امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1394 آبان 13، 3:13)خدا همراهمونه نوشته است: بچه ها نمیدونم خبریه. دارم از فضولی دق میکنم. این برادر سعادت از وقتی اومده تمام پروفایلارو زیر و رو کرده.حواسم بهش هس.نمیدونم میخاد چیگار کنه.کاش میفهمیدم. فضولی بد دردیه.خدا دچارتون نکنه 22

ایشون کار همیشه اشون اینه...
کنجکاون دیگه...
چه میشه کرد..
ولی خب فقط به پروفایلا کنجکاو هستن..

و اینکه بازم میگم من هرچی اسم گروه رو بذارید موافقم 1
بذار بلدوزر-خونه خراب کن حتی...من موافقم 65

من بیدارم ها ولی کار دارم 1
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
بریم ببینیم چی هس ناخونک بزنیم؟ سه ساعتم در یخچالو باز بذاریم!
  • Gigglesmile

آخرین اخبار:
برادر سعادت بعد از کلی کند و کاش رفت خابید. شمام اینجا هی حرفای بی سر و ته بزنید ببینم کجای دنیارو میگیرید. یاد بگیرید ملت با انگیزه و هدف میان کانون ن مثل شماها برا وقت تلف کردن. منم اصلا با خودتون قاطی نکنید، من با هدف غایی الافی میام با شماها فرق دارم 65
(1394 آبان 13، 3:32)خانوم لبخند نوشته است:
(1394 آبان 13، 3:13)خدا همراهمونه نوشته است: بچه ها نمیدونم خبریه. دارم از فضولی دق میکنم. این برادر سعادت از وقتی اومده تمام پروفایلارو زیر و رو کرده.حواسم بهش هس.نمیدونم میخاد چیگار کنه.کاش میفهمیدم. فضولی بد دردیه.خدا دچارتون نکنه 22

ایشون کار همیشه اشون اینه...
کنجکاون دیگه...
چه میشه کرد..
ولی خب فقط به پروفایلا کنجکاو هستن..

و اینکه بازم میگم من هرچی اسم گروه رو بذارید موافقم 1
بذار بلدوزر-خونه خراب کن حتی...من موافقم 65

من بیدارم ها ولی کار دارم 1

واقعا؟؟ خب پس حساس نشم.خیالم راحت شد

ن ب خاطر گل روی شما میخام همون بلدوزرخانومو بذارم ک خانومی باشه. اگه بذاریم بلدوزر آبرومون پیش رهروانیا میره ولی خانوم ک داشته باشه باوقاره. راستی بلدوزر دخت چطوره؟ قشنگ تر نیست تا بلدوزر خانوم؟ Gigglesmile Gigglesmile
(1394 آبان 13، 3:33)نور ماه نوشته است: بریم ببینیم چی هس ناخونک بزنیم؟ سه ساعتم در یخچالو باز بذاریم!
  • Gigglesmile

شکمو

جدی جدی رفتید دنبال یخچال کانون بگردید؟ چرا غیبتون زد؟ 45
چه خوب ک ابجی لبخند هم بیداره!!
ابجی؟ میشه بکی اونوق کی داره ساعت 3:30 بامداد تو کانون میگرده و کنجکاوی هم میکنه تازه؟؟؟؟

(1394 آبان 13، 3:40)نور ماه نوشته است: ابجی؟ میشه بکی اونوق کی داره ساعت 3:30 بامداد تو کانون میگرده و کنجکاوی هم میکنه تازه؟؟؟؟
روی سخنت با چه کسی است دخترم؟
در پاسخ هدف غایی تون بود! 4fvfcja

(1394 آبان 13، 3:44)نور ماه نوشته است: در پاسخ هدف غایی تون بود! 4fvfcja

آهان. اوکی.ممنون عزیزم. Khansariha (57)
ما اینجا خوراکی نداریم
کمبود امکاناته
هعیییی

[تصویر:  nasimhayat.png]
الان میرم با بلدوزرمون برات خوراکی میارم. حالا هی بگید بادوزر بده ببینید چ کارایی میشه غیر از صاف کردن باهاش کرد.
الان میدونم ک می توانم داره غصه میخوره ک چرا نیومده مسابقه گروهی ک حالا سوار بلدوزر ما بشه.مگه ن می توانم؟ :Cool:
منم گشنمه. من دستبرد میزنم اقا اصلا :Cool: Khansariha (98)

(1394 آبان 13، 3:50)نور ماه نوشته است: منم گشنمه. من دستبرد میزنم اقا اصلا :Cool: Khansariha (98)

اونوقت مثلا ب کچا؟ ب کدوم تاپیک؟
گریه نگنیددارم براتون شام درست میکنم
[تصویر:  835620_viannen_86.gif][تصویر:  835620_viannen_86.gif]
دوست دارید نیمرو؟
به سر اشپز. میتوانم خوابید؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان