امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

داداش اشکم  در اومد 
فدات داداش خیلی مردی  حتما روزه میگیرم خیلی هم خوبه 53

آبتین جان بهت تبریک میگم ان شا الله یه میلیارد روزه بشی Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

داداش ممنونتم ولی خوآهشن کسی به من تبریک نگه
چون من وداداش محسنم 0 روزه ایم یعنی از اول محسن بزن بریم
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
قربونت داداش خیلی مردی
باید بری سی روزه اونوقت واسه اومدن پیشت منم بیشتر  تلاش میکنم

یا علی داداش من خوبم بهت قول دادم که تکرار نمیشه از فردا هم میبینی چجوری  دوباره متولد میشم
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه

باشه داداشی پس منتظرتما بدو بیاممتظرتم
درضمن شیطان پاتو از کفش بچه های رهروان بکش بیرون وگرنه من ومجتبی ومحسن چنان بلای سرت بیاریم که.....
اعوذبالله من الشیطان الرجیم

استغفرالله ربی واتوبه الیه
وبه توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم
بچه ها آواتار من چجوره؟
میخوام اینبار با این عکس شروع کنم

همه ی عکسا رو با موبایل خودم میگیرم با این حال بدک نیست  آره؟:rolleyes:

محشر پسر
مثل خودتو اراده اهنین بیست
البته محسن باید دقت کنی تو انتخاب رفقات وتمامسایتهای اینترنتی که استفاده میکنی وخیلی چیزای دیگه
راستی اگه لایق بذونی میخام باهات یه رفیق وداداش. بشم
یه رود خونه تو بهار که شاخه های خشک درختای کنارش روشو میپوشونن
اون قسمت چندین آبشار پشت سر همه که من از یکیشون عکس گرفتم
البته تو عکس بزرگش خیلی بهتر معلومه و کیفیت دوربینم پایینه
تو شهر خودمونه

داداش آبتین من کوچیکتم
ت بحث انتخاب دوست هم باید بگم که داداش شما تو یه راهی هستی که هر کسی
نمیتونه بیاد و تجربه کنه اینو این یعنی اگه محسن لایق باشه آبتین دوستش میشهKhansariha (8)

خب محسن خان موافقی یکم جو عوض کنیم
رفقاي عزيزم ...!
بحثاي دونفره رو بذارين براي پ پ ..!
ممنونم

53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
پست صفحه قبليم يكم طولاني شد ..اين رو اضافه نكردم ...

نقل قول:
وَ مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاس جَمِيعاً

و هر كس انسانى را از مرگ رهائى بخشد چنان است كه گوئى همه مردم را زنده كرده است

سوره المائدة آیه

همه ما ميدونيم خ.ا  جداي ِ از عوارضي كه در ما بوجود مياره ... غير مستقيم باعث بوجود امدن رفتار ها و افكار  ناپسند ديگه هم ميشه ...فرضا يكيش .. حس تنفر از اداماي ديگه اس ..!

خوب وقتي ما شروع به ترك ميكنيم ..صرفا نبايد هدفمون ترك خ.ا باشه ... هدفمون بايد بهبود بخشيدن به همه جنبه هايي بدي هست كه در ما بوجود اومده 

خوب بيايين يكم اين حس تنفر رو از بين ببريم ....

بانك اهدا كنندگان سلول هاي بنيادي... نجات يك زندگي  : با هدف یافتن دهنده سازگار برای پیوند آن دسته از بیماران نیازمندی که فاقد دهنده سازگار در خويشاوندان خود می‌باشند راه اندازی شده است

ثبتنام انلاين http://iscdp.tums.ac.ir/

اهداي عضو ، اهداي زندگي :  با هدف كمك به بيماران پيوند اعضای با تمركز بر پيوند قلب و ريه تاسيس گرديد .

ثبتنام و دريافت كارت رسمي http://ehda.ir/
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
 سپاس شده توسط
یکی از آشنا های ما به خاطر نبودن سلول های هم ترکیب با خونش مجبوره 100 میلیون خرج کنه که از خارج بیارن ... هرچند خون هم بدن ملت میفروشن به کشور های دیگه 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
وا دو روز نبودما چقدر پست؟!!! :-|

آقا ما پاکیم :-)

اینقدر سرم شلوغه که وقت سر خاروندن ندارم
با بچه های مدرسمون تاتر کار می کنیم
واسه کنکور خر میزنم

اصلا نمی فهمم که زمان چجوری رد میشه

داداش پشتکار ایشالا مشکلات شما هم حل میشه.به نظرم اگه دنبال کار می گردی یه سری به این سایت کار یابی بزنی و رزنونمه ی خودتو براشون بفرستی بد نباشه.

داداش محسن خیلی خوش حالم که بعد از شکستم اینقدر با انرژی هستی.فقط مراقب باش که این انرژیو کنترول کنی.از این باب که باعث سرد شدن وجدانت نشه و از اون طرف از بین نره که به نا امیدی بیفتی.

بچه ها برام خیلی دعا کنید :-(

یا علی
53
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

سلام به همه دوستان و داداشای گل ، امیدوارم که خوب و خوش باشین .
من دیروز و امروز متاسفانه روزای بدی داشتم . خیلی با انگیزه و با روحیه و امیدوار داشتم جلو میرفتم ، ولی دیروز واقعا نفهمیدم چی شد  ، یه دفعه وسوسه های شدیدی افتاد به جونم و تا به خودم بیام دیدم شکسته ام . روحیه و اعصابم به کلی به هم ریخت و داغون شدم  چون اصلا فکرشو نمیکردم اینطوری بشه و همین حال داغون امروزم رو هم خراب کرد . ولی دیگه خودمو جم وجور کردم و به این نتیجه رسیدم که سرکوفت زدن به خود و از دست دادن روحیه و آه وناله و زاری کردن دردی رو دوا نمیکنه هیچ وضع رو بدتر هم میکنه . باید دوباره بلند شد و دست از تلاش نکشید و از شکست ها درس گرفت . باید بیشتر حواسم رو جمع کنم و دیگه سهل انگاری نکنم .
واقعا هر کی گفته خوب گفته که پاکی سخت بدست میاد و راحت از دست میره . به همین خاطره که ارزشمنده ، باید مراقبش بود و قدرشو دونست
هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست و هیچ ذکر عملی ،بالاتر از ترک معصیت(عارف بزرگ آیت الله بهجت)

دانایان با عمل زندگی میکنند نه با اندیشه عمل [تصویر:  05_blue.png]
آره دوست عزیز منم متاسفانه بعد از 14 روز پاکی خراب کردم ولی به امید خدا از
امروز دوباره شروع میکنم و همه چی رو بر میگردونم سرجاش و دیگه تکرار نمیکنم
درسته که بعد اون همه انرژی یدفه گرفتار وسوسه شدیم ولی این نکته رو نباید فراموش کنیم که برای رسیدن به پاکی بعد از برگشتن نباید حتی یه لحظه شک کرد و سر برگردوند
به امید پاکی برای همه

من و داداش آزاد از امروز روزای خوبمونو  شروع میکنیم بقه دوستان هم ادامه میدن قوی و محکم به امید خدا

(1391 اسفند 7، 0:03)آزاد نوشته است: سلام به همه دوستان و داداشای گل ، امیدوارم که خوب و خوش باشین .
من دیروز و امروز متاسفانه روزای بدی داشتم . خیلی با انگیزه و با روحیه و امیدوار داشتم جلو میرفتم ، ولی دیروز واقعا نفهمیدم چی شد  ، یه دفعه وسوسه های شدیدی افتاد به جونم و تا به خودم بیام دیدم شکسته ام . روحیه و اعصابم به کلی به هم ریخت و داغون شدم  چون اصلا فکرشو نمیکردم اینطوری بشه و همین حال داغون امروزم رو هم خراب کرد . ولی دیگه خودمو جم وجور کردم و به این نتیجه رسیدم که سرکوفت زدن به خود و از دست دادن روحیه و آه وناله و زاری کردن دردی رو دوا نمیکنه هیچ وضع رو بدتر هم میکنه . باید دوباره بلند شد و دست از تلاش نکشید و از شکست ها درس گرفت . باید بیشتر حواسم رو جمع کنم و دیگه سهل انگاری نکنم .
واقعا هر کی گفته خوب گفته که پاکی سخت بدست میاد و راحت از دست میره . به همین خاطره که ارزشمنده ، باید مراقبش بود و قدرشو دونست

سلام داداش آزاد گل 303

همه ی حرفا رو خودت زدی و جای حرفی نیست...
شما بهتر از من میدونی...
فقط من یه چیز میگم...

آدم وقتی تجربه ی چند روز بد رو پیدا میکنه، 2 تا کار میتونه بکنه:

1- یکی این که این تجربه ی روزای بد رو بچینیم دورمون و این قدر ادامه بدیم تا خودمون رو مدفون کنیم و پایین و پایین تر بریم؛ طوری که خودمون رو هر روز ناامید و ناامیدتر کنیم؛ طوری که شاید کمتر کسی بتونه نجاتمون بده...

2- یا اینکه همین تجربه ی روزای بد رو روی هم تلنبار کنیم و در نهایت پامونو روی اون همه تلنبار بذاریم و بالا بریم تا از همون تلنبارهای به ظاهر ساده و بی ارزش و بی مصرف، یه قله ی بلند بسازیم. چیزی که برامون روزی یه رؤیای دست نیافتنی بود. اون زمانه که از روزهای بدمون فقط یه خاطره میمونه؛ خاطره ای که زیر پامونه و خودش علت رسیدن به قله است...

تمام بحث، سر این دو انتخابه...
داداش گلم، انتخابش با خودمونه. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان