امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1391 بهمن 29، 0:20)SentiMental نوشته است: سلام به دوستان جدید . خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم و دوست دارم برای همیشه ترک کنم . دوست دارم از مشکلاتم بگم و دوستان کمکم کنن و از تجربیات همه استفاده کنم و بیشتر باهاتون آشنا بشم .
25سالمه - دانشجوی رشته کامپیوتر که کلی از بقیه دوستام عقب هستم و انگار تازه از خواب بیدار شدم و به آینده فکر میکنم !!! من تا سن 20 سالگی فوتبال به صورت حرفه ای تو لیگ دسته سوم بازی میکردم و به خاطر مشکلاتی که داشتم ورزشو گذاشتم کنار و کم و بیش واسه خودم ورزش میکنم
از سن 17 سالگی این کار کثیفو انجام میدم و خیلی تو این سالها احساس تنهایی و ضعف میکردم . آدمی خجالتی - کم رو - لاغر اندام با صورتی لاغر13-بی حوصله - کم حافظه - زود رنج - کم طاقت - کم خواب و تقریبا بیخواب و بدون خواب منظم - و . . . هستم .
آیا کسی این مشکلاتی که من دارم رو داشته ؟ آیا امیدی هست که دوباره بتونم به خودم امیدوار شم و به مشکلاتم غلبه کنم ؟

2سالی هست که با دختری آشنا شدم و قراره با هم ازدواج کنیم ولی بعد خدمت رفتنم . مشکل دیگم اینه که هر موقع کنارم میشینه و دست منو میگیره زود تحریک میشم و ناخودآگاه آب غلیظی ازم خارج میشه و من همش فکر میکنم زود انزال و زود تحریک میشم و این خیلی برام دردناکه و انگار دنیا رو سرم خراب شده . کسی از دوستان چنین مشکلی داشته ؟
آیا امکان داره بعدها این مساله مشکل ساز بشه برام ؟
آهان اینم خواستم بگم آخرین باری که خ.ا کردم 20 بهمن بوده و تا الان پاک پاکم و ارادم هر روز داره بیشتر و بیشتر میشه .
بیشترین روز که دووم آوردم 27 روز بوده .
ایندفعه میخوام واسه همیشه بزارمش کنار . . .

سلام عزیز 303خوش اومدی امیدت به خدا باشه ..اکثر این مشکلات مال این کار خیلی بده 13منم تازه اومدم اینجا 6 روزه4fvfcja -21 سالمه تقریبا مث من زیاد این کارو کردی داداشت برات بگه که کانون خیلی منم ذوق زده کرده خیلی انگیزه دارم بیا مسابقه 10 روزه حتما البته فکر کنم اومدیKhansariha (46)
بچه های اینجا خیلی هاشون تونستن ترک کنن ما هم میتونیم این مشکلات هم به امید خدا با رفتن به سوی پاکی حتما حل میشن چون همش مال این کار کثیفه که اینجوری میشه
داداشت بهت بگه ک قوی باش و برو جلو ینی با هم میریم Khansariha (18)جلو یا الله یا علی clapping317فقط قوی باش قوی به امید به خدا
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

سپاس شده توسط
آقا فقط یکی بهم بگه آیا با ترک خ.ا این مشکلات من کم کم رفع میشه ؟!!!!! آدمی خجالتی - کم رو - لاغر اندام با صورتی لاغر[تصویر:  q.gif]-بی حوصله - کم حافظه - زود رنج - کم طاقت - کم خواب و تقریبا بیخواب و بدون خواب منظم - و . . . هستم .
آیا کسی این مشکلاتی که من دارم رو داشته ؟ آیا امیدی هست که دوباره بتونم به خودم امیدوار شم و به مشکلاتم غلبه کنم ؟
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
shekastam
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
shekastam
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
Big Grin 
من می خام عضو این گروه باشم***********53
[تصویر:  siapPi_300.jpg]

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSBwUiyNXLwL0mVOkRZMub...tpoAh6MLOw]
همیشه فکرت مثبت باشه
چرا؟؟؟؟؟
چون اگه فکرمثبت باشه
رفتار/عادت/سرشت/سرنوشت
مون هم مثبت میشه خودبه خود
پس همیشه مواظب ذهن وافکارمون باشیم
رفقا
53
برا اینکه بخدا نزدیک بشی یه صلوات ازته دلت بفرس
53
53
(1391 بهمن 29، 15:49)amirvenhary نوشته است: من می خام عضو این گروه باشم***********53

خوش آمدی داداش اما این دونکته رو فراموش مکن
1تو این گروه تنبلی وکسالت وبیحوصلگی نداریم
2ناامیدی ازدرگاه خدا بزدگترین گناهه وتواین گروه ناامیدی معنا نداره

ما رهروانیم و حالاحالاها قهرمان
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
(1391 بهمن 29، 16:08)abtin نوشته است:
(1391 بهمن 29، 15:49)amirvenhary نوشته است: من می خام عضو این گروه باشم***********53

خوش آمدی داداش اما این دونکته رو فراموش مکن
1تو این گروه تنبلی وکسالت وبیحوصلگی نداریم
2ناامیدی ازدرگاه خدا بزدگترین گناهه وتواین گروه ناامیدی معنا نداره

ما رهروانیم و حالاحالاها قهرمان

راست میگه داداش باید محکم محکم باشی و دیوار ها رو همه با کله بری توشون برداریشون13
شوخی کردم داداش خوش اومدی
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه

سلام من عضو جدید این گروهم
ایشالا که بشه بترکونیم
317317317
You'll always be in my life

Even if I'm not in your life

Because you're in my memory

[تصویر:  05_blue.png]
سلام
به اعضای جدید خوشامد میگمKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48) امیدوارم بتونیم بهم کمک کنیم 535353
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
بچه هايي كه تو طرح آسمون آبي شركت نكردن ، لطفا اسمشون رو وارد كنن ، تا شروع كنيم چندتا حركت بزنيم تو گروه ، پرچمو بالا ببريم 4fvfcja

به اميد پاكي همتون 53

فرشاد جان و ديگر رفقا خوش امديد 53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
Khansariha (18)

سلام ب گل پسرای کانونی

حالتون خوب؟ آقا الوعده وفا، 10 نفر شدیم فکر نکنم کسی دیگه بیاد

خب من تاپیک مصاحبه با دوستان رو بررسی کردم و متوجه شدم ک کل پست هاش 93 تاس

ک حدود 46 یا 47 تا پستش اسپم بود42

حدودا نفری 5 تا پست به هر نفرمون میرسه

یکم اجازه بدید فکر کنم ک توی خلاصه ها چیا رو بذاریم بهتر، میام مطرحش میکنم ک نظراتتون رو بگید

و انشاالله بعد از اون برای هر فرد 5 تا پست مشخصی رو معرفی میکنم

تا خلاصش کنه

خدا خیرتون بده

یاعلی

[تصویر:  Untitled_1.png]
40شب40حدیث

راست ترین سخن کتاب خداوبهترین داستان ها قران است
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام به گروه یکه تاز رهروان پاکی 303
خوش آمد گویی هم دارم به امیرحسین و فرشاد عزیز. [تصویر:  15.gif]

یه نکته ای بود که مدتیه تو ذهنمه. گفتم امشب بهتون بگم. clapping
برای من که به شخصه خیلی کارساز بوده. cheshmak

آدم تو این مسیر ترک، بعضی وقتا یه جوری میشه که میخواد خراب کنه... 1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

تو این جور مواقع خیلی خوبه که زود به اهدافمون فکر کنیم و یه جور دیگه بشیم... varzeshMuscular317

اینجا بحث مدیریت مطرح هست که نباید بذاریم حال اونجوری بر ما غلبه کنه... 1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

بلکه باید در سریع ترین زمان ممکن و با تغییر نوع نگاهمون، وضعمون رو به حالت اینجوری تبدیل کنیم... varzeshMuscular317

حالا چه نتیجه ای میگیریم؟
من که خودم نفهمیدم چی گفتم. ولی کلا میخواستم یه چیز خوبی بگم؛ اگه فهمیدید به منم بگید. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
اتفاقا داداش آرمین عالی گفتینKhansariha (18)41 دقیقا با تمام بدنم حسش کردن 1276746pa51mbeg8j
خیلی هم بجا و خوب گفتی این حالت اونجوری خیلی ناکسه:smiley-yell: باید همیشه اینجوریSmiley-face-cool-2 باشیم وزیادم در مورد این مطلب خ -ا 13تو خودمون نریم چون ممکنه خراب کنیم خدایـــــــــــــ نکردهSmiley-happy114

یه حسی بهم میگه که میخاد شکستام سریالی بشه
حالم بده
من چند ماهه خ.ا نکردم بیشتر شکستام از توع دیگست از نوع تسلیم شدن در مقابل وسوسه هاست از چند ماهه قبل این شکستها رو هم نداشتم اما باز دارم گند میزنم بعد از چند ماه خیلی شکننده شدم راحت قافیه رو میبازم دارم بعد چند ماه مثله قبلنا میشم و تسلیم میشم.خ.ا نکردم اما این کارایی که من میکنم دست کمی از اون نداره قبلنا که اینجور میشدم اعلام شکست میکردم الانم شکستم یه شکست واقعی.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان