امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

ببین اگر اینجور فکرکنی که کلاهمون میره تو هم22

اگر تو خودت رو باور نداشته باشی چجور میخوای همه این تحقیر ها و طرد شدن ها رو کنار بزنی؟؟!
چجور میخوای خودت رو ثابت کنی؟؟
هومم؟!
نمیگم اعتماد به نفس و خودباوری رو ببر رو 100 اما میشه این درصد رو به 10 رسوند؟!

همه جا خوندم و میخونیم که اگر آدم واسه خودش ارزش قائل نشه دیگران هم براش ارزشی نمیذارن
پس باید جنگید و باور کرد...اینکه خودمون رو نفسمون رو باور کنیم اولین قدمه برای پیشرفت های دیگه..

قبول داری حرفام رو؟!
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
نقل قول: کی میشه یادم بدی با نماز اشتی کنم ؟  [تصویر:  hanghead.gif]
شاد بانو جانم منم راستش سالهای قبل تر از این نمازام رو یکی بود یکی نبود میخوندم..یه وقتام اصلا نمیخوندم..
تنها مدت زمان زیادی هم که میخوندم یک ماه ماه رمضون بود22
تا قبل از این هم انقدر بهم گوشزد میکردن که نمازتو بخونو فلان کن و بهمان کن اما خب من گوشم بدهکار نبود!!
اما حقیقتا همه چیز از توصیه از نزدیکانم شروع شد که منو به نماز خوندن تشویق کرد...اما از راهی که من خیلی به مذاقم خوش اومد..من خب سالای قبل تر یه کم روحیات معنوی و مذهبیم خیلی بیشتر از حالا بود22بهم گفت تو که انقدر اعتقاداتت محکمه چرا تو نماز لنگ میزنی؟اینم بخون تا بهتر بشه وضعت و دختر خوبی که هستی نمازتو بخون که دیگه حرف نداشته باشی و از این حرفا..که خب منم سنم 21 اینجورا بود اونموقع(بچگی بود خب همه اون دوران)...نشستم با خودم رک و راست شدم و یه کم تشر به خودم زدم که تا کی میخوام این کاهل نمازی رو ادامه بدی..فردا شوهر میکنی میبینه نماز نمیخونی آبروت میره و از این حرفا42
شروع کردم استارت نماز خوندن رو زدن و حدود 20-30 روز خوندم اتفاقا
و این اتفاق همزمان شد با وقتی که تو یکی از وبلاگ دوستام ثبت نام کردم برای چله گرفتن حدیث کسا
خب با خودم گفتم چهل روز چله حدیث کسا بخونی بخوای نمازتو ترک کنی که جواب نمیگیری22
پس با شروع چله (چون بعد نماز مغرب و عشا باید دعا رو میخوندم)دیگه مصمم تر از قبل شدم..و همیشه سر نماز واسه ادامه نمازخوندنم دعا میکردم..
و این نماز خوندن به یکسال نرسیده خدا چنان زندگیم رو عوض کرد که خودم متعجبم...تا قبل از اون فقط درجا..فقط راکد بودن...
الان یادم نیست با خدا قرار گذاشته بودم سر یکسال بهم معجزه نمازخوندن رو نشون بده یا نه...ولی خب به خودم گفته بودم که یکسال که بگذره یه هدیه خوب میخرم واسه خودم Smiley-face-biggrin 
اینم بگم که تو طول این یکسال خیلی مراعات خودم رو میکردم...چون واسه ام سخت بود..می شد که یه وقتا نمازم قضا بشه...یه وقتا یادم بره..
اما خیلی عذاب وجدان میدادم به خودم بعد از قضا شدن نماز(چون اگر بیخیال میشدم واسه ام عادی جلوه میکرد و باعث می شد دوباره کاهل نماز بشم)
کم کم دیگه این قضا شدن نماز هم رفع شد بحمدلله...الانم لنگ میزنم هاااا یه وقتا نمازام میمونه آآآآآخر وقت22 و البته یه وقتام  نماز صبحم قضا میشه.. vayy Khansariha (60)
نماز خوندن زندگی آدم رو تغییر میده...خیلی از راهها واسه ات هموار میشه که قبلا واسه ات مثل فتح کردن قله قاف بوده..(این حرفا شعار نیست... همه اینا رو به عینه دیدم)
خیلی حرف زدم که22 Unsure

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سپاس شده توسط
ممنونم خانم لبخند  302
 سپاس شده توسط
.....................................................................
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 20، 1:33)خانوم لبخند نوشته است: ببین اگر اینجور فکرکنی که کلاهمون میره تو هم22

اگر تو خودت رو باور نداشته باشی چجور میخوای همه این تحقیر ها و طرد شدن ها رو کنار بزنی؟؟!
چجور میخوای خودت رو ثابت کنی؟؟
هومم؟!
نمیگم اعتماد به نفس و خودباوری رو ببر رو 100 اما میشه این درصد رو به 10 رسوند؟!

همه جا خوندم و میخونیم که اگر آدم واسه خودش ارزش قائل نشه دیگران هم براش ارزشی نمیذارن
پس باید جنگید و باور کرد...اینکه خودمون رو نفسمون رو باور کنیم اولین قدمه برای پیشرفت های دیگه..

قبول داری حرفام رو؟!
قبول دارم . ولی خب چجوری خودمو باور کنم ؟!
 سپاس شده توسط
قربونت برم اس ام جونم
غصه نخور
ما خیلی دوست داریم
مراقب خودت باش

لیبر جونم خوش اومدی عزیز
چه خبری؟
کجاهایی؟
چه می کنی؟
احوالات؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
هفته دوم قرمز
(1395 آبان 20، 14:29)می توانم نوشته است: قربونت برم اس ام جونم
غصه نخور
ما خیلی دوست داریم
مراقب خودت باش

لیبر جونم خوش اومدی عزیز
چه خبری؟
کجاهایی؟
چه می کنی؟
احوالات؟
خداروشکر.خوبم.دارم میرم کربلا اگه خدا بخواد.
(1395 آبان 19، 11:47)sheydaei نوشته است: سلام ساحل جان

من خودم این جور وقتا صلوات زیاد میفرستادم از سرم میپرید

یا سوره ناس رو زیاد بخونی

اینم هست تو یه سایت دیدم الان:

خواندن یازده مرتبه لَا حَوْلَ‏ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ‏ الْعَلِيِ‏ الْعَظِيمِ به همراه یازده مرتبه سوره فلق و یازده مرتبه ناس بعد

از نماز صبح و مغرب برای حفظ از کیدهای نفس و شیطان نافع است

مرسی شیدایی جون  4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 
حتما به کار می گیرمش و حتما نتیجه میده  2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 

می دونی چیه ؟ وقتی دوران ترکم یکم زیاد میشه شیطون می افته به جونم که دیگه هیچ حس جنسی ای برات نمونده

همش میگه ی کم فکر کن ببین هنوز سالمی یا نه ...

آخ خدای من ... کمکم کن گول شیطونو نخورم و فکر نکنم  Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
سلام  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] 
ساحل آرام / نورا / سبز  [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] 
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
سلام،
اینجا آدمای مختلفی هستن.مثل هرکجای دنیا. آدمایی که خوبی کردن و میکنن.بدی هم کردیم و میکنیم به حکم معصوم نبودنمون. 
امشب میخوام قصه ای تعریف کنم از ی دختری که همیشه طرد میشد. همیشه رد میشد چه دختر چه پسر پسش میزدن! اولین بارایی که با ی پسر حرف زد و سادگی کرد و دوست شد شاید ۱۹ سالش بود. نمیخوام قصه غصه تعریف کنم ولی کاش هیچ وقت کنکوری قبول نمیشد و هیچوقت کادوی کنکورش خط سیم کارت و گوشی نمیشد ! که هرروز بدتراز دیروز و رابطه های عجیب غریب !
نمیدونم چی شد که این دختره حالا سر در اوورد اینجا ! دختری که شاید براتون خنده دار باشه اگه بگم با دختر جماعت خیلی دم پر نبود و بیشتر دوستاش پسر بودن. تعدادش مهم نبود.مهم این بود که از حرف و دردودل گرفته تا کار و دوره همی و گردش با پسرا بود. اصلا دخترارو نمیفهمید که بخواد باهاشون رابطه داشته باشه ! 
نمیدونم چی شد اومدم اینجا ولی همین قدر میدونم که خدا دوباره بهم ی فرصت داده.و امیدوارم مثل همیشه شرمندش نشم !
 سپاس شده توسط
دخترا اعلام وضعیت یادتون نره 53258zu2qvp1d9v

خانوم لبخند/ستاره شباهنگ/سبز

خدایا به تو پناه میبرم از شر شیطان رجیم :(
خدا رحم کرد این هفته رو 809197ps94ijjhwg

ترجمه آیه 286 سوره بقره

دریا گروه ستاره شباهنگ هفته دوم هم سبز هورااا
اجی همگروهیا خوبین
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سپاس شده توسط
خوشکلا آجی خوبین؟!؟!؟! Confetti
بچه ها اعلام وضعیتا چی شد؟!؟! ببینین اینا درسته
گروه ستاره شباهنگ
خانوم لبخند: هفته اول سبز+ هفته دوم سبز
دریا جون:هفته اول سبز+هفته دوم سبز
شادبانو:هفته اول قرمز+هفته دوم قرمز
انیس: هفته اول سبز +هفته دوم سبز
شقایق:هفته اول سبز+هفته دوم زرد
گروه نورا
شیدایی: هفته اول سبز + هفته دوم سبز
ساحل آرام: هفته اول سبز+هفته دوم سبز
سین سین: هفته اول سبز +هفته دوم سبز
موجود زمینی : هفته اول سبز+هفته دوم سبز
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سپاس شده توسط
خوش اومدی لیبرتا دوست خوبم
خدا با ما ادما خیلی مهربونتر از اونیه ک فکرشو میکنیم
بودن همه ما در اینجا حکمتی داره ک شاید هرگز اونو درک نکنیم 
خوش اومدی به جمع ما خاله 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده