امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام
عزيزم نميتوني مسلم بگي دقيقا دليلش همينه..
نميتوني هم صد در صد رد كني..
قطعا هر عملي را عكس العمليست!22
ان شاء الله ك عكس العمل اون وامونده با رفتن خودش هم از هممون دور بشه..(ك ميشه.. قطعا!)

من سال 88 يهو ريز موي شديد گرفتم.. خيلي شديد..(همون سالي ك ترك كردم)
الان ديگه ريزش ندارم.. اما موهام كم شد..46

حالا يهو يكي هم مياد ميگه من تا ترك كردم موهام پر شد..!17

عوامل ديگه ريز مو رو بررسي كن عزيزم..شايد ويتامين هاي بدنت كم شده..1

ارادتمندم.. شديد..:x

در پناه خدا..
ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام سوزان جون

منم موهام نازک شد...اما دقیق نمیدونم دلیلش واسه این بوده یا نه.

اما آخه خواهرام موهاشون پر پشت تر و ضخیم تر از موهای منه...

ولی اینم بگم من یکمی حرص و جوش میخورم آنی ریزش موهام زیاد میشه...

نمیتونم دقیق بگم مشکلم بابت این موضوع بوده یا نه.

یا علی
یا عباس
اهوم اوهوم
چادراتونو سر کنید clapping
پسملم اومده Smiley-happy114
البته به شما ک محرمه چون شما خاله هاشید دیگه 4fvfcja
گل دخترا منم ریزش مو زیاد دارم
قبلا موهام انقد پرپشت بود ولی داره میریزه :exclamation:
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلام دوستان بهعععععععععععععع اينجا كه همه ريزش مو دارن!منم يخولده!:11:اما نمدونم يعني از خ ار ميياشد يا نه!!!قبلا كه اينجور نبود
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
بچه ها درمورد کاهش شهوت ک گفتین روزه بگیرم
من نمیتونم روزه بگیرم چون لاغرم الانم تو دورم نمیتونم
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

دارلینگ جون

حتی اگه میتونی به نظرم امساک کن ( کمتر خوردن نسبت به حالت  عادی)

چون واقعا تاثیرش رو تو خودت اونوقت میبینی. بخصوص که الان دوره حساسی هم هست واست.

من این کار رو زیاد میکنم. نتیجه گرفتم.
یا عباس
سلااااااااااام خانم هاااااااااای گل317317317
خوبین؟
خوشین؟
ورود عضو جدیمون ازادم خانم گل رو خوش امد میگمممممممممWelcome (1)
البته من تو 10 روزه قبلا ی جا دیگه گفته بودم ولی تو نسیم نگفته بودمSmiley-happy114
عزیزم خیلی خوش اومدی
انشالله ک بتونی برای همیشه پاک بمونی1
زود ب زود بیا اینجا بهمون سر بزن

خب در مورد ریزش مو ک من خداروشکر مشکلی نداشتم و ندارم
ولی در کل اکثرا ب خاطر کمبود اهنه 
من دیدم اکثرا زینک میخورن خوب میشن اکثر دکترا هم سفارش میکنن ک خانمها حتما باید زینک مصرف کنن
البته من خودم نمیخورم حوصله قرص خوردن ندارم22

خـــــــــــــــــب بریم سر موضوع جدید
الان تو پست بعدیم میام دربارش میگم
اول اون جوابای قبلی ب سوال کیمیا رو میذارم بعد در مورد موضوع جدید میحرفیم

(1391 اسفند 2، 23:18)Roya Rahayi نوشته است: به نظر من بزرگترین مشکلا البته واسه من یکی خیالاته که سراغ آدم میاد مخصوصا موقع خوابکه ب نظرم باید تا تا از خستگی تو راه رفتن هم در حال خواب نبودیم نریم تو رختخواب ینی باید اینقد در طول روز کار کنیم که واقعا خسته باشیم یکی دیگه م همین توبه س راستش من قبلنم  گفته بودم خیلی ساله درگیرم1276746pa51mbeg8jو تو این سالا خیلی سعی کردم ترک کنم و توبه کردم اما هی توبه شکستم و باز دوباره توبه 1276746pa51mbeg8jدیگه این آخریا با خودم میگفتم  من که باز توبه میشکنم چرا باز توبه کنم؟ و واقعا هم از خدا خجالت میکشیدم از خدا1276746pa51mbeg8jهنوزم خیلی خجالت میکشم1276746pa51mbeg8j اما از وقتی کانونو پیدا کردم با خودم عهد کردم که تا وقتی که یه مدت تقریبا طولانی ترک نکردم دیگه اونجوری که همیشه توبه میکردم و با اطمینان میگفتم دیگه این گناهو نمیکنم توبه نکنم و فقط از خدا بخوام که منو ببخشه و  ازش بخوام که تو این راه کمکم کنه 53258zu2qvp1d9v

اینم بگم که ب نظرم وقتی توبه نباشه خیلی راحت تر و زودتر میشکنیم

(1391 اسفند 3، 1:00)fereshte نوشته است:
و اما جواب سوالت عزیزجان،بزرگترین مشکل من یا بهتر بگم چیزی که باعث شد گرفتار بشم نگاه به فیلم و صحنه های ...بود که خوب بعدش فکروخیالو و بعدشم .....
هربارم خودمو گول میزدم که نه اینبار میبینم ولی قول میدم که بعدش اتفاقی نیافته ولی خوب هیچ وقتم موفق نمیشدم 53258zu2qvp1d9v
گاهی اوقاتم مینشتم واسه خودم  کلی دلیلو مدرک میتراشیدم که اینکار هیچ مشکلی نداره و عادیه ...
ولی جالبه که بعد از چن سال که گرفتار این مسئله بودم و هربار سعی میکردم بالاخره یه توجیه قانع کننده واسه راضی کردن خودم پیدا کنم میتونم بگم حتی یکک بارم نشد که حس پشیمونی و گناه بعد از چن لحظه بسراغم نیاد
وقتی یاد تصویر خودم میافتادم حالم از خودم بهم میخورد و خیلی خوورد میشدم،اعتماد بنفسم به شدت پایین میومد و اون احترامی که برای خودم قائل بودم بکل از بین میرفت..
با خودم فکر کردم تا کی قرار این گناهو با خودم به دوش بکشم؟!!!سعی کردم عواملو که مهمترینش فیلمهای مخرب بود بکل از بین ببرم
همین شد که  از 26 دی تا حالا  فقط یکبار لغزیدم که انشالله آخرین لغزش عمرم باشه4fvfcjaکافی  ارزش خودمونو باور داشته باشیم و در مقابل خودمون پرررو باشیم و اگرم شکستیم از رررررررررررووووووووووووووو نریمSmiley-face-cool-2

ایمان دارم
سهم تک تک ما از زندگی خیلی خیلی بیشتر از چیزیه که الان نصیبمون شده و میتونیم از زندگی لذت بیشتری ببریم317

==============================
[/quote]

(1391 اسفند 3، 10:14)..:: KiMiA ::.. نوشته است: راستی من قبل از خواب کتاب میخونم. راهی که در مورد من جواب داده . بد نبوده. راه تو رو هم که خودم خسته کنم اونم امتحان کردم . اونم جواب داده واقعا. ولی خوب الان چون درسم تموم شده و بیشتر خونه هستم دیگه خیلی زیاد خسته نمیشم.
و مطئنم اگه 1000 بارم توبه مون رو بشکنیم بازم خدا همین جا پیش ماست.Khansariha (8)
خدا 99 تاش رحمت هست 53

یه سوال...خوشحال میشم جوابمو بدین..دخمل ها میشه لطفا به من بگین بزرگترین  مشکلی که طی ترک کردن داشتین چی بوده ؟ و آگه از پسش بر اومدین از چه راهی  رفتین؟

ممنون میشم. [تصویر:  3.gif]

(1391 اسفند 6، 20:25)بارونی.... نوشته است: من شخصا فکر می کنم عمده معضل و مشکل ما کنترل ذهن هست...این ذهن خیــــــــــــلی بزرگتر و وسیع تر از اونیه که آدم فکرشو میکنه....ذهن دنیای ماست...یه دنیای کامل...

آدم با ذهنش چه کارها که نمیتونه بکنه....من شخصا معتقدم روی چیزی که تمرکز کنی بهش خواهی رسید...فقط عمق این تمرکز مهمه...

باید ذهن رو طوری شستشو داد که دیگه خودش نخواد بره به سمت فکر منفی....

من خودم با این قضیه ی فکر منفی بدجوری درگیرم....افکار توام با یاس و ناامیدی مفرط1276746pa51mbeg8j...
البته خیلی دارم سعی میکنم از این حال و هوا در بیام ..ولی خوب زمان  میخواد وتلاش مضاعف...

(1391 اسفند 7، 12:36)مانا نوشته است:
نقل قول: من شخصا فکر می کنم عمده معضل و مشکل ما کنترل ذهن هست...این ذهن خیــــــــــــلی بزرگتر و وسیع تر از اونیه که آدم فکرشو میکنه....ذهن دنیای ماست...یه دنیای کامل...
کاملا با بارو موافقم
منم مشکل اصلیم ذهنم بود
یعنی اکثر دخترا بیشتر با ذهنشون مشکل دارن 
خیال پردازی هایی ک میکننن و ...
روش داووگیوتین رو میدونین دیگه
افکار منفی ک خواست وارد ذهنتون باشه همون جا با گیوتین قطعش کنین
سخته ولی شدنیه
برای منم خیلی خیلی سخت بود
میتونم بگم تو این یک سال و خرده ای ک ترک کردم باز هم با ذهنم درگیر بودم
و تازه الان حدودای 100 روزه ک از پسش بر اومدن
حتی اصن مثل قبل این جور فکرا سراغم نمیومد (گوش شیطون کر)
برای خودمم جالب بود ک چی باعث شده
نشستیم هی فکر کردیم فکر کردیم42
بعد پیداش کردم
قران
من الان چند ماهی هست تو این طرح ختم قران شرکت کردم و  هرشب قران میخونم
کم ولی هرشب
چون هرشب همه با هم ی ختم دسته جمعی انجام مییم نمیشه یکی نخونه چون ختم بقیه خراب میشه
برای همین هم حتما باید هرشب بخونم (توفیق اجباری )حتی اگه ی موقع اخر شب موقع خواب یادم افتاد نخوندم سریع بلند شم و برم بخونم

باور نمیکنین چقد بهم کمک کرد
ذهنم رو اروم کرده
امتحان کنین اثرش رو تو طولانی مدت میفهمین
خود قران حفظتون میکنه
پیشنهاد میکنم تو قول های مسابقتون ذکر یا خوندن قران رو انتخاب کنین
البته خودمون هم باید تلاش کنیم
مثلا نمیشه سراغ سایتای ناجور رفت و نگاه رو کنترل نکرد بعد توقع داشت بشه ذهن رو کنترل کرد
چشم دروازه ی ورود ذهنه
برای خود من خیلی وقته ک این موضوع رو حل کردم همون  موقع ک تصمیم ب ترک گرفتم 
قدم اول کنترل چشمه
بعد باید روی ذهن کار کرد
کم کم اثرات اون کنترل نکردن چشم ها هم کمرنگ میشه

(1391 اسفند 7، 17:31)Homa_a نوشته است: در مورد بزرگترین مشکل توی ترکم  به نظرم همون کنترل ذهن ... خیلی خیلی زیاد موثره

راهش هم قرآن که مونا گفت  درسته ... ذکر گفتن هم تازگی دارم تجربه ش میکنم  به نظرم حرف نداره!

امسال  من فیلمای بد  رو تجربه کردم  ... قبلا اینطور نبودم   خیلی پشیمونم ... خیلی زیاد!

تاثیر خیلی بدی روی کنترل ذهن داره  کاش بشه از ذهن پاکشون کرد! 46

(1391 اسفند 8، 16:23)happpygirl نوشته است: در پاسخ به سوال كيميا خانوم [تصویر:  dancegirl2.gif]
بزرگترين مشكل من اينه : پدر پسر شجاع اسمش چي بود ؟ [تصویر:  hanghead.gif]:|:icon_biggrin:
فقط براي مزاح بود [تصویر:  25r30wi.gif] ( چه خونوك 22)
1.هدف نداشتن دقيق براي ايندم ..
2.نداشتن اراده و كنترل نكردن ذهن 
بازم هستا .. اما خب شايد اگه اينا درست بشه اونا هم خود به خود درست بشه [تصویر:  128fs318181.gif]
___

(1391 اسفند 9، 12:41)darling نوشته است: من بیشتر عامل وسوسم این بود که صحنه هایی از فیلمایی که قبلا دیدم میومد تو ذهنم یا اینکه شب میخوابیدم تو خواب.........
خداروشکر تونستم حلش کنم
واسه اون صحنه ها که ذهنم با نمازو قرآن خوندن کنترل کردم
واسه اون خوابا هم قبل از خواب قرآن میخونم
درکل قرآنو نماز حلال همه وسوسه هاند

(1391 اسفند 9، 14:38)zara نوشته است: سلام
جواب: غرور
42
نمیشه گفت از پسش بر اومدم
ولی میشه گفت راهش اینه که آدم هی به خودش یادآوری کنه شیطون یک ثانیه دست از سرش بر نمیداره!

ارادت4253

(1391 اسفند 9، 22:46)marall نوشته است:
سلام
جواب: من تو خونه خیلی تنها میمونم. خوب برای من تنها شدنم برابر بود با شکست. طوری که همچین به خودم عادت داده بودم که وقتی تنها میشدم. به خودم می گفتم مارال مطمئن باش که دیگه میشکنی و این اتفاق هم می افتاد.
راه حل: به محض اینکه می دیدم تنها شدم ودارم اذیت میشم. به یکی (ترجیحا مادر یا اونیکه میتونه زودتر بیاد)زنگ میزدم تا زودتر بیاد خونه. بهونه م هم این بود که من تنها تو خونه می ترسم. Tears
این روشم کم کم جواب داد و تا یکی بیاد فقط کارم صلوات بود .
الانم خیلی سعی می کنن که من تنها تو خونه نمونم 4fvfcja
2. موبایل : شب ها عادت داشتم که برم اینترنت سایت هایه اونجوریییییی42
موبایلمو جمع کردم گذاشتم در دورترین نقطه خونه و موبایل ساده و درب و داغون برادر محترم رو استفاده کردم تا 6 ماه و از عادت وب گردی شبانه افتادم. cheshmak

خود سوال جا موند22

نقل قول: یه سوال...خوشحال میشم جوابمو بدین..دخمل ها میشه لطفا به من بگین بزرگترین مشکلی که طی ترک کردن داشتین چی بوده ؟ و آگه از پسش بر اومدین از چه راهی رفتین؟
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
خب بریم سر بحث جدید
این دفعه میخوایم درباره ی انگیزه بحث کنیم
خیلی وقتا تو ترک یا هر هدف دیگه ای ک داریم بی انگیزه میشیم 
میخوایم ببینیم چرا اینجوری میشه و راه حلش چیه
پس:
چگونه با انگیزه شویم
بهتره اول در مورد این ی توضیحی بدم ک اصلا انگیزه چی هست؟
انگیزه نیروییه ک باعث حرکت ما ب سمت جلو میشه
برای موفقیت در هرکاری ما احتیاج ب این نیرو داریم 
ی تمایل قوی ک باعث عمل کردن و رسیدن ب هدف میشه
پس میشه گفت انگیزه دلیل رفتارهای ماست و رفتار هم ب هدفی ک ما داریم ختم میشه
مثلا انگیزه ی ک برای ترک داریم باعث میشه عوامل تحریک رو حذف کنیم 
از تنهایی دور کنیم خلاصه خیلی از رفتارهایی ک میکنیم ک در نهایت ب هدفمون ک پاکیه میرسیم..

------------
من سعی میکنم مطالب کوتاه بذارم ک خوندنش خسته کننده نباشه
منتظر شنیدن نظرات شما هم هستم
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام گل دخملیا،ایشالا که حالتون خووب باشه و روزاتون پاک
چی روزای من چطوره؟؟؟cheshmakعالیه عالی،بیسته بیست،هچ دوشواریم نداریمcheshmakالان 16 روزه پاکم،انقدر بهم میچسبه این روزا،خیلی خووبه،ایشالا که روزای هممون هر روز بهترو بهترتر بشه و از زندگیمون لذت حقیقی ببریم317
.
.
.
.
.
خوب بریم سر بحث جدید مانا جوونehteram
چگونه با انگیزه شویم؟
بنظر من یکی از راه های انگیزه  دار شدن و دوام آوردن و از بین نرفتن انگیزه،اندیشیدن و مطالعه ی دقیق قبل از شروع به کارهKhansariha (56)Khansariha (56)
یعنی هرجه ما بیشتر پیرامون کاری که قرار هست انجام بدیم اطلاعات داشته باشیم و  تعداد جواب های بیشتری به سوال چرا من میخواهم این کار را انجام بدهم :question::question:پیدا کنیم ،اونوقت انگیزه بیشتری برای انجامش داریم،و تا تقی به توووقی میخوره منصرف نمیشیم چون دلایل برای انجام اون کار خیلی بیشتر و قوی تر از دلایل برای انجام ندادن اون کاره53258zu2qvp1d9vبنظرم باید در مورد کاری که میخوایم انجام بدیم انعطاف داشته باشیم و احساسی تصمیم نگیریم به خودمون فرصت بدیم تا کامل از چندو چون و دلایل انجام کار مطلع بشیم،هر چه دلایل منطقی تری که برای ضمیر خوداگاه قابل قبول تر باشه پیدا کنیم ،برای شروع به کار آماده تر هستیم و قطعا در ادامه با استفاده از کارها و جملات انرژی بخش و تلقینات مثبت ضمیر ناخودآگاهمون  رو هم همراه با ضمیر خودآگاه میکنیم و قدرت ما چندین برابر میشهclapping
معمولا اکثر خانوم ها در هر ماه بخاطر مکانیزم بدنشون روزهاییو ممکنه همراه با افسردگی سپری کنن که میتونه شدیدا روی انگیزشون تاثیر بگذاره که بنظرم با آگاهی ازین مسئله، توی اوون دوران نباید به افسردگیمون بها بدیم چون فقط ناشی از مکانیزم زنانگیه ماست و لاغیر،یعنی منظورم اینه که تو اوون دوران طاقت بیاریم بخودمون گیر ندیم تا رد بشه بره53258zu2qvp1d9vنه اینکه مارو بیشتر تو خودش فرو ببرهKhansariha (134)در حین انجام کار مدام روحمونو با مطالعه تغذیه کنیم تا موانع باعث افت سطح انرژی و انگیزه ی ما نشن،در این راه مغرور نشیم،یادمون نره هیچکس از دس شیطان در امان نیس،از دوستای گلمون و تجربیاتشون برای تقویت انگیزمون کمک بگیریم،اینطوری هیچکی جلودارمون نمیشه و عوامل شکست قدرت کافی در مقابل ما نخواهند داشت317317
 پس ما در مقابل موانع پایدارتر و موفق تر عمل میکنیم.Khansariha (46)Khansariha (46)
این بوود انشای من4chsmu1Khansariha (8)4fvfcjaKhansariha (8)cheshmakKhansariha (8)
با تشککککککککککککککککر .دوستار و قدردان همیشگی شما فرشته جوون4fvfcja

:x:x:x:x:x
از آسمان طلا می بارد، هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم، من نظر كرده خداوندم.

[تصویر:  jomlat-2.jpg]

[تصویر:  nasimhayat.png]

جالب بود! نوشته ت جالب بود فرشته جان....بسیار بسیار منُ در فکر فرو برد....چون دقیقا کارایی که گفتیُ انجام نمیدم1276746pa51mbeg8j

من خیلی تو این قضیه مشکل دارم....هیچ انگیزه ای برا هیچ کاری ندارم46

بعد یه تصمیمی هم که می گیرم،به قول فرشته تا تقی به توقی می خوره،منصرف می شم و انجامِ ش نمیدم19

خلاصه همسایه ها یاری کنین تا من انگیزه دار بشم4fvfcja

(1391 اسفند 14، 20:36)مریم .. نوشته است: جالب بود! نوشته ت جالب بود فرشته جان....بسیار بسیار منُ در فکر فرو برد....چون دقیقا کارایی که گفتیُ انجام نمیدم1276746pa51mbeg8j

من خیلی تو این قضیه مشکل دارم....هیچ انگیزه ای برا هیچ کاری ندارم46

بعد یه تصمیمی هم که می گیرم،به قول فرشته تا تقی به توقی می خوره،منصرف می شم و انجامِ ش نمیدم19

خلاصه همسایه ها یاری کنین تا من انگیزه دار بشم4fvfcja
:21چشم مریم جوونم که اولین انرژی و خوش آمدگوییمو از تو دریافت کردم یاری چیه تو جوون بخواه
میبری یا همین جا میل میکنید بیارم خدمتتون،من الان فووول اف انرژی ام،چقد میخوای؟اصصصن میخوای همشو بفرستم به سمتت،من دوباره خودمو شارژ میکنم،نبینم بی انگیزگیتوclapping317:x1Muscular4fvfcja
من تو کانون کلللی مطلب از هر گوشش پیدا کردم که کلللی دلیل واسه انگیزه دار شدن بهم داد،حالا نه فقط واسه ترک بلکه تو هر زمینه ای،واسه خود من یکیش  تثبیت اراده  و احترام به انسانیته .........تو این زمینه من با ارتکاب این خطا داشتم به خودم توهین میکردم و این بنظرم زجر آورتر از توهین دیگرانه،یکی دیگشم دیدن اینهمه دوست خووب که دارن واسه ترک تلاش میکنن،اگه از هرکدوم شما یه دلیلم یاد بگیرم که قانعم کنه میشه کلللللی،دارم دنبال یه لذت حقیقی میگردم نه آنیو زودگذر..........
از همین جا یه کامیون انرژی واست بار زدم داره میاد سمتت،ببین بسه یا یه کامیون دیگه بفرستم؟:x1Muscular4fvfcjavarzeshclapping:x1Muscular4fvfcjavarzeshclapping:x1Muscular
از آسمان طلا می بارد، هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر می شوم، من نظر كرده خداوندم.

سلام
اين ك فرشته جون گفت درسته..

اما مهمتر و مفيد تر از اون ايمان ب كاري ك ميخواي بكني..

دانش تضمين نميكنه انجام و ادامه رو.. اما ايمان نميذاره تو سراغ چيز ديگه بري..

خدا قلبهامونو مطمئن كنه ب شاهد بودنش.......

در پناه خدا..
ياعلي.53

(1391 اسفند 14، 21:08)سـُـها نوشته است: سلام
اين ك فرشته جون گفت درسته..

اما مهمتر و مفيد تر از اون ايمان ب كاري ك ميخواي بكني..

دانش تضمين نميكنه انجام و ادامه رو.. اما ايمان نميذاره تو سراغ چيز ديگه بري..

خدا قلبهامونو مطمئن كنه ب شاهد بودنش.......

در پناه خدا..
ياعلي.53
کاملا حق با شماست سها جوون
اولین گام برای گرفتن این تصمیم و ادامه دادنش ایمانه،چیزی که باعث شده چنین تصمیمی گرفته بشه و سراغ ترک بیایم،بنظر من ایمان از شناخت ناشی میشه،و واسه پایداری تو این راه و به اصطلاح کم نیووردن مطالعه خیلی کمک میکنه

حالا جالب ميدوني چيه!؟

اين ك ايمان رو عمل زياد ميكنه..!!

يعني اولش بايد شروع كني.. زوركي همك شده انجام بدي.. تا ايمانت زياد بشه بعدا با عشق و لذت پيش بره كارت ....
بعد وقتي ايانت زياد شد عمل هم زياد ميشه..

كلا ي رابطه متقابل .. عميق و منطقي دارن..1

استارتش هم خواستن هست..

و
فرشته دوستت دارم..
ياعلي.:x

سه ارسال از سها خانوم تو یه صفحه!

وقتی می گی خواستن توانستن ایا می شه گفت نتوانستن نخواستن ؟

کم کم دارم راضی می شم برم زیر شک برق

کی بود می گفت خدایا چرا مراقبم نبودی؟

جواب بدید دیگه
می شه گفت ؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان