امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1396 خرداد 6، 1:54)mojgan نوشته است: سلام
وضعيت هفته : سبز
ارزيابى هفته : خوب بود. بايد ارتباط بهتر و بيشترى با خدا داشته باشم. 
برنامه هفته آينده: به خودم بيام و انقدر مادى نباشم. 
روزه: مى گيرم انشاءالله
عكس : عكس زندگى به اميد است كه زيباست. 
نميشه عكس رو بذاريم تو امضاء مون؟ من نمى خوام پروفايلم تغيير بدم. من به اين پروفايلم يه حسى دارم كه هر بار فكرم درگيره، باعث ميشه  روز اولى كه اومدم اينجا و هدفى كه داشتم برام تداعى شه و منو ياد صفاى كودكيم ميندازه، حيفم مياد بشكنم. نميخوام عوض كنم. راهى نيست؟

سلام
باشه می زاریم امضامون

بقیه هم بیان نظر بدن لطفاااا
53
 سپاس شده توسط
سلام منم چهار ده تا صلوات
هستی جونی متاستفانه این فاجعه از وفتی اتفاق که ماهواره اومد تو خونه ها ، بعدشم اینترنت
بعضي پدرمادرا هم که اصلا رعایت نمیکنن
تو تربیت جنسی بچه ها داریم که حتما مادر از دو سالگی پسرش پوشش مناسب داشته باشه چون پسر بچه ها خیلی هوشیارن
من با چشم خودم عکس العمل پسر سه ساله رو نسبت به لباس تنگ یه زن دیدم ، اینا باعث ميشه غريزه بچه زودتر بیدار بشه.
یکی از مسائلی که باید رعایت بشه از شیرخوارگی بچه هاس که موقع شستن بچه بهتره مادر دستکش دستش کنه چون بر اثر لمس دست با الت تناسلي اون حس لذت مختصری ايجاد ميشه
حتی میگن اگر دیدید بچه ناخوداگاه داره با خودش بازی میکنه یه کاری کنید از سرش بیفته ، مثلا بگید دست بزنی میبریمت دکتر امپول بزنه اونجات
بماند كه تو احكام روابط زناشويي داريم موقع نزديكي حتي بچه یه روزه که خوابه کنارتون نباشه چون نفس پدر و مادر تو اون لحظه رو بچه اثر وضعي ميذاره
تمام اين مراقبتا باعث ميشه غريزه ديرتر بيدار بشه
اما از يه سني به بعد خود پدر و مادر باید با بچه ها صحبت کنن اگاهی کامل بدن
و در نهایت سن ازدواج باید بیاد پایین که به نظرم مقصر اصلي بازم والدين هستن
اقاي قرائتي خوب گفت ، میگفت مثل اين ميمونه كه طرف گشنشه ، تشنشه ، بعد به جای اینکه اب و غذا بدی بهش بگی حالا لیسانستو بگیر ، هر وقت گرفتی بهت غذا میدم ، اب میدم .
اجی اگه دوست داری قدمی برداری برا نسل اینده فقط اجازه ندید سند ۲۰۳۰ اجرا بشه
۲۰۳۰ اموزش روابط زناشویی و همجنس بازی و خود ارضايي به بچه های کوچیکه
کتاب لک لکی در کار نیست رو بخون ، برای پیش دبستانی ها تالیف شده
این کتاب فاجعس ، متاستفانه قراره کتابای دیگه هم برای بچه های ابتدایی بیاد بیرون
خدا به نسل ایندمون رحم کنه

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
اگه بتونبم رودین وایمون بچهامونم کارکنیم خوبه نمیدونم اصلادلم نمیخوادبچهامون گرفتار بشن خدالعنتشون کنه که دستی دستی دارن بدبخت میکنن همه رو ایشالانتونن باید پدرومادرابرن اعتراض کنن وبگن مانمیذاریم همچین کتابایی اموزش بدین یعنی معلماهم حالیشون نیست عجبببببب
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

(1396 خرداد 6، 11:58)هستی۷۰ نوشته است: اگه بتونبم رودین وایمون بچهامونم کارکنیم خوبه نمیدونم اصلادلم نمیخوادبچهامون گرفتار بشن خدالعنتشون کنه که دستی دستی دارن بدبخت میکنن همه رو ایشالانتونن باید پدرومادرابرن اعتراض کنن وبگن مانمیذاریم همچین کتابایی اموزش بدین یعنی معلماهم حالیشون نیست عجبببببب

آجی اینجا نمیشه خیلی حرف سیاسی زد ولی در همین حد بگم وقتی دولت در مقابل علما و رهبر بایسته ، طلاب رو متهم کنه همین میشه
یه سری از پدر مادرا خوابن ، یه سریای دیگه هم دلشون میخواد همچین انفاقی بیفته
خدا میدونه تو این چند وقت با اینکه خیلی مشغله داشتم تا جایی که تونستم اطلاع رسانی کردم ؛ ولی چه فایده آخرشم متهم شدم که چرا الکی شلوغ میکنم ،
حتی با کمال تعجب تو فامیل از آدمایی که انتظار نداشتم شنیدم که 2030 رو تایید میکنن .
بعضی معلما هم در کمال وقاحت برا تدریس این کتابا اعلام آمادگی کردن .
ماها نباید سکوت کنیم . فقط میدونم مردم دغدغه مند نباید ساکت بشینن

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
سلام همه آبجیا گل‌
راسش امروز سوم و روزیه که برایه من گفتن. راسش منم که چطوری آلوده شدم و اینا خبر دارین پس دوباره نمیگم.
و یه مدت پیشم مطرح کردم که با یه پسر آشنا شدم و از نظر قیافه و هیکل و اینا واقعن خوبه .اما ازم درخاست سکس هم داره.ن اونجوری ولی خب اعتقاد داره یه چیزه عادی هست Hanghead دوسش دارم تا حدودی گفتم من پایه این کار نیستم اما رابطم کامل قط نشده.نمیتونم کلا ولش کنم اما تا جایی بتونم کنترل میکنم که اون خطا صورت نگیره.ولی خب خیلی دلم میگیره و از نظر روحی روم فشاره چون رابطم مثه قبل نیس باش Hanghead 
متاسفانه فعلا روزه هم نمیتونم بگیرم و خیلی میترسم. که بشکنم اما ایشالله کنترل میکنم.
کلی بگم آبجیا از نظر روحی یه جورایی درگیرممم شدید بین عقلم و احساسم .برام دعا کنین اشتباه نکنم Hanghead 
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
صلوات ختم شده در هفته اول مسابقه گروهی نسیم

Nazi29 : 114
Queen : 110
  1.                                                                                         دختر خورشید : 14مجموع:۲۹۰

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
اره میدونم دریاجون چی میگی ادم اگه بین دوراهی بمونه سخته بعضی وقتاادم میگه حالامگه چی میشه که به حرف احساسم گوش بدم یروز هم عقل داد میکشه چکاردارب میکنی راهو اشتباه رفتی امااجی فقط یه چیزی رومیگم بهت چون بهش رسیدم کاری نکن که چندسال بعداین جریانات مثل خوره بشه برامغزت من اشباهاتی کردم که الان هرچندوقت یبارن ازارم میده همیشه میگن گذشته هاگذشته یافراموش کنید اماگذشتخ هیچچوقققفت پاک نمیشه وهمیشه همراهمونه ایشالاکه تصمیم درست رابگیری برااینکه انشالادرست تصمیم بگیری وبه ارامش برسی۱۴تاصلوات میفرسم

سپاس شده توسط
........................................................................................
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 6، 15:23)smwarrior نوشته است: دوستان درمورد سنده!
باید بگم که من باهاش موافقم یکی از مهم ترین دلیلاشم اینه ک از همین ندونستن ضربه خوردم و بهترین سالهامو از دست دادم و... خلاصه تبدیل شدم به کسی ک الان هستم!
نظرات شما محترمه 302

آجی منم با آگاهی دادن موافقم ولی این سند فقط آگاهی دادن نیست متاستفانه
پخش انیمیشن س ک س برای بچه های دبستانی یکی از برنامه های ۲۰۳۰ هست . که خود این انیمیشن محرک بچه ها میشه
اموزش همجنس بازی و به رسمیت شناختنشون یکی از برنامه های سنده
سند رو کامل با تحلیلای اساتید مثل رحيم پور ازغدی بخون ، کامل متوجه میشی
چیزی نیست که بخوایم دربارش نظر بديم ، چیزیه که واقع نگرانه باید بهش نگاه کنیم

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
سلام خوبین؟
منم ۱۴ تا صلوات
اعلام وضعیت : سبز
ارزیابی هفته ای که گذشت :حالم نسبت به هفته قبلش بهتر بود. ولی برنامه هامو اجرا نکردم پیاده روی نرفتم نماز صبح هم هر چقدرسعی کردم فقط یک روز موفق شدم بخونم.
برنامه هفته ی آینده: به لطف خدا و ماه مبارک ۱. نمازای صبحمو سروقت بخونم ۲. پیاده روی ۳. خوندن قرآن شبها با معنی حداقل دوصفحه ۴. کمک به مادر ۵. خوندن کتاب حداقل روزی دوصفحه
چون روزه می گیریم پیاده روی اشکال نداره؟
البته من امروز صبح تقریبا نیم ساعت پیاده روی کردم خیلی خوب تشنمم نشد 2uge4p4
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
بیاین موقع اذان افطار برای هم دعا کنیم 302
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
آجیا گلم از این به بعد من صلواتا تو تایپیک صلوات اعلام میکنم و شما اونجا اعلام کنین چیزاتون مثه بقیه.
فدایه تو هستی جونمی .بله دقیقا از عذاب بدش ترس دارم .کسی نیسم گذشته و عذاب وجدان یادم بره یا عادی بشه.کلا از مسایل کوچیک غول میسازم.اما اجی با تمام قدرت فعلا جلو دلم وایسادم .اما امیدم به خداس .کاش موقعیت ازدواج پیش بیاد

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
دوستان تاحالاشده سوال توذهنتون باشه بعد یدفه توتلوزیون یه کارشناسی حاج اقایی دقیقا حرفی بزنه جوابه سوال شماباشه
امروزم تقریبا برامن همین اتفاق افتاد دوستان یه حاج اقاتوتلوزیون گفت اگه هرروز سوره نور روبخونیدبچه هاونسلتون از فساد جنسی درامان میمونن من ازامشب شروع کردم شماهم دوستداشتید شروع کنین انشالاعاقبت ههممون ختم بخیر بشه

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 6، 23:26)هستی۷۰ نوشته است: دوستان تاحالاشده سوال توذهنتون باشه بعد یدفه توتلوزیون یه کارشناسی حاج اقایی دقیقا حرفی بزنه جوابه سوال شماباشه
امروزم تقریبا برامن همین اتفاق افتاد دوستان یه حاج اقاتوتلوزیون گفت اگه هرروز سوره نور روبخونیدبچه هاونسلتون از فساد جنسی درامان میمونن من ازامشب شروع کردم شماهم دوستداشتید شروع کنین انشالاعاقبت ههممون ختم بخیر بشه

برا من پیش اومده
انگار خدا صدای ادمو میشنوه بعد یه کاری میکنه که دقیقا جواب سوال ادم از دهن یکی دیگه که خودشم خبر نداره بیاد بیروخیلی خوبه اینجوری
منم دوست دارم بخونم

الم یعلم بأن الله یری

سپاس شده توسط
خیلی دوس دارم بیام اینجا اما کلی مهمون و درگیر درسامم اصن وقت نمیکنم اعلام روزای پاکم و بگم بچه ها واقعا ببخشید Hanghead
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان