امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

زندگی چیزی نیست که لب طاغچه ی عادت از یا من و تو برود،زندگی جاریست،سیب هست،ایمان هست،مهربانی هست
آری تا شقایق هست زندگی باید کرد.
Khansariha (56)
سلام ...

یکی بیاد و مردونگی کنه حتی خانوماش و آی دی ( یا همون کد شناسایی ) تمام بچه ها را یه جا جمع کنه تا همه را یه جا به لیست اضافه کنیم ، من 5 نفر را بیشتر ندارم.

شب همگی خوش
یا حق
راستی بیکس بگو تا ما هم داشته بشیموشن ( چی چی ؟؟؟ خودمم نمیدونم چی نوشتم شما فهمیدید ) بد نیست ، بالاخره آدم چارتا دوست خارجیم داشته باشه بد نیست ...

راستی برای احسان ، دادا ما هم خوشحال میشیم زنده با شما صحبت کنیم و چیز یادت بدیم آخه اگه بمیریم که نمیشه ، پس من از شما بسیار مشاق ترم تا به صورت زنده چت کنم.

دیگه راستی ندارم ، همین الان یه دفعه پیام داد پیام خصوصی داری ، چه باحال ببین احسان اینم به صورت زنده پیام میده.
--------------------
الحمد الله
--------------------
هاهاها توبه حتمن تو یکیرو تو بیلوکس میبینمت پوستتو میکنم بعدن میگم چرا داداشی

من 60 تا ادلیست داشتم الان هیچی ندارم42
خوشحالم که حال همه خوبه
---------
توبه من هر وقت پست هات رو میخونم یه احساس خوبی بهم دست میده4fvfcja
--------
بیکس خانوم من توی صف اول وایسودم با ماکسیمم (در پاسخ به توبه که میگه بابا انگلیش4fvfcja)انرژی
------------------------
کوروش جان مشکلی نداره عوض کردی آی دی رو خلاصه با هادی مانوس نیستی دیگه4fvfcja
----------------------------
پست های بقیه رو هم خوندم نمیدونم چرا یادم نیست چی بودن17
-------
با قرار 5 شنبه شب موافقین؟؟؟؟
هر کی موافقه دستا بالاKhansariha (48)
سلام به همه.

امیدوارم حال همه خوب باشه. بیکس خانوم اون جام طلا مال خودمه. میگی نه واستا ببین. cheshmak
کوروش جان ، اگرچه که همون هادی مانوس تره Smiley-face-cool-2 مرسی که یاد من بودی.
می شنومتون
5 شنبه شب برای من خوبه.
راستی یه تشکر ویژه می خوام بکنم از باران خانوم که حسابی وقت می ذاره و فکر می کنه واسه طرح های جدید. فقط خواستم بگم که فکر نکنی ما نمی فهمیم چقدر زحمت می کشی بی مزد و منت. خدا خودش اجرتو بده.
"نه" رو محکم بگو به نفس
اگه دردش رو تحمل کردی
چند لحظه بعد رو یه پله بالاتری
سلام
5 شنبه من نیستم چون اینجا عروسیه 317 Khansariha (48) Muscular 41 varzeshMuscular
ولی اگه همه میتونن قرار رو بذارین من دفعه بعد میام
الانم دارم فکر میکنم که چی بپوشم واسه عروسی 4fvfcja
چش منین 4fvfcja
فعلا...
سلام
التماس نکن جوس جام مال خودمه اگه می تونی بیا بگیر !!!! Khansariha (46)
بچه هایی که صف اول وایسادن پرچم گروه دست کیه ! من جام دستمه دستم پره پرچم گروه رو کی میگیره دستش !

بچه ها امروز رفتم یه جا مصاحبه واسه کار . البته یارو دکترای الکترونیک داشت حسابی پیشش کم آوردم کم بود آب بشم برم تو زمین از بی سوادی !17 ولی گفته شنبه خبرش رو بهم میده ! توروووووووووووووووخدا واسم دعا کنید خیلی دلم می خواد قبولم کنن Tears

پنج شنبه منم میام این دفعه قول مردونه می دم میامcheshmak سه تا هم که باشیم اشکال نداره خودش رومه دیگه . البته الان دیدم هیچی ایدی تو اد لیستم نیس هیچییییییییی !1744337bve7cd1t81
اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا
سلام بر بچه هاي گله گروه جنگجويان كانون ترک

خوبين ؟؟ خوشين ؟؟

ميدونم تا منو ميبينين اينجوري ميشين 1744337bve7cd1t81 ولي خب اين كنكور آدما پيـــــر ميكنه !! 4fvfcja

بچه ها اوضاع چطوره ؟؟ فكر كنم روبه راهه ؟؟ هست يا نه ؟؟
42

بي كس خانم اي بابا نگفتين رشته تون چيه ؟؟؟ فكر كنم هم رشته باشيم باهم شما هم برقی هستين ؟؟؟ 4fvfcja

من نيستم خوب ميتينگ مي زارينا / تو مسنجر بهتر نبود مي زاشتين ؟؟؟ من مي تونستم به نام خودم يه روم تشكيل بدم و هر كسي كه ميومد رو دعوت نامه براش بفرستم و ادش مي كردم ميومد تو اتاق !! اينجوري راحت تره ها !! Khansariha (48)

cheshmak
اد لیست من هم پاک شده بیکس
بچه ها کاش الان کسی بود که باهاش صحبت میکردم، دارم میترکم از درد
لعنت به این زندگی که این قدر منو تو تنهایی ،تنها گذشته
بی هیچ اغراقی آرزوی مرگ دارم.

رز زرد عزیز آفتاب از کدوم طرف در اومده اومدید این ورا؟
خداوندا بسه دیگه یا بکش منو یا خودم خودمو میکشم :smiley-yell: 13 Khansariha (56)
Brick 
سلام ميلاد جان

خوبي داداشي ؟؟ اي بابا گرفتاريم ديگه 4fvfcja مراقب باشين گرفتارش نشين !! haha

ميلاد جان آخه مشكلت چيه كه نمي توني تحمل كني ؟؟؟ چرا نمي توني به تعادل برسي ؟؟؟

راه هاي شكستتو ريشه كن كن !! 53258zu2qvp1d9v انشاالله موفق ميشي !!

cheshmak
دردم از شکست نیست رز عزیز از تنهایی هست، ت ن ه ا ی ی =تنهایی=ذره ذره آب شدن= به پوچی رسیدن= بی بند و باری و فراموش کردن خدا
مشکل من شکستن نیست بچه ها
تنهایی هست که ذره ذره منو آب کرده و به پوچی رسونده و بعد بی بند و بار کرده و تونسته خدا رو ازم بگیره
میلاد چند سالته؟
الان کار می کنی؟
منظورم اینه که شرایط ازدواج داری؟
شاید ازدواج گزینه خوبی برات باشه 53258zu2qvp1d9v
Wink 
ميلاد جان پناه ببر به امام زمان ( عج ) و خدا !! 53258zu2qvp1d9v

چه كسي بهتر از امام زمان ( عج ) تنهاييتو - جوونيتو - زندگيتو با امام زمان ( عج ) پر كن / باهاش درد دل كن / حرف بزن

كمكت مي كنه / آخ كه چه حالي داره Tears

يا مهدی ادركنی Tears
Brick 
ميلاد جان انشاالله درست ميشه !! 317

بچه ها قبول دارين كلا اعضا اين گروه بيشترشون رشته برق هستن !!؟؟ 4fvfcja

varzesh
باورتون میشه بگم هیچی ازش نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 13
از امام عصر
اینجا آمار بابا برقی ها رفته بالا Khansariha (46)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان