امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1395 ارديبهشت 8، 11:17)hastyparsa1991 نوشته است: سلام دوستان امیدوارم حال همه خوب باش

دوستان من واسه حضر در گروه دخترونه ثبت نام کردم ولی هنوز اسمم جزو بچه ها نیست میشه منو راهنمایی کنید Shy

ثبت نامت انجام شد عزیزم 53
صفحه ی اول نسیم حیات رو ببین که اسمت درج شده
خوش اومدی 2uge4p4
هر سوالی داشتی اینجا بنویسی بچه ها جوابت رو میدن و اگرم سوالت پیچیده تر بود ما مدیرا در خدمتیم 302
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
 سپاس شده توسط
دلم میگیره وقتی میام میبینم تاپیک رهروان اولین تاپیکیه که به چشم میخوره و تاپیک نسیمیا آخرین تاپیکیه که از نظر غایبه 22
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 9، 4:25)خانوم لبخند نوشته است: دلم میگیره وقتی میام میبینم تاپیک رهروان اولین تاپیکیه که به چشم میخوره و تاپیک نسیمیا آخرین تاپیکیه که از نظر غایبه 22

دقیقا منم حال تو رو دارم لبخند جان
به علاوه ی اینکه اونا همش میبرن و ما میبازیم ! Hanghead

شک نکن...
درست در لحظه آخر
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

سپاس شده توسط
من خصومت شخصی ندارم ولی چیزایی میبینم و حس میکنم رو میگم. 
به نظرم حرفامون تو نسیم جهت دار نیست و نمیتونه بهمون کمکی کنه
یه حسی بهم میگه پسرا بیشتر پشت همو دارن
دخترا قرمز بودن خوومو نمیگم کسی جدی و منطقی تو نسیم باهاشون حرف زد. امیدوارم بوده باشه و من ندیده باشم
وقتی از همه چی ادم رونده میشه دلش مسخواد یجا بگه یکوچولوشو ک فقط هم جنساش بدونن بعد یکی از خودمون میاد میگه حرف منفی نزن ایه یاس نخون به فکر دیگرانم باش به نظرم دقیقا یه پتکیه ک میزنن تو سر طرف ک دیگه حرف نزنه. میدونم بی منظور میگن میخوان طرفو ارووم کنن و چنین هدفی ندارن ولی حال اون فرد تو اون شرایط عادی نی اینو درک کنه
به نظرتون چرا وقتی تو درد و دلا و اورژانس از کسی کمک میخوایم و میخوایم درد و دل کنیم از پسرا ک باهامون همراه میشن بیشتر نتیجهدمیگیریم
چرا ما دخترا نمیتونیم مثل اونا باشیم
چرا همه ی پستا شدن دوستت دارم قربونت برم و .... 
نمیگم بده خوندن تاپیکای تجربه ولی گاهی نیاز هست ک اون فذد برای ارووم شدن باهاش حرف بزنی نه اینکه بگی برو تاپیکا رو بخون
بخدا من انگشت اشاذه به سمت کسب نمیخوام ببرم و این چیزاییه ک تو این مدت اینجا بودم و قبلش ک میومدن و فقط مهمان بودم دیدم
 سپاس شده توسط
حرفای شادبانو رو تا حدودی قبول دارم..
و به علاوه اینکه چند وقتیه دخترا خیلی خیلی کمتر میان کانون و حتی عضو جدید دختر هم خیلی کم داریم 53258zu2qvp1d9v

باید یه فکر اساسی کنیم واسه نسیم..
به نظرم باید نسیم برگرده به دورانی که حامی داشت 53258zu2qvp1d9v
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
این مساله خوبه ک عضو جدید دختر نداریم شکر خدا
و میتونیم الان ک تعدادمون کمتره بهتر و با کیفیت بیشتری هوای همو داشته باشیم
من واقعا دلم پاکی چ برا خودم بلکه برای همه دخترا میخواد
ما دخترا همینطوری نسبت به پسرا اعتماد به نفسمون کمه و درصد افسردگیمون بیشتره از اوناست با این کار دیگه خودمونو دستی دستی نابود میکنیم
امیدوارم همه کسایی ک پیر اینجان یه فکری بکنن چون واقعا حیفه چنین مکانی باشه و ازش به نحو احسنت استفاده نشه 
و اگر هم حالمون بده خواهشا از کانون و نسیم دوری نکنیم 
من اومدم اینجا میتوانم بانو زیاد پست میذاشت الان کجاست چی شده
من دیگه در این مورد حرفی نمیزنم 
چون همیشه تجربه ثابت کرده از حرفام یه حرفی برای دعوا و بحث درست شده البته بلانسبت نسیمیااا
موفق باشید 
شاید چند روزی نیام
ولی یادتون نره تو اعلام وضعیت این هفته من سبزماااااا
و هفته بعدشم سبز میمونم
هر دو هفته رو سبز بگیرید 
و اخرش اینکه خیلی به دعاتون نیاز دارم تو رو خدا برام دعا کنید
التماس دعا
 سپاس شده توسط
سلام
ی آهنگی یکی گذاشته بود تو کانون.. گوش دادم ک ببینم چیه..
آقا حالم بد شد.. ب اندازه ی 5 دقه حس میکنم گوشم باد کرد..22 لامصب چی چی بود؟!؟ Swear1

و
شاد بانو..
من نمیگم بگو چشم.. گل دختر تلاش کردن یعنی خواشتن.. خواشتن یعنی ضمیر ناخودآگاهی ک پاکه.. لااقل گناه ها نهادینه و ملکه نشده براش.
حالا هر کدوم تو هر مرتبه ای گناه هامون خیلی زیاد وزشت و افتضاحه.. مهم اینه ک نگاهمون سمت خدا باشه و بخوایم ک برگردیم..

و
خب ببین باید ی کاری کنی تا درست بشه این مشکلی ک میگی.. کانون فرصت خوبیه..
من خیلی  از گیر و گرفتاری های رفتاریمو همینجا درست کردم (هنوزم خیلی چیزا هست ک باید درست بشه )
الان همون شیوه ای ک تو واقعیت داری رو اینجا هم پیاده میکنی .. خب رشد و تغییری تو این موضوع ایجاد نمیشه..
بمون.. همه حرفاتو بزن و سوء تفاهم ها و هر چی ک ناراحتت میکنه رو درست کن.

با نگاه قشنگ..
با کلمات زیبا..
با صبر..

و
من نه ک کاملا با دوستمون موافق باشم (اسمت سخته22 ) اما میگم برا این ک هم اون (و کلا کسایی ک میگن نباید فاز منفی داد ) و هم خودمون راضی باشیم و اثر خوب بگیریم..

میتونیم از کلمات و جمله های خوبی استفاده کنیم.. 53258zu2qvp1d9v

من میخوام بگم دارم میمیرم و متنفرم از زندگی ..میتونم بگم چقدر دلم میخواد زنده باشم و زندگی رو دوست داشته باشم!

این نوع حرف زدن تو ذهن خودمون هم اثر مثبت میذاره.. Khansariha (69)
(دقیقا منظورم همون تغییر کردن و سعی برا بهتر شدن اس..)

و
آره..
اینجا کسی ب کسی کمک نمیکنه.. چون کسی درست مسئله اش رو نمیگه..
بی تعارف و با عرض معذرت..
چون صاف وصادق نیستیم با هم..(نمیگم دروغ میگیم.. همه چی رو نمیگیم)
و سریع (سریعتر از اون ک فکرش رو بکنین) از دست هم ناراحت میشیم..

کسی ک داره برات تایپ میکنه نه دیده تو رو.. نه احتمال داره ببینه.. نه میره ب کسی دیگه میگه مشکلت رو.. نه بهت میخنده.. نه حسودی میکنه.. نه خوشحال میشه از مشکلت.. نه کنایه میزنه.. نه دشمنته...نه چون کوچیکتره زبون نمیفهمه.. و نه چون بزرگتره از بالا نگاه میکنه..
حتی اگه همه اینها رو هم حس کردی خب "ب جهنم!" مهم اینه ک خودت حس خوبی داشته باشی از گفتن و واقعا کمک بخوای و بخوای ک تغییر کنی و تلاش کنی..

دیدین وقتی ی لک رو پوستمونه. با چ دقتی ب توصیه هایی ک میشه گوش میکنیم؟ از همه سوال میکنیم ک چ کار کنم رفع بشه؟ خودمون تحقیق میکنیم.. و دیگه لکه هست.. نه صورتمونو میپوشونیم و نه میریم ی طرف دیگه اش رو هم زخم کنیم..
تمام تلاشمون تو رفعش و بازسازی پوستمونه..

هان؟

نگاه ما برا بهره گرفتن از نسیم حیات ی کم درست نیست..

و
خب البته ک حامی و مدیر ها هم باید بیشتر و موثر تر وقت بذارن.. 303

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سها حرفات رو خیلی دوست داشتم
همیشه منطقی و قشنگ به همه چیز نگاه میکنی و لذت میبریم از زاویه ی نگاهت  302

شادبانو جان منم از نسیم شروع کردم و کسی نبود انچنان کمکم کنه ولی خوب یادمه یه بار توی بیست روزه نوشته بودم که نزدیک بود کار دست خودم بدم و دیدم میتوانم سریع اومد برام پیام گذاشت که هم گروهی خوبی ؟ مراقبی ؟ کمکی بر میاد از دستم ؟
توی همین مایه ها برام نوشته بود و همگروه بودنش رو در حقم کامل کرد , هرچند من خطر از سرم رفع شده بود , ولی همین پیامش برای من خیلی خوب بود و نشونم داد بچه های گروهم حواسشون هست ...

حالا هم باید بگم هیچ حرکت گروهی ای صد در صد باب میل ما نیست , و خصوصا توی این دنیایی که مشکلات فقط مال خودمونه و هیچ کسی حال و حوصله ی درد و دل با مارو نداره و اگرهم گوش میده دو برابرش رو با ما میگه و پر از حس های عجیب میشیم ...
بر همین اساس من خودم یادم نمیاد هیچ وقت توی کانون خصوصا توی اورژانس کمک گرفته باشم , چون خیلی وقته خوش خیال نیستم که بقیه کمکم کنن من موفق بشم , فهمیدم خودمم که میتونم کمک باشم یا خراب کنم تمام این روزهارو و اگر هم خراب شد حق ندارم خودم رو بیچاره کنم و انرژی منفی بدم جون تنهایی دارم میجنگم

من به عنوان یک مدیر توی نسیم یا دوستان کمکی یا حتی بچه های گروهت یا بچه های اورژانس توی تنهایی تو نیستیم , وقتی حالت بده و چاره میخوای اخرش بتونیم یک ساعت انلاین باشیم باهات مکاتبه داشته باشیم و بهت انرژی مثبت بدیم
باور کن بارها دیدم همین اتفاق افتاده و بعد طرف اومده گفته خراب شد !
این یعنی تمام اون وقت گذاشتن های اثرش هیچ بوده و من خودم نتیجه گیریم اینه ما مسئول ترک خودمونیم نه شخص دیگه ای
کمک فقط در همین حد هست , من حتی اگر تو رو هم میشناختم و شماره ات رو هم داشتم یا بیرون میدیدمت هم نهایتا همین حرف های مثبت رو بازم بهت میگفتم و این خودت هستی که باید خودت رو نجات بدی

مثال میزنم , من یک دوستی دارم که افسردگی داشته , هرچی بهش راه کار میدادم که بره درمان کنه خودش رو و حتی براش دکتر خوب هم پیدا کردم نمیرفت , میترسید
و بعد هم راهکار های معنوی رو پیش پاش گذاشتم بازم اثر نکرد چون اعتقادی نداره
و باز هم راهکار های علمی و ورزشی رو پیش پاش گذاشتم و گفتم یوگا کار کنه و نکرد ! چون تنبل شده بود و افسردگی کلا نمیذاره بیخیال خوابیدنش بشی
در اخر هم به خانواده اش گفتم اونام نتونستن کاری بیشتر از من کنن
بعدش چی شد ؟
یه روزی پا شد دید دیگه بریده و خواست خودکشی کنه یا یه حرفم افتاد که گفته بودم مسئول زندگیت خودتی , نهایت تلاشت رو که نمیکنی حداقل انتظار نداشته باش من نجاتت بدم , زندگی خودته تو مسئولشی ...
مسئول شد و خودکشی نکرد و شروع کرد به ورزش و مدام قدم زدن و پیاده روی
کلی حالش بهتر شد که بعدا تونست توصیه های دیگه ام رو هم عملی کنه
الانم حالش خوبه
میدونی چرا ؟!
چون از تجربیات من استفاده کرد که من خودم یک روزی مثل اون بودم و مسئول زندگی خودش شد و تمام و خلاص ....

حالا با خودت هست , خودت خوب در درونت میدونی هیچ کسی برات کاری نمیکنه چون نمیخوای شکل پذیر تر بشی و تغییر کنی

من سین سین ! خودم با تالار تجربیات به اینجا رسیدم
اینقدر خوندم شون تا ملکه ی ذهنم شد , اون نوشته ها کمکن نه حرف های ما برای دلداری
دیگر خودت میدونی ...
موفق باشی  53  53

شک نکن...
درست در لحظه آخر
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

سپاس شده توسط
ممنون از هر دوتون ک برام وقت گذاشتین
همه ی حرفاتون درسته و کاملا بهش اعتقاد دارم
ولی فقط یک نکته دیگه امروز یاد گرفتم و مهمه اینه که
من به یقین رسیدم نمیتونم منظورمو با حرفام به مخاطبم برسونم.
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 9، 5:21)خانوم لبخند نوشته است: حرفای شادبانو رو تا حدودی قبول دارم..
و به علاوه اینکه چند وقتیه دخترا خیلی خیلی کمتر میان کانون و حتی عضو جدید دختر هم خیلی کم داریم 53258zu2qvp1d9v

باید یه فکر اساسی کنیم واسه نسیم..
به نظرم باید نسیم برگرده به دورانی که حامی داشت 53258zu2qvp1d9v

(1395 ارديبهشت 9، 13:09)شادبانو نوشته است: ممنون از هر دوتون ک برام وقت گذاشتین
همه ی حرفاتون درسته و کاملا بهش اعتقاد دارم
ولی فقط یک نکته دیگه امروز یاد گرفتم و مهمه اینه که
من به یقین رسیدم نمیتونم منظورمو با حرفام به مخاطبم برسونم.

خواهش میکنم عزیزم
دخترا اگر شما یا هرشخص دیگه ای پیشنهادی برای بهتر شدن نسیم داره بنویسین
اینجوری میتونیم با هم جو رو به سمت ببریم که بهتر بشه و همه بیشتر استفاده کنن
302  302

شک نکن...
درست در لحظه آخر
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

سپاس شده توسط
نقل قول: من اومدم اینجا میتوانم بانو زیاد پست میذاشت الان کجاست چی شده

نقل قول: میتوانم سریع اومد برام پیام گذاشت که هم گروهی خوبی ؟ مراقبی ؟ کمکی بر میاد از دستم ؟

قربانت 2uge4p4 53 Khansariha (46) Khansariha (69)
مرسی که حواست به ما هست

امروز یه پست گذاشتم خیی طول و درازه
حالا باید برم یه چرت بخوابم از بس تایپ کردم خسته شدم
Swear1

راستی شما برنامه سال تحویل خندوانه رو دیدید؟ من دیدم (خیلی خاص نبود نمی خواد برید دانلود کنین  Gigglesmile )
وقتی رامبد جوان گفت برنامه تون برای سال 95 چیه؟
سروش صحت گفت می خواد بره تایپ ده انگشتی یاد بگیره
من حس می کردم زشته در این سن تازه بخوام تایپ ده انگشتی یاد بگیرم ولی حالا که این حرفو از سروش صحت شنیدم می خوام خودمم شروع کنم به یاد گرفتن هر چی نباشه 20 سال ازش جوون ترم (حدودا)

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
نقل قول: من سین سین ! خودم با تالار تجربیات به اینجا رسیدم
اینقدر خوندم شون تا ملکه ی ذهنم شد , اون نوشته ها کمکن نه حرف های ما برای دلداری
دیگر خودت میدونی ...
موفق باشی  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif]
این شما و این تالاری پر از تجربیات 
انتخاب باشماست 49-2
پاکی دست شماست 317
دست شماست که لینک بالا را کلیک می کند و 2uge4p4
نتیجه هاش می شود همان که سین سین بانو بدان رسید 53258zu2qvp1d9v
بانوان نسیم کلیک نکنید صندوق های گوجه آماده است پذیراییشو هم هم گروهیام انجام میدن + خودم 4chsmu1 Gigglesmile 65 
یا علی

هم گروهیهای نازنین خودم بانو سنا بانو موجود زمینی بملکه بانو کویین بانو انیس خووووووووووودمممممم الان تقسیم کاری رو انجام دادن
سر یه صندوق بهتون رسید
اوهوم
4chsmu1
و اینجانب اعلام میدارم که پاک و درخشانم چون تیشتر و چون کولاک کولاک می کنم چون هم گروهی های کولاکی ام بعععععععععععععلههههههههههه 317
 سپاس شده توسط
بچه ها

من یه پیشنهاد دارم

به من پول بدین میام شلوغ بازی تو نسیم 65 317

خیلی هم زیبا و شکیل 4chsmu1
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
............
 سپاس شده توسط
............
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان