امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

دوره ی چل روزه چیه؟؟؟
نکنه دوره ی سیر و سلوکه ناقلا؟؟؟؟4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
بازم من امودم وبازم توبمو شکستم نمازمم دیگه نمیخونم خیلی بی انگیزه شدم
خواهشا کمک کنید من چیکار کنم بعد از هر بار که میشکنم این طور بی انگیزه میشم و دیگه نمیخوام ترک کنم
کمکم کنید
اخطار ............اخطار............اخطار

سیروس جان اشتباه نکن. هرکاری می کنی. هر چقدر هم که توبه میشکنی. نماز رو ترک نکن.

حتی اگر نتونستی غسل کنی. با تن جنب هم نماز بخون. فاصله گرفتن از نماز یعنی رفتن به سمت تباهی.

من این مورد رو کاملا لمس کردم. نماز خودش باعث هدایت انسان و ترحم بیشتر خداوند میشه.

همونطور که همه تون می دونید ترک نماز هییچ توجیهی نداره. و هرگز در هیچ شرایطی نباید ترک بشه.

در هرشرایطی باید نماز رو به جا آورد.

اگر می خواهید عاقبت به خیر بشد

هیچ وقت، هیچ وقت، هییییییییییییچ وقت نماز رو ترک نکنید.

من این مطلب رو به همه دوستان گوشزد می کنم. چون مورد بسیار مهمی است. نماز مرز بین ایمان و کفر هست.

اگر لازم به توضیح بیشتر هست. اعلام کنید.
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
سیروس جان خوب یکم بیشتر سر بزن و بیشتر فعالیت کن ، اینجور وقت ها لازمه اینجا باشی ، اگه بیشتر بیای با بچه ها دوست میشی و اونوقت به خاطر اونا هم که شده نمیشکنی ، از تجربه ی بچه ها هم استفاده میکنی ، این نا امیدی تو اکثر بچه ها پیش میاد و اونایی که برطرفش کنن پیروز میشن . به خاطر خودت بیشتر بیا کانون
بچه های جنگجو بیاین تو گروه همگانی تا روی همه را کم کنیمSmiley-face-cool-2
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
جنگجویانی که تو گروه همگانی ثبت نام میکنن کارشون سخت تره ها..........Kool
باید آبرو داری کنین............... Smiley-face-cool-2
کسی نشکنه..................:smiley-yell:
برین تو اون مسابقه هم شرکت کنین ولی همچنان مسابقه تو گروه خودمون هم ادامه داره...........41
مگه نمیای سهیل؟
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
میام..............
این مسابقه از یه جهت خوبه از یه جهت بد...........خوبیش اینه که دوست نداری جلو بقیه کم بیاری و سعی میکنی نشکنی............
بدیش اینه که اگه شکستی روت نمیشه بیای جلو اینهمه اعلام کنی..............تو ی گروه وضعیت فرق میکنه چون راحت تری.........
من تا الان پاک بودم طبق قراری که با هم گذاشتیم...........ولی صبر میکنم تا روزه آخر ثبت نام..........بعد اسممو مینویسم.........
آره قبول دارم _ خیلی دلم گرفته ، مشکلم اینه که هیچی برو نمیارم و خودمو شاد نشون میدم ، از اون طرف از تو داغون میشم . نمیدونم چرا تو اوج ناراحتی خودمو شاد نشون میدم! دیگه خسته شدم ، تو این 3سال به اندازه ی کافی کشیدم ...
303
یک سوال :
براتون مهمه خودارضایی رو ترک کنین؟چرا؟
اگه کسی نخاد ترک کنه مجبوره از کانون بره؟1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8jKhansariha (134)1276746pa51mbeg8j
من برام به اندازه ی نخود هم مهم نیست که خودارضایی رو تر کنم یا نه1744337bve7cd1t81.
اصلا برام مهم نیست...فقط یکمی عذاب وجدان بعدش سخته که اینقد عذاب دارم که ...........اینم روش1276746pa51mbeg8j
535353

خوب باید عذاب هات را یکی یکی از بین ببری
سلام....5353
بچه ها امشب یکم نزدیک بود
ولی خودم رو جدی گرفتم و راحت به خیر گذشت317317317

317317
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام رفقا خوبید؟چه خبرا؟من یه مدته سرم خیلی شلوغ شده.خلوت شد دوباره میام با هم شیطونو بیچاره کنیم ولی فعلا شماها جدا بیچارش کنین منم خودم اینجا جداگانه بیچارش می کنم4fvfcjaخدا رو شکر همچنان هم پاکم317شاد و سلامت باشید30353
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

(1390 بهمن 14، 22:27)HWANWOONG نوشته است: 303
یک سوال :
براتون مهمه خودارضایی رو ترک کنین؟چرا؟
اگه کسی نخاد ترک کنه مجبوره از کانون بره؟1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8jKhansariha (134)1276746pa51mbeg8j
من برام به اندازه ی نخود هم مهم نیست که خودارضایی رو تر کنم یا نه1744337bve7cd1t81.
اصلا برام مهم نیست...فقط یکمی عذاب وجدان بعدش سخته که اینقد عذاب دارم که ...........اینم روش1276746pa51mbeg8j
535353

سلااااااااااااااااام ...Khansariha (8)Khansariha (18)
بله که مهمه ...4fvfcja
ببین هوووووانگ وونگ جااااااااااااااااااان مقصود از ترک خ ا اینه که ما از نظر روحی از شرش خلاص بشیم و روحمونو برای پیشرفت اماده کنیم ...
مهمه چون ما دوست نداریم و تو هم دوست نداری که در ارتباط زناشویی با همسرت نتونی اونو راضی کنی و خودتم عذاب بکشی ...
مهمه چون اعصاب مون راحت تر میشه ...
مهمه چون حافظه قوی تر میشه ...
مهمه چون تو همه ادیان نفی شده ...
مهمه چون اگه ترک نکنی آخرش نابود میشی ...
مهمه چون ...
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
داداش همایون

ستاره چرا این شکلیه؟؟!!4fvfcja

فکر کنم ستارش قلابیه!!cheshmak

بهت انداختن داداش4fvfcja
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
سعید جان سخت در اشتباهی ،اینا ستاره خوبان که پوریا قایم کرده بود ، الان علیرضا و رضا پیداشون کردن ، همه دنبال این ستاره هان Smiley-face-cool-2

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان