امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

خب دوستان این دوروزم به پاکی سپری شد ، امیدوارم بتونم تا آخرش برم و شرمنده دوستان نباشم
مواظب خوبی هاتون باشید ، Khansariha (8)
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 تير 21، 15:47)بی تاب نوشته است: سلام رفقا
آقا شما نظری ؛ همفکری ای، تجریه ای ، ایده ای ، چیزی دارین به ما کمک کنین
بگین خودتون بودین جای من چی کار می کردین، ممنون رفقا [sub]303[/sub]
راحت باشین، نظر واقعی تون رو می خوام، مماشات نکنین بی زحمت تو نظر دادن، اصلاً ناراحت نمی شم

والا یه موقعیت کاری برام پیش اومده
توی وزارت ...
کار دولتیه ، ولی حقوق اش بیشتر از حد معموله !!! شاید همه بگن خوبه ، ولی خدایی اش هرچی تحقیق کردم
دارن برای کار کمی این حقوق رو می دن
یه جورایی یعنی پول یامفت ، ینی پولی که براش زحمت کمی می کشی ، ینی پولی که بخاطر مسائل عقدیتی و سیاسی می گیری نه به خاطر کار مهندسی !
البته پارتی ندارم برای پذیرش، که از اون لحاظ عذاب وجدان بگیرم
این موضوع خیلی رو مخمه ! از یک طرف ، چون برا من که کم و بیش دنبال کارم ، یه جورایی فرصته عالی ای ، از یک طرف برای من که خیلی اهل تلاشم و دویدن و تجربه و یاد گرفتن چیز جدید و پول در ازای تلاش گرفتن ، یه ذره شبهه داره ، چند تا دوست هم دارم اونجا ، ولی اونا هم همین رو می گن ، می گن پول بابت کاری می دن که اصلاً اونقدر ها نمی ارزه ، فقط چون عقیدتی سیاسی براشون مهمه انقدر می دن
من راستش نمی خوام از اول زندگی پولم شبهه داشته باشه

سلام به همه برو بچه ها ، آخه رفیق من!میدونی چه فرصتی برات پیش اومده قدرشو نمیدونی؟ داداش این روزا زندگی به پول بنده، دو روز دیگه ازدواج میکنی باید حقوق درست حسابی داشته باشی یا نه؟ در ضمن تو این مملکت آدمای زیادی دارن پول مفت میگیرن، در ضمن اگه لیاقتشو نداشتی این موقعیت برات پیش نمیومد
ره آسمان درون است...  53
داداش بی تاب برو حتما ..
اگه بخوای به این قضایا اینجوری نگاه کنی که نمیشه ...
این یه فرصت عالی برات عالیه برات ...
کار دولتی ، حقوق بالا ، استرس و حجم کاری کم ..این ارزوی هرکسیه ...
هیچ تناقضی نداره با این که تو اهل تلاشی  و ...
بلکه یه زمان اضافی هم برات فراهم میکنه که دنبال اون چیزایی که دوست داری هم بری  ...

من که میگم حتما برو رفیق
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
راستی سلام مجدد به همه ، چند روزه که پاکم و تا اخر ماه پاک میمونم، ولی نمیدونم چرا این چند رو اعصاب درست حسابی ندارم تازه بدن درد هم دارم، فک کنم مال پاک بودنه، فعلا...
ره آسمان درون است...  53
بگین خودتون بودین جای من چی کار می کردین، ممنون رفقا  [sub]303[/sub]
راحت باشین، نظر واقعی تون رو می خوام، مماشات نکنین بی زحمت تو نظر دادن، اصلاً ناراحت نمی شم

توی وزارت ...
کار دولتیه ، ولی حقوق اش بیشتر از حد معموله !!! شاید همه بگن خوبه ، ولی خدایی اش هرچی تحقیق کردم
یه جورایی یعنی پول یامفت ، ینی پولی که براش زحمت کمی می کشی ، ینی پولی که بخاطر مسائل عقدیتی و سیاسی می گیری نه به خاطر کار مهندسی !
این موضوع خیلی رو مخمه ! از یک طرف ، چون برا من که کم و بیش دنبال کارم ، یه جورایی فرصته عالی ای ، از یک طرف برای من که خیلی اهل تلاشم و دویدن و تجربه و یاد گرفتن چیز جدید و پول در ازای تلاش گرفتن ، یه ذره شبهه داره ، چند تا دوست هم دارم اونجا ، ولی اونا هم همین رو می گن ، می گن پول بابت کاری می دن که اصلاً اونقدر ها نمی ارزه ، فقط چون عقیدتی سیاسی براشون مهمه انقدر می دن
اگه اونجا به همه همین قدر حقوق میدن دیگه فک نکنم شبهه  داشته باشه بی تاب جان..
[تصویر:  MuALi.png]
بی تاب عزیز میتونی تو یه کار خیر شریک بشی و بخشی از پولت رو اونجا هزینه کنی
خیلی هم ثواب داره و خدا هم ازت راضی
البته اگه تو پولی که بهت میدن شبه ای نباشه
حتما برو از دستش نده

بگین خودتون بودین جای من چی کار می کردین، ممنون رفقا [sub]303[/sub]

توی وزارت ...
بی تاب اگه یه سر بری سایت مراجع بهتره
مکارم دو روزه جواب می ده
حرف همه متین اما مسله حساسیه
در کل حلاله چون سبب استحکام بلاد اسلامه

من بودم میرفتم
اما دلیل بر صحت کار نی
از مرجع بپرس
سلام

از مرجعت بپرس ببین چی میگه.تنها

داش حمید خان ،باید مرجع داشته باشی،وگرنه اعمالت باطل هست،

همین غسل کردن هم مرجع میگه وگرنه چرا غسل می کنی،مثل این میمونه که بخای ازدواج کنی بدون خطبه و یا صیغه محرمیت!

امام معصوم مرجع اصلیه،احکام هم از معصومین گرفته شده،حالا که امام غایب هست،باید بری سراغ روایت کنندگان احادیث اهل بیت،

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1392 تير 21، 16:13)Sniper3 نوشته است: سلام دوستان303

اخيرا گاهي اوقات يك احساسي برام پيش مياد كه مثلا نكنه من تو مسابقه اشتباه اعلام وضعيت كرده باشم (مخصوصا جديدا كه مسابقه پيچيده تر شده) و اين باعث مشغول شدن فكرم ميشه و آخرش هم نااميدي و شكست...
و يك چيز اينكه وقتي يكي از برنامه ها خوب پيش نره مثلا فكر شكست بياد تو ذهن سريع نااميد ميشم و گاها منجر به شكست ميشه.

ميخواستم ببينم از دوستان اگر كسي ميتونه لطفا كمكم كنه.

ببخشيد وقتتونو گرفتم.Khansariha (18)
ممنونKhansariha (8)
سلام بر اسنایپر عزیز303

داداش وقتی هدف پاکی برای رضای خدا باشه

دیگه نباید رو اعلام وضعیت یا تعداد روزا اینقد حساس بشی

مهم پاک بودنه

و اون پیشرفتی که نسبت به قبل در خودت احساس میکنی

دیگه تعداد روز، زیاذ فرقی نمیکنه

در ضمن این ماه رمضون بهترین فرصته که این باور رو در خودت ایجاد کنی که میتونی ترک کنی

ساده ازش نگذر

دروووود بی کران

نه خسته برو بچ
Khansariha (18)
چه خبرا؟303

خدمتتون عرض کنم

با وجود وسوسه های توپ و گردن کلفت و از اون خوبا Kool

ما همچنان مقاومت کرده و جبهه رو خالی نکردیمKool

روحیه

عالیهvarzesh

روحیه

عالیه317

شعر رو هم مینویسم حال کنم42

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Khansariha (8)
سلام بر همگی303

نماز و روزه هاتون قبول باشه 53

خدمتتون عرض کنم که یه حامی جدید داریم 317
این حامی تفنگ به دوش ایستاده اگه کسی خطایی انجام بده به ضررش تموم میشه 4fvfcja
خلاصه باید خیلی مواظب باشین
و کسی نیست جز سهیل عزیر317
البته خودش پیشکسوته و قبلا هم تو این مقام فعالیت داشته 4fvfcja
سهیل جان برات ارزوی موفقیت داریم تو ترک و حامی بودن 
و هم تو امتحان ارشد که در پیش داری53

توی وزارت ...
سلام بی تاب جان
به نظر من موقعیت کاری خوبی برات پیش اومده حتما برو لااقل اگه نمیری بگو من به جات برم4fvfcja
ما هم خدا رو شکر 4 روز هست که پاکیمMuscular
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

ممنون از تک تک رفقای گلم، 
اینکه دیر جواب دادم ، حدای ناکرده دلیل بر بی اعتنایی نبوده
دلیلش اینه که کلاً زیاد اهل تحلیل کردنم، یه جورایی وسوای فکری برای اینکه چه جوری حرف بزنم !
دست تک تک شما رفقا درد نکنه، به حق صاحب این ماه ایشاا... حاجت های قشنگتون روا شه رفقا

303مخلص داش Amoor ، داهاش گلم، من خودم رو اتفاقاً می شناسم ، می دونم اگه برم تو زندگی همه چی یادم میره، واسه همینم می گم بذا از همین اولش جلو خودمو بگیرم اگه غلط باشه، ولی ممنون که نظرت رو شنیدم مرد...
303داش مجتبی گل، راست می گی برادر ، فرصت عالی ای، اصن واسه همینه که این موضوع داره دیوونم می کنه بس که روی اعصابمه، خدا کنه توی روند ترکم خللی ایجاد نکنه، اما اینکه بری اونجا، چیز زیادی یاد نگیری و حقوق بگیری ، قاعدتاً رزومه مطلوبی هم در آینده نخواهی داشت، آخه تو روحیات من پیشرفت خیلی مهمه، البت می دونم دو روز دیگه ازدواج و این حرفا امکان داره این حرفای خوشگل رو از یادم ببره....

303داش سهیل جون، اتفاقاً دقیقاً همین جوره ، گویا به همه دارن حقوق زیاد می دن، اتفاقاً اینکه تخصص و مهارت براشون توفیر نمی کنه به نظرم دقیقاً بدتره ، البت جسارت نکنماااا، ممنونم ازت گلم

303داش میلاد عزیز، خیلی شبیه حرفای خودمه به بقیه 1 ، ولی راستش جنس خرابه خودم رو می شناسم، می دونم برم توش و اگر غلط باشه دیگه کار سخته که جلوی نفسم بایستم...

303مخلص داش جوان گل هم هستم، خیلی خیلی ممنون، مرجع بنده هم ایشون هستند، اینکه هم نظرت رو گفتی هم یه نکته تو اینکه باید از مرجع پرسید ، واقعاً تشکر می کنم برادر گلم

303از شما هم ویژه ممنونم داش احسان، ما مخلص شماییم، حیف که توی جای مناسبی همدیگر رو پیدا کردیم و نمی شه خیلی زیاد توضیح داد و .... ، والّا اینجا قابل شما رو نداره برادر، ممنون از نظرت

تقریباً تا اواخر رمضون وقت دارم عقب بندازم برای جواب دادن بهشون، به توصیه داش جوان حتماً از مرجع هم می پرسم،
راستی اینکه تو مصاحبه عقیدتی و سیاسی یکی بهتون بگه، بعد از استخدام، محل زندگی و حتی همسرتون (!!!) رو ما باید تایید کنیم (کلاً شرایط خاص برای زندگی)، و اینکه یه فرصتایی برای ادامه تحصیل داشته باشم(ممتازی)، ولی اونا می گن فکر ادامه تحصیل رو بذارش کنار، با این توجیه که تو هرچی اینجا می خوای هست، ادامه تحصیل می خوای چیکار!
بازم روی همین نظرها هستین؟

رفقا شرمنده تیکه تیکه گفتم، ببخشید که اینا رو الان گفتم، اولیش همون بود، این دو تا هم هستند، اینا رو بار اول احتمالاً فقط بابت این نگفتم که می ترسیدم زیاد توضیح بدم، ولی الان به دلایلی مشکلی با توضیح این ها ندارم، بازم خیلی ممونم از همه این رفقایی که نظر دادن53535353535353
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

توی وزارت ...
سلام
من اگه جای تو بودم می رفتم

خب اون چیزی که می گی درست

ولی هر چی اضافه می گیری به قول خودت تو راه های خیر خرج کن
اینجوری حلال میشه
نمیشه؟

مثلا می تونی با پول هایی که به قول خودت اضافه هست
جهیزیه درست کنی بدی خیریه مسجد محلتون واسه عروس داماد هایی که پول ندارن ...

یا به کمیته امداد کمک کنی
و هزار جور کار دیگه

اصلا شما برو مدرسه بساز

حقوق همه همینجوره دیگه
مگه معصومین این کارا رو نمی کردن؟

شهدا می رفتن بنایی می کردن بعد پولشو می رفتن مناطق محروم خرج می کردن

بسم الله
فرصت خوبی گیرت اومده ، از دست نده

ضمنا اونجایی هم که کار می کنی سعی کن تمام تلاشتو انجام بدی
موفق باشی
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1392 تير 21، 16:13)Sniper3 نوشته است: سلام دوستان303

اخيرا گاهي اوقات يك احساسي برام پيش مياد كه مثلا نكنه من تو مسابقه اشتباه اعلام وضعيت كرده باشم (مخصوصا جديدا كه مسابقه پيچيده تر شده) و اين باعث مشغول شدن فكرم ميشه و آخرش هم نااميدي و شكست...
و يك چيز اينكه وقتي يكي از برنامه ها خوب پيش نره مثلا فكر شكست بياد تو ذهن سريع نااميد ميشم و گاها منجر به شكست ميشه.

ميخواستم ببينم از دوستان اگر كسي ميتونه لطفا كمكم كنه.

ببخشيد وقتتونو گرفتم.Khansariha (18)
ممنونKhansariha (8)
سلام داداش گلم..Khansariha (18)
ببیین..من اصن میگم واسه شروع کردن اصلن فکرشو نکنن..
اصلن فراموشش کن..انگار همچین کاری وجود نداره..انگار که ما اینجاییم که واسه مشکلات زندگی بهم روحیه بدیم..
واسه اعلام وضعیت هم که مشکل نداره..آقا فوقش چند روز اول پاک گذرونده بشه اصن..ما میخوایم انقدر پاکیو زیااد و زیاااد و زیادترش کنیم که دیگه اصلن اون کار بی معنی بشه واسمونو به پاکی اولیمون برگردیم..
و تازه حالا دیگه تو ماه رمضونی موارد مسابقه راحت تر انجام میشه و روزای پاک که دیگه روز خوبه..1.. ولی منم حواسم به اعلام وضعیت هات هست تو مسابقه..اصلن نگران نباش..بهش هم فکر نکن..cheshmak
منتظرم بترکونیااا..clapping..Khansariha (8)
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان