

میدونم نفری دو سه تا طرح دارین روتون نمیشه بگین......خب بیاین بگین دیگه!...4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
ما خود مسئول کارهای خود هستیم

خدا خیر ما رو میخواد ما هم شر خود را می خواهیم

چه راحت انسان ها به خود القاب خدایی می دهند و خود را برتر از دیگران می دانند

اما وقتی نوبت خدا که می رسد زبان به تکذیب او باز می کنند و وقتی زندگی خود را به بدترین شکل می رسانند خدا را مقصر میدانند.

آدم ها وقتی به همه چیز می رسند دیگران را فراموش می کنند و فقط به خود می پدرازند اما این خداست که وقتی در اوج قدرت و توانایی است به دیگران می پردازد.

این آدم ها هستند که وقتی کسی از او اطاعت می کند به اوج تکبر و غرور می رسند اما خدا در اوج برتری وقتی بنده اش از او اطاعت می کند او بنده ی بنده ی خود می شود و از او اطاعت می کند.

هنر مردان خداست این است که وقتی به اوج پاکی نفس و عقلانیت می رسند همه را از خود بهتر و پرهیزکارتر می دانند و برای آن ها فداکاری و ایثار می کنند و هنر مردان شیطان این است که وقتی به اوج ذلت و پستی نفس و توهم می رسند خود را از دیگران بهتر می دانند و دیگران را فدای خود می کنند.

هنر مردان خدا این است که وقتی به اوج عزت می رسند در مقابل دیگران اوج فروتنی و خضوع دارند و هنر مردان شیطان این است که وقتی به اوج ذلت و پستی می رسند در مقابل دیگران متکبر و خود بزرگ بین هستند.

هنر مردان خدا این است که وقتی به اوج مصیب و سختی می رسند بیشترین کسی هستند که صبر می کنند و هنر مردان شیطان این است که وقتی به اوج ثروت و امکانات می رسند بیشترین کسی هستند که عجله می کنند و به انواع مفاسد آلوده می شوند.

آیا واقعا خدا مقصر است یا ما ؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
انقد از ادمایی که شعار میدن خوشم میاد؟
من مقصر چیم؟من مقصرم اومدم به این دنیای لجن؟
من مقصرم که ندونسته گرفتار خ.ا شدم؟
من مقصرم که عشقم ولم کرد و رفت با بهترین دوستم ریخت رو هم؟
بازم بگم¿
حالا من مقصرم یا خدا؟
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
ســــــــــــــــــــــــلام بچه ها
ما شاء الله، دوباره گنگ ما جون گرفت!
دست ها بالا، با قدرت به سوی هدف می تازیم
پوتـــــیکو... پوتـــــــیکو...
پوتـــــــیکو [صدای حرکت اسب های جنگجویان]

مثل اینکه نیروی جدید هم داریم، abolfazl.tgh
خوش اومدی رفیق

منم هنوز پاک موندم
از 22 شهریور
53
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
(1391 مهر 8، 20:46)خوشحال نوشته است: انقد از ادمایی که شعار میدن خوشم میاد؟
من مقصر چیم؟من مقصرم اومدم به این دنیای لجن؟
من مقصرم که ندونسته گرفتار خ.ا شدم؟
من مقصرم که عشقم ولم کرد و رفت با بهترین دوستم ریخت رو هم؟
بازم بگم¿
حالا من مقصرم یا خدا؟

شعار نیست حقیقته
تو کار خدا هیچ وقت شک نکن
شاید حکمتی بوده...
دوباره یه زندگی نو بساز
با یاد گذشته که کار درست نمیشه
مطمئن باش هیچ کدوم از این آدمای دور و برت کمتر از تو درد ندارن
باید کنار اومد با مشکلاتcheshmak

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده