امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

اسم نویسی یادتون نره بچه ها...  [تصویر:  14.gif]
1- بادصبا
2- خانم لبخند[تصویر:  8.gif] 
3-انیس [تصویر:  8.gif]
4- گلبرگ[تصویر:  8.gif]
5- ترانه[تصویر:  8.gif]
6- سها[تصویر:  8.gif]
7-؟ 53
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
آره منم هستم
لطفا تو گروه مامانم باشم
بچه خوب دست مامانشو ول نمی کنه
4chsmu1
عرض شود که کدوم دو تا تصویر رو هر روز یه نفر بگه؟

(1387 بهمن 19، 8:20)باران.. نوشته است: من
تصویر ایده آل:
تصویر ادمی و دارم که با خدا به اوج رسیده...بی اندازه موفقه..همیشه خندانه..افسردگی و کسالت براش بی معنی..هر چیزی رو اراده کنه بهش میرسه..به شدت دوست داشتنی و شوخ طبع.عاشق خداشه.و از زندگی در کنار خدا ش و خانوادش لذت میبره...همیشه تابع دوستورات خداست..هیچ وقت به خدا شکایت نمیکنه..همیشه شاکره و توی زندگی خانوادگیش موفقه .همیشه یه راه حل داره و استوار و محکم با اعتماد به نفس فوق العاده

تصویر نامطلوب :
افسردس..همیشه مریضه..همش میگه چرا؟؟کاشکی اینجوری میشد...از همه چیز شاکیه...هر وقت حالش بد میشه سریع خود...میکنه همیشه میترسه از اینکه کسی از کبودی زیر چشماش چیزی بفهمه...میترسه از اینکه خانوادش بفهمن..هیچ نظری نداره..همیشه تابعه..هیچ وقت هیچ حرفی برای گفتن نداره...فقط شکست میخوره..فقط حرف میزنه...قدرت انجام هیچ کاری رو نداره...یه مفلوک به تمام معناس..کسی که هیچ ترسی از خدا نداره فقط به فکر اینه که سی چیزی نفهمه..

من واقعا همچین آدمی و نمیخواممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم (جیغ)

بچه ها شما ها هم بنویسین..بعد از نوشتن چقدر جندش اور میشه

این دوتا تصویر رو ، نظرتون ؟
آهان
ببخشید ندیده بودم اینو
مرسی نقل قول کردی

سلام
دوستان گلم با اجازتون اینجا یکم درد دل کنم.

زندگیم تا حدودی خوبه یعنی سعی میکنم مشکلاتو بزرگ نکنم و همیشه خدا رو داشته باشم تا لبخند رو لبام باشه و آرامش داشته باشم شاید کامل موفق نشم ولی همین که تلاش میکنم حالم بهتره
چند ماهه که نزدیک پریودیم که میشه از همه لحاظ خیلی بهم میریزم کلا برنامه روزانمو بی خیال میشم
بی حوصله میشم یه بحث کوچیکو اینقد بزرگش میکنم و یک ساعت میشینم به گریه کردن. 1276746pa51mbeg8j
تمام گذشته م، شکستام تو عشق و قولایی که به خدا دادم و بهشون عمل نکردم همه رو یادم میاد و داغون میشم. [تصویر:  crying-and-sniffling.gif]
اینقد این دفعه روم فشار بود که واقعا از سری بعد میترسم نمیدونم چیکار کنم.

راهنمـــــــایی میخواااااام.
سلام دوستان

منم هستم ان شاء الله

و گلبرگ جون موافقم
خیلی عالیه

انیس جون الان ذهنم کار نمیکنه امیدارم دوستان راهنماییت کنن
برات دعا میکنم اگر قابل باشم Khansariha (18)
سلام سوسن خانم ها
این تاپیک حجاب مشتری هاش فقط مرد ها شدن ها 
البته من نظر دهی براشون و ممنوع کردم :]

بسی منتظرتون هستیم بفرمایید اینجا 
http://www.ktark.com/Thread-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8?page=17
خوشا باران و وصف بی مثالش
وای گلبرگ من عاشق توام
من هیچ وقت اینجا س نمیزنم 
امروز اومدم ...

باورتون میشه من تبدیل به تصویر ایده الم شدم... 128fs318181
مامااااااااااااااااان اصلا یادممممممممم رفته بود

خدایا شکرت 317 317 317

باز تصویر ایده الم عوض شده اگ خواستین بگین بنویسم دوباره خیلی دوستش داشتم  4
خدا روشکر 317
باران خانمی ، استارتشو تو بزن ، یا علی Khansariha (57)
بزارید نماز بخونم الان می ام مینویسم
من:
تصویر ایده ال
جدیدا یک ولعی در من شکل گرفته دوست دارم بتونم جواب کوتاه اما قانع کننده ای به کسانی بدم که نه از سر انکار بلکه از سر نااگاهی مواردی رو نفی میکنند.برای این کار باید کتاب های زیادی رو بخونم و درکشون کنم. در کل ارتقاع روحی برام در اولویته. اینکه با وجود سر زندگی و شادی در عین حال یک انسان پخته باشم که هم انرژی مثبت میده و هم راه کارهای سازنده برام خیلی هیجان انگیزه همه اینا در گرو ارتباط خاص با خداست 1

تصویر نامطلوب
اگر نتونم از نظر روحی ارتقاع پیدا کنم مثل یه احمق جلوه میکنم . یه احمق خندان . این و دوست ندارم .کسی که نشه روش تو سختی ها حساب باز کرد و فکر کنن باران فقط به درد خندیدن میخوره رو دوست ندارم 

یا رب مددی
پس مطالعه میکنی به قصد قانع کردن دیگران
نه به قصد یادگیری خودت؟

می تی من به شخصه چیزهایی رو که دارم بهشون رسیدم از چادرم بگیر تا اعتقاداتم
اگه میگم خدا عادله باورم همینه(نه اینکه بخوام طوطی وار یه چیزی رو بگم و باور نداشته باشم)

اما اگه بخوام به کسی بگم خدا عادله نمیتونم خوب براش بگم
اگه کسی من و بشناسه منظور حرفام و می فهمه اما اگه نباشه نه ... 

اما اصل اصلش برای بچه های اینده ی خودمه
باید بتونم دلیل منطقی براشون بیارم وگرنه اونا که از دل من خبر ندارن .
دلم نمیخواد تو این اوضاع قمر در عقرب که هر کی از هر چی کم میاره یقه ی دین و میگیره و همه چیز و میچسبونه بهش اونا راه و گم کنن 1
تبریک می گم به گلبرگ وسنا جون

:22:

بچه ها من این هفته سبز بودم. نتونستم بیام اعلام وضعیت ولی چطوری روتون شد منو قرمز فرض کنین؟!! واقعا که!!!! البته قوانینه. خودم می دونم 53

بهرحال سبز سبزم خداروشکر. بازم مسابقه هست؟ منم هستم
(1394 تير 18، 16:40)انیس نوشته است: سلام
دوستان گلم با اجازتون اینجا یکم درد دل کنم.

زندگیم تا حدودی خوبه یعنی سعی میکنم مشکلاتو بزرگ نکنم و همیشه خدا رو داشته باشم تا لبخند رو لبام باشه و آرامش داشته باشم شاید کامل موفق نشم ولی همین که تلاش میکنم حالم بهتره
چند ماهه که نزدیک پریودیم که میشه از همه لحاظ خیلی بهم میریزم کلا برنامه روزانمو بی خیال میشم
بی حوصله میشم یه بحث کوچیکو اینقد بزرگش میکنم و یک ساعت میشینم به گریه کردن. 1276746pa51mbeg8j
تمام گذشته م، شکستام تو عشق و قولایی که به خدا دادم و بهشون عمل نکردم همه رو یادم میاد و داغون میشم. [تصویر:  crying-and-sniffling.gif]
اینقد این دفعه روم فشار بود که واقعا از سری بعد میترسم نمیدونم چیکار کنم.

راهنمـــــــایی میخواااااام.

ممنوم از باران عزیزم که خیلی دوسش دارم Khansariha (18)

انیس جون با حرفهای اسما جون موافقم 128fs318181
اینکه هممون می دونیم عادیه اینچیزا 128fs318181
و منم با همین حرف که عادیه از کنارش می گذرم همون بی اعتنایی بهش و مخصوصا واسه اون روزا برنامه داشتن خیلی بهت کمک می کنه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان