عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

اخبـــــــــــــــــــار

سلام

ضمن تشکر و قدردانی اززحمتهای دوست گلم سر کار خانم alone ، رفتن ایشون از تیم مدیریت رو ب اطلاع شما میرسونم..

ایشون ب علت مشغله ای ک داشتن نتونستن ما رو همراهی کنن..46

صمیمانه براش ی دنیا خیر و خوبی آرزو میکنم..

ان شاء الله هر جا ک هست خوب باشه و پاک..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
سلام

اینو 36 روز پیش نوشتم..53258zu2qvp1d9v

(1391 خرداد 29، 14:32)سـُـها نوشته است: سلام
...
بچه ها..
دوستای گلم...Khansariha (18)

تمام پیشنهاد ها رو ب دقت دریافت کردم..
روی دو س تاش دارم اساسی کار میکنم..توکل ب خدا.. اگر بشه.. خبرای خوبی در راه هست..cheshmak

فقط احتیاج ب صبوری و درک کردن شما داریم..Khansariha (8)

و
تمام گله هاتون هم ب سرم..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا باشین..
یاعلی.53

الان میخوام بگم ک الحمدلله درست شد!317

با لطف و همکاری دایی صابر..303

الان میتونین ب ارسال های هم دیگه اعتبار بدین!53258zu2qvp1d9v
منتها با این تفاوت ک جدا شدن این دو تا گزینه..

امیدوارم این بار بهره درست بگیریم از این امکان.. و ارسالهای مفید و ممتاز رو مشخص بکنیم..cheshmak

از آقاصابر تشکر ویژه میکنم..خیلی وقت گذاشتن.. و واقعا شرمنده شون شدم..1276746pa51mbeg8j

از صبر شما هم همینطور..ممنونم..Khansariha (18)

در پناه خدا..
یاعلی.53

سپاس شده توسط
سلام

آقایان (!) عمار و سهیل70.2 ب دلیل زفتار ب شدت بدی ک نشون دادن بن شدن!

مدارا کردن رو تا حالا خیلی تجربه کردم.. این مورد جواب نداشت!53258zu2qvp1d9v

هر کسی اعتراضی داره یا سوالی داره ب صورت خصوصی از من بپرسه!!

(حیف وقتی ک صرف شد!)

در پناه خدا..
یاعلی.53

سپاس شده توسط
سلام
بدین وسیله تغییراتی ک در تیم مدیریت اعمال شده رو ب اطلاعتون میرسونم..

1- از دوست بسیار خوبم.. کسی ک خیلی بهمون کمک کرد و خیلی هم اذیت شد .. سرکار خانم be yade hagh تشکر خاص میکنم..
ب علت مشغله هایی ک داشتن متاسفانه دیگه نمیتونیم از کمکشون بهرمند باشیم..

2-مدیریت های جدید رو صمیمانه تبریک میگم..

خانم مونا ،خانم zara برای تالار مسابقات..
و
خانم کیمیا برای تالار تازه واردها..

و برای این دوستان آرزوی موفقیت میکنم.. ان شاء الله ک خدا ب بهترین شکل بهشون پاداش بده..

3- بازگشت آقا Hadi ب مدیریت تالار شاد شاد..

4- رفتن آقا Alireza 68 به تالار تازه واردها ...

قطعا هر کسی ک با خدا معامله کنه بهترین پاداش ها رو میگیره..

در پناه خدا..
یاعلی.53

سپاس شده توسط
سلام علیکم

8- در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد ٬ با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.

آقای amoor به دلیل بکار بردن الفاظ نامناسب و تکرار کارهای اشتباهشون برای 3 روز بن شدن

امیدوارم که درس عبرت بگیرن ، چون به اندازه کافی بهشون فرصت دادیم !

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سلام
اول عذر تقصیر ب جهت تاخیر در اعلام چند و چون اتفاقات افتاده..
(دلیل این تاخیر کسالت و اندکی مشغولیت من بود)

این خرابی های دو سه روزه ب خاطر حمله ای بود ک ب دیتاسنتر اصلی هاست شد و سرور هم بعد از تلاشی ک کرد هاست رو ب ی دیتاسنتر دیگه منتقل کردن..

ب همین جهت و ب خاطر این ک بک آپی ک داشتن مال دو روز قبل بوده اطلاعات این دو روز پرید..این اتفاق هم فقط برای سایت ما نیافتاده..

این موارد برای همه سرور ها ممکن هست ک پیش بیاد..
هر چند ک من ب فکر تغییر هستم..

و
ممنونم از درک متقابلی ک دارین و صبوری ک میکنین..303

و
ان شاء الله ب زودی سایت رو اپگرید خواهیم کرد... اطلاع رسانی میکنم..
خارج از دسترس شدن خیلی طول نخواهد کشید..نگران نباشین..53258zu2qvp1d9v

ممنونم..

در پناه خدا..
یاعلی.53

سلام و درود فراوان 4fvfcja با اجازه سها خانم 303

پیرامون تغییرات مهمی که توی کانون افتاد میخواستم توضیح کاملی بدم و لطفا سوالی در این رابطه هرگز نپرسید.

اولین تغییر این بود که من از سمت خود یعنی مدیریت تالار ورزشی و کتابخانه استعفا دادم.
در حال حاضر فقط مدیر صندلی داغ هستم.

دومین تغییر این هست که تمام قوانین که من برای این دو تالار گذاشتم لغو شدن ؛ به جز قوانین تالار موسیقی ، قوانین تالار موسیقی به خاطر یه سری مسائل خیلی مهم وضع شدن و رعایت کردن تک تک اون قوانین ضروری هست.

سومین اینکه یه سری کتاب های کتابخونه به دلیل اینکه حق کپی رایت رعایت نشده بود پاک شد.و یه سری هم لینک دانلودشون مشکل داشت به همین خاطر حذف شدن.

و اما مهمترین و بدترین اتفاق این بود که تاپیک مشاعره پاک شد Tears 1276746pa51mbeg8j 42 باور کنید مقصر من نیستم 1276746pa51mbeg8j مشکل از این سیستم مای بی بی هست 1276746pa51mbeg8j من از تمام تاپیک های کپی گرفتم تا مشکلی پیش نیاد ولی این مورد استثنا بود خودمم نفهمیدم چی شد 1276746pa51mbeg8j با عرض پوزش فراوان 1276746pa51mbeg8j

تغییر خاص دیگه ای انجام نشد ؛

یا حق 303

عکس یادگاری هم گرفتم 42

[تصویر:  74234629305390220684_thumb.jpg]
        [تصویر:  15259008743771609804_thumb.jpg]

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
سلام بر همه دوستان عزیز و پرهمت و پرتلاش ک روز ب روز پیشرفت میکنن

امیدوارم تلاشتون بیشتر و بیشتر بشه و نتیجه بهتری بگیرید.

این خبر خیلی هم عجیب نیست اما خیلی مهمه..

پاییز شروع شد
توجه کنید
پاییز شروع شد

شروع پاییز یعنی راحت شدن از گرفتاری انرژی بیش از حد فصل بهار و تابستون. تغییرات فصلی و ساعات شبانه روز باعث میشه که فعالیت همه موجودات از جمله انسان از نظر چیز کم بشه.
بعضیا هم ک از تنهایی یا بی برنامگی تابستونه ضربه خورده بودن راهی دانشگاه و مدرسه و جاهای دیگه میشن و مشکلشون خیلی کمتر میشه.

از نظر من پاییز یعنی زمان شروع دوباره برای هرکسی ک نمیدونه چ طوری باید مقاومتش و بیشتر کنه. الان هیچ جونور زنده ای زیاد تحریک نمیشه. بعدش هم ک فصل زمستون بیاد بازم ادامه همین راهه.

همه کسایی که مشکل داشتن با شروع پاییز توکل کنن و یه استارت پرقدرت و قوی بزنن.

برای همه تون دعا میکنم
همگی موفق باشید
با خدا، تا خدا

ترک من
بازهم سلام

غرض از مزاحمت، توجه دادن عزیزان ب ی نکته پاییزی دیگه ست:
با تغییر ساعت طلوع و غروب، سحرخیزی و خوندن نماز صبح روز به روز آسونتر میشه. با احتیاج نداشتن به خواب ظهر هم برنامه خوابیدن و بیدارشدن بهتر تنظیم میشه.

قابل توجه علاقه مندان به تاپیک وزین قرار عاشقی با مدیریت کاملا مستقیم علیاحضرت مسافر کوچولو
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...#pid197278

به پیش....
با خدا، تا خدا

ترک من
سلام و درود فراوان303

بر دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشهKhansariha (18)

پیشاپیش عیدتونو تبریک میگمKhansariha (8)

بدینویسله تغییراتی رو که تو قوانین تالار مسابقات انجام شده رو به اطلاعتون میرسونم

قوانین مسابقات به حالت قبل ( یک سال قبل) برمیگردهKhansariha (56)

هرکسی خدای نکرده در مسابقه 10 روزه بشکنه باید 10 روز پاک بمونه تا به مرحله بعد (20 روزه) بره

در مسابقه 20 روزه شکست داشته باشه باید 20 روز پاک بمونه تا به مسابقه بعدی (30 روزه بره)

در مسابقه 30 روزه لغزشی داشته باشه باید 30 روز پاک بمونه تا به مرحله بعد ( مسابقات ماهانه ) بره

و فقط در صورتی که یه نفر بیشتر از 3 عدد شکست داشته باشه به مسابقه قبل منتقل میشه

و همچنین تغییراتی در لیست مسابقات انجام میشه که از فردا اعمال میشنKhansariha (8)

یا علی53
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

آقای ایلیا به دلیل ارتباط نامناسب با دختران کانون و ایجاد مزاحمت های پی در پی و مواردی که از توضیح آن معذور هستم ، بنا به تشخیص تیم مدیریت بن شدند

در واقع ایشون به دلیل نادیده گرفتن قوانین کانون محروم شدند

و امیدوارم این درس عبرتی برای دیگران باشه

فقط میخوام بدونید که پشت کانون و بچه هاش خداست ، پس مطمئن باشید که هیچ کس با رفتنش یا با رفتار نامناسبش نمیتونه واسه کانون و بچه هاش تهدید محسوب بشه

و یه تذکر جدی به تمام کاربران

لطفا تنها و تنها به هدفتون فکر کنید ، لطفا اسیر حاشیه ها مثل دوستی های خطرناک نشید

کانون وسیله هست ، ازش درست استفاده کنید

ان شاء الله که کانون همیشه در صراط مستقیم حرکت کنه

و من الله توفیق

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سلام به همگی دوستان و همرزمان خوبم

میخوام یه مطلبی رو توضیح بدم.
الان که دارم این مطالب و مینویسم یاد یه پیام خصوصی از یکی از دخترای قدیمی کانون افتادم که اسمش با پ شروع میشد.
یه روز یه پ خ از اون کاربر دریافت کردم که نوشته بود:
من که بعد از مدتها فعالیت از این سایتتون با دلخوری تمام و احساساتی که باهاش خیلی بازی شده میرم. اما میخوام به تو به عنوان مسئول سایت بگم که در جریان باشی. این لیست پسراییه که سعی کردن با من دوست بشن و رابطه داشته باشن..... و یه لیست از چندین نام کاربری هم ضمیمه کرده بود!

بعضی از دوستان قدیمی یادشون میاد اون مثلث عشقی سایت که اون پسره فاصله چندصد کیلومتری بین شهری رو میرفت تا دست عشقش رو بگیره و همین خانم عشق هم به یاد عشق قدیمیش می افتاد و اون یه نفر دیگه هم توی چندتا سایت هکری ایرانی آگهی گذاشته بود که فلان مبلغ میدم تا این سایت (کانون) رو هک کنید.

یا اون دختری که چندین نفر شماره ش رو داشتن و با حداقل یه نفر دیگه از اعضای کانون تلفن سک++س داشت.
تعجب نکنید چون بازهم تلفن سک.س بین اعضای این سایت سابقه داشته. و شاید هنوز هم داشته باشه. مثلا اون پسری که میگفت فلان دختر ساعت دو نصف شب بهم زنگ زد و میگفت فلانی جون منو بغل کن. ببخشید که رک می نویسم. البته خانم هم تایید می فرمودن.

یا اون پسر آفتاب مهتاب ندیده ای که معتاد شده بود به زنگ زدن به یکی از اعضای دختر سایت. برای درد دل یا صحبت معمولی یا تنوع یا مشورت یا هر چیز دیگه. تا قبل از اینکه عضو کانون بشه اصلا نمیدونست دخترا چی هستن و چی میخورن.

یا اعضایی که مرتبا میگن که بهمون پیشنهادای مختلف دوستی و گشت و گذار از جانب پسرای کانون مطرح میشه.

و این حکایت همچنان تکرار شده و میشه.

بعضی وقتا من و مدیرای دیگه احساس میکنیم اینجا از فلان پارک بالاشهر خیلی بدتره. هرکی به سادگی افتضاحترین کارا رو توی همین کانون شروع میکنه.

و صددرصد ماها که مدیر این سایت هستیم توی گناهش شریکیم.

ما نمیخوایم توی خیابون نرده بکشیم که دخترا از این ور پسرا از اون ور. اما باید جلوی سوءاستفاده از احساسات و شآن اعضای سایت گرفته بشه. ما وظیفه خودمون میدونیم که از اعضای سایت حمایت کنیم و یه محیط امن برای فعالیت و حضور اونا فراهم کنیم..

چند روزه که سروصداهای مختلفی شنیده میشه. هیچ کس (حتی خود ما!) نمیدونیم که دقیقا قراره چه کارایی صورت بگیره و در حال بررسی دغدغه ها و امکاناتمون هستیم با این وجود بعضیا معترضن که این کارا خوب نیست!! دقیقا کدوم کارا؟1276746pa51mbeg8j

از همه میخوام که به چیزایی که نوشتم فکر کنن. و اگه راهی به ذهنشون میرسه به ایمیل رسمی سایت به آدرس INFO@KTARKدات کام بفرستن. تاکید میکنم که ایمیل بفرستن و نه اینکه مثلا روی دیوار خیابونهای شهرشون شعار بنویسن (یا هرجای دیگه یا کارای دیگه) چون اینجوری هیچ نتیجه ای به دست نمیاد.
ما همیشه از نظرات دیگران استقبال میکنیم. این نظرات با مدیرای دیگه هم در میون گذاشته میشه. مطمئن باشید شخصیت همه برای من و دوستان دیگه م با ارزشه. البته اگه موضوعی که مطرح کردین انتخاب نشد نباید بریزین توی خیابونا که تقلب شده و حرف حق همون چیزیه که من میگم حتی اگه ناحق بگم.

در ضمن فراموش نشه که اسم این سایت چیه و برای چه کاری ساخته شده. هر کاری جای خودش رو داره. اگه کسی مثلا دنبال برگزاری اردوی سیاحتی دختر پسری برای آشنایی با آثار باستانیه میتونه به سایت مناسب این کار رجوع کنه. اگه کسی میخواد با افراد مختلفی دوست بشه و باهم برن کوه میتونه سایت مناسب این کار رو پیدا کنه. برای دوست یابی هم سایت های خیلی زیادی هست. اما کانون ما برای یه هدف خاص و موضوعات مرتبط با اون طراحی شده که عضویت یا اتمام عضویت در اون هم برای همه انسان های فارسی زبان رایگانه و در حقیقت وقف عامه برای اهداف خیرخواهانه مشخص.

اینم رای گیری به نشانه دموکراسی
4fvfcja
دوستانی که با نظرات من موافقن لطف کنن از این پست تشکر کنن. کسانی که مخالف هستن از پست بعدی تشکر کنن. (آدم یاد حزب رستاخیر شاه میفته
4fvfcja)

ترک من
(1391 آبان 12، 17:04)zara نوشته است: سلاااااااااااااااام
عید همه مبارک 317317

سیدا خودتونو لو بدینSmiley-face-cool-2
ما عیدی میخوایمKhansariha (48)Khansariha (48)

عید غدیر به همه مبارک باشه.
عید سیدا فعلا نامبارک تا اول عیدی بدن بعد مبارک
.

همون انجمن شبانه روزی رو پاتوق میکنیم
با خدا، تا خدا

ترک من
سلام
طی گزارشهایی ک دوستان دادن مبنی بر خراب بودن آدرس میل و پیگیری هایی ک شد ..
ضمن عذرخواهی از همه کسایی ک ایمیل فرستادن, آدرس های زیر رو برای ارسال نظراتت اعلام میکنم:

ktark@ktarkدات کام
info@ktarkدات کام

منتظر هستیم..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53

سلام
مدتها بود ک باید خبری رو اعلام و کاری رو انجام میدادم..
هی تاخیر میافتاد و نمیشد..

آقا علیرضا مدتهاس ک خیلی بیشتر از یک ناظم برای سایت زحمت میکشن و از وقت و انرژیشون برای سایت خیلی خیلی صرف میکنن..

تا حالا غیر رسمی مدیر ارشد بودن .. بدون نام و عنوان..
زین پس رسما و اسما در خدمتشون خواهیم بود..

صمیمانه آرزو میکنم ک این عنوان براشون رحمت باشه.. نه زحمت..

براشون از خدا خیر و خوشی میخوام..

در پناه خدا..
یاعلی.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان