امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

بچه ها کشتی سانجی:(
 سپاس شده توسط
سلام
من پوستم متاسفانه شله جدیدا هم رفتم ارایشگاه گفت پوستت خیلی ضعیفه باید ماسکهای خوب و ابرسانی حسابی بهش بدی
دیگه گفتم هفته دیگه برم ی مرکز پوست ببینم برای پاکسازی و ابرسانی اینا چیکار میکنن
من شبا به ابروها و مژه ام روغن طبیعی هفت تخم میزنم (فک کنم پسته و بادام و فندق و چندتا مغز دیگه اس)
به دور چشمم روغن نارگیل میزنم
به لب و دور لبهام هم روغن نارگیل میزنم
کل صورتمم ی ابرسان دکترم داده اونو میزنم
یکی دوهفته ای هس زیاد نمیرسم ب برنامه هام ولی قبل ترها ی روز در میون این برنامه رو داشتم شیای زوج گلاب و عسل طبیعی قاطی میکردم میزدم پوستم
روزای فرد هم گلاب خالی میزدم همه جای صورتم خصوصا زیر چشمام (اینو عملیاتیش نکردم هنوز در مرحله طرح مونده1 )
دیروز دوستم میگفت برای طراوت و نرمی و روشن شدن پوست تو حموم حنا و گل محمدی و بابونه رو قاطی کن بذار 5دقیقه بمونه
من همه اقلامشو دارم بدم مادرم اسیاب کنه بزنم ب بدنم ببینم چی میشه
دیگه اینکه من در هفته یکی دوباری روغن مورد میزنم ریشه موهام ..چون موهام خیلی بلد هس نیاز ب مراقبت داره منم ک بی حوصله ولی این روغنه خیلی خوبه 
کار دیگه ای نمیکنم از این کارایی ک انجام دادم نتیجه گرفتم بهمین دلیل اینجا نوشتم 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
فکرشم نمی کردم انقدر کاردرست باشی
جدا همه این کارا رو انجام می دی ؟
تو که این حرکتا رو میزنی خب سفیده تخم مرغ هم بزن برای سفتیه پوست

احسنت
آفرین
303

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااام من اووومدم
اقا باور کنین نتم با کانون مشکل داره 
یع عااالمه راهکار انجام دادم درست نششششده 
هر وقت میشه ک میام کلی ذوق میکنم انگار هفت خان رستم طی کردم Gigglesmile

خب بگم براتون که این برنامه من برای پوستمه  Gigglesmile
[تصویر:  aa8e_20180114_174152.jpg]
ماسک ذغال خریدم خیلی خوب بود ولی این تکیشه اخه تاحالا استفاده نکرده بودم دوتاشو گرفتم که اگر جواب داد برم بزرگشو بخرم
که خیلی خوب بود و کلی پوستمو نرم کرد .
یه ماسک کلاژن کاکایویی هم خریدم که هنوز استفاده نکردم اگر خوب بود بهتون میگم
اون پماد سینره هم خیلی خوبه برا منافذ پوست و جوش های سرسیاه و ابرسانی قبلا هم استفاده کردم 
روغن هسته انار هم دیروز گرفتم و دیشب استفاده کردم خیلی باحال بود تاثیرش کلی خوشحالم کرد  4chsmu1
دیروز موهامم کوتاه کردم یه عااالمه خوشکل شدم  Gigglesmile
باید به موهامم برسم ولی واقعا سختمه اخه جنس موهام و پوستم چربه . زود زود چرب میشه بعد مثلا بخوام تقویتشم بکنم با چیزای گیاهی زودددتر چرب میشه اعصابمو خورد میکنه  Hanghead
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام 303
چه دخدرایی 53258zu2qvp1d9v عروس بشین ان شاء الله 2uge4p4
کویین جان صلواتا رو میفرستم چشم 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام من اومدم برای اریابی خانم معلم ناظم بهم نمره بده
ارزیابی هفته: کارهایی که تصمیم داشتم رو نرسیدم انجام بدم بیشتر درگیر سرماخوردگی و عواقب پیش امده اش با بیماریم بودم. به طور کلی راضی هستم اما یکم زیاد سر اینو و اون غر زدم
تصمیم دارم این هفته مظلوم باشم و مودب و دخمل مامان و بابا، هر چی گفتن بگم چشم یکم تمرینای کلاس اموزشیمو انجام بدم و اگر برسم رمان عقلو اخساس که میخواستم هفته پیش بخونمش و نخوندم زو بخونم.
 سپاس شده توسط
ببخشید دیر شده

ارزیابی اون یکی هفته :

هفته رو با انرژی شروع کردم اما متاسفانه آخرش افتادم به کم کاری ، از لحاظ کنترل احساساتم خوب نبودم ، یه عالمه هم از این شاخه به اون شاخه پریدم متاسفانه !  شاید درستش این باشه که فعلا یکیو یا دو تا رو انتخاب کنم بعدا نگران بقیه ش باشم ! شاید درستش همینه که هم زمان رو همه ش کار کنم که یه وقت فرصتی از دست نره ! به هر شکل رژیم و کاهش وزن هنوز در حد حرفه از بیست حقشه 1 بدم به خودم .

برنامه ریزی هفته جاری :
سر زدن به دانشگاه ، پیدا کردن یه مربی برای کمک تو درسم ، پیاده روی 2 بار طی هفته ، تصمیم قطعی برای یه کار مهم .

سردرگمم دعام کنین

سپاس شده توسط
سلام دخترا
ببخشید دیر شد . امتحانات نمیذاره ادم به موقع حاضر بشه
دختر خورشید / هفته دوم / سبز
ارزیابی هفته : یه امتحان وحشتناک رو گذروندم . خیلی تو امحانات مهمونی رفتن سخته . راه پیچوندنم وجود نداره متاستفانه
برنامه هفته آینده : باید چند تا تحقیق بنویسم به اضافه تمرینات دیگه . و همچین باید برا ادامه امتحاناتم درس بخونم

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
بچه ها سلام .چطورین؟ Confetti
دیگه صحبت نمیکنین؟ Hanghead 4chsmu1

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام
شما چه خبر ؟
خودت حرف بزن

سپاس شده توسط
سلامتی . شما چه خبر؟ 4chsmu1
خوبی؟

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
خوب که نه ، همه ش کوتاهی همه ش ترس ، همه ش ایده آل گرایی ... خلاصه گند زدم به زندگیم

سپاس شده توسط
(1396 دي 25، 21:24)می توانم نوشته است: خوب که نه ، همه ش کوتاهی همه ش ترس ، همه ش ایده آل گرایی ... خلاصه گند زدم به زندگیم

میتوانم جان، برای رسیدن به هدفت باید دلو به دریا بزنی سخته نترسیدن ولی همیشه به این فکر کن که فوق فوقش بدترین شرایط ممکن چی میشه و بعد فکرشو میکنی میبینی اصلا ترس نداره و راحت کارتو انجام میدی، در مورد ایده ال گرایی هم یادت نره اگر پنج درصد راهو بری باز هم خیلی بهتر از اینه که کارهاتو ایده الی بخوای ولی انجام نشن.
این دو مورد رو خودمم خیلی مشکل داشتم الانم دارم ولی دارم سعی میکنم کم شه خیلی در این مورد سرچ کردم شاید علتش این باشه که بیشتر خودمو به مرگ نزدیک میبینم و شاید فردایی دیگه نباشه
 سپاس شده توسط
آره ایده ال گرایی22
یکی از مشکلاتم‌توی مطالعه هم همینه
میخوام همه رو تموم کنم ولی سرسری میخونم
از طرفی بخوامم عمیق بخونم استرس میگیرم و میدونم تموم نمیکنم Khansariha (56)
1بچه ها یه امتحانم مونده لطفا دعام کنین
یه امتحانمو خیلی خراب کردم:( استادشم افتضاحه
خیلی نگرانشم:(
 سپاس شده توسط
نتایج این هفته گروهی واقعا خوب بوده ها
افرین

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان