امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام.
آیا من میتونم از ی جایی امضاهای مسابقات گروهی و پیدا کنم؟؟؟امضاهای برتر و منظورمه1
پیدا نمیکنم 1
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کلا چیزی ب ذهنم نمیرسه بدون ایده1
اگر ک کمکی از دستتون برمیاد یکی بهم پیام بده درموردش حرف بزنیم1
و اینکه تا آخر شب حلش کنیم تموم شه1
چون من ی سه روزی فکر کنم نباشم1
ـــــــــــــــــــــــــــــ
ظاهرا چیکابانو نیست Khansariha (56) Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
اسم گروهتونو چی تعیین کردین؟ شاید بتونم برای امضا ایده بدم
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
سلام خنده جان1

زفیر جان اسم هایی پیشنهاد دادن منم دوتا گفتم ک در نهایت لبخند خدا نظر مشترکمون شد1
البته منتظر نظر نهایی سرگروه یعنی چیکا خانم هستیم ک هنوز نیومده1
Hanghead
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
سلام 
پس یجورایی میتونه اسمونی باشه تم ابی و ابر و اسمون باشه
یا تم رنگ چوب ملایم و بعد با نستعلیق سیاه مشق اسم گروهتون و یه الله نقاشی خط طلایی
یا تم کودکانه چند دختر بچه دست به دست هم دادن و لبخند میزنند
 سپاس شده توسط
بله درسته ایناهم ب ذهنم رسیده1
اما منظورم اینه ک شعارگروهی نوشتن بعد اونو دارم فکر میکنم ک قبلی ها مگه شعار داشتن یا مثلا کجای تصویر جا بدم ی جمله رو..با اسم هاهم رو عکس کلا سنگین میشه دیگه..
بالا پست زفیر و درمورد امضا بخون اون کمی ذهنم و قاطی کرد1
ـــــــــــــــــــــــ
امضا های گروه های برتر نمیمونه تو کانون؟
 سپاس شده توسط
نمیدونم امضای گروه های برتر جایی هست یا نه.
خب پیشنهاد من در مورد سایز امضاتون مثل امضای خودمه(اون عکس بنفش)
چون خیلی قسمت امضاتون در پایین هر پست خیلی بزرگ نمیشه
هم میتونی خارج از عکس در پایین کادر عکس وسط قرار بدیش(البته با فتوشاپ امکانپذیره که زمینه نداشته باشه خارج از عکست در حاشیه کادر عکس قرار بگیره)
هم میتونی به صورت بوردر شعارتونو دور عکس تکرار کنید خودش یه جذابیت پیدا میکنه
اسامی گروه رو هم میتونی در داخل عکس امضا براساس عکست اگر جای خالی داره و یا اینکه دو به دو در کنار حاشیهدراست و چپ عکس قرار بدی
یا اصلا خیلی ساده میتونی مثل یه برچسب استیکری درستش کنی بالای برگه اسم گروه و وسط شعار و پایین اسامی
سلام یچه ها...
تاریخ ختم صلوات من فرداس:/
 شروع شده مسابقه؟؟؟؟چرا تاریخش انقدر زوده؟
ماله چیکا خانم فکر کنم  رد شد:///....
بچه ها....نوشته 3شهریور تا13مهر  13
شروع شده مثل اینکه  4fvfcja  
اتریسا جون سلااااااااام

راستش میخواستم شعار باشه تا با دیدن اسم یادش بیفتیم و خودش روحیه بده.... نمیخواستم سردرگم بشی.
شعار  میتونیم توی عکس نباشه.. مثلا بعد از اینکه تصویر رو داخل امضا گذشات هرکسی... دلش خواست شعار گروهمون رو هم بالا سرش مینویسه.... به همین سادگی... به همین خوشمزگی 4chsmu1
زیاد سخت نگیریم... اگه واقعا از 3 شهریور شروع شده باشه که ...... بهتره هرچه زودتر ریزه کاری هامون تموم شه...بریم سراغ هدف گذاری.... نظرتون چیه؟

جدولو درست کردم. اول یه عکس از صفحه ش میگیرم و میذارم. چیزی اگه لازم داره و بنظرتون میرسه بگین اضافه کنم. وگرنه که بگید فایلشو اپلود کنم...
  راستش یه چیزایی جااااااالبی داره این اکسل....عجبااااااا... خودم ندیده بودم تا حالا Khansariha (13)  روی هر مربعی که موس رو بذارید توضیحش میاد(نحوه امتیاز دادن هر ستون هم داخلشه با یه توضیح کوچولو)...خلاصه خیلی باحال بود 49-2 . این فکر کنم اولین کاره رسمیمه با اکسل 4chsmu1  ......در حد خودم خوب شده فک کنم..... 4chsmu1 
فقط...........لطفااااااااااااااااااااااااا...................................نزنید تو ذوقم :/

Khansariha (13)

یا علی رفقا ...
[تصویر:  398m_جدول.png]
بچه ها لطفا نظرتون رو بگید که دیگه از همین امشب تو جدول ثبت کنیم وضعیتارو واستارت مسابقه رو بزنیم... نظر مثبتتووووون چیه؟ 4chsmu1
بچه ها...این جدوله صرفا کمکه... 
میتونین داخل یه دفتر بکشیدش و پرش کنین. بعد اخر هفته ها که باید گزارش بدیم راحت تره.قوانین پر کردنش میتونه هرطور راحت تر بودین باشه. اگه دلتون خواست روش پر کردنی که به ذهنم رسیدو بهتون بگم.یه سری توضیحات هم میدم درموردش که بدونین مثلا مکتبخونه یا بعضی ستون ها به چه کاری میاد... به شرط حیات همین امشب میگم. تموم شه بره.....

یه موقع فکر نکنین واجبه  ها..... Hanghead
من اینو برا راحتی کارمون درست کردم  مثلا... :/
بچه ها میشه منم نخودی باشم و همراه گروه مسابقه همراهیتون کنم و هوامو داشته باشین تو ترک؟
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها......
خانم چیکا نیستن مثل اینکه. بهم گفتن چون نفر دوم لیستم معاون محسوب میشم( :/ هرچند دلیلش قانع کننده نیس واقعا!!! )بچه ها لطفا کمک کنیداااااا....دست تنهایی نمیتونیم . 

در نبود چیکا خانم حسابی همو ساپورت کنیم...... باشه بچه ها؟ 
توکل به خدا موفق میشیم.. Khansariha (69)
بچه ها.....

دیگه شروع میکنیم. ایشالا چیکا خانمم زود تر میان...

توضیحات جدول:
قسمت سحر خیزی:بچه ها بیاین هفته اول قرارمون منظم کردن خوابمون باشه.
سحرخیز بودن : +
غیر سحر خیزا خالی بذارن.فعلا هفته اول زود خوابیدن مهمه.((:
قسمت زود خوابیدی؟:
بچه ها جون.قرارمون این باشه که همه با هم تا 12ونیم  شب بخوابیم .نظر مثبتتون چیه؟(:
اگر 12 بخوابی:+++
اگر 12 و نیم بخوابی:++
اگر بیشتر شد:0 
قسمت کنترل ذهن:
امام علی (ع) می فرمایند : جمیل المقصد یدل علی طهارت المولد،هدف زیبا، گواه بر پاک زادی صاحب آن است.

درست مثل کانون.
به ازای هر روز +1 بهش اضافه کن.
اگر اون روز کنترل نداشتی 0 بذار.
قسمت مکتبخونه:
یه کتاب که دلت میخواد را انتخاب کنیم. تصمیم بگیریم هر روز چند صفحه(حتی در حد4-5صفحه) بخونیمش. درنهایت یه خلاصه از نکات اون کتاب رو اخر هر هفته باهم اشتراک میذاریم. اینطوری مثل اینکه هر 5 نفرمون 5 تا کتاب خونده! (: دلخواهه. هرچند فکر میکنم اگه همه باشن درکنار هم کلی چیز یادبگیریم.(((: خوب میشهااااا...!! مممم! بترکووووونیم.((:
قسمت یه قرار باحال گروهی:
بچه ها هر هفته باهم یه قرار های باحالی میذاریم. اینکه همه باهم روز مثلا سه شنبه زیارت عاشورا بخونیم و...(هر هفته یک نفر حق داره یک چیزی پیشنهاد بده تا 5 هفته دوباره گردش میکنه.)
قسمت روزت چطور بود؟
رنگش کن... با اون سه رنگ.
هفته‏ ی سبز: رعایت موارد سه گانه مسابقات، در تمام روزهای هفته
هفته ی زرد: رعایت موارد سه گانه مسابقات، در شش روز هفته
هفته ی قرمز: عدم رعایت موارد سه گانه مسابقات، در بیش از یک روز
قسمت کاری برای مهدی عجل الله:
بچه ها بیاین تلاش کنیم شده روزی یک صلوات هم ، به یاد امام باشیم.
این کار ها میتونه در حد حتی روزی یک سلام و حتی خوندن دعای فرج  باشه، صدقه دادن یا هرچیزی... اجبار نیس به هم بگیم که چیکار کردیم. فقط اگر انجامش دادیم + میدیم.
اینطوری همدیگه رو تشویق میکنیم که برای امام زمان فعالیتی هرچند کوچیک داشته باشیم(: و اگر نکردیم هم جاشو خالی میگذاریم.((:

یه قسمت صلوات هم اضافه کردم:
به تعداد دلخواه صلوات بفرستیم قبل خواب
(مثلا میتونیم به تعداد روزهای پاکیمون بفرستیم)
تعدادشو اینجا مینویسیم و هدیه میکنیم به هرکسی دلمون خواست.ائمه...رفتگان...امام زمان یا هرکسی((:

رفقا اگه فکر میکنین چیزی کم داره بگید اضافه کنم. 49-2
 سپاس شده توسط
(1397 شهريور 6، 19:42)خنده نوشته است: بچه ها میشه منم نخودی باشم و همراه گروه مسابقه همراهیتون کنم و هوامو داشته باشین تو ترک؟

من حرفی ندارم خنده خانم.
اگه بقیه بچه هام موافق باشن چراکه نه... بالاخره هر طور شده میتونیم همه 5 نفرمون هوای همو داشته باشیم اگه خواهری کنیم واسه هم ..... 
بچه ها؟؟؟؟؟
نظرتون چیه خنده خانمم بیاد و هلویی  بشه؟( نخود نشه 4chsmu1 هلو بهتره!! )
 سپاس شده توسط
قسمت برنامه ریختی ؟ شب قبل:

بچه ها این قسمت برای هدف گذاریه......میدونید قاعدتا این فکر گناه وقتی میاد که ما بیکاریم.....درواقع وقتی که متمرکز نیستیم روی کارمون.
بنظرم رسید از این فرصت استفاده کنیم و ...
شب قبل از اینکه بخوابی 5 تا کاری که میخوایفردا بکنی رو مینویسی... یعنی درواقع باید کارایی رو انجام بدی که زیاد هم جو گیرانه نباشه!!! 
یهو ننویس میخوام مثلا 8 ساعت سخنرانی گوش کنم:/
 یا مثلا یهو ننویس میخوام 2 ساعت برم پیاده روی( درحالی که تا دیروز لم داده بودی رو مبل..:/)
 خلاصه جوی نباشه.......( منم یکم ازین روحیه ها داشتم. سعیمو میکنم. ایشالا که خوب پیش میره بچه ها)
کارای که باهاش حال میکنی.... اصلا عشقت میکشه رو مینویسی... چون من خودم روزای اولمه که میخوام هدفگذاری کنم اگه با یه چیز که ذهنم پسش بزنه شروع کنم قاعدتا انه تنها از کارش خوشم نمیاد بلکه ز همین هدف گذاری هم متنفر نمیاد و .... بعد یه مدت میزارمش کنار.!!
باید هوای کارو داشته باشیم تا بتونیم این عادت خوبو ایجاد کنیم 53258zu2qvp1d9v
داداش رضا میکه نفستو مثل یه بچه فرض کن. میخوای ادبش کنی...
اگه همون اول یه دفعه بگی نمیبرمت پارک جیغ و داد راه میندازه......... پس مثلا از در علاقه وارد شو... نقاشی کشیدنو این بچه دوست داره. بهش میگی حالا این نقاشی رو بکشیم... بعدش میریم .... بعدش یه خوراکی... خلاصه فکرشو از پارک دور میکنی...حتی میاد سراغ پارک رفتو بگیره بهش بگو
"باشه ...باشه...بذار این کارم بکنیم..." 4chsmu1 به اصطلاح خودمونی خرش میکنیم Gigglesmile 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
خلاصه که وعده بدیم( ذهنمون نباید بفهمه داریم سرشو شیره میمالیمااااااااااا ، یه طوری نگید که انگار نمیخواین اونکارو بکنین.)...
کم کم نمیذاریم احساسمون و نفسمون افسار به دست بشه. این خودمون هستیم که مسیرمون رو مشخص میکنیم... درسته؟ 49-2
 برای این هدف گذاری اگر لازم دیدین توضیح بیشتری بدم بگین رفقا...... 302
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان