عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

اخبـــــــــــــــــــار

سلام

28 دقیقه به شروع ماه محرم باقی مونده ... و روز جمعه ...

در پیشگاه خدا جلوی همتون زانو میزنم و اعتراف میکنم

اگر اینجا دلی شکسته ...

خاطری مکدر شده ...

آبرویی به خطر افتاده ...

کسی بدون اینکه گرفتار این درد باشه وارد کانون شده و با کانون آشنا شده ...

و خدایی نکرده به گناه دیگه ای افتاده ...

مقصر تنها منم که نتونستم خدمتگزار خوبی برای بنده های خدایی که قصدشون ترک کردن گناهی بوده که روح و جسمشون و آزار می داده باشم...

با همه ی وجودم از همتون عذر خواهی می کنم .

حلالم کنید

تمام تلاشم و میکنم برای اینکه بتونم اشتباهاتم رو جبران کنم

باران-بنده ی شرمنده ی خدا :(
خوشا باران و وصف بی مثالش
 سپاس شده توسط
سلام خدمت همه ی کابران عزیز

ایام عزاداری سالار شهیدان بر شما تسلیت باد

تصمیم مدیران بر این شد که دو گروه ترک در کانون داشته باشیم و یک گروه برای دختران (نسیم حیات) و یک گروه برای پسرا (جنگجویان ترک)

دوستان عزیز گروه پرواز از شما خواهش مندم که به دو گروه دیگر ملحق شوید .البته کیمیا جان پیش از ورودتان شما را به گروه جدید معرفی خواهند کرد و حامی ها همچون سابق به فعالیت خودشان ادامه خواهند داد.

جای هیچ نگرانی نیست

در صورتی که به مشکلی بر خوردید از طریق پیام پروفایل برای من یا کیمیا پیام بگذارید در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد .

از همراهیتان بی اندازه سپاس گزارم .

شبتان پر از خیر.
سلام به همه ی جنگجویان مصمم کانون

امیدوارم حال همگی خوب باشه و در حال آماده کردن خودتون برای امتحانات باشید که در زمان امتحانات استرس ناشی از امتحانات موجب آزار و اذیتتون نشه انشاا...

برای تشکیل تالار زندگی من کمی جابه جایی تاپیک داریم - در واقع تاپیک هایی که با نظر سنجی شما دوستان برای تغییر در سبک زندگی مورد نیاز هست به اون تالار برده می شود .

متشکرم

سرشار از پاکی و موفق باشید

باران در یک روز بارانی
سلام
ان شاء الله ک شاد باشین و سلامت..

متاسفانه ZARA عزیزم ب دلایلی ک خودش داره و موجه هم هستن نمیتونه دیگه پیشمون باشه..و خواسته ک از مدیریت هم برداشته بشه..
جاش ب شدت خالی میمونه..
همیشه براش بهترین ها رو از خدا میخوام و بابت تمام زحمتهاش هم متشکرش هستم..303Khansariha (8)Khansariha (18)
ان شاء الله وقتی موانعش برطرف شد پیشمون بیاد و خوشحالمون کنه..1

این رفتن زحمت زیادی رو ب مونا جان داد و نیاز ب ی همکار رو ضروری کرد !

از طرفی با کم کردن یکی از گروه ها کار تالار تازه وارد ها هم کم شد..

این شد ک بر این شدیم ک یکی از مدیران تالار تازه واردها رو ببریم توی مسابقات..

این ک کی بره چندان مهم نیست..مهم کمک کردن هست و رضای خدا (ان شاء الله)..
هر چند انتخابش سخت بود..

اما با توجه ب خیلی چیزا.. تصمیم این هست ک چکاوک جون ب یاری مونا بشتابد..53258zu2qvp1d9v

چکاوک خیلی عالی کاراش رو انجام داده و میده.. قطعا توی مسابقات هم میتونیم همه جانبه روش حساب کنیم(هممون.. هم مدیرا هم کاربرا..)
تجربه اش رو داره.. پس ان شاء الله از پسش بر میاد..

امیدوارم خدا در هر مرحله و هر جا ک هستیم مراقب دلمون و نیتمون باشه..

ضمنا بدین وسیله و از همین تریبون صمیمانه از زحمتهای همه ممنونم..[تصویر:  7.gif]

خدا پپشت و پناهتون..
یاعلی.[تصویر:  8.gif]
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

به نام خدا

همونطور ک در جریان هستین در نتیجه ی سری برخورد آقای سلام صلاح دونستن ک تاپیک" انتقاد کن" رو حذف کنن..1

الان میخوام بگم ک فرصتش دوباره در اختیارتون قرار گرفت..53258zu2qvp1d9v

ان شاء الله ک نگاه منتقدانمون ب قصد ساخت باشه ... نه تخریب..cheshmak

بفرمایید : انتقــــــــــادات..303

در پناه خدا..
یاعلی.53

سلام 303

این خرابی های چند روز اخیر در اثر خراب شدن یکی از 4 تا دیسک های اصلی دیتا ستنر بوده که مربوط به سیستم عامل بوده و با مشکل سخت افزاری مواجه شده بود

و این پیام رو توی سایتشون زدند

نقل قول: باسلام

با توجه به مشکلات به وجود آمده در هارد دیسک هاست اشتراکی که قبلا به اطلاع شما دوستان عزیز رسیده ، و همچنین تلاشهای چندین ساعته و بدون وقنه دوستان در بخش پشتیبانی با وجود اختلالات شدید اینترنتی ایران ، گروه تصمیم به انتقال فایل ها بر روی هارد دیسک جدید گرفته است .
هرچند که گروه پشتیبانی سعی بر بازگرداندن تمامی اطلاعات شما دوستان عزیز را دارد . اما با توجه به بروز مشکل سخت افزاری بر روی هارد دیسک های سرور ، ممکن است بعضی از سایت ها با اطلاعات روز 2شنبه بازگردانی شوند .

بروز رسانی :
عملیات ریستور بک آپ بزودی پایان می یابد .
ریستور پایان یافت ، لطفا از کامل بودن اطلاعات اطمینان حاصل کنید ، توجه کنید که بک آپ مربوط به روز دو شنبه میباشد .

برای همین بک آپشون برای دوشنبه بوده و اطلاعات چد تا سایت به دوشنبه برگشته

ازین موارد ممکنه برای هر سروری رخ بده

ممنونم ازتون بابت صبوریتونKhansariha (18)

Khansariha (8)
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
ديشب گفتن ك ممكنه اطلاعات دو روز بپره..نگران شدم .. اما سپردم ب خدا..
وقتي صبح ديدم ك پريده، پيش خودم گفتم نكنه خدا ميخواد بهت بگه ك اين تغييراتي رو ك حرفشو زده بوديم اعمال نكنيم!!
قرآن باز كردم اين آيه اومد:

اعوذ بالله من الشيطان الرجيم

أَمَّن يَبْدَأُ الْخَلْقَ ثُمَّ يُعِيدُهُ وَمَن يَرْزُقُكُم مِّنَ السَّمَاءِ وَالْأَرْضِ أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ ...

يا آن كس كه خلق را آغاز مي‏ كند و سپس آن را بازمي آورد و آن كس كه از آسمان و زمين به شما روزى مي دهد آيا معبودى با خداست...
64-النمل
ديگه هيچي نگفتم ب خودم...!

يك بار ديگه..
اين بار هم ب رسم عيدانه.. عيدي ك گذشت.. خبر تغييرات كانون رو خدمتتون اعلام ميكنم..303

تغييراتي ك در جهت بهتر نتيجه گرفتن در مسير ترك تدوين شدن..
توضيح اين ك ترك رو از تك بعدي بودن خارج كرديم و چند مورد رو به مسابقات اضافه ، تا قوامون قوي تر بشه و نتيجه گيريمون بهتر..
اين موارد اضافه شده از نتايج نظر سنجي ها و دقت در پست ها و نظرات و كار جمعي خودتون بوده...53258zu2qvp1d9v

منتظر حمايتتون.. همراهي تون و صبرتون هستم..
قطعا براي جا افتادن اين تغييرات نياز ب زمان داريم..1

در پناه خدا باشين..
ياعلي.53

سلام
با توجه به پاک شدن مطالب اخیر پست مربوط به تغییرات مسابقات رو مجددا میذارم:

همون طور ک سها جان اشاره کردن شیوه ی مسابقات از امروز به امید خدا تغییر میکنه
این شیوه ی اتخاذ شده بر اساس نظرسنجی های انجام شده و فعالیت گروها و دیدن نظرات شما دوستان عزیز گرد هم آمده که ان شاء الله با همکاری شما عزیزان به نتایج دلخواه برسیم53258zu2qvp1d9v

این تغییرات به قرار زیر است:

1-حذف واژه ی شکست و استفاده از روز خوب و روز بد در اعلام وضعیت ها
که روز خوب شامل موارد زیر میباشد:

الف-نماز
ب-چشم پاکی
پ- ذکر یا یک برنامه عبادی به نیت و نذر ترک (ذکر های مستحب، خواندن قرآن، ادعیه و ... )

ج-قول و پایبندی ب قول و محاسبه روزانه

د-ورزش

که هرکس میتونه 3 ال 5 مورد از موارد زیر رو انتخاب و بر اساس اون روزانه اعلام وضعیت کنه.
توضیحات تکمیلی رو در اینجا میتونین ببینین.

در مسابقه ی 20 روزه و 30 روزه هم به همین ترتیبه فقط اگر کسی یک روز بد در مسابقه ی 20 روزه دشته باشه باید 20 روز خوب متوالی و در 30 روزه 30 روز متوالی روز خوب داشته باشه تا به مرحله ی بعد بره.

2-این تغییرات فعلا در مسابقه ی 10 روزه 20 روزه و 30 اجرا میشه ان شاء الله از اسفند ماه در مسابقه ی ماهانه و بهترین ها هم این تغییرات رو خواهیم داشت .

3-قانون برگشتن به مرحله ی قبل در صورت 3 بار لغزش حذف شده و امکان برگشت ب عقب تو هیچ یک از مسابقات نیست ولی اگر کسی خودش خواست ک از اول شروع کنه ستاره هاش برداشته میشه.

4-هرکسی با هرتاریخی که هست توی مسابقه ی خودش با همون تاریخ قبلیش میمونه از این به بعد با روش جدید تعداد روزهای خوبش محاسبه میشه.

5-جوایز مسابقات هم به زودی تغییر میکنه که در روزهای آتی خبرش رو میگیم.317

6-هرگونه سوال،پیشنهاد و انتقاد رو فقط و فقط در اینجا مطرح کنید و ذکر این موارد در تاپیک های دیگه خودداری کنید.

از همکاریتون متشکرم ان شا الله ک بتونیم در کناره هم به هدفمون که پاکی همیشگیه برسیم.53
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
بدين وسيله تغييري ك توي پروفايل ها داده شده رو ب اطلاع شما ميرسانم..

زين پس:
حامي ها و سرپرست هاي مسابقات  همينطور سرپرست هاي تالار مذهبي براي معرفي خود نشان خواهند داشت.

و
جوايز مسابقات هم ب صورت مدال در پروفايل دوستان اهدا خواهد شد.

نام و توضيح نشان ها ب صورت فينگليش خواهد بود..
از اين بابت متاسفم..تلاشم براي فارسي كردنشون نتيجه نداد..(بازم سعيمو ميكنم)

در پناه خدا.
ياعلي.53

لطفا دوستاني ك نشان ها رو در امضا داشتن حذفشون كنن..1

ممنونم..
ياعلي.53

سلام
در پي مشكلي ك ايجاد شده بود ي بار پلاگين مدال رو خاموش روشن كردم..
همه اطلاعاتش پريد!17

بعد هم ك آپگريد داشتيم ي بار ديگه خاموش رو.شن شد..! ب زودي مدال ها رو بر ميگردونيم..1

در پناه خدا..
ياعلي.53

با سلام

طرح جدید مسابقات تقریبا یک ماه به صورت آزمایشی اجرا شد
ایراداتی داشت که با کمک و پیشنهاد شما عزیزان رفع شد و بدین شکل در امده:

هرکسی که در مسابقه 10 روزه و 20 روزه و 30 روزه و ماهانه شرکت میکنه ملزم به اعلام وضعیت در موارد زیر است:

1-موارد مسابقه:
شامل خ.ا-دست ورزی-رفتن به سایت های مستهجن می باشد
که رعایت نکرده هرکدام از موارد بالا باعث صفر شدن تعداد روزهای خوب هر فرد میشود

2-موارد انتخابی:
شامل نماز-چشم پاکی-قول و محاسبه-ورزش-ذکر یا برنامه ی عبادی می باشد
که انتخاب حداقل 2 مورد از 5 مورد بالا علاوه بر موارد مسابقه اجباری است
و رعایت نکردن هر کدام باعث ثابت ماندن روزهای خوب میشود

فرمت اعلام وضعیت هم به صورت زیر است:
روز خوب:روزی ک موارد مسابقه و موارد انتخابی رعایت شده باشد
روز پاک:روزی که موارد مسابقه رعایت ولی موارد انتخابی رعایت نشده باشد.
روز بد:روزی که موارد مسابقه رعایت نشده باشد.

بقیه قوانین به شکل قبل هست.

توضیحات تکمیلی رو هم اینجا مطالعه کنید.

از پیشنهاد ها و انتقادات سازنده ی شما دوستان که در پیدا کردن اشکالات مسابقه به ما کمک کرد کمال تشکر رو دارم

موفق باشین53
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام

بدين وسيله ضمن تشكر از لطفي ك آقاي Mojтaba ρiloт در نصب و تنظيم قالب و آپگريد سايت داشتن..

قبول زحمتشون و قرار گرفتنشون در سمت مدير فني كانون رو ب اطلاع شما ميرسونم..303

صميمانه براشون آرزوي موفقيت ميكنم ..
ان شاء الله خدا هر كليكشونو ك با نيت رضايت خدا هست ب بهترين شكل جبران كنه..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
ياعلي.53

سلام
شكل و توضيح و دريافت كنندهاي مدالهايي ك ب كاربران عزيز اهدا خواهد شد در اين صفحه:

http://www.ktark.com/myawards.php
هست..
ميتونين بهش مراجعه كنين..53258zu2qvp1d9v

ي بار ديگه بابت فينگليش بودن توضيحات معذرت ميخوام.. اصلا نشد ك درست بشه!(بازم سعي ميكنيم!)

اميدوارم مدال بندگي زينت بخش قلبهاي پاكتون باشه..1

در پناه خدا..
ياعلي.53

سلام

متاسفانه باید به اطلاع برسونم آقای abolfazl.tgh به علت فحاشی و همچنین توهین به کانون و اعضای کانون اونم تو تاپیک عمومی بن شدن

پست های مربوطه و همچنین پیام پروفایل های مربوط به این ماجرا حذف شدن

امیدوارم که دیگه شاهد چنین قضایای نباشیم

برای خودشونم آرزوی موفقیت در ترک و زندگی رو داریم

........

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
ممنونم از آقا عليرضا..
با همه احترامي ك براي ايشون دارم.. اما اومدم ك خبري ك دادن رو نقض كنم..53258zu2qvp1d9v

آقاي ابوالفضل ديشب ب خاطر رفتارشون بن شدن و امشب من ب خاطر خودم وكانون اعلام ميكنم ك ايشون بن نيستن..

چون دليل كارشون تذكر خيرخواهانه من با ادبيات خودم بود ..ادبياتي ك شايد ب مذاق و مزاج همه سازگار نباشه.. اما تلخيش شفا داره!
(نه ك من شفا دهندم.. (حالا ميگن سها چ خود بزرگ بينه..) نه! اما از شافي دارم نقل ميكنم.. ب سهم خودم! )

ايشون نپذريفتن و هضمش نكردن وهمه اون حرفا و هر چي توي ذهنشون بود روي من بالا آوردن!

من ميگذرم و زمان رو ضامن ميكنم براي اين ك اثبات بكنه صحت حرفامو..
اگه بي غرض بهش فك كنن!

اما امكان استفاده از سايت رو ندارن.. چون شان كانون رو رعايت نكردن..!!!

(شايد باز هم حرفام گنگ باشه.. اما هر چي رو ك بايد گفتم!دقيق بخونين!)

در پناه خدا..
ياعلي.1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان