عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: ب نظر شما بيشتر چ ملزوماتي بايد داشته باشيم تا سفر در مسير ترك و تغيير نتيجه موفق داشته باشد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
ارتباط با خدا و دعا و درخواست از خدا براي كمك در رسيدن ب هدف
29.37%
37
29.37%
داشتن تصور درست و صحيح نسبت ب قدمهايي ك در طي مسير برداشته ميشود
16.67%
21
16.67%
مرور و تقويت انگيزه هاي آغاز راه در طول مسير
24.60%
31
24.60%
بررسي و محاسبه منظم ميزان تحقق هدف در طول مسير
14.29%
18
14.29%
تشويق؛ تنبيه ؛ تاديب و... براي تجديد قوا
11.11%
14
11.11%
هيچ كدام
0%
0
0%
ساير موارد (لطفا اين ساير موارد را در تاپيك ذكر كنيد)
3.97%
5
3.97%
در کل
126 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آنچه يك تلاش موفق را ميسازد چيست؟!

حالا که من اومدم نمیخواین بهم مدال بدین 22  Hanghead

(1400 تير 11، 13:27)آرمین نوشته است: حالا این پست رو زدم که نظر بقیه دوستان کانونی رو هم بدونیم چیه.
آیا حد مجاز غیبت رو به دو هفته تغییر بدیم؟ (برای درسیجات، ز نیرو بود مرد را راستی، مکتبخونه و روزانه‌های قرآنی)
یعنی قانون اصلی دو هفته باشه، اما صرفاً در موارد خاص کسی که به اینترنت دسترسی نداره و ... بتونه یکی دو هفته بیشتر غیبت موجه داشته باشه؟ حالا ترجیحاً با اطلاع قبلی.

چی فکر می‌کنید؟

توجه داشته باشید که قوانین به خاطر شما داره تغییر می‌کنه و هدفش پیشرفت شما و نتیجه‌بخشی بیشتر تاپیک‌های کانون برای شما هست.
ممنون میشم نظرتون رو با ما به اشتراک بذارید تا بهترین تصمیم‌گیری رو داشته باشیم.  303

من صرف تجربیات قبلیم با این شیوه و تبصره ای که گذاشته شده موافقم
و خب اگر امکان این باشه که یک تبصره دیگه با این مضمون که غیبت بیشتر از دو هفته "بدون اطلاع قبلی" " فقط یکبار" قابل چشم پوشی و غیبتای بعدی باید از قبل اطلاع داده بشه 53258zu2qvp1d9v
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام،
در رابطه با تاپیک درسیجات ب نظرم دو هفته غیبت بهتر هست تا ۴هفته فاصله ک هم نظم خود فرد ب هم میریزه و هم شروع مجدد سخت میشه .
من با همین موردی ک شما نوشتین ک موارد خاص گزارش بشه از قبل موافق هستم .
سلام
تشکر می‌کنم از خانم سایلنت اسکریم، سپهر جان، خانم لبخند و خانم یاقوت که با ما همفکری کردن، وقت گذاشتن و نظرات‌شون رو با ما در میون گذاشتن.  303

در مورد تاپیک درسیجات بیشتر نظر بر این بود که حداکثر تعداد هفته‌های مجاز غیبت ۲ هفته باشه.
قانون به این شکل اصلاح شد:

نقل قول: تا 2 هفته غیبت در این تاپیک مجاز هست که در این صورت هفته‌ای که شخص غیبت داشته، تعداد ساعت مطالعه هفته صفر در نظر گرفته می‌شه.
در صورتی که غیبت‌ از 2 هفته بیشتر بشه، نام شخص از لیست اعلام وضعیت‌ها حذف می‌شه و بعد از بازگشت، شخص می‌بایست از هفته اول شروع کنه.
غیبت بیشتر از 2 هفته جز در موارد خاص و با اطلاع قبلی در تاپیک مجاز نیست.

در مورد تاپیک‌های ز نیرو بود مرد را راستی، مکتبخونه و روزانه‌های قرآنی با توجه به نظرات دوستان و برای این‌که کسی تحت فشار برای اعلام وضعیت قرار نگیره، تعداد هفته‌های مجاز غیبت همون ۴ هفته در نظر گرفته شد.
قانون به این شکل در این تاپیک‌ها قرار گرفت:

نقل قول: در صورتی که فردی به مدت یک ماه غیبت داشته باشه، اسمش از لیست اعلام وضعیت‌ها حذف می‌شه و در صورت بازگشت، باید از اول روزشماری کنه.53258zu2qvp1d9v
غیبت بیشتر از یک ماه، جز در موارد خاص و با اطلاع قبلی در تاپیک مجاز نیست.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 تير 11، 14:35)SILENT scream نوشته است: سلام.
فکر میکنم همون ۴ هفته بهتر باشه ...
بعضی اوقات واقعا نمیشه و وقت نمیکنیم بیایم کانون ... مثلا من ی مشکل برام پیش اومد دو ماه نتونستم بیام ... وقتی اومدم دیدم از گروه بیرونم کردن واقعا تو ذوقم خورد ... شاید واقعا یکی نتونه هر دو هفته بیاد ... مثلا ادم ۱ ماه بیکاره و ۱ ماه سرش شلوغه ... اینجوری سخته ..

خانم سایلنت اسکریم تو مواردی که می‌خواید مدتی بیش از یک ماه از گروه غیبت داشته باشید حتما به حامی گروه اطلاع بدید.
من خودم اشخاصی که بهم اطلاع میدن تا ۲ ماه یا حتی ۳ ماه از گروه خارج‌شون نمی‌کنم (هم زحمت برای ما داره که بخوایم یه نفر رو از گروه خارج بکنیم و دوباره بعدا ثبت نامش کنیم. چون باید یه سری کار بابت اون انجام بدیم. هم زحمت برای اون بنده خدا به‌وجود نیاریم که بعد از بازگشت بخواد دوباره ثبت نام کنه).

وقتی از قبل اطلاع بدید هم‌گروهی‌ها هم نگران شما نمیشن.

به این دلیل هم اعضای غیرفعال از گروه خارج میشن، که هم‌گروهی‌ها بدونن کدوم یک از اعضا فعالن و با چه اشخاصی می‌تونن ارتباط بگیرن، بدونن گروه‌شون چند نفره، بتونیم آمار پاکی اعضای فعال گروه رو بگیریم، وقتی فعالیت گروهی قراره گذاشته بشه مشخص باشه چند نفر مخاطب این فعالیت هستن و برنامه‌ریزی بهتری بشه انجام داد، اعضای گروه حس بد نگیرن از این‌که گروه‌شون 100 تا عضو داره اما فقط پنج نفر تو گروه فعالیت می‌کنن و به‌صورت غیرمستقیم هم این تعهد رو در فرد به‌وجود بیاریم که خودش رو در عمل عضوی از گروه بدونه و لااقل ماهی یک بار همراه بقیه اعضا بشه. این به خود شخص کمک می‌کنه تا در مسیر پاکی بمونه.  
نه این‌که خدای نکرده بخوایم تو ذوق کسی بزنیم و ناراحتی براش به‌وجود بیاریم.  53258zu2qvp1d9v

(1400 تير 11، 17:16)سپهرر نوشته است: ارمین جان سلام
من هم موافق این کار نیستم چون خودم به شخصه توی تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی فعالیت دارم و سعیم بر این بوده که مداوم ورزش کنم اما خب من خودم هر یک ماه یا دوماه یه بار باید دکتر برم و ازم خون زیادی گرفته میشه و ممکنه تا چند هفته بعدش نتونم ورزش کنم و توان بدنیشو نداشته باشم و با این کار عملا دوباره باید از اول شروع کنم!

سپهر جان تعداد هفته‌های مجاز غیبت یک ماه قرار داده شد.
اگر مدتی بیش از این میزان، نیاز به غیبت داشتی لطفا تو تاپیک اعلام کن تا سرپرست در جریان قرار بگیرن.
ان‌شاءالله که همیشه تنت سلامت باشه و بدنت پر از انرژی و نیرو.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان