امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
امروز حسابی ورزش کردم
پاکم 303
[تصویر:  jangjooyan.png]
(1391 آبان 13، 12:39)رند نوشته است:

صدای بیل و کلنگ میاد تو کانون نکنه دارند دیوار تفکیک جنسیتی میسازند؟
:smiley-yell:

سلام و عرض ادب به دوستان.
اول من پاکم
دوم : به مدیران محترم و کسانی که به مدیران ارتباط دارن؟
داستان چیه ؟ چرا پیام خصوصی حذف شده؟
و نتیچه آن چه خواهد بود؟ ...........
اگه چند تا کتاب در رابطه با گروهای اجتماعی خونده باشیم ....جوابش ساده است.!!!
انشعاب

(1391 آبان 13، 2:36)َAlex نوشته است: اسمش تصمیمات روشن فکرانه هستش . .
Khansariha (56)
و اگه روشن فکریه اینه ...پس وای به حاله......................................
سلام بر رهروان راه پاکی53

خوبید برادرا؟ عید خوش گذشت؟ انشالله که باطن این اعیاد رو هم بهتر درک کنیم.

داداش الکس ارادت داریم میدونی که؟!

الحمدلله داداش سجاد رو هم بیشتر میبینیم در گروه خدایا شکر.

داداش حمید هم انشالله با دست پر برمیگرده ناراحت نیستم که نیست برای اینکه الان پیش امام رئوف هست خداکنه ما رو هم دعا کنند.

18 امین زیارت عاشورا هم همراه و به یاد کاروان محرم قرائت شد.

و همچنان پاک از 3 شهریور.
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  ec51f6eb240f.png]
salam pak
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
دروووووووووووووووووووووود

خسنه نباشید بروبچ

داداش حمید

خوش بگذره جیگر

داداش سجاد ممنونم ازت دستت درد نکنه
Khansariha (8)

ول کن اصلا این حرفا رو نوکرتم
Khansariha (18)

به قول حافظ میگه:

جنگ هفتاد و دو ملت ز سر عذر بنه

چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند
42

خب داداشا ما هم پاکیم
:tanks:

عزت زیاد
303

[تصویر:  05_blue.png]
کریم پاک می باشد!
۸ محرم

ان لم يکن لکم دين و کنتم لا تخافون المعاد، فکونوا احرارا في دنياکم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان303
دوستان یه سوال
مقدمه: من یه دوست دارم که تو 21/ 22سالگی تو دانشگاه با دختر خانمی اشنا شد و بعد هم ازدواج کرد. البته با کمک پدرش .چون وضعشون خوب بود. کاری نداریم . از حق نگذریم دوست من از بچه پولدار هایی که فقط پول باباشون رو خرج می کنن نیست و خودش از اول دبیرستان کار می کرد. البته تو مغازه باباش /
این موضوع برای 5 ساله پیشه و الان بچه داره . وقتی ازش پرسیدم که چرا زود ازداج کردی ؛ خندید و گفت : خب ازدواج یا بهتر بگم داشتن یه معشوقه ....آآآآآآآآآ چطور بگم ..معشوقه ی پاک ؛ رویای من از بچگی بوده. شاید اگه امکانش فراهم بود؛ 17سالگی یا شاید زودتر ازدواج می کردم. خیلی از فعالیت های من از نوجوانی در این راستا بوده. مثلا" کار کردن پیش بابام. در حالی که داداش بزرگم ای طور نبوده و نیست.
این موضوع منو به فکر بود که اولین باری که به قول دوستم به یه معشوقه پاک فکر کردم تو 16 سالگی بوده. به خاطر همین زیاد برای ازدواج مایه نمی زارم .
اول فکر کردم که شاید من مشکل دارم ...یعد فکر کردم این همه پسر مجرد هست ...پس اونا هم دیر به فکر افتادن . حالا خواستم بپرسم شما از چه سنی به یه معشوقه پاک فکر می کردین ؟؟؟!!!!!!!!!!! Khansariha (134)
سسسسسسسلام

به دوسنتای گلم

نبینم اینجا اینجور سوت و کور باشه درسته حمید خان نیست

اما مابقی دوستان هستن زودی بیاید ی خودی نشون بدید و میتونید به سوال سپهر پاک هم جواب بدیدSmiley-face-thumb

من زیاد تو ذهنم دنبال عشق پاک بودم شاید از سنین کم

اما جدی ترینش تو سن 19 سالگی بود که نزدیک محل کارم عاشق یکی شده بودم و حس هم میکردم اونم از من بدش نمیاد (با عرض پوزش چراغ سبز هم نشون میداد من پسر ساده ای بودم و متوجه نمیشدم)

فکرمیکردم برای من ساخته شده و مثل ی فرشته هست و ای کاش میشد مارو نشون کنن برای هم تا بزرگتر که شدیم ازدواج کنیم
و اتفاقاتی که رخ میداد هم باعث دامن زدن بهش میشد

مثل این که داداشم دقیقا اومد بالا سرشون خونه رهن کرد!

اونشب تو اوج آسمون بودم کلی خداروشکر که تمومه دیگه برای همیم

ی دوستمم (50 سالش بود) تو اون آپارتمان زندگی میکرد ازش دراره اون اطلاعات میگرفتم
حرف اول اسمشو پرسیدم و با چوب حرف اول اسمشو ساختم

که بعد از مدتی فهمیدم دوست پسر داره و رفتم از خود پسره پرسیدم باهم صنمی دارید گفت آره منم کشیدم کنار

بعدش اون کار دستیم که باچوب ساخته بودمو دادم به دوست صمیمیم اسم اونم علیرضا بود گفتم این باشه برای تو

قبلش ی عکس گرفتم بذارید بگردم

خب پیداش کردم (اینجا خونه همین دوست صمیمیم علیرضا هستش قبل اینکه بگم برای تو عکس گرفتم)

دو هفته وقت گذاشتم با دست درستش کردم با سمباده خالی بدون هیچ ابزاری

رسما خل شده بودما424fvfcja

[تصویر:  bsb35mmjxzx9n4eplf9q.jpg]

هیچ وقت جرات اینو نداشتم که با دختری دوست بشم (خداروشکر تا الانم دوست دختر نداشتم)

و در آخر اینکه متاسفانه نتونستم رو قولم بمونم برای کاروان عاشورا

رهرو عزیز ی سوال داشتم میتونی جواب بدی؟

من ختم 40 زیارت عاشورا هم اسم نوشته بودم اما تا 11 تاشو تونستم بخونم اگه از الان شروع کنم بقیشو بخونم حسابه؟53

راستی کسی از امید خبری نداره؟

نگرانشم ی هفته هست سر نزده کانون

تو مسنجرم براش آف گذاشتم جواب نداده

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سـلــام به همه Khansariha (8)
خوبید داداشای گل ؟
چاکر همه بچه های گل گلاب جنگجویان 303
اولا اومدم یه گزارش بدم از این صد روز ترک که چه اثرات مثبتی روی من داشته و کلا چی شد !
اولا من ترک رو از 28 تیر شروع کردم و 6 ام که 50 روزی هم از ماه رمضون میگذشت یک وسوسه شدیدی اومده بود سراغم ... راضی شده بودم خ.ا کنم چون فکر میکردم اگر نکنم ممکنه قبل از اذان مهتلم بشم و روزم بپره ... که یه دفعه به فکر افتاد یه سرچی بزنم تو نت .. اینجا رو پیدا کردم اومدم و عضو شدم و رفتم تو تاپیک اورژانس و چند صفحه ای رو خوندم و دیدم حالم خوب شده و هیچ وسوسه ای ندارم ... بعد از اون شروع کردم فعالبت تو کانون و تو این صد روز(از 28 مهر تا الان نمیدونم چند روز میشه) یک بار هم نرفتم سراغش Smiley-face-cool-2
با ترک خ.ا ترک بعضی چیز ها رو هم شروع کردم ...مثلا دیگه فیسبوک و ... نرفتم ... دیگه مثل سابق کنجکاوی بیش از حد نکردم ... نگاهم رو کنترل کردم و برای خودم دردسر درست نکردم ... این فرصت رو خیلی سخت بدست آوردم ولی این دفعه عمرا دیگه از دستش نمیدم :smiley-yell:4fvfcja
قبل از ترک حدودا هر 4 یا 5 روز یکبار باید اون کار رو میکردم 1276746pa51mbeg8j و مهتلم شدن هم زود به زود بود که اعصاب برام نزاشته بود ولی وقتی شروع کردم الان شده هر 15 روز یکبار(محتلم شدن رو میگما17) ... تو ماه رمضون هم یکبار هم مهتلم نشدم خودم هم خیلی تعجب کردم (برای اولین بار تو عمرم) البته موارد تفذیه ای رو خیلی رعایت میکنم شدیدا تاثیر داره
خلاصه که الان با اون موقع ها اصلا قابل مقایسه نیستمvarzesh ... دیگه اون طوری سر کلاس نمیشینم مثل این کسایی که چیزی نمفهمن همین طوری نگاه کنم 17 ... الان هرچی استاد میگه درجا میره تو کلم 41 ... خیلی تاثیر داره خ.ا تو فکر آدم ...خ.ا کاملا مغز رو پوک میکنه نمیدونم براتون پیش اومده یا نه ولی برا من پیش اومده یه جمله 2 خطی رو یک ساعت طول بکشه حفظ کنمTears
مورد دیگه کمر درد و کلا درد های مفصلی هست که اصلا ازش خبری نیست ـش Khansariha (48)
مورد بعدی انزال زود رس هست ... انزال زود رس به خاطر اینکه ما تو اون دوران زود به زود این کارو میکردیم و بدن هم عادت داره که نهایتا 5 دقیقه ارزا بشه Tears ...این مورد باعث خیلی از طلاق ها هست چون نمیشه با همسر آمیزش موفقت آمیز کرد و همسر ارزا نشه یعنی هیچی wacko2 .... البته من تست نکردم که طود انزالیم درست شده یا نه ولی فکر کنم وقتی یک سال بگذره از ترک درمان میشه اینم cheshmak

خُب تقریبا همه موارد رو گفتم ... آها این مورد معنوی هم هست که از همه بیشتر تو من تقویت شده ...

داداش رند گل گلاب
سلام برادر رند پر انرژی که چند روز دیگه جشن صد روزگی ـشهvarzesh317
تو هم بعد از رد کردن صد روز بیا یه همچین گزارشی بده بچه ها و من استفاده کنیم Khansariha (46)cheshmak
سپهر جان
سلام سپهر جان خوبی برادر ؟303
این حرف کاملا درست و صحیح ـه برادر ... به نظرم اگر کسی به بلوغ فکری برسه و بتونه مسئولیست یک نفر دیگه هم به دوش بکشه باید ازدواج کنه ... به گفته رسول اکرم نباید هیچ زن و مرد مسلمانی تنها بمونن ...یعنی غیر مسائل جنسی زن و مرد به هم دیگه نیاز دارن و با هم هستن که تکمیل میشن
من خودم اگر سد سربازی جلوم نبود احتمالا تا آخر سال ازدواج میکردم ... من خودم از 17 سالگی کسی رو در نظر داشتم و تا همین الان هم در نظر دارم 4fvfcja:tanks:
عشق پاک رو خوب اومدی همین دیشبی داشتم بهش فکر میکردم که یه عشق پاک و مقدس چه قدر میتونه خوب باشه 53258zu2qvp1d9v

داداش علیرضا
سلام خوبی برادر ؟Khansariha (18)
ناراحن نباش علیرضا جان ... همین روزا یک عشق پام نصیبت خواهد شد ... انشالله خدا برات یک همسر قسمت کنه هم وزن و همشخصیت خودت چشم گوش بسته و آفتاب مهتاب نیدیده 424fvfcja
از شناختی که ازت دارم میدونم که وقتی شروع کنی دیگه واینمیسیcheshmak ایشالله این بار ترک تا روز ازدواج Khansariha (46)

و برداران دیگر از جمله
سجاد،قدر،رهرو،میلاد،نمیدانم،الکس،اسنایپر،نادم،رهایی 59،آمور،امید،رامین،و همه که جا انداختم امیدوارم حالشون خوب باشه و گرفتار نباشن و بیان یه پستی هم بدنcheshmak
داداش حمید خان گل گلاب هم دلمون براش خیلی تنگ شده نیست سوت کوره کل کانون 53
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
سلام ... 303

علیرضا

خیلی آقایی خیلی بزرگواری و من خیلی شرمندم! 1276746pa51mbeg8j

یاد روزایی افتادم که دستم رو گرفتی ... روزایی که پشت سر هم زیر 10 روز میشکستم

ولی حالا چی

من انقدر کوچیکم که نمیتونم کمک بزرگی برات باشم ...Tears

فقط میگم که خیلی ناراحت شدم

و

یادت بیار اون یک سالی رو که پاک بودی ...

میدونم شرایط عوض شده ولی میشه برگشت به همون حال و هوا

تلاش بیشتری میخواد ولی شدنیهSmiley-face-thumb

برای همین یه تیکه پاراگراف هم ببخش

من واقعا در حد راهنمایی نیستم :s:

در ضمن منم برای امید آف گذاشتم ولی خبری نیست ... امیدوارم هر چی زودتر برگردهSmiley-face-thumb

یا علی53
هیچی ...
نرسیدم به محرم

متاسفم

شاید یه روز منم ترک کامل کردم

امیدوارم دیر نشده باشه

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام سلام سلام

خسته نباشید
303

بابا بزرگ چی شده نازنین الهی قربونت برم نبینمت
Khansariha (18)Tears

داداش مرد ممنونم ازت نوکرتم خیلی با حالی چشم اگه عمری بود در خدمتیم

داداش کریم ارادت
Khansariha (18)

داداشی ستارت کو؟
1744337bve7cd1t81

داداش حمید هم که پیچونده رفته عشق و حال
4fvfcja[size=l

فعلا بدرودKhansariha (8)
[تصویر:  05_blue.png]
(1391 آبان 15، 12:48)مـَرد نوشته است: خلاصه که الان با اون موقع ها اصلا قابل مقایسه نیستمvarzesh ... دیگه اون طوری سر کلاس نمیشینم مثل این کسایی که چیزی نمفهمن همین طوری نگاه کنم 17 ... الان هرچی استاد میگه درجا میره تو کلم 41 ... خیلی تاثیر داره خ.ا تو فکر آدم ...خ.ا کاملا مغز رو پوک میکنه نمیدونم براتون پیش اومده یا نه ولی برا من پیش اومده یه جمله 2 خطی رو یک ساعت طول بکشه حفظ کنمTears
سلام دوستان خوبم.
اول ممنون بخاطر پاسخ هاتون.
و بعد ...
من به این موضوعی که مرد توضیح داد ایمان دارم. منه احمق131313 به خاطر همین ارشد رو ول کردم اومدم سربازی. یه زمانی روزی 7/8ساعت درس می خوندم ولی الان 20 دقیقه مطالعه ازاد می کنم اعصاب م خرد میشه. البته با آلان که کمتر ش کردم و دارم ترک می کنم بهتر شدم .البته تا حدودی .
راستی پاکم.
سلام به جنگجوان دوست داشتنیKhansariha (18)

مرد عزیز واقعا ممنونم ازت که تجربه این صد روزتو گفتی بزنم به تخته امیدوارم که همیشه پاک بمونی و شیطان اگ از در غرور وارد شد و خواست مغرورت کنه با پشت دستی بزنی تو دهنشKhansariha (18)

منم راستش دوباره هوای این سرم زد که امتحان کنم دوباره هوای پاکی زده به سرم317

ممنونم از دعای خوبت :4:

سعید ان برعکس اون روز تو منو کمک کردی چرا و چطور بماند53

الانم حسابی روحیه وانگیزه دادی دمت گرم خدا از بزرگی کمت نکنه

و درباره امیدم داییش نگرانشم امیدوارم سالم سلامت باشه خیلی دوست داشتنیه1276746pa51mbeg8j

پشتکار عزیز منم مثل تو اما امروز دوباره استارت زدم

راستی بچه ها یک روزه پاکمKhansariha (18)

سجاد عزیز تو هم بیا کنار ما

بابا بزرگ اومده و میگه یک روزه که پاکهKhansariha (18)

اسنیپر عزیز آره خداییش جای خالی خیلیا حس میشه

حمید قدر میلاد امید و...

برای نرفتن سمت محرک ها باید کنترل ذهن و کنترل نگاه رو با هم داشته باشیKhansariha (18)

رند عزیز هیچی نشده باتری سمعکم تموم شده برای اینه4fvfcja

ان شاء الله که ی نفر میاد

اما مطمئن باش اون قراره به تو تکیه کنه و تو هم به خدا تکیه کن

تو هم که مثل مایی

میگم تورو به مسابقه دعوت میکنم سر کنترل نگاه Smiley-face-cool-2

الکس خان امیدوارم که همیشه پاک بمونید و موفق باشید

باز دمت گرم سپهر پاک که روزی 20 دقه مطالعه رو داری

و میتونی از الان استارتو بزنی هنوز دیر نیست

و

رهرو عزیز امروز دیده نشده1276746pa51mbeg8j

ی دنیا ممنونم ازتونKhansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
امروزم شكر خدا با پاكي گذشتvarzesh
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان