امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1391 آذر 7، 23:44)mahdi1993 نوشته است: سلااااااااام
من یه سوال دارم[تصویر:  l.gif]

دقیقا چه زمانی میگن خودراضایی انجام شده؟؟؟
من توی ترکم...
اما یه کم مایع غلیظ ازم خارج شد ولی سریع بیخیال شدم
آیا خودارضایی محسوب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
برای اطمینان به رساله و مرجعتون رجوع کنید، اماتا جایی که من یادم خروج هرنوع مایعی از

بدن اگر با لذت باشه همین حکم خ.ا داره.. یعنی همین با دست یا هر حالت دیگه بدنت تحریک

بشه و یه مایعی خارج بشه حکم جنب داره.

برای اطمینان حتما به رساله و مرجعت رجوع کن.

یاعلی

[تصویر:  Untitled_1.png]
(1391 آذر 7، 19:27)َAlex نوشته است:
نقل قول: سلام من الان سه هفته هست توی ترکم. سوالی دارم سوزش مجاری ادراری و وجود مایع ... در ادرار طبیعی هست ؟ راهکار سراغ ندارید
با سلام و تبریک به خاطر اراده ی آهنین .

این سوزش مجاری از چه زمانی شروع شده ؟ سرماخوردگی ندارید ؟ این رو از این جهت میپرسم که سرماخوردگی میتونه باعث این اتفاق بشه و بعد از چند روز باید برطرف بشه . البته این سوزش اگه خیلی طولانی مدت هست میتونه از علائم سنگ کلیه باشه که باید به سرعت به پزشک متخصص مراجعه کرد .

و در مورد وجود مایع .... در ادرار ، آیا قبل از ادرار ، تحریک نشده بودید ؟ یا در معرض مطالب و یا تصاویر تحریک کننده قرار نگرفته بودید ؟

نقل قول: پاک

یکی یه جشن ساده هم برام نگرفت[تصویر:  c.gif]

تعهد کنندگان

زندگی

مجاهدین

متعهدین
اینم چهارتا تا اسم جدید[تصویر:  c.gif]
سلام عزیزم . حالت خوبه ؟ مطمئنی کسی جشن ساده هم برات نگرفته ؟ خب من همین الان تازه رسیدم . اگه بودم زود تر شروع میکردم !!!! بیا با این شکلک جدیده شروع کنیم :22: :ep: Khansariha (18)317 :22:317Khansariha (46)535353535353 یک دنیا بهت تبریک میگم به خاطر پاکیت . ( نکنه انتظار داری بیام وسط ؟؟؟ 4chsmu1 ) 41Khansariha (48)317

سلام بر همه . حال شما ها خوبه ؟

حمید خان کجایی عزیزم ؟ من معذرت میخوام که مجبور شدم یه دفعه برم . یادم اومد کلی کار برا انجام دادن داشتم و باید سریع خودم رو آماده میکردم که برم یه جایی . 1276746pa51mbeg8j

خودت خوبی ؟ اصل حالت چه طوره ؟ :22:

سلام.توی خواب مخصوصا دم صبح ها همیشه آلتم نعوذ میکنه چیکار کنم دست خودم نیست
[تصویر:  05_blue.png]
آقا شاهپسند سلام

سوال آخر شما رو اتفاقا من هم میخواستم بپرسم، من هم همین حالت چند روزه برام رخ میده، توی یکی از تاپیک ها

(گروه همگانی) چند شب پیش گفتم که فکر میکنم آقایون معمولا بعد از بیدار شدن از خواب wacko2 اینجوری میشن و اگر زیاد تو

رختخواب بمونن ممکن شیطون گولشون بزن..

من حس میکنم عادی باشه چون چندجا تحقیق کردم دیدم اونا هم همینطوری بودند.

(1391 آذر 7، 23:42)mahdi1993 نوشته است: سلااااااااام
من یه سوال دارم1276746pa51mbeg8j

دقیقا چه زمانی میگن خودراضایی انجام شده؟؟؟
من توی ترکم...
اما یه کم مایع غلیظ ازم خارج شد ولی سریع بیخیال شدم
آیا خودارضایی محسوب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام ، جواب شما این هست که نه خود ارضایی اتفاق نیافتاده ، در این مواقع سعی کنین بلافاصله ادرار کنین تا این مایع کامل دفع بشه نشانه های منی سه چیز هست : مایه چسبنده که بی اراده خارج میشه دوم بعد از خارج شدن احساسا سستی به شما دست میده و همراه با شهوت بیرون میاد . ولی این مایع که شما میگین قبل از رسیدن به اوج در بدن در صورتی که دست بردارین ساخته میشه ، که برای جلوگیری از مشکل باید زود با ادرار سعی کنین دفعش کنین .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام به دوستان گلمKhansariha (18)

امیدوارم که حالتون خوب باشه

53

نقل قول: سلام.امروز به طرز خیلی بدی شکوندم.
نه یه بار بلکه دو بار
دوباره جایی که دوست نداشتم این اتفاق بیفته
خدا تو هم که دیگه با من نیستی پس من حرفای دلمو به کی بگم؟؟؟؟؟[font=sans-serif]

اراده عزیز خدا اگه ی لحظه با ما نباشه اوضاعمون خیلی بیریخت میشه گاهی ما پشتمونو به خدا میکنیم و میگیم خدارو نمیبینم و به حرفای من گوش نمیده برای خودم هم بارها پیش اومده این موضوع اما الان میخوام عیمو بکنم اونقدر پررو بازی در بیارم به درگاه خدا که بلاخره راهم بده

با اینکه میدونم اگه ی قدم بردارم سمت خدا اون دو قدم برمیداره

یادته اون زمان که اسمت هلپ می بود روز های پاکی پشت سر هم رد میکردی؟

اون موقع عامل موفقیتت چی بود؟

عمو سعید یادمه بهم گفته بود برای دوباره موفق شدنت باید به اون روشی برگردی که باعث موفقیتت شده بود

دوستان امروز آخرین روز مسابقه همگانی هست

هرکی جایزه شو میخواد بره اونجا اعلام وضعیت کنهclapping

و به زودی ی نظر سنجی راه اندازی میکنم برای اسم جدید گروهSmiley-face-thumb

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام.
اقاي شاهپسند و اقاي اسمان وابي،
نعوظ صبحگاهي كاملا طبيعي هست.حتي يك مستند من درباره ،خواب ، مي ديدم ك مي گفت در مرحله سوم خواب اكثرا رخ مي ده.ك علتش كاملا معلوم نيست.فقط يك نكته سعي نكنيد اين نعوظ را از بين ببريد يا ب زور پنهان كنيد ك عواقب بدي داره.....

راستي اقا ابوالفضل
درباره مايع در ادرار و شايد گاهي صبح افراد از خواب بيدار شند و ببينند بدون روياي جنسي دچار انزال شدند علتش اينه.
دو تا غده ب نام وزيكول سمينال بين روده(در واقع مخرج) و مثانه وجود داره.حالا موقع صبح اگر روده پر باشه و مثانه هم پر باشه ب اين غده فشار وارد مي شه.اين غده مواد قندي مايع مني را تامين مي كنه. ب دليل اين فشار انزال رخ مي ده.
احتمال مي دم اگر موقع ادرار هم خيلي فشار بياريد همين اتفاق رخ بده....
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
(1391 آذر 8، 7:39)Alireza 68 نوشته است:

با اینکه میدونم اگه ی قدم بردارم سمت خدا اون دو قدم برمیداره

فکر کنم اگه یه قدم ما برداریم خدا ده قدم دوان دوان برمی دارهcheshmak

خودش دنبال بهونه می گرده که ببخشه.

راستی چرا این سوالو از خودتون نمی پرسین؟من کی هستم؟

شما یه بار بپرسین بعد ببینین چی می شه؟اون وقت می فهمین که وسوسه ها چقدر مغرضانه بوده.خوب شیطون نفسمون رو از خودمون بهتر می شناسه چون چند هزار ساله که باهامون سرکار داره.اگه می خوایم بزنیم تو کلش اولین کار اینه که خودمون رو بشناسیم.÷س اولین سوال:من کی هستم.یکی از خودش بپرسه.ای خدااااااااااااااااا چرا کسی گوش نمی کنه؟:smiley-yell:1276746pa51mbeg8j:13:13

این شکلک گریه کجاست؟1276746pa51mbeg8j

یه سر بیاین تاپیک خودسازی که من سرپرستش هستم.اونجا یه پست دارم(ارسال#4) که توسط مجتبی منتقل شده اونو بخونید. خیلی چیزا براتون روشن می شه نامردین اگه نخونین.!!!

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام.
خوبيد؟ خوشيد؟
تايم استراحت گفتم يك سر ب داداشاي خوبم بزنم.
دوستان براي اسم گروه ب نظرم ب چند نكته توجه شه بد نيست؛
اسم بايد ب طور خلاصه هدف گروه را بيان كنه.
دوم يك جوري بيانگر ويژگي گروه باشه.
و سوم خود اسم بايد انرژيش + ياشه..
منم يك اسم يشنهاد مي دم.
راه پاكي.يا رهروان پاكي (يكچيزي تو همين مايه ها،)

البته نظر من بود .
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سلام
من اومدم تو گروه شما

[تصویر:  05_blue.png]
(1391 آذر 8، 12:33)sinful نوشته است: سلام
من اومدم تو گروه شما
سلامsinful عزیز خوش اومدی
ان شاء الله که بتونی یه ضرب بری برا پاکی ابدی.317:22:
از همه دوستان ممنونمSmiley-happy114
سلام
53اقا ابوالفضل53 در مورد اينكه گفته بودي يه پزشك خود ارضا بهتره يه علاف پاكه به نظر من اصلا دو تا موضوع جداست
هميشه شنيدم راه ترك خود ارضايي برنامه داشتن هست يعني علاف نبودن
تجربهم به من ميگه تلاش برا خود ارضايي نكردن وقتي مشغول درس خوندن هستي خيلي كمتر وقتت و ميگيره نسبت به اين كه خود ارضايي كني بشيني درست رو بخونم
يا علي
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
نقل قول: انقد سر خودتو با درس گرم کن که فکر خ.ا به سرت نیاد... اگر اومد سریع خ.ا کن بشین سر درست نذار وقتتو بگیره(نه خودش نه ترکش) منظورم اینه حتی واسه خ.ا هم برنامه ریزی کن ... میدونم سخته ولی هدف تو بزرگتره... به هدفت فک کن... به این که میخوای یه پزشک درستکار بشی
ابولفضل جون داداش نگو این حرفو 1276746pa51mbeg8j
یکی از دوستای من رفته بود پیش یک دکتر(بنده خدا به این سن رسیده بود خ.ا نکرده بود) و خیلی زود به زود محتلم میشد
این دکتر احمق گفته بود برو تو حمام و مالش بده آلت ـت رو ... اینم بنده خدا فکر کرده پیش خودش دکتر ـه و یه چیز میفهمه رفته بود این کارو کرده بود و الانم خیلی راحت میگه وقتی دکتر گفته اشکال نداره !17
البته من خودم پیش یک دکتر رفتم بهم گفت این که زود به زود مهتلم میشی نشون از سالم بودن و داشتن قوه زیاد ـه 4chsmu142
یعنی مشکلی نداره
خب چه دلیلی داره ما خ.ا کنیم وقتی تو سیستم بدن ـمون یک چیزی گذاشتن برای محتلم شدن ؟
اگر خ.ا مشکلی نداشت مطمئن باشید حرام نمیشد
همین طور که میگین ایستاده ادرار نکنید و مسائل دیگه ...
این شکلی بهونه درست میکنیم برای خودمون که از زیرش در بریم
ترک کردن هم روش داره ... نمیشه یک دفعه گذاشت کنار چون یک نیاز جنسی ـه که برای خدمون ساختیم و هیچ جوره نمیشه گذاشت کنار یک دفعه مگر با برنامه ریزی
مثلا یک فردی هست قبلا 3 روز یک بار 2 بار خ.ا میکرده
این فرد باید آروم آروم شروع کنه کم کنه خ.ا رو نه اینکه یک دفعه بگه آقا من دیگه خ.ا نمیکنم از این تاریخ بعد روز سوم میشکنه !
باید با برنامه پیش رفت حساب شده ... من خودم به این روش رفتم بعد از این همه آزمون خطا و صد البته کلی رعایت کردن تا یه مقدار جواب گرفتم
خ.ا شدیدا افت تحصیلی میاره ... دلیلش اینکه از لحاظ روحی شما رو آزار میده
اگر کافر ترین افراد هم باشن بعد از خ.ا یه حس فوق العاده بد دارن و پشیمون
حالا ما که بچه مسلمونیم بماند
آره دیگه همین خیلی حرف زدم ... 42
آها راستی در مورد اسم گروه
این که همای رحمت نکته خیلی مهمه+ اینکه اسم خیلی معنوی نباشه ...
من خودم بیشتر مد نظرم یک اسم فارسی(یعنی ریشه عربی نداشته باشه) هست
من اسم پیمان هم پیش نهاد میدم
گروه پیــمان (عهد بستن)
و اینکه یکم شسکت زیاد شده بین بچه ها 1276746pa51mbeg8j
آقا اورژانسی میشید بیایید همین تاپیک بگید(اون ور نرفتید هم نرفتید)
و اینکه جان من به این سایت های خاک برسری نرید :smiley-yell:4chsmu1
این شکلک من کو wacko2
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
[quote='abolfazl.tgh' pid='217273' dateline='1354116187']
[quote='sinful' pid='217215' dateline='1354093412']
سلام
من اومدم تو گروه شما
[/quote]

تازیخ ثبت نام: تیر 89
عنوان کاربری: تازه نفس! 1744337bve7cd1t81
لا مصب چه نفسی داری..! Kool
[/quote]

Smiley-happy114

احتمالا دونده افریقایی چیزی هست.از اون ماراتون هاشSmiley-happy114
[quote='مـَرد' pid='217240' dateline='1354106235']
[quote]
و اینکه یکم شسکت زیاد شده بین بچه ها 1276746pa51mbeg8j

[/quote]

سوتی گرفتمSmiley-happy114

چقد آواتارت نازه Smiley-happy114

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام دوستانKhansariha (18)

نظر سنجی برای اسم گروه ایجاد شدKhansariha (18)

یک هفته هم فرصت گذاشتمclapping

اسم گروه به بیشترین رای تغییر پیدا میکنه53

حامیان عزیز منتظر گزارشهاتون توی تالار کارگاه هستیمKhansariha (18)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام5353

حالتون خوب؟ من که خیلی خوبم..

آقا اومدم خبر بدم، امشب آخرین شب مسابقه کنترل ذهن گروه همگانی

میخوام بگم داداشتون نذاشت جلو دخترا با کمک خدا کم بیاریم! امتیاز مسابقات رو کامل گرفتم317

تشویقم نمیکنید:22::22:

دم جنگجویان و بچه هاش گرم

یاعلی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان