امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

317 تولدت مبارک باشه سینا جان 317
سلام به همه ی دوستان عزیزم
دوستون دارم و به یادتون هستم.
دوستان سلام.
امروز 10 روزه که پاکم و درضمن خیلی هم احساس شادابی و خوشحالی میکنم. 317
داشتم به این فکر میکردم اگه این ده روز بشه 365 چی میشه؟!!
فکر کنم مثل یه موشک برم فضاMuscular
پس اگه سرانگشتی حساب کنم تا 365 روز فقط 355 روز دیگه مونده.
راستی آقا سینا تولدت مبارک! 317317

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
از خدا بخواهیم مرگ ما مرگی باشه که خود اون مرگ هم باعث روسفیدی ما بشه.
انشاالله...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه
به سلامتی با امروز شد 6 روز
یه تقویم ساده درست کردم و پرینت گرفتم و دارم روزایی که پاک هستم رو روش با رنگ قرمز نشون میزارم
ایشالا که همشون قرمز بشن
برام دعا کنید
آواتورم رو هم عوض می کنم ، چشم
خدایا کمکم کن
Brick 
دوباره سلام 4fvfcja

dr30na جان خوبی ؟؟

milad.1988 خان جان عزیز بیشتر بهمون سر بزن - دلم تنگته داداشی Tears خیلی دیر به دیر می یای - چرا ؟؟

hossein-gh جان خوشحالم که 10 روزه پاکه پاکی 41 ماشاالله - همینجور ادامه بدی یه جایزه خوشگل پیش من داری !! 53258zu2qvp1d9v منم کمکت می کنم !

ramiy خان ایول خوشحالم کردی که 6 روزه شدی 53258zu2qvp1d9v دیدی میشه ؟؟ درسته همش تلاش خودت بوده و من برات کاری نکردم ولی همین که شماها پاکین من خوشحال می شم !! varzesh

خدا روشکر وضعیت گروه و بچه هاش عالیه !! varzesh Muscular

آقا سینا تولدت مبارک !! [تصویر:  confetti.gif]

همه با هم مصمم تر از قبل پیش به سوی پاکی . . .. clapping

cheshmak
بچه ها سلام.
یه کتاپ توپ براتون گذاشتم برید حالشو ببرید با حجم خیلی کم(فقط 38کیلو بایت) و نسخه HTML :
حتما دانلود کنید خیلی موثره: Khansariha (56)
مشکلات جنسی جوانان
این کتاب از تالیفات ایت الله مکارم شیرازی هست.

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
انشاالله...
مرسی بچه هااااااا varzesh varzesh varzesh
رز رزد جان خوبه خوبم 1
امروز 16 روزه که پاکم 317
دیگه 18 ساله شدم....
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ جوووووووون..... رااااانندگی Muscular Muscular Muscular
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
بچه ها امروز در آستانه یازده روز پاک بودنم که یهویی شیطون اومد سراغم و خلاصه یه سری تصاویر مستهجن اومد جلو چشمم.! 1744337bve7cd1t81
به خودم گفتم حالا که ما نمیرم دنبالش اونا میان دنبالمون. 42
ما رو میگی یه نیم نگاه به تصاویر کردیم Kool و خلاصه یه خورده قلقلکمون شد Smiley-talk002 .در همین لحظه بالا رو نگاه کردم و خطاب به خدا گفتم اگه این امتحان از طرف تو باشه چی؟؟ پس حالا که اینطوره میخوام از این امتحان سربلند بیرون بیام. سریع صفحه وب رو بستم و گفتم "شیطون امروز روز تونیست , برو روزیت رو خدا جای دیگه ای بده".خلاصه بوی دماغ سوختگی شیطون تموم فضا رو پر کرده بود. :smiley-yell:
بعدش سریع اومدم توی انجمن تا برای شما نقلش کنم.
خداییش اگه اینجا نبود باید کجا میرفتم.
خیلی انجمن توپیه... Smiley-face-thumb

انشاالله...
آفرین حسین جان317Khansariha (18)Khansariha (48)414fvfcjavarzeshSmiley-face-cool-2
همیشه از این کارا بکنvarzesh
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

ای وووووووووووووووووووووووووووول حسین جان 4141
خوشحالمون کردیvarzeshMuscular
همینه راهش317
ایشاله دیگه نمیاد سراغتKhansariha (48)Khansariha (48)
اینم جایزتKhansariha (46)
برو به دوستات نشونش بده4fvfcja
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
سلام به اعضای فعال گروه .... و البته یه سلام مخصوص به اعضای غیر فعال گروه، 4fvfcja

اعضای غیر فعال گروه :
شاهد /
سیامک/
ایلیا /
ehsansun /
توبه /
RELIFE /
I can too /
Sarigàlin /
nikii /
Armini /
العفو /
Alp /
ali_0 /
sam64 /

اسامی بالا طی یک ماه گذشته تو گروه غیر فعال بودن ، و به همین دلیل به گروه راکد منتقل شدن ...

البته قابل توجه اعضای گروه راکد ، 4fvfcja
اگر روزی اومدین و اسمتون اونجا بود ، فقط کافیه که توی همون گروه راکد یه پست بزنین و بگین که می خواین به گروهتون برگردین ....
و اونوقت دوباره عضو گروهتون خواهید شد ....

توجه داشته باشید که این کار برای سرو سامون دادن به اعضای گروههاست ..

با تشکر .
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه بچه های پاک 317317317317317
هیچ میدونی خدا بخاطر پاک بودنت چقدر دوست داره اره درست فهمیدین الان شما از بهترین بنده های خدا هستین که واقعا خدا عاشقتون و به خودش میباله که همچین بنده گلی آفریده پس سعی کن همیشه پاک بمونی تا همیشه پیش خدا عزیز باشی

راستی من چندروز گرفتاربودم و به کانون سر نزدم خداشکر گرفتاریم که قبلا گفته بودم 1مریض دارم براش دعاکنین توبیمارستان بستری بود که مرخص شد نمونین چقدر دلم براتون تنگ شده بود درسته چندروز تو کانون نیومدم ولی همیشه بفکرتون بودم
این چندوقتی که توبیمارستان همراه مریضم بودم فهمیدم سلامتی بهترین نعمتی که خدا بهمون داده ولی نمیدونم چرا بعضی از ادما قدر سلامتیشون نمیدونن

الان من بیشتر از 10 روز که پاکم و میخوام دیگه برای همیشه پاک بمونم برای همه بچه های کانون آرزوی پاکی و سلامتی میکنمKhansariha (18)
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
سلام ببخشيد كه يه مدت نبودم امتحانام شروع شده بود و وقت سر خاروندن نداشتم بعدشم كه كلاساي خصوصي و شاگرد تنبل و زرنگايي كه باهاشون سر و كله ميزدم ولي ايشاللاه از امروز سعي ميكنم هر روز سر بزنم ضمنا خير سرمون خودمونو حامي كرديم كه يه كمكي كرده باشيم ولي هيشكي ما رو كشكم حساب نكرد! اي دل ما كه از همه كشيديم شمام روش.
ما ازمودهايم در اين شهر بخت خويش
بيرون بايد كشيد از اي ورطه رخت خويش ‍
سلااااااام به همگی... 317
همگی خوبید دیگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم خوبم Khansariha (48)
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353

آره دکتر همه خوبیم ولی وقتی میایم اون آواتارت رو میبینیم این جوری میشیم1744337bve7cd1t81
بعدش خودمونو کنترل میکنیم اینجوری میشیم42
خلاصه بعد کلی تلاش دوباره اینجوری میشیم4fvfcja
ولی اگه آواتارت رو عوض نکنی باهات اینجوری میشمSmiley-face-cool-2
یا بچه ها رو جمع میکنیم اینجوریت میکنیم Smiley-talk038
حالا خود دانی Khansariha (18)
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان