امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

دوباره من اومدم شماها در افق محو شدید؟ Swear1
برم تا نیستید ی کم مظالعه کنم Khansariha (56) Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام[تصویر:  b0845.gif]
شکر خدا امروزرو خوب گذروندم.
البته نمیدونم چرا همه از من توقع کمک دارن. خوبه آدم ب کسی کمک کنه ولی دیگه ن اینکه کلی وقت آدمو بگیرن. امروز ی نفر وقتمو خیلی گرفت وگرنه بیشتر ب کارام میرسیدم. فردا هم ی نفر دیگه باهام کار داره. چرا دیگران از مهربونی آدم سواستفاده میکنن.خب ی ذره درک کنند. ولی خب چون قراره مثبت نگر باشم ناراحت نمیشم و ب فال نیک میگیرم. اینارو هم گفتم ک اگه کسی راهکار داشت بهم بگه. ممنون میشم دوستان

بچه ها از همگی التماس دعا دارم. و بخدا میسپارمتون. شبتون زیبا و آرام[تصویر:  k5004.gif]
 سپاس شده توسط
من رنگ موهایی که دارمو میذارم براتون
فقط تجربشو ندارم خودم نمیدونم رو چه مویی چه جوابی میده
دستورشونم اینه:

اگه پیمانه کوچیک ندارید از قاشق غذاخوری به عنوان پیمانه استفاده کنید

در صورت پیدا نکردن گلدن رد golden rod میشه از گل رنگ یا گل تمر یا روناس استفاده کرد
کم و زیاد کردن پوست گردو تغیرات زیادی در رنگ به وجود میاره

پودر گیاهایی که تو دستور هست رو با هم مخلوط کنید با مقداری آب به صورت خمیر با قوام آبکی در بیارید و بعد از آماده کردن موها برای رنگ پذیری،موها رو به خمیر آغشته کنید چند ساعت بمونه بعد با آب ولرم بشوریدش

[تصویر:  0xpBg.jpg]

[تصویر:  FeVOF.jpg]

[تصویر:  8xbZS.jpg]

[تصویر:  RcNUM.jpg]

[تصویر:  kNADu.jpg]

[تصویر:  Zya2i.jpg]

[تصویر:  Jo3GF.jpg]
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
همــــــــــــگیییییییییییییییییییییی ســـــــــــــــبز و قـــــــــــــــــــــــــوی می مانیییییییییییییییییییییییییییییییم 49-2
نســـــــــــــــــــــــیم شیــــــــــــــــــــــــــر اســـــــــــــــت Khansariha (69)

و اینک رو نمایی از مرغ و خروسی که منتظر جوجه هستنننننننننننننننننننننننننننننننند 2uge4p4

بفرمااااااااااااااااااییییییییییییین 317
 سپاس شده توسط
خیلی خوشگله گلبرگی
دمت گرم

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام

این رنگ موها خیلی خوبن.. منتها ب جنس و رنگ فعلی مو خیلی بستگی داره..
یکی از دوستای من موهاش رو روشن کرده بود میخواست قهویه ای کنه..بعد از همین ترکیبات استفاده کرد .. شد شرابی..22
خواهرم موهاش مشکی بود میخواست طلایی کنه .. ی تمی از قهوه ای در اومد.. 65

و
گلبرک اینا چ سایزی هستن؟؟ چ بانمکن...آفرین... 49-2
و این قهوه ای لونه شونه؟!؟

و
از گروه ما مبینا و کوئین و خانوم لبخند تقریبا هر روز هستن..
اما من تو قرار فقط لبخند خانوم رو میبینم...هان؟!؟
بچه ها این عاشقی خیلی بهمون کمک میکنه ها.. اگه عقبیم جلو میکشونتمون و اگه خوبه مسیرمون سرعت و استحکام میده بهمون...

ان شاء الله عاشق باشین..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
سلاااااااام
روز بخیر

سها جان من خجالت میکشم بیام قرار عاشقی
Hanghead
همه یا سبزند یا زرد

گلبرگی چه خوشگلو بانمک شدن Smiley-face-thumb
 سپاس شده توسط
سلام
خب عزیزه من میایم ک یاد بگیریم..
تمرین ک بکنیم سبز میشیم و ان شاء الله طلایی..
مهم برداشتن قدمه..1

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
[تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif]
سلام        سلام
[تصویر:  happy-butterfly-smiley-emoticon.gif]
خبر دارم اونم چ خبری

فقط ی آبجی خوشکلا قرمز شدند ک ایشونم قول دادند سبز بمونند.فدای آبجی خودم[تصویر:  jumping-for-joy-smiley-emoticon.gif]

تبریک ب همگییییییییییییییییییییییییییی

[تصویر:  rlme_11-1.jpg]
[تصویر:  gunghjertbar2.gif][تصویر:  gunghjertbar2.gif][تصویر:  gunghjertbar2.gif][تصویر:  gunghjertbar2.gif][تصویر:  gunghjertbar2.gif][تصویر:  gunghjertbar2.gif][تصویر:  gunghjertbar2.gif][تصویر:  gunghjertbar2.gif]
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااام

به به چه نتایج خوووووووووووبی 2uge4p4 49-2 Khansariha (63) Greenstars 

عالیه بچه ها 317 

من چقد این امضاهای گروهی رو دوست دارم
به آدم انرژی میده Khansariha (69) 

منم میام قرار عاشقی از فردا
یکم نمازامو شل گرفتم Shy
کی میاد بریم ؟؟؟
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 22، 23:43)خدا همراهمونه نوشته است: سلام[تصویر:  b0845.gif]
شکر خدا امروزرو خوب گذروندم.
البته نمیدونم چرا همه از من توقع کمک دارن. خوبه آدم ب کسی کمک کنه ولی دیگه ن اینکه کلی وقت آدمو بگیرن. امروز ی نفر وقتمو خیلی گرفت وگرنه بیشتر ب کارام میرسیدم. فردا هم ی نفر دیگه باهام کار داره. چرا دیگران از مهربونی آدم سواستفاده میکنن.خب ی ذره درک کنند. ولی خب چون قراره مثبت نگر باشم ناراحت نمیشم و ب فال نیک میگیرم. اینارو هم گفتم ک اگه کسی راهکار داشت بهم بگه. ممنون میشم دوستان

بچه ها از همگی التماس دعا دارم. و بخدا میسپارمتون. شبتون زیبا و آرام[تصویر:  k5004.gif]

عزیزم مثبت نگری تا جایی خوبه که به خودت آسیب نزنه
کمک کردن به دیگران خیلی هم خوبه اما نه اینکه از کارای مهم خودت بیوفتی ،هر چیزی به وقتش و به اندازش
سعی کن  یه وقت خاصی رو اختصاص بدی تو برنامه برای کمک به دیگران و یکم براشون توضیح بدی در مورد برنامت
اینجوری همه دستشون میاد که خدا همراهمونه در عین حال که مهربونه  یه دختر منظم و وقت شناسه و  نباید زیاد مزاحمش شد 53258zu2qvp1d9v

من و خدا همراهمونه تو تاپیک برنامه ریزی فعالیت داریم .ای کاش بقیه ی اعضای گروه هم میومدن
Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
بارک الله به همه شما
خیلی خوبه

سپاس شده توسط
این قهوه ایه لونه ی جوجه هاس، که فردا درستشون می کنم .ان شاءالله
و یعنی چی چه سایزیند؟
خب منم یه چک کنم گروهمون رو:
نظر ترنم بانو در مورد اومدن به قرار عاشقی ؟
نظر موجود زمینی گلی ؟
الون بانو که هست خدا رو شکر 49-2 53
نظر مهرانا بانو ؟
دوس دارم که بااااااااااااااااااااشیم کنار هم و باهم در قرار عاشقیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی 2uge4p4
 سپاس شده توسط
ببین گلبرگ جون این سایز من فکر کنم می خوان بدونن چقدی هستن؟ مثلا قدشون یه کف دست هست؟ یا کمتر؟ به نظرم کوتاه ترن

گلبرگ به نظرت اگه درست کنیم از اینا می تونی اشکالامونو بگی؟

بقیه درسای شیدایی عزیزم چی شد؟

راستییییییییییییی
دوباره تبریک می گم سین سین 90 روزه شد

سپاس شده توسط
می توانم می خوای درست کنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟ 317  ان شاءالله می گم آره 128fs318181
و قدشونو ؟نمی دونم چی رو مد نظر قرار بدم؟ می خوای متر بگیرم؟؟؟از اندازه کف دست من بیشتره ، البته دست من کوچیکه
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان