امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1391 دي 12، 9:51)مـَرد نوشته است: امیر حسین جون چی کار کنیم دیگه ehteram4fvfcja
فکر نکنم کسی باشه تو دنیا اندازه من زده باشه جدول :-/4fvfcja

حقیقتش قبل تو ، من با خواب های 3 شب پشت سر هم (سه گانه هام4fvfcja) رکورد دار بودم!4fvfcja
اومدی رکورد منو زدی4fvfcja
ولی دست بالای دست بسیار است!4fvfcjaبالاخره یکی هم پیدا میشه که رکورد تو رو بزنه4fvfcja

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام

مرد من برات نگرانم.

شیطون خیلی بهت نفوذ داره.یعنی این که تنها بشی راحت وسوست می کنه.سعی کن هر روز تا جایی که می تونی قرآن بخونی.تمام همتت رو بزار برای این که نمازات رو اول وقت و در صورت توانایی در مسجد بخونی.

این جدولا همش کار شیطونه.نفوذ می کنه به روحت و برات صحنه سازی می کنه.بزار برات یه حادثه واقعی که برام تو خواب اتفاق افتاد برات بگم.من داشتم خواب می دیدم که شیطون صحنه سازی کرده بود یه دفعه نمی دونم چی شد به طرف مقابلم گفتم بگو" قل اعوذ برب الناس" یه دفعه طوری که احساس کردم وحشت کرده و متعجب ترسیده نگام کرد و گفت چی ؟ چهرش یکم زشت شد.بعد دوباره بهش گفتم بگو" قل اعوذ برب الناس" انگار می خواستم امتحانش کنم.چشات روز بد نبینه هیچی نگفت و ناگهان چهرش شد اینهو شیطون های فیلم های ترسناک هالیوودی حتی از اون هم وحشتناک تر یه دفعه از خواب پریدم و مثل این که بختک افتاده باشه روم و به زحمت می تونستم ذکری یا چیزی بگم به هر زحمتی بود سوره ناس و فقل رو خوندم و بلند شدم و رفتم تو اتاق های دیگه.این ماجرا ماله حدودا یه هفته پیشه.
قبل خواب اینو بگو

الهُِمَّ اٍِنّی اعوذُ بٍکَ مٍنَ الاٍحتلام وَ مٍن سوءٍ الاحلام و مٍن اَیََّتَلاعَبَ بٍیَ الشَّیطانُ فی الیَقظَتٍ و المَنام

من قبل خواب سعی می کنم همیشه بگم.و خدا رو شکر مدتی هست که محتلم نمی شم.

سعی کن خودتو با قرآن بیشتر ارتباط بدی بالاخره خدا یه بار هم دستت رو می گیره.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
من نمی فهمم مگه احتلام بده یا شیطانیه ؟ 17

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
دوستان این گفتگوی من با پاسخ گوی آنلاین مسائل اعتقادی در سایت آیت الله مکارم شیرازی پیرامون موضوع اختلام شبانه و نفوذ شیطان است :

ah: سلام علیکم

makaremonline: سلام عليکم
makaremonline: به بخش اعتقادی سایت خوش آمديد

ah: با تشکّر از زحماتتان
ah: آیا احتلام شبانه و خواب های شبانه که موجب احتلام می شوند از جانب شیطان هستند ؟

makaremonline: شيطان در آن دخيل مي تواند باشد

ah: آیا کثرت احتلام به معنای نفوذ شیطان در شخص است ؟

makaremonline: دليل نمي شود
makaremonline: آداب هنگام خواب را رعايت فرمائيد

ah: لطفا این آداب را ذکر بفرمایید

makaremonline: http://makarem.ir/websites/farsi/compila...i=188&s=ct
makaremonline: لينک را ببينيد

ah: ممنون
ah: و یک سوال دیگر
ah: آیا این مطلب که شیطان در خواب های منتهی به احتلام می تواند دخیل باشد ، این دخالت از نوع دخالت خاص در این نوع خواب هاست یا دخالت عام در هر نوع خوابی است؟

makaremonline: دخالت در قوه ي وهميه فقط

ah: ممنون از پاسخ گوییتان
ah: در پناه حق
ah: یا علی

makaremonline: موفق و مويد باشيد
makaremonline: يا علي

سلام

ممنون امیر حسین از مطلب خوبت

اونجا که گفته دخالت در قوه ی وهمیه منظور همون نفوزیه که داره از همون جا هم وسوسه رو شروع می کنه.از تصورات.از تصویرهای تحریک کننده ای که قبلا دیده .قوه ی وهمیه فضیلتی کلی دارد به نام عدالت که اگر این فضیلت رو کسب کنیم فکر کنم دیگه تو خواب از این چیزا خبری نباشه انشالله.

البته شاید در مورد نفوذ شیطون زیاده روی کردم.ولی می شه گفت اون از تصورات گذشته تحریک آمیز در خواب و بیداری استفاده می کنه برای ارضا شدن در خواب.

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

سلاااااااااااااااااام

امروز خیلی خوشحالم

چرا ؟ چون اسنایپرررررررررررررررررررر.............Khansariha (46)

آفرین اسنایپر این خیلی عالیههههه تو امروز از پس وسوسه بر اومدی Khansariha (48)

این پست رو اینجا میزارم تا همه موفقیت تو و خوشحالی منو ببینvarzesh

حالا یه گام جلو تر بزار و به خودت اعتماد به نفس و امید بیشتر بده.cheshmak

واقعا هر چیزی لیاقت نداره بهش نگاه کنیم.اره واقعا خسته شدیم از هر جایی بودن .این دفعه می خوایم سمت خدا باشیم.واقعا چیزی مثل سلامت موندن نفس لذت بخش نیست. تو نشون دادی که می تونی مقابلش وایسی.تو نشون دادی که می تونی پاک بمونی.تو امروز خیلی چزا رو به همه از جمله خودت ثابت کردی.هیچ وقت هم فکر نکن که با هر بار تصمیم به ترک شکست می خوری .هر شروعی ممکنه منجر به پیروزی بشه.شاید این پاکیت نقطه ی آغاز رهاییت باشه.تو امروز واقعا رو سفیدم کردی.دل منو شاد کردی خدا دلت رو شاد کنه.خدایا شکرت.از این به بعد هم هر وقت که وسوسه اومد سراغت بزن در رو الفرار.چون یوسف که بهتر از ما بود فرار کرد تکلیف ما هم مشخصه.تو باید به این پاکی ادامه بدی.این دفعه جدی باش مرد. تو توانایش رو داری تو می تونی.من راجب توانایی تو یقین دارم.همین طور به پاکی ادامه بدی اتفاقای خوبی برات میوفته.خوش به حالت دل امام زمان رو شادی کردی امروز.دعای خیرش بدرقه ی راهت باشه.هر وقت دیدی محیط آلودست ازش فرار کن چنان که از شیر درنده فرار می کنی.نگاهت رو کنترل کن.عمر آدم اونقدر کوتاهه که نمی ارزه در حقارت گناه و کوچکی وسعت روح بمونه.باید برای سرای آخرتمون کاری کنیم .شعاجت واقعی زمانیه که آدم بتونه از اعماق مشکلات به زندگی لبخند به زنه یعنی کاری که تو امروز کردی مرد شجاع.زندگی دقیقا به ما اون چیزی رو می ده که دنبالشیم تو امروز پاکی خواستی و زندگی اونو بهت داد.فردا ها هم باز پاکی بخواه تا بهت بده.به همین روند رو به رشد ادامه بده .اگه اندیشه های نا امید کننده گذشته رو عوض کنیسرنوشتت عوض می شه.کاری که امروز کردی و سرنوشت امروزت عوض شد.واقعا دانستن کافی نیست باید آدم به دانستش عمل کنه و این کاری بوده که امروز کردی.بهت افتخار می کنم. تو یه مرد شجاعی.ببین تولد مرگ اجتناب ناپذیرن بیا با هم فاصله ی این دو رو با پاکی زندگی کنیم.امروز نشون دادی توانای هات رو قبلا دست کم گرفته بودی.سعی کن از این به بعد هدف روشنی رو برای خودت ترسیم کنی چون آدم وقتی که هدف روشنی داشته باشه احساس روشنی بهش دست می ده.هر واقعه ای در حقیقت اول به صورت رویا بوده تو رویا داشتی که امروز پاک بمونی و بهش جامه عمل پوشوندی.تو نشون دادی از قدرت انتخاب برخورداری پس حالا که می تونی انتخاب کنیبیا پاکی و سلامتی رو برای روز های آینده انتخاب کن.اعتقادت رو راجب خودت بهبود ببخش چون که اعتقادات ما اعمال و افکار و احساسات ما رو شکل می دن.با هر تصمیمی که می گیری تغییر تازه ای در زندگی آغار می کنه و تو امروز با تصمیم درستت تغییر درستی رو امروز ایجاد کردی هر چه این تصمیم های درست ادامه داشت باشه بیشتر تغییر خوب ایجاد می کنی.تو امروز یه پاکی به قلب و روحت اضافه کردی .پس بیا روز به روز بیشتر و بیشترش کن.تمام کسانی که یه زمانی موفق شدن باور داشتن که می تونن موفق بشن پس بیا باور کن که می تونی دلیل آشکارش پاکیه امروز توهه.

آرزوی قلبی من پاکی همیشگی شماستKhansariha (48)

سلام
جنكجويان شد رهروان
په ما شمشير و قمه هامونو چي كينيم حالا
دلم تنگه واسه همتون بچه ها
امتحان نميزاره بيام
وگرنه در خدمتتون بودم
يه ماه ديگه ما هم ميايم

راستس من ميخام پيام خصوصي بدم
چه كارايي ميكنين بعضي وفتا بابا بزرگ اينو چرا بستيد لا اقل زنونه مردونش ميكردين
سهيل و حميد و اميد و رامين و خودتو اميرحسين و رند و پشتكار و بقيه ميخوام تك تك حالشونو بپرسم دلم تنگيده
اي خدا

يكي بياد ديگه شانس من همه غيب شدنTears
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بابا بزرگ يك حالي ازت بگيرم
نامرد هستي و نمياي يه خبري بگيري آنلايني و نميگي كجا بودي حامي مني تو مثلا خدا به دادت برسه مگه گيرم نيفتي
وايسا نوبت منم ميشه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام سینر جان

خوبی ان شاالله ؟Khansariha (18)

چه خبرا ؟

اوضاع و احوالت چطوره؟

سلام سینر جان
عزیزم...دلبندم
کجا بودی این مدت
نمیگی ما دلمون از برگ اوکالیپتوس هم نازکتره4fvfcja
چه خبرا ؟ چیکار میکنی؟

پیام خصوصی که ...هوتوتو
جنگجویان هم ...هوتوتو
الان رهروان هستیم4fvfcja
امضاتم عوض کن پسر

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام دوستان303

یه دو تا حدیث میزارم

امیدوارم همه استفاده کنیم

پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم:
إنَّ الشَّيطانَ لَيَجري مِنِ ابنِ آدَمَ مَجرَى الدَّمِ، فَضَيِّقوا مَجارِيَهُ بِالجوعِ؛

شيطان در درون آدمی‏زاده به سان خون، جريان م‏يابد. گذرگاه‏هاى او را با گرسنگى، تنگ كنيد.

---
برای اسیر کردن نفس و در هم شکستن عادت(خودار...)یاری کننده ی خوبی است. (امام علی علیه السلام)

من فردا می خوام برای پاک موندن کامل روزه بگیرم .

کی پایست که منو همراهی کنه؟Khansariha (48)

سلام.
چي بگم از كجا بگم؟
دردمو با كيا بگم؟
دو شب (يني ديشب و شب قبلش) تو خواب به طور غيرارادي خ.ا كردم.
يني من الان پاكم يا شكستم؟
دلم ميخواد هرچي از دهنم در مياد به اين شيطون لعنتي بگم.
خو يكي نيست بگه لعنتي تو نميتوني تو بيداري منو وادار به خ.ا كني و ارادمو ازم بگيري مياي تو خواب اين كارو ميكني؟
اين چه وضعشه؟
كم از خ.ا بدم مياد كه بخوام در 2 شب 2 بار خ.ا كنم اونم غيرارادي؟
پاك قاتي كردم.

يادم مياد روزايي رو كه اگه 2 بار در روز خ.ا نمي كردم روزم شب نميشد.
الان طوري شده با اين كه ميدونم غيرارادي بوده و به خواست خودمم نبوده باز ايطوري به هم ريختم.
خيلي با اون وختا فرق كردم.
خدا كنه همه مون كاملا از شرش چه تو خواب و چه تو بيداري راحت بشيم.

داداش سينر از برگشتت خوشحال شدم.
آره ديگه... نظرسنجي گذاشتيم رهروان انتخاب شد. البته من خودم به چيز ديگه اي راي دادم.
شمشير و اينا رو نگه دار يه موقع لازم ميشه.
مام دلمون واست تنگ بود.
آخ گفتي: امتحان نگو بلا بگو. من كه نزديك يه ماهه درگير امتحانام و تا آخر اين ماهم ادامه داره.
پ خ تعطيل شد. خبر نداري؟
جاش پ ع اومد.

Best wishes!
[تصویر:  05_blue.png]
سلام.
ديروز شكستم امروز پاكم.(امروز رفتم حموم يك ساعت ونيم طول كشيد و پاك موندم....)
شاد باشيد
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
اگه هشیار نبودی گناهی بر تو نیست اسنایپر جانcheshmak

منم خدا رو شکر یه 6 7 روزی هستن اون شکلی نشدم cheshmak
گوش شیطون کر:smiley-yell:
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان