امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام به دوستان خوب
فاطیما جان این خیلی خوبه که شما میدونید اعتماد به نفستون کمه و سعی در برطرف کردن اون دارید.
عزیزم کانون میتونه جای خوبی برای افزایش اعتماد به نفستون باشه(بهتر بگم یکی از راهها میتونه باشه).
اینجا کم کم یاد میگیریم چطور با افراد با سلیقه ها ، افکار  و اخلاق های متفاوت رفتار و صحبت کنیم.
زود رنجیمون کمتر میشه، درسته اینجا یه فضای مجازیست ولی اگه دقت کنیم  این فضای مجازی داره جزوی از زندگی ما میشه.
فاطیما جان خودتون از روزی که وارد کانون شدید تا الان چه تغییراتی در خودتون ایجاد شده؟
یکی از راههای دیگه حرافی هست، درسته حرافی چیز بدی هست ولی برای افزایش اعتماد به نفس کارسازه.
بحث کردن در مورد موضوع های متفاوت ،نترس باش ،....
این بگم خوبه اطلاعاتمون رو در مورد هر موضوعی ببریم بالا،کتاب خون بشیم.بیشتر افراد اهل مطالعه نیستن و اعتماد به نفس کاذب دارن و متاسفانه کسانی که اطلاعتشون کمه اعتماد به نفس پایین دارن، به نظرتون علتش چی میتونه باشه؟
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
سلام خانوماي گلخوبيد ؟
چه خبرا ؟
دلم واسه نسيم و خودتون يك ذره شده بود .. 
من اومدم تا بهم كمك كنيد .. 
شرايطم خيلي بده .. 
استرس .. درس .. و از همه بدتر اين كار مسخره .. 
خيلي به كمكتون نياز دارم .
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
هپی؟
دریا جون گفت بهت بگم اشتباه اونو نکنی
53
تو میدونی چقدر دوست دارم؟ خیلی دلم تنگ شده برات

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 آبان 9، 12:49)tavalodedobare نوشته است: سلام به دوستان خوب
فاطیما جان این خیلی خوبه که شما میدونید اعتماد به نفستون کمه و سعی در برطرف کردن اون دارید.
عزیزم کانون میتونه جای خوبی برای افزایش اعتماد به نفستون باشه(بهتر بگم یکی از راهها میتونه باشه).
اینجا کم کم یاد میگیریم چطور با افراد با سلیقه ها ، افکار  و اخلاق های متفاوت رفتار و صحبت کنیم.
زود رنجیمون کمتر میشه، درسته اینجا یه فضای مجازیست ولی اگه دقت کنیم  این فضای مجازی داره جزوی از زندگی ما میشه.
فاطیما جان خودتون از روزی که وارد کانون شدید تا الان چه تغییراتی در خودتون ایجاد شده؟
یکی از راههای دیگه حرافی هست، درسته حرافی چیز بدی هست ولی برای افزایش اعتماد به نفس کارسازه.
بحث کردن در مورد موضوع های متفاوت ،نترس باش ،....
این بگم خوبه اطلاعاتمون رو در مورد هر موضوعی ببریم بالا،کتاب خون بشیم.بیشتر افراد اهل مطالعه نیستن و اعتماد به نفس کاذب دارن و متاسفانه کسانی که اطلاعتشون کمه اعتماد به نفس پایین دارن، به نظرتون علتش چی میتونه باشه؟
مرسی چه حرفای خوبی زدی ولی اینکه نمی تونم درست حرف بزنم مال اینه که از بچگی فقط داد شنیدم و همه باهامون قطع رابطه کردن وقتی رابطه اجتمعاعی نباشه خب بالطبع نمی تونیم خوب حرف بزنیم
یادمه از بچگی فقط غصم این بود که دوستام منو نبینند که بابام داد میزنه
حالام که بزرگ شدم هر چی می خوام حرف بزنم بلد نیستم هر چی هم می خونم و یا حرف قشنگی می شنوم و یادداشت می کنم و یا حفظ دوباره از یادم میره و نمی تونم تو خاطرم بسپارم
(1392 آبان 9، 20:18)فاطیما نوشته است: مرسی چه حرفای خوبی زدی ولی اینکه نمی تونم درست حرف بزنم مال اینه که از بچگی فقط داد شنیدم و همه باهامون قطع رابطه کردن وقتی رابطه اجتمعاعی نباشه خب بالطبع نمی تونیم خوب حرف بزنیم
یادمه از بچگی فقط غصم این بود که دوستام منو نبینند که بابام داد میزنه
حالام که بزرگ شدم هر چی می خوام حرف بزنم بلد نیستم هر چی هم می خونم و یا حرف قشنگی می شنوم و یادداشت می کنم و یا حفظ دوباره از یادم میره و نمی تونم تو خاطرم بسپارم
سلامی دوباره به شما دوست خوب53
عزیزم من موقعیت شما رو درک میکنم،Khansariha (18)
افرادی که درست جمله بندی نمیکنن و از حرف زدن هراسان  و یا لکنت زبان دارن، به خاطر شرایط  خانوادگی یا اتفاق بدی که در زندگیشون رخ داده،هست .که شما خودتون می گید به خاطر شرایط خانوادگی هست.
من نمی دونم بیان شما در چه سطحی هست ولی با حرفهایی که میزنید خیلی حاد نیست.برای خودتون بزرگش نکنید. اینو با توجه به جملاتی که بکار میبرید میگم.53258zu2qvp1d9v
گذشته ی اکثر بچه های کانون تلخه،گذشته ی شما هم تلخ بوده ولی تموم شده، الان در همین کانون دوستای خوبی پیدا کردید.این برای شما مثبته.53258zu2qvp1d9v
درسته من گفتم حراف باشید ولی تنها نیازش نیست که دور و برتون پر از آدم باشه و با کل فامیل در ارتباط باشید، شما با داشتن یه دوست که میتونه مادرتون، یا دیگر اعضای خانواده یا خودتون باشیدشروع کنید.با خودتون حرف بزنید(حالا جوری نباشه که مادرتون بگه وای دخترم...1276746pa51mbeg8j ولی اشکالی نداره.احساس دوست داشتن خودتون رو احساس کنید.با خودتون دوست باشید:x)،.عزیزم اینم بگم خودشیفتگی با دوست داشتن خودمون فرق میکنه.
 خاطره بنویسید،...فاطیما جان همین الان یه دفتر بردار و بیوگرافی خودت رو بنویسclapping و بگو از زندگیت چی میخوای ؟،کم کم هدف تو زندگیت میاد،6 علاقه به رندگی کردن،53258zu2qvp1d9v از بودن خودت لذت میبری6،
 تا الان اینجوری زندگی کردی، چرا زندگیت یه جور دیگه نباشه؟53
.تا الان اینجوری فکر میکردی ،شدی این فاطیما، ازخودت راضی هستی؟اگه آره که راهت رو درست داری میری53.اگه نه، فکرت رو عوض کن.باور کن شعار نیست، واقعیت زندگی ما افکار ما هست.53
یادادشت کنید چه خصوصیات خوب و بدی دارید.Khansariha (56)
من ...53.در این تاریخ دارای این خصوصیات اخلاقی و دارای این مدارک و تمایل دارم به این جور آدمی با این خصوصیات ....53 تبدیل بشم.چکار باید بکنم.
مثلا من مهربون(خشک) هستم.
من دست و دلباز(خسیس) هستم.
من حساس و زود رنجم.
من حسودم.
من کینه ایی هستم(نیستم)
من خوش اخلاق(بد اخلاقم)
من مغرور(خاکی)
من راستگو(دروغگو)
من انتقادپذیرم
......
یا من  غیبت میکنم(نمی کنم)
من خبرچین هستم(نیستم)
من باهوشم
من خودم رو زیبا می بینم یا زشت (بدن یا صورت من چه عیبی دارن،قابل برطرف هست یا نه؟)
....
و موارد دیگر
از دیگران بپرسید :چه خصوصیات اخلاقی دارید>از چه خصوصیات شما خوششون میاد و از چی بدشون میاد.
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
(1392 آبان 9، 21:52)tavalodedobar نوشته است: عزیزم من موقعیت شما رو درک میکنم،Khansariha (18)
افرادی که درست جمله بندی نمیکنن و از حرف زدن هراسان  و یا لکنت زبان دارن، به خاطر شرایط  خانوادگی یا اتفاق بدی که در زندگیشون رخ داده،هست .که شما خودتون می گید به خاطر شرایط خانوادگی هست.

خاطره بنویسید،...فاطیما جان همین الان یه دفتر بردار و بیوگرافی خودت رو بنویسclapping و بگو از زندگیت چی میخوای ؟،کم کم هدف تو زندگیت میاد،6 علاقه به رندگی کردن،53258zu2qvp1d9v از بودن خودت لذت میبری6،
 تا الان اینجوری زندگی کردی، چرا زندگیت یه جور دیگه نباشه؟53
.تا الان اینجوری فکر میکردی ،شدی این فاطیما، ازخودت راضی هستی؟اگه آره که راهت رو درست داری میری53.اگه نه، فکرت رو عوض کن.باور کن شعار نیست، واقعیت زندگی ما افکار ما هست.53
یادادشت کنید چه خصوصیات خوب و بدی دارید.Khansariha (56)
من ...53.در این تاریخ دارای این خصوصیات اخلاقی و دارای این مدارک و تمایل دارم به این جور آدمی با این خصوصیات ....53
....
و موارد دیگر
از دیگران بپرسید :چه خصوصیات اخلاقی دارید>از چه خصوصیات شما خوششون میاد و از چی بدشون میاد.
من این کارو کردم عزیزم از همه پرسیدم و همه خصوصیاتم رو گفتن توی یه دفترم نوشتم که چه خصوصیاتی دارم
خاطره هم خوبه چند وقتیه نوشتم ولی ولش کردم برای شغل من خاطره خیلی می تونه لذت بخش باشه شیطونی بچه ها تو کلاس
اگه وقت کنم حتما باید انجام بدم
پدرم هنوز حالشون بده یعنی این اتفاقات تموم نشده و درگیری باهاش همیشگی ست
امروز خراب کردم به شاگردم زنگ زدم تولدشو تبریک بگم جوری حرف زدم که به جای اینکه خودشو خونوادش شاد بشند بدشون اومد
سلام
فاطیما جان فکر کنم الان ی خرده بیشتر حساس شدی و ی خرده تلقین منفی هم میکنی
یعنی منتظری ک همچین اتفاقی بیافته و ب خودت بگی دیدی میگفتم نمیتونم
ی خرده سعی کن برعکسش باشه حتی اگه ی موضوع کوچیک هم بود خودتو تشویق کن و بگو دیدی اونقدرا ک فکرم میکردم بد نیستم
 مثلا  سر کلاس درس میدی و مشکلی پیش نمیاد و...

ی راه دیگه هم ک تولد جان هم اشاره کرد خوندنه 
مخصوصا برای مشکلی ک تو داری رمان و داستان 
اکثر سخنران های خوب ب گفته ی خودشون تو بچگی خیلی داستان میخوندن 
این مکالمه ها ک تو کتابا هست تو ذهنت ثبت میشه ی جورایی

فکر میکنم دارلینگ هم قبلا اینو گفته بود ب یکی از بچه ها
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلاااااااااااااااام عليك303
خدمت همههههههههههههه317

من به خاطر دانشگاه نميتونم زياد سر بزنم1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
از صب تا شب دانشگاهم53258zu2qvp1d9v
يعني جمعه تا جمعه فقط تو خونه رويت ميشمcheshmak

البته مزيت اين حالت اينه كه پاكم
يعني اصلا وقت ناپاك بودن ندارم خدارو شكر317

بچه ها ببخشيدا اصلا در جريان بحثتون نيسم كه بخام نظر بدم :( :( 

دوستون دارررررررررررررررررررررررررم تك تكتونو Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام بچه ها من نمی خواستم این موضوع رو تعریف کنم تا دید شماها نسبت به من بد بشه ولی تصمیم گرفتم بگم امیدوارم دید بدی نسبت به من پیدا نکنید
اینجا نمی تونم بگم برای همین توی دخترونه می گم اونجا منتظر نظراتون هستم
دوستون دارم خیلی زیاد
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
عزیزای من خوبین؟
ببخشید کم هستم 
منم همش دانشگام 
و امان از وقتی که راه دانشگاه تا خونه 3ساعت طول بکشه عملاً 6ساعت توی راهم
 131313
بعدم میگن این مدرک که بدرد نمیخوره
:smiley-yell:

دخمریا 
پااییز خاصیتش اینه که توی دلت گم میشی 
دلت خالی میشه 
یه آرامش عمیق در عین خالی بودنش داره 
و
یه حس تنهایی عجیب

اینا همش میگذره
خودتون رو درگیرش نکنید

شعار من توی زندگی اینه
چه خوشی و چه غم
این نیز بگــــــــــــــذرد

خیلی هم راحت نیست 
اما وقتی یادت میاد چه روزگاری رو  پشت سر گذاشتی میگی 
ااااااااااااااا چه وضعیتی بود و گذشت ها

روزایی فکر میکردی اونقدر طولانین که شب نمیشن
یا شبایی که میگفتی اصلاً قرار هست صبح بشه ؟

آره دیدی همش گذشت
هیچی ازش نموند
پس درگیر غم و غصه شدن
فقط لحظه هات رو کِدِر میکنه 
شاد زندگی کنید

پر شووووور عین پرواز یه پرنده که پر از نفسه 
پر از زندگی 

زندگی رو سخت نگیرید

:22::22::22::22::22:
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
[تصویر:  22.jpg]
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
فاطیما چرا نظرمون نسبت به تو عوض شه؟ نظرمون باید نسبت به اون شخص عوض شه
ادرسشو بده جفت پا برم تو دهنش

اون یه روانیه جالبه بدونی تو یه جای دولتی کارمنده دانشگاه صنعتی هم داره مدرک دومشو میگیره این منم که سرخورده شدم
سلام فاطیما جان
متاسفم براتون که چنین تجربه تلخی داشتید.
من متوجه این نشدم که کجای ماجرای شما بد بوده که براتون سخت بود در نسیم بذارید،
دقیقا چی شما رو اذیت میکنه؟
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
اینده که در شهر ما این موصوع رو بد میدونند و یاداوری گدشته

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان